Ακριβά vs φτηνά ρούχα & παπούτσια

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Εγω συνηθως καθομαι εξω απο το king george

τρολ-παπαδοπαίδι
τρολ-αριστοκράτης

μόνο ένα τρολ που τρώει άλλα τρολ μας λείπει
να τον κάνουμε αντμίν να ησυχάσουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vaggos-mvdr

Νεοφερμένος

Ο vangelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.



έχω δει χιλιάδες ποστ στην μακροχρόνια καριέρα μου και αυτό ήτανε το :eek: όλων




ντάξει , συμφωνώ και εγώ ότι ο καθένας χαλάει όπου γουστάρει τα χρήματα του και ότι δεν μπορούν να μπουν αντικειμενικά κριτήρια στο τι είναι παράλογη αγορά πόσο μάλλον όταν δεν το αγόρασε για να το κάνει δώρο σε σένα που σχολιάζεις
(σχολιάζω , σχολιάζουμε κ.λ.π.)
ούτε το πήρε με τα λεφτά σου

επίσης ο ψυχαναλυτής μου , μου συνέστησε να μην σχολιάσω εν θερμώ το θέμα απλά επειδή δεν έχω τα λεφτά να κάνω το ίδιο
(σαν γκου χου γκου χου κάποιους γνωστούς άγνωστους που καίνε αμάξια που δεν μπορούν να αγοράσουν)


α
λ
λ
ά

ποιός τον :eek: τον ψυχαναλυτή ; παίρνει και 40 ευρώ (0,1 παπούτσια την ώρα , λολ) την ώρα - θα κοπούν αυτά με το δντ αγάααπη μου
ναι σου λέω δηλαδή






λολ
με αυτά τα παπούτσια ;
ποτέ δεν κατάλαβα γιατί συλλάβανε τον νεαρό με τα πράσινα ολ σταρ τα όργανα της τάξης , μετά από σχετική έρευνα κατέληξα ότι δεν τους άρεσαν τα παπούτσια
το βρήκα τραβηγμένο τότε
αλλά αν ήμουνα όργανο της τάξης και σε έβλεπα με αυτά τα παπούτσια στους αγανά
θα σε μπουζούριαζα

λολ , μη με παίρνεις σοβαρά , ένας μικροαστός διψασμένος για εξουσία και αναδιανομή του πλούτου
(πιο προς τις τσέπες μου) είμαι
θα μεταναστεύσωσ την Αυστραλία και θα μου περάσει

π.σ.1 δεσμώτη μπες να σχολιάσεις εδώ και θα σου πάρω γκούτσι φόρεμα

π.σ.2 ξέχασα να πω
γαμάτα παπούτσια πάντως :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:
φίλε δόκτωρα

To mac ειναι το macbook το οποιο το εχω και στο αλμουμ στο προφιλ μου.
Το πηρα τα χριστουγεννα νομιζω γιατι δεν θυμαμαι καλα και ειναι το πιο φθηνο που βγαζουν (τιμες δεν ξαναλεω:P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Κοιτα οταν τα πηγα στο μαγαζι και τα ειδα στο ραφι δεν με ξετρελαναν .
Και αυτο επρεπε να εμπιστευτεις. Υποσυνειδητα, ξερεις καλυτερα.

Οταν ομως τα φορεσα ηταν πολυ ωραια πανω μου . Αυτο μου το ειπε και ο αδελφος μου που ηταν μαζι μου.
Μα τι σημασια εχει η αποψη των αλλων ; Αφου το λεει ο οικος Βιτόν οτι ειναι ωραιο. Αρα ειναι. Παρτο και μη μιλας.

