Αγαπημένα μέρη στην Ελλάδα

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ολοι η Ελλαδα ειναι ωραια ποιος την εχει γυρησει ολη? ομως πιστευω οτι υπαρχουν απιστευτα μεροι που δεν τα ξερουμε....

μαρεσει η θεσσαλια πολυ πλαστηρα,περτουλη,ελατι,

μαρεσει επεισης ο κοσμος τησ θεσ/νικης αλλοι ανθρωποι τελειος αλλη ζωη

κ χαλκιδικη ωραια αλλα πολυ κοσμος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
ρε παιδιά είμαι η μόνη που δεν μου αρέσει καθόλου το Ναύπλιο??:worry:

Ούτε εμένα μου αρέσει.

Και να πω την μεγαλύτερη "ιεροσυλία";
Δεν μου αρέσει καθόλου η Θεσσαλονίκη.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
To Nαύπλιο δεν θα συμφωνήσω, μου αρέσει πάρα πολύ, για λίγο όμως και προτιμότερο το χειμώνα.
Για τη Θεσσαλονίκη θα συμφωνήσω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Δεν μου αρέσει καθόλου η Θεσσαλονίκη.:redface:
τελικα αυτη η πολη η θα αρεσει η δεν θα αρεσει ενδιαμεσο δεν υπαρχει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ νόμιζα πως μόνο σε μένα δεν αρέσει. Αισθάνομαι relieved.:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Για να ξεκαθαρίσω, προσωπικά δεν μου αρέσουν γενικότερα οι μεγαλουπόλεις (Αθήνα - Θεσσαλονίκη) κλπ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Για να ξεκαθαρίσω, προσωπικά δεν μου αρέσουν γενικότερα οι μεγαλουπόλεις (Αθήνα - Θεσσαλονίκη) κλπ.....

Η Θεσσαλονίκη δεν είναι και μεγαλούπολη ρε συ. Μια μετρίου μεγέθους πόλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Για τα ελληνικά δεδομένα μιλάω.
Είναι η δεύτερη μεγαλύτερη πόλη στην Ελλάδα.
Για μένα σαν μεγαλούπολη φαντάζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ναι, δεν είναι ακριβώς μητρόπολη, αλά Νέα Υόρκη... αλλά για δεδομένα ανθρώπινα πόλης, η Θεσσαλονίκη είναι μεγαλούπολη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Η Θεσσαλονίκη είναι Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Α τη λάτρεψα πραγματικά :)

Γενικά έχω αγαπήσει τα περισσότερα μέρη στα οποία εχω πάει εκτός από:

1. Κίμωλο, που δεν είχε απολύτως τίποτα το ενδιαφέρον
2. Καλαμάτα (αλλά κυρίως λόγω άσχημων αναμνήσεων κι όχι επειδή κάτι με χαλάει από άποψη τοποθεσίας)
3. Ζάκυνθος, γιατί, στο μέρος που πήγαμε τουλάχιστον, ο τουρισμός είχε καταστρέψει ό,τι όμορφο υπήρχε (ενώ γενικά είναι όμορφο νησί)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
αδέσποτο ρουυυλζ λέμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nanaki

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Διαιτολόγος/διατροφολόγος. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Κρήτη και πάλι Κρήτη (εκτός από το Ηράκλειο επειδή είναι η πιο άσχημη πόλη που έχω δει)...
Τι να πρωτοπώ??? φαράγγι της σαμαριάς, φαράγγι της ίμπρου, αγ γαλήνη, νότια κρήτη, ολα φανταστικά μέρη...
Τα μετέωρα μου αρέσαν επίσης πολύ, η έδεσα, καστοριά και οι θερμές πηγές στην αριδαία (αν θυμάμαι καλά το όνομα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος00753684

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κούγκαρ της Ενωσης Ζωαδιων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Πηλιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Ειμαι τυχερη που παρολο το νεαρο της ηλικιας μου εχω ταξιδεψει αρκετα...το αγαπημενο μου νησι ειναι τα Κυθηρα, το αγαπημενο μου χωριο το Σκουταρι(Μανη) και η αγαπημενη μου πολη....Θεσσαλονικη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
ρε παιδιά είμαι η μόνη που δεν μου αρέσει καθόλου το Ναύπλιο??:worry:

Όχι βέβαια!
Πήγαμε φέτος 5ήμερη και το λάτρεψα, ήταν τέλειο,πανέμορφο με το Παλαμήδι και το Μπούρτζι!:D:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος00753684

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κούγκαρ της Ενωσης Ζωαδιων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
κορυφαια 5

1)Πηλίο
2)Θεσσαλονικη
3)Ναυπλιο
4)Μανη
5)Κρητη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Σαμοθράκη.
Αντίπαξοι.
Ελαφόνησος.
Γαύδος.
Ιθάκη.

Λατρεμένοι καλοκαιρινοί προορισμοί. :)


Άμα συνεχίσω να γράφω δε θα σταματήσω ποτέ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
1.Λευκαδα
2.Ελαφονησος
3.Μανη
4.Πηλιο
5.Ζαγοροχωρια (χειμωνα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theseus

Νεοφερμένος

Ο Theseus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγιοι Θεόδωροι (Κόρινθος). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Μανη!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top