Ποιά είναι η χειρότερη ταινία που έχετε δει ποτέ;

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Γκοτζίλα, Ανακόντα και Τιτανικός (το 'χα δει μέχρι ένα σημείο, μετά βαρέθηκα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Γκοτζίλα, Ανακόντα και Τιτανικός (το 'χα δει μέχρι ένα σημείο, μετά βαρέθηκα).

Το ειχα δει στα 11 μου και μου φανηκε τελειως ηλιθιο και ρομαντικο.
Ναι, εδω ο κοσμος καιγεται, το πλοιο βυθιζεται, κι αυτη ενδιαφερεται για τον γκομενο ξερωγω.
Ναι ντακς, καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
το epic movie και το revolutionary road.πεταμένα λεφτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Το revolutionery road ειναι αυτη η κουλτουρε και καλα ******* που στο τελος αυτη πηδηχτηκε με τον γλυωδη γειτονα, και τελικα πεθαινει επειδη προσπαθησε μονη της να σταματησει την εγκυμοσυνη;
Ω ναι, ειναι αθλια. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Ναι αυτή
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=bpra9OEw6nQ[/ame]

Οταν πήγα και την είδα στο σινεμά έκλεγα τα λεφτά μου.Ίσως να είναι καλή για άτομα άνω των 60 χρονών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Ναι μωρε, σε αυτη την ****** αναφερομαι. :p
Εγω εκλαιγα τα λεφτα που εδωσα για την νοικιασω.
Ενω αγαπω κοινωνικες, αυτη ηταν απο τις χειροτερες που εχω δει εβερ. :$
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
και εμένα μου αρέσουν μερικές κοινωνικές αλλά αυτή ήταν η μεγαλύτερη μακακία που είχα δει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Silent Hill με διαφορά.
Εκτός από την ηλίθια υπόθεση, τα τόσο ψεύτικα σκηνικά, δεν κατάλαβα τι συνέβη στο τέλος. :p Έχω μια υποψία ότι οι πρωταγωνιστές εγκλωβίστηκαν ανάμεσα σε δύο κόσμους αλλά δεν είμαι και βέβαιη. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofia21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Ναι αυτή
https://www.youtube.com/watch?v=bpra9OEw6nQ

Οταν πήγα και την είδα στο σινεμά έκλεγα τα λεφτά μου.Ίσως να είναι καλή για άτομα άνω των 60 χρονών.
ούτε το trailer δεν άντεξα να δω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Disaster Movie
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Silent Hill με διαφορά.
Εκτός από την ηλίθια υπόθεση, τα τόσο ψεύτικα σκηνικά, δεν κατάλαβα τι συνέβη στο τέλος. :p Έχω μια υποψία ότι οι πρωταγωνιστές εγκλωβίστηκαν ανάμεσα σε δύο κόσμους αλλά δεν είμαι και βέβαιη. :p
εμενα μου αρεσε :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
κ εμενα μου αρεσε το silent hill k to zohan.. χειροτερη για μενα: "καραντινα".. νταξει,το στορυ κατι παει να κανει,αλλα το τελος για μενα κατεστρεψε ολη την ταινια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
εμενα μου αρεσε :/

κ εμενα μου αρεσε το silent hill k to zohan.. χειροτερη για μενα: "καραντινα".. νταξει,το στορυ κατι παει να κανει,αλλα το τελος για μενα κατεστρεψε ολη την ταινια..

Τι να πω; Κάποιες σκηνές ήταν ΤΟΣΟ ψεύτικες. Κάτι άλλο που θέλω να ρωτήσω. Τελικά στο τέλος οι πρωταγωνίστριες εγκλωβίστηκαν σε δύο κόσμους;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sed

Νεοφερμένος

Ο Στάθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
There will be blood >.<
και ofc το
Twillight ομγ δλδ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
O φανταστικος κοσμος του Δοκτωρ Παρνασσους......βλακειααα..βαριομουν στο σινεμα ηθελα να φυγω!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
η χειροτερη....:hmm: δν ξερω επειδη εχω δει πολλες παντως δν μου αρεσε απο αυτες που ειδα τελευταια "meet dave" κ το "αρθουρ κ η εκδικιση του μαλταζαρ" κ "slumdog millionaire"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Ειδα και τους 3 Αρχοντες! :D
Ρε τι πορωση, τι ερωτας!
Δανειστηκα και τα βιβλια σημερα.. και τα 3, θα εκραγω απ' την χαρα μου. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
^^ Αφού σ'άρεσαν γιατί γράφεις σε αυτό το τόπικ τότε?:P

Σε μέθυσε τόσο η χαρά που δε βλέπεις μπροστά σου μάλλον... :-p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Ω γκαντ, μπερδεψα τοπικζ.
Νομιζα οτι εγραφα στο γνωστο θρεντ. =.=
Ντιλιτ δις ποστς. :p
Σκασε χου. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top