Και κατι τελευταιο η τιμη εχει να κανει με την ποιτητα . Οι τσαντες της Louis Vuitton δεν κρατανε λιγοτερο απο 20 χρονια .Εχω μια την οποια χρησιμοποιουσα για ενα χρονο στο σχολειο και δεν εχει ουτε γρατζουνια η και ενα αλλο ζευγαρι παπουτσια απο την Gucci που εχω για 1 και μισο χρονο δεν εχουν παθει τιποτα και ειναι σαν καινουρια ασε που ολοι τους προσφερουν επισκευη και εχουν εγγυηση (η εγγυηση της τσαντας μου ακομα ισχυει).Βεβαι εχει τυχει μια φορα να μου χαλασει κατι , μπορει και να συμβει αυτο αλλα πολυ,πολυ σπανια.
Δε προσεχεις τι λεω. Ειπα η τιμη δεν ειναι απαραιτητα αναλογη της ποιοτητας. Κι εγω εχω ρουχα και παπουτσια και τσαντες που εχουν κρατησει και 10 και 15 χρονια. So ? Και δεν ηταν ουτε πολυ ακριβά, ουτε μοδατη μαρκα. Απλά ήταν καλες αγορές. Κρατησες και παπουτσι 1μιση χρονο και δεν εχει παθει σχεδον τιποτα ; Σιγα το κατορθωμα. Πιθανοτατα δε τα φορας και καθε μερα. Εκτος αν ειναι φτιαγμενα απο ανθρακονηματα.

Καταρχην να σε ενημερωσω για τον οικο Βιτον οτι τα παντα κατασκευαζονται σε Γαλλια , Ιταλια , Ισπανια μπλα μπλα μπλα τελοσπαντων σε χωρες ευρπωπαικες οποτε δεν ισχυει αυτο με τα παιδακια και οι εργατες τους ειναι ειδικευμενοι γιατι ολα ειναι σε καποιο βαθμο χειροποιητα αν θες μπες στο site του οικου και θα δεις βιντεακι.
Εγω δε μιλησα για αυτες τις μαρκες, μιλησα γενικα. Αλλά ακομα και με αυτες, εσυ πιστευεις οτι αν τα φτιαχνουν Ασια, θα το εδειχναν για διαφημιστικους λογους ; :rolleyes:

Και κατι τελευταιο : η μοδα μπορει να ειναι και τεχνη οχι απλως πλυση εγκεφαλου (μιλαω γενικα ) και στην περιπτωση του συγκεκριμενου οικου μπορω να πω οτι ελαχιστα εχουν να κανουν με μοδα και οτι τα περισσοτερα ειναι κλασσικα . Τις βαλιτσες και τα μπαουλα για τα οποια φημιζονται τα βγαζουν ακριβως τα ιδια απο το 1854 οποτε δεν εχει να κανει και πολυ με μοδατα αλλα με κλασσικα πραγματα.
Αρα τωρα λες το αντιθετο με αυτο που ελεγες πριν. Πριν ελεγες οτι εγω δεν ειμαι σε θεση να ξερω καλυτερα τι ειναι μοδα, απο τον οικο Βιτόν. Αλλα τελικα ο οικος αυτος ΔΕΝ ακολουθει/κατευθυνει την μοδα ; (το οτι η μοδα ειναι κατι εμπορικο , το εχεις συνηδητοποιησει ; Ή νομιζεις οτι το ωραιο και το ασχημο αλλαζει και 1-2 σαιζον ; )

Και κατι ακομα οταν ειχα παει πριν λιγους μηνες για να αφησω κατι η υπαλληλος μου εδειξε ενα βιβλιο που εχουν βγαλει και εχει να κανει με καποιες ειδικες παραγγελιες που εχουν γινει . Τα ατομα που εκαναν αυτες τις παραγγελιες ηταν βασιλιαδες , βασιλισσες , διαφοροι μεγαλοαστοι αριστοκρατες της εποχης και διαφοροι αλλοι βαθυπλουτοι , δεν νομιζω ολους αυτους που υποτιθεται οτι ηταν καλλιεργημενα ατομα να τα χαρακτηρησεις προβατα η και γω δεν ξερω τι .
Παλι καλα που εβαλες την λεξη "υποτιθεται"...

