Τι τρώτε για πρωινό;

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
συνελθετε ολοι. -.-'

εγω σπανια τρωω πρωινο. το βραδυ ερχονται οι μεγαλες λιγουρες. :/:



λολζ
Ε να καθυστερήσεις λίγο το βραδυνό σνακ, μέχρις ώτου θα μπορείς να το λες πρωινό :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Είστε από αυτούς που φεύγουν έτσι απλά από το σπίτι;
Μόνο έναν καφέ;
Ή english breakfast, μη σου πω και άσπρο λουκάνικο με μαρμελάδα;

freddo cappuccino, πρωί, μεσημέρι, βράδυ σαν αντιβίωση ένα πράγμα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Άμα έχω νεύρα,
μπορεί να φάω και 3 Βιετκόνγκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Independent

Νεοφερμένος

Ο Θωμάς Σπιτιέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Εγω παλι τρωω κατευθειαν μεσημεριανοοοο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Εγω παλι τρωω κατευθειαν μεσημεριανοοοο :P


ο μπόρατ τρώει πρωινό
της επόμενης μέρας

ο τσακ νόρις μπροστά του είναι ένα τίποτες

οντόπικ :

τώρα τελευταία , φρούτα
και χυλόπιτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria17

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
αναλογα απο κρουασανακια μεχρι κ παστες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓΙΩΡΓΟΣ95

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Επειδη δουλευω με τον μπαμπα μου απο τις 8 μεχρι στις 4 και <πρεπει> να φαω ενα καλο πρωινο συνηθως πινω γαλα(παντα ασπρο-κρυο-οπως το βρω στο ψυγειο),αν εχει το ψυγειο!
και τρωω μια φετα(απο τετραγωνο ψωμι) με βιταμ και μαρμελαδα-μελι-μερεντα(ενα απο τα 3)!
Αλλιως κανα τοστακι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
To ιδανικό πρωινό για μένα περιέχει σίγουρα μερέντα και χυμό πορτοκάλι.Αλλά τις περισσότερες φορές ψήνω κανένα τοστ ή πίνω γάλα με corn flakes:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
πολλες φορες τρωω ενα κουλουρι,ενα μπολ δημητριακα,ψωμι με μερεντα η μελι,γιαυρτι με μελι και ξηρους καρπους,τοστ ,ενα κομματι πιτα της γιαγιακας...Γενικα αποφευγω να καταναλωνω τροφιμα απο το κυλικειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Τι τρώτε για πρωινό;



Τις πρώτες ακτίνες του ηλίου.
Σκέφτομαι πως τόσοι πριν από μένα είδαν το σκοτάδι να φεύγει
(μόνο για να ξαναέρθει)
και πόσοι ακόμα θα σταθούν στο ίδιο σημείο για να τραφούν με το ίδιο φως.
... Και μετά με πιάνει μια αποστροφή βαθιά στο στομάχι.

Πιό υγιεινό είναι να ξεκινάς τη μέρα σου με τζανκ φουντ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Πιό υγιεινό είναι να ξεκινάς τη μέρα σου με τζανκ φουντ.

και να την τελειώνεις μ'αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki_m

Νεοφερμένος

Η τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
γαλα συνηθως...αλλα αμα παω διακοπες το καλοκαιρι σε κανενα ξενοδοχειο παιρνω καμια κρεπα,φρουτα ή αυγο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Παλιότερα δεν έτρωγα τίποτα, ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ. Χρόνια τώρα, τρώω είτε ένα κουλούρι Θεσσαλονίκης, είτε ένα τοστάκι με τυρί, είτε δύο φρυγανίτσες με μέλι. Δεν είμαι φαν του καφέ, μπορώ να ξυπνίσω και χωρίς αυτόν!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
χυμο πορτοκαλι στιμμενο (οποτε θυμαμαι)
και φρυγανια με βιταμ και τις αγαπημενες μου μαρμελαδες......κερασι ή βατομουρο
ή μελι αναλογα τι υπαρχει στο σπιτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Τωρα τελευταια για πρωινο τρωω μεσημεριανο γιατι πασχω απο αυπνιες(τις οποιες πρεπει να αντιμετωπισω).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Το πρωινό μου είναι προσεγμένο και βασισμένο στην μεσογειακή διατροφή - είναι άλλωστε το πιο σημαντικό γεύμα της ημέρας! :D
Για αυτό φροντίζω να ξεκινάω το πρωινό μου όσο πιο υγιεινά γίνεται! :D

Nescafe, δύο γεμάτες καφέ, τρία ζάχαρη και γάλα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Γάλα.

Άμα έχω όρεξη μπορεί κανά φρυγανισμένο ψωμί με βούτυρο ή τυρί. Ή σκέτο παξιμάδι μαζί με το γάλα. :P

Πού να τρως κορν φλεικς όταν έχεις μαθήματα. -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


Πάντως αυτό είναι πολύ δελεαστικό για πρωινό....


Καμιά φορά...πορτοκαλάδα με ενα κριτσίνι
Ή ένα γιαούρτι στραγγιστό....πάλι με ένα κριτσίνι....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Σήμερα το πρωι πραγματικά τσάκισα ενα πιατο μπακαλιάρο σκορδαλιά που ειχε μεινει απο προχθες!! Στην αρχή δεν τρωγόταν λόγω και της πρωινής ώρας αλλά μετά το συνήθισα και πλακα πλακα με κράτησε ως αργά τ'απόγευμα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top