Τουρνουά Ναρκαλιευτή #4 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
και του χρονου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Κέρδισα τον wild boy και τυπικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • stratos.jpg
    stratos.jpg
    234.9 KB · Εμφανίσεις: 104

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
άσχετα που αν τα πράγματα ήταν αντικειμενικά θα ήμουν στον τελικό..όπως να'ναι έπαιζα έτσι κι αλλιώς.
τεσπααααα..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Τουρνουά Ναρκαλιευτή #5 - The Game​

Συμμετοχές:
1- Wild_Boy
2- None
3- None
4- None
...
X- None​




Τελική Κατάταξη
1- Wild_Boy :clapup:
2- None
3- None​




Ικανοποιημένος; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
κρυάδες....
Όλοι με έχουν πάρει στραβά.:/::/::/::/::/::/::/::/::'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Μην βγαινετε :offtopic: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
αν και δεν ειναι μελος σε αυτο το τουρνουα βλέπω λιγο τα γεγονοτα :D

Μηπως ειστε καπως σκληροι με τον Στρατό?? είναι ένα παιδί που μπαίνει στη εφηβεία και πιστεύω δεν πρέπει να του έχουμε μια τόσο "εχθρική" στάση, μπορούμε απλά να του συζυτήσουμε ( ε Στρατούλη? :))
έχω παίξει νάρκες με τον Στρατο και παθιάζεται, και ξέρω ότι περίμενε πολύ αυτό το τουρνουά ναι μεν έδωσαν σαρντεβού με τον Ευπατρίδη αλλά δεν μπόρεσε να μπει, και ούτε εκείνος μπορούσε από ότι είδα και γενικά συμβαίνουν αυτα :) σίγουρα και ο Ευπατρίδης δεν μπορεί να τρέχει σε νετ και λογικός οεκνευρισμός αλλά δεν θα του παρουμε και το κεφάλι η να τον αποκλείσουμε κιόλας :) υπάρχει και μέση λύση

ΥΓ Γιωργακι δεν έχω κατι εναντίων σου :P αφου το ξερεις :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ευχαριστω τη μαμα μου, το μπαμπα μου, οσους πιστεψαν σε μενα και πανω απολους τον προπονητη μου που με εκανε αστερι σε τετοιο σημειο να χανει και ο ιδιος απο μενα! :D

Χωρίς τίτλο.png
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ξεχασα να αναφερω πως ο χρηστος ηταν εξαιρετικα ατυχος! εκτος του οτι εκανε ενα μεγαλο ανοιγμα στην αρχη, μετα εγω οπου βαραγα σχεδον ειχε βομβα. :P πρεπει να βρηκα 6-7 ετσι! :P

προχτες που παιξαμε μεταξυ μας με νικησε 26-25 και ειχα σκασει και βομβα! γιαυτο ζηταω να μοιραστει το βραβειο! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Ξέρεις γιατί κέρδισες vik-vikούλα;:P

Γιατί δεν δημοσιοποίησα την σκέψη μου για τον νικητή:P

Πίστευα από την αρχή ότι θα κερδίσεις, όμως:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top