δειξε μου εσυ κατι ωραιο
Μα δε θα ειναι καποιου μεγαλου οικου γιατι δε τους γουσταρω σαν ιδεα, οποτε με τη λογικη σου, δε θα "ειναι ωραιο". Αν πας πισω στο τοπικ παντως και δεις τι εχω κατα καιρους προτεινει ή μου αρεσει, θα παρεις μια ιδεα. Αλλωστε ειναι κ γουστα αυτα. Η ουσια ειναι να κανουμε ψαγμενες εξυπνες αγορές σαν καταναλωτες. Και δε συμφωνω με το αλλο μελος που ειπε οτι τι μας πειραζει εμας, κ δεν ειναι κακο κλπ. Γιατι αν ολοι καναμε καλυτερες αγορες, θα διαμορφωναμε σε ενα βαθμο και τις τιμες, κ το τι θα κυκλοφορησει περισσοτερο κλπ. Κ οχι να τρεχει ο κοσμος πισω απο το τι θα πουν οι οικοι μοδας και "τι θα φορεθει φετος το καλοκαιρι". Εσυ θα μου πεις ρε φιλε τι θα φορεθει ; Απο που κι ως που ; Κανατε 5 ατομα συμβουλιο και αποφασισατε για ολη τη Γη ; Ρε ουστ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.

Τα καινουρια μου παπουτσια.
Ελπιζω να σας αρεσουν!



Σε έκλεψαν ρε μαν... Τα βρηκα στο σάιτ της Λουίς με 100 ευρά.








Έχουν και μια λουρίδα εξτρα... Ο_ο




υγ. γουάου βρήκα ευκαιρία και αγόρασα παντόφλες παραλίας!!!:vroum:








Δυστυχως μου τελείωσαν τα $$, γιατί είχα βάλει στο μάτι ένα Ντιόρ Καλάζνικοφ μούρλια :(
Θα πήγαινε ωραία με την παντοφλίτσα Louis Vuitton και την κουκούλα D&G...







η επανάσταση των φασιονίστας :P






Υγ4.
Κι εγω εχω ρουχα και παπουτσια και τσαντες που εχουν κρατησει και 10 και 15 χρονια.
Kαι 20, και 30...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Πήρα παπούτσια 500 μπλα μπλα μπλα

Καλά κάνει το παιδί που τα πήρε μην πέσετε να τον φάτε μπλα μπλα μπλα

Είναι πρόβατο που πήρε τέτοια παπούτσια μπλα μπλα μπλα

Δεν θα μου πεις τι είναι ωραίο μπλα μπλα μπλα. Ο LV είναι σουπερ ντούπερ οίκος



Είμαι τρολ και θα σας ζαλίσω μπλα μπλα μπλα

Είμαι και αγανακτισμένος μπλα μπλα μπλα



Μικρέ εγώ θα σου πω τι είναι μόδα μπλα μπλα μπλα

Και ανάμεσα σε ολα αυτά, το έπικ σχόλιο που πέρασε απαρατήρητο

Όλες είναι.... ΧΑΛΙΑ!

Ερωτική απογοήτευση είναι θα περάσει

ΥΓ


Τις έχω σε θαλασσί με λουλούδια πάνω, ναι είμαι το κιτς παιδί του λαμπάντα, δεν φταίω εγώ :D Μπραζίλ φορ έβερ!

https://www.youtube.com/watch?v=OIWGIFKR5So
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Τα καινουρια μου παπουτσια
Tα έσταξες τα ευρώ σου για τα καλά βλέπω.
Πόσο;
Για ένα ζευγάρι παπούτσια? :eek:

όχι ρε ,
έδιναν δώρο και ανατομικούς πάτους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Tα έσταξες τα ευρώ σου για τα καλά βλέπω.
Πόσο;



:eek:
εννοώ...
:eek:
...16 ετών, 425 ευρώ;
Έχεις και mac,
θέλεις να παντρευτείς την αδελφή μου;

πς: ο ρεμπεσκές πως τα βρήκε φθηνότερα; (πάντα ήξερα πως ασχολείται με τη μόδα):worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
@fantasmenos : παραπλανητικη η παραθεση για μενα. Μπορει να νομιζει καποιος οτι θεωρω οτι γνωριζω καλυτερα τι ειναι στην μοδα, οχι τι εργαλειο ειναι η μοδα.

