Ποια ταινία έχετε δει τις πιο πολλές φορές;

poppy91

Νεοφερμένος

Η ποπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Tα underworld rise of the lycans και Fast and Furius (ειδικά το tokyo drift) τα έχω δει 2-3 φόρες. Γενικά δε μπορώ να βλέπω πολλές φορές την ίδια ταινία γιατί άμα ξέρω τη συνέχεια χάνει το ενδιαφέρον της....
τα fast and furious τα σπανε!!!το tokio drift δεν το εχω δει δυστυχως αλλα τρελαινομαι για τετοιες ταινιες και ας μου τη λεει ο αδερφος μου επειδη ειμαι κοριτσι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
τωρα που το σκεφτομαι περισσοτερεσ φορεσ εχω δει το Ρομπεν των δασων (το παιδικο του Disney) και τισ Αριστογατεσ (παλι του Disney):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Mean Girls:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

poppy91

Νεοφερμένος

Η ποπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
αχ τι μου θυμισες τωρα....:) συμπαθητικη ταινιουλα...και γω την εχω δει πολλες φορες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
τα fast and furious τα σπανε!!!το tokio drift δεν το εχω δει δυστυχως αλλα τρελαινομαι για τετοιες ταινιες και ας μου τη λεει ο αδερφος μου επειδη ειμαι κοριτσι:D
Kατά τη γνώμη μου είναι η καλήτερη ταινία από τις 4 που έχουν βγει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
νομιζω to 10 things i hate about you εχω δει τισ πιο πολλες φορες απο ολες τις ταινιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex F-17

Νεοφερμένος

Ο Alex F-17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Billy Elliot , γιατί με κάνει να πιστεύω στο δικό μου όνειρο , κάθε φορά μου με έχει πάρει από κάτω. Η πιο όμορφη ταινία ποτέ ! Όποιο κι αν είναι το όνειρό σου , αυτή η ταινία σε βοηθά να πιστεύεις σε αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λάμπρος41472

Νεοφερμένος

Ο Λάμπρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Το Harry Poter το έχω δεί όλα τα επεισόδια πάρα πολλές φορές!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
το χρονικο της ναρνια: ο πριγκιπας κασπιαν το εχω δει 400000000000000000 φορες!!! το εχω σε dvd αλλα το βαζει κ συνεχεια η nova oποτε το βλεπω συνεχεια κ τ εχω μαθει απ'εξω αλλα ωραιο ειν!!! κ το home alone2 κ το charlie qnd the chocolate factory που τις βλεπω καθε χριστουγεννα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Από της Disney, όταν ήμουν μικρή είχα ξεσκιστεί να βλέπω το Toy Story και το Lion King.

Τώρα, μάλλον το Milk. Το είδα την πρώτη φορά στο σινεμά, πήρα και το dvd, και το έχω δει αρκετές φορές από τότε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Και το Mr.English το έχω δει πολλές φορές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parallax

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parallax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Το Terminator 1.Το είχα σε βιντεοκασέτα μικρός και το είχα λιώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinamamagi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
το τιτανικο οταν ημουν 4-5 με τη γιαγια μου απο διπλα να διαβαζει τους υποτιτλους, σε βιντεοκασετα, στο τελος τα εμαθα απ' εξω μετα απο καμια 20αρια φορες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Το Λυκοφως(Twilight)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4kR!bn:)

Νεοφερμένος

Η Ακριβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Το Χάρι Πότερ 2 γιατί το έχει δείξει αμέτρητες φορές στην τηλεόραση,τη Συμμορία των 11 και παλιότερα τον Τιτανικό,είχα λιώσει την κασέτα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starlight

Νεοφερμένος

Η starlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αργοστόλι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
το PS I LOVE YOU.ειναι πολθ καλη ταινια απο τισ καλυτερες που υπαρχουν σε romantic comedy.το προτεινω σε αυτουσ που βλεπουν τετοιου ειδουσ.:jumpy::no1::iagree::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
το PS I LOVE YOU.ειναι πολθ καλη ταινια απο τισ καλυτερες που υπαρχουν σε romantic comedy.το προτεινω σε αυτουσ που βλεπουν τετοιου ειδουσ.:jumpy::no1::iagree::)
το εχω δει..ειναι πολυ ωραιο!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
είναι ένα με ένα κοριτσάκι που πεθαίνει ο κολλητος της και το δειχνει συνέχεια στο mega... Τιτλο δε θυμάμαι αλλα το χω δει καμια 15 φορες και δεν μου αρεσει κιολας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
είναι ένα με ένα κοριτσάκι που πεθαίνει ο κολλητος της και το δειχνει συνέχεια στο mega... Τιτλο δε θυμάμαι αλλα το χω δει καμια 15 φορες και δεν μου αρεσει κιολας.

Αα κι ο πατερας της εχει γραφειο τελετων;
Μπλιαχ, την ειχα δει κανα δυο φορες μικρη, τι καταπλακωμα. :$
Θυμαμαι ακομα σκηνες. :p
Αθλια ηταν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
α μπραβο αυτην!
μαλακιουλα. Και έχει και 2! Παιζει να το χω δει 5-6 φορες κι αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top