Κινούμενα σχέδια

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
εγω παντως ειχα τρελα με τις μπανανες με πιτζαμες!!!!!!!!!!!!!!!δν πηγαινα στο παιδικο αν πρωτα δεν εβλεπα μπανανες.....αχχ.....λατρεμενες......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=CJkPWMaNaIM[/ame]

Και εγώ το έβλεπα φανατικά.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
εγω βλεπ συνεχεια γιατι μου αρεσουν και ετσι παερναω την ωρα μου.Αυτο που βλεπω πιο πολυ ειναι τα pokemon
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PADI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η PADI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Γουινι κ Σκουμπι Ντου:no1:
Και φυσικα Ποκεμον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Σαν τρελος βλεπω εγω!!!!! :D
Ξερεις κανεις το Μοντανα Τζοουνς??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PADI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η PADI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 166 μηνύματα.

-----------------------------------------
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Ποπο ξερεις το Μοντανα Τζοουνς μηπως μπορεις να μου το βρεις κιολας??
Στα ελληνικα??????:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parallax

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parallax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Έβλεπε κανεις το the Brave Little Toaster (η μικρή φρυγανιέρα ο ελληνικός τίτλος) που έβαζε το juniors tv;

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=NbBEfZ8fK9Y[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
ΝΑΑΑΑΑΑΑΙ! Κάτι μου θυμίζει... :D Θυμάμαι ένα επεισόδιο που τους είχαν πετάξει σε μια μάντρα ανακύκλωσης, και προσπαθούσαν να το σκάσουν, ή κάτι τέτοιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parallax

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parallax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Ναι,το θυμάμαι αυτό που λες. :p
Ήταν ταινία βασικά,όχι επεισόδια.Παίζει να την είχα δει πάνω από 20 φορες.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ταινια ηταν αυτο.
Ω θεε μου, το ειχα δει.. που το ειχαν σκασει απο ενα σπιτι, και μετα νομιζω κι ολας αυτο το κοκκινο ραδιοφωνακι ψοφησε ή κατι τετοιο;
Πολυ με στενοχωρουσε, το ειχα δει και αρκετες φορες :(
Ρε συ δεν το πιστευω ακομα, δεν μπορεις να φανταστεις τι αναμνησεις μου ξυπνησες.
Ηταν στο πισω πισω μερος του μυαλου μου. Θυμηθηκα κι αλλη φαση που ειχε σπασει η λαμπα του πορτατιφ, ειχε χαλασει και η σκουπα, και γενικα ολοι ειχαν παθει κατι.
:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ταινια ηταν αυτο.
Ω θεε μου, το ειχα δει.. που το ειχαν σκασει απο ενα σπιτι, και μετα νομιζω κι ολας αυτο το κοκκινο ραδιοφωνακι ψοφησε ή κατι τετοιο;
Πολυ με στενοχωρουσε, το ειχα δει και αρκετες φορες :(
Οταν ημουνα μικρος το παιζε στο junior tv ή στο 0-6 , και τοτε συλλογιζομουνα "Γιατι γιατι να περασουν τοσες ταλαιπωριες δεν ειναι δικαιο , το μονο που θελουν ειναι να γυρισουν στο παιδι που τους αγαπαει :'( "
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=uZCER6pjQV4&feature=related[/ame]

Σαν χτες τη θυμαμαι αυτη τη σκηνη.
Φωναξα μεχρι και τη μανα μου να της το δειξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Μην στεναχωριεσαι κουβερτουλα μου θα γυρισεις καποια στιγμη πισω στον αφεντη σου :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Κοίτα να δεις ο Λούζερ. =P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Μην στεναχωριεσαι κουβερτουλα μου θα γυρισεις καποια στιγμη πισω στον αφεντη σου :'(

Blankyyyyyyyyyyyyyy:'(
Δες κι αυτο
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=-UfsEj7AOGI[/ame]
Κλαιω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
ΠΩ, ΑΥΤΟ ΕΛΕΓΑ ΚΙ 'ΓΩ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parallax

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parallax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Υπάρχουν άλλες δυο ταινίες.Λογικά δεν θα είναι το ίδιο καλές.

https://www.imdb.com/title/tt0163986/
https://www.imdb.com/title/tt0147926/


Blankyyyyyyyyyyyyyy:'(
Δες κι αυτο
https://www.youtube.com/watch?v=-UfsEj7AOGI
Κλαιω.

Αυτό πρέπει να ήταν προς το τέλος.Αν θυμάμαι καλά στο τέλος θυσιαζόταν η τοστιέρα για να σώσει το παιδί.Μα ποσο κακός μπορεί να είναι αυτός ο μαγνήτης; :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Το γατοσκυλο το θυμαστε; ηταν στην ετ1 [ame]https://www.youtube.com/watch?v=iR2EwcgE_wA[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Πω πω ναι, παντα απορουσα πως κατουρουσαν. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Βλέπω magi nation!!Τα σπάει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top