@rebeskes: σκουριασμενο χιουμορ. ανανεωσου. Παντως ευγε για το find των παπουτσιων με 140$, δλδ καπου 100 ευρω. Οχι για να μη λενε μερικοι οτι "οτι πληρωνεις παιρνεις". Μεχρι κ το ιδιο παπουτσι 4 φορες φθηνοτερο.. Αλλα ειπαμε....αφου το μαγαζι ειναι απεναντι,.... που να τρεχεις τωρα να το βρεις στο ιντερνετ,....... να πληκτρολογεις τα στοιχεια σου, .........να στο φερουν σπιτι...μπελας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vaggos-mvdr

Νεοφερμένος

Ο vangelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Και αυτο επρεπε να εμπιστευτεις. Υποσυνειδητα, ξερεις καλυτερα.

Μα τι σημασια εχει η αποψη των αλλων ; Αφου το λεει ο οικος Βιτόν οτι ειναι ωραιο. Αρα ειναι. Παρτο και μη μιλας.

Δε προσεχεις τι λεω. Ειπα η τιμη δεν ειναι απαραιτητα αναλογη της ποιοτητας. Κι εγω εχω ρουχα και παπουτσια και τσαντες που εχουν κρατησει και 10 και 15 χρονια. So ? Και δεν ηταν ουτε πολυ ακριβά, ουτε μοδατη μαρκα. Απλά ήταν καλες αγορές. Κρατησες και παπουτσι 1μιση χρονο και δεν εχει παθει σχεδον τιποτα ; Σιγα το κατορθωμα. Πιθανοτατα δε τα φορας και καθε μερα. Εκτος αν ειναι φτιαγμενα απο ανθρακονηματα.

Εγω δε μιλησα για αυτες τις μαρκες, μιλησα γενικα. Αλλά ακομα και με αυτες, εσυ πιστευεις οτι αν τα φτιαχνουν Ασια, θα το εδειχναν για διαφημιστικους λογους ; :rolleyes:

Αρα τωρα λες το αντιθετο με αυτο που ελεγες πριν. Πριν ελεγες οτι εγω δεν ειμαι σε θεση να ξερω καλυτερα τι ειναι μοδα, απο τον οικο Βιτόν. Αλλα τελικα ο οικος αυτος ΔΕΝ ακολουθει/κατευθυνει την μοδα ; (το οτι η μοδα ειναι κατι εμπορικο , το εχεις συνηδητοποιησει ; Ή νομιζεις οτι το ωραιο και το ασχημο αλλαζει και 1-2 σαιζον ; )

Παλι καλα που εβαλες την λεξη "υποτιθεται"...

Μα δε θα ειναι καποιου μεγαλου οικου γιατι δε τους γουσταρω σαν ιδεα, οποτε με τη λογικη σου, δε θα "ειναι ωραιο". Αν πας πισω στο τοπικ παντως και δεις τι εχω κατα καιρους προτεινει ή μου αρεσει, θα παρεις μια ιδεα. Αλλωστε ειναι κ γουστα αυτα. Η ουσια ειναι να κανουμε ψαγμενες εξυπνες αγορές σαν καταναλωτες. Και δε συμφωνω με το αλλο μελος που ειπε οτι τι μας πειραζει εμας, κ δεν ειναι κακο κλπ. Γιατι αν ολοι καναμε καλυτερες αγορες, θα διαμορφωναμε σε ενα βαθμο και τις τιμες, κ το τι θα κυκλοφορησει περισσοτερο κλπ. Κ οχι να τρεχει ο κοσμος πισω απο το τι θα πουν οι οικοι μοδας και "τι θα φορεθει φετος το καλοκαιρι". Εσυ θα μου πεις ρε φιλε τι θα φορεθει ; Απο που κι ως που ; Κανατε 5 ατομα συμβουλιο και αποφασισατε για ολη τη Γη ; Ρε ουστ !
Δεν καταλαβες κατι . Ουτε του αδελφου μου του αρεσαν αλλα οταν τα ειδε φορεμενα του φανηκαν αλλιως.
Εχεις τσαντες και παπουτσια 10 - 15 χρονια και ειναι οκ? θα μπορουσες να τα εχεις μια ζωη αλλα το θεμα δεν ειναι μονο οτι τα εχεις αλλα και πως τα εχεις γιατι αν ειναι να τα εχεις τοσα χρονια και να ειναι κατεστραμενα δεν εχει νοημα αλλα δεν ξερω δεν τα εχω δει.
Αν διαβασες κατι που εγραψα πριν , δεν ειναι μονο αυτος ο οικος που ειναι ετσι αλλα ολοι οσοι βρισκονται σε αυτην την κατηγορια .
Οσο αφορα την μοδα , ολοι αυτοι οι οικοι ασχολουνται με τα παντα δηλαδη και με τα κλασσικα και τα ποιο μοδατα και τα μοντερνα απλως τα περισσοτερα που πουλανε στα μαγαζια τους ειναι κλασσικα .
Σε ολα υπαρχει η σταμπα του made in οποτε φαινεται που φτιαχνεται.
Και κατι τελευταιο οταν μια εταιρεια ζει για πανω απο 150 χρονια και ειναι πανακριβη και συνεχιζει να κανει τρελες πωλησεις και εχει φτασει σε σημειο να αυξανει 3-4 φορες τις τιμες σε ενα χρονο και να συνεχιζει τις τρελες πωλησεις δεν ειναι τυχαιο.Παει να πει οτι ο κοσμος τα γουσταρει.

Το ιδιο ? Επειδη εχει παρομοιο (ουτε καν το ολοιδιο σχεδιο) δεν παει να πει οτι ειναι ιδιο .
Σχεδιαστικα εχει διαφορες και παω στοιχημα οτι θα ειναι κακιστης ποιοτητας.
Αυτα ειναι μουφα!
Το site της louis ειναι το louisvuitton.com εσυ θα μπηκες σε κανενα με απομιμησεις .
Κριμα να μην ειμαστε σε θεση να ξεχωρισουμε ορισμενα πραγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Και κατι τελευταιο οταν μια εταιρεια ζει για πανω απο 150 χρονια και ειναι πανακριβη και συνεχιζει να κανει τρελες πωλησεις και εχει φτασει σε σημειο να αυξανει 3-4 φορες τις τιμες σε ενα χρονο και να συνεχιζει τις τρελες πωλησεις δεν ειναι τυχαιο.Παει να πει οτι ο κοσμος τα γουσταρει.

αυτή η συζήτηση μου θυμίζει την κόντρα μαλέλη-τατσόπουλου για τα χάλια της τηλεόρασης
επικεντρώθηκαν τόσο στο αν το κοινό καθοδηγείται ή καθοδηγεί
αλλά συμφώνησαν ότι όποιος και αν οδηγεί
ο προορισμός είναι ο πάτος

π.σ. φαντ , :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Καλά όλα αυτά αλλά δε θα τα βαρεθείς;
Άντε να τα φορέσεις ένα χρόνο, άντε 2, δε θα τα βαρεθείς;
Δε σου αρέσει η ανανέωση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggos-mvdr

Νεοφερμένος

Ο vangelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Καλά όλα αυτά αλλά δε θα τα βαρεθείς;
Άντε να τα φορέσεις ένα χρόνο, άντε 2, δε θα τα βαρεθείς;
Δε σου αρέσει η ανανέωση;

Περα απο το οτι εχω αρκετα παπουτσια και δεν τα φοραω συνεχεια νομιζω οτι δεν θα τα βαρεθω αλλα και παλι μεχρι τοτε θα εχω παρει αλλα . Ηθελα τωρα στις εκπτωσεις να παρω αλλο ενα ζευγαρι μαυρα sneakers που ειχα και μου χαλασαν αλλα δυστυχως πρεπει να χαλασω αλλου τα λεφτα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
αυτή η συζήτηση μου θυμίζει την κόντρα μαλέλη-τατσόπουλου για τα χάλια της τηλεόρασης
επικεντρώθηκαν τόσο στο αν το κοινό καθοδηγείται ή καθοδηγεί
αλλά συμφώνησαν ότι όποιος και αν οδηγεί
ο προορισμός είναι ο πάτος

π.σ. φαντ , :mad:

:confused::confused:
Είσαι μορφωμένος εσύ!!
Το εννοώ, μην αρχίσεις να πετάς ντομάτες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Ο τίτλος του θέματος** είναι άκρως παραπλανητικός, αλλά ακόμη κι έτσι θα μπορούσα να πω μετά...βεβαιότητας πως, όσα δεν φτάνουν οι αλεπούδες τα κάνουν κρεμαστάρια, και οι μύγες μαζεύονται στο μέλι για να το....απαξιώσουν! :whistle:

Είναι η τακτική της φθηνιάρικης "κουλτούρας" αυτή, που στο παπούτσι πχ δεν προσέχουν τα υλικά κατασκευής, την ποιότητα δουλειάς και το αισθητικό αποτέλεσμα, αλλά αν τους βγαίνουν τα....κέρματα! :worry:

**Λες και χρειαζόταν να ανοίξω το θέμα για να δω ....ποιοί τοποθετήθηκαν και πως! :laugh:

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

vaggos-mvdr

Νεοφερμένος

Ο vangelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Ο τίτλος του θέματος** είναι άκρωςπαραπλανητικός, αλλά ακόμη κι έτσι θα μπορούσα να πω μετά...βεβαιότητας πως, όσα δεν φτάνουν οι αλεπούδες τα κάνουν κρεμαστάρια, και οι μύγες μαζεύονται στο μέλι για να το....απαξιώσουν! :whistle:

Είναι η τακτική της φθηνιάρικης "κουλτούρας" αυτή, που στο παπούτσι πχ δεν προσέχουν τα υλικά κατασκευής, την ποιότητα δουλειάς και το αισθητικό αποτέλεσμα, αλλά αν τους βγαίνουν τα....κέρματα! :worry:

**Λες και χρειαζόταν να ανοίξω το θέμα για να δω ....ποιοί τοποθετήθηκαν και πως! :laugh:

:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup: Εισαι μεγαλος!!!!!!!!!:clapup::clapup:Εγραψες!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
:confused::confused:
Είσαι μορφωμένος εσύ!!
Το εννοώ, μην αρχίσεις να πετάς ντομάτες!!



(αυτό με τις ντομάτες έψαχνα , αλλά δεν το βρήκα:redface:)

τέσπα ,

προτιμώ τα ακριβά από τα φτηνά ρούχα
αλλά όχι πολύ ακριβά
να μοιάζουν όταν νυχτώνει και αυτή έρχεται
λίγο φτηνά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

vaggos-mvdr

Νεοφερμένος

Ο vangelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.


(αυτό με τις ντομάτες έψαχνα , αλλά δεν το βρήκα:redface:)

τέσπα ,

προτιμώ τα ακριβά από τα φτηνά ρούχα
αλλά όχι πολύ ακριβά
να μοιάζουν όταν νυχτώνει και αυτή έρχεται
λίγο φτηνά
Γιατι να να μοιαζουν φθηνα οταν νυχτωνει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Καλέ κορίτσια,τούτοι είναι χειρότεροι απο εμάς... Κοίτα με τι φαγώνονται απο χθες:P

Aυτό παρακατω μπορεί να κοστίζει 15 ευρώ απο calzedonia, 60 απο med. Συμφωνα με τα λεγομενα των μεν , αν υπολογίσουμε την ποιότητα, της med θεωρητικά θα κρατήσει περισσότερο,;) αν ομως σκιστει... καταλάθος:redface:, κριμα τα 60 ευρώ.:( Αν τελικά το αγοράσουμε απο calzedonia, ίσως να μην έχει ποιότητα,:( αλλά αν σκιστεί καταλάθος....:devil: σιγά 15 είναι μόνο τα ευρώ.

Καλά μπάνια:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
δεν τοποθετούμαι επί του θέματος περαιτέρω αν δεν διευκρινιστεί
το να σκιστεί καταλάθος :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Καλά όλα αυτά αλλά δε θα τα βαρεθείς;
Άντε να τα φορέσεις ένα χρόνο, άντε 2, δε θα τα βαρεθείς;
Δε σου αρέσει η ανανέωση;
Ναι σιγα να μην ανανεωνω και το κουρεμα μου ανα 3μηνο

Υπαρχουν καλυτερα πραγματα για να ξοδεψεις τα λεφτα σου απο το να ανανεωνεις ρουχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top