Ποιος/α είσαι πίσω από το νικ σου!!

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Ένας superhero....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Ενας 40αρης χοντρος,με τριχες στην κοιλια [την ξινω επιδεικτικα αυτη τη στιγμη],με σωβρακοφανελα που τρεφεται απο τους γονεις του ενω ολη μερα λιωνει στο wow
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ενας 40αρης χοντρος,με τριχες στην κοιλια [την ξινω επιδεικτικα αυτη τη στιγμη],με σωβρακοφανελα που τρεφεται απο τους γονεις του ενω ολη μερα λιωνει στο wow

πσεμματα
με ποιο χερι ξυνεσαι εαν παιζεις wow?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Με το τριτο μου χερι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
εδώ είναι το θέμα που βάζουμε δικές μας pics?

είμαι το δεύτερο μισό, αυτό μετά τη κάτω παύλα

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Ενας 40αρης χοντρος,με τριχες στην κοιλια [την ξινω επιδεικτικα αυτη τη στιγμη],με σωβρακοφανελα που τρεφεται απο τους γονεις του ενω ολη μερα λιωνει στο wow

με αναψες ......αχ

στο θεμα:
ενας homo erect-us
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Γειά σας :) Εγώ μερικές φορές είμαι σκληρός και μερικές φορές ευαίσθητος, και άλλες φορες είμαι εξωστρεφής και βγαίνω έξω πολύ, ενώ άλλες φορές είμαι κλειστός και δεν βγαίνω... Επίσης έχω χόμπι το να ψάχνω συνεχώς για χόμπι, μου αρέσει πολύ ο αθλητισμός και η μουσική αλλά δεν ασχολούμαι γιατί διαβάζω αυτό τον καιρό, που βασικά δεν διαβάζω και τόσο απλά έχω πολλή δουλειά να κάνω ευτυχώς όμως δεν με κουράζει γιατί είμαι άνεργος εδώ και πολλές μέρες. Α τι άλλο έλεγα, επίσης μου αρέσει να γνωρίζω καινούριους ανθρώπους, μα έχω μικροβιοφοβία και γι' αυτό δεν πλησιάζω τους άλλους για να τους γνωρίσω. Τουλάχιστον μου αρέσουν πολύ τα ταξίδια :D μα το αυτοκίνητο με κουράζει, το πλοίο με αρρωσταίνει, το αεροπλάνο με ανακατεύει :sick: Αυτά...

:worship::worship::loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Χμ.Με λένε Ρένια,με έχουν βαπτίσει Σταυρούλα αλλά το Ρένια το πήρα απο το Σταυρένια που με έλεγε η μάνα μου μικρή:redface:
Είμαι 13 χρόνων,μαθήτρια Β' Γυμνασίου,με αδυναμία στη Χημεία και μένω σε ένα χωριό που ανήκει στον Δήμο Ορχομενού,που είναι κοντά στη Λιβαδειά.Στον ελεύθερο χρόνο μου συνήθως γράφω διάφορες ιστορίες ή διαβάζω βιβλία ή χαζεύω στο λαπτοπάκι μου..Με ελκύει το έγκλημα και καθετι το παραφυσικό,μ'αρέσει επίσης να βλέπω τηλεόραση και συγκεκριμένα αστυνομικές σειρές και απο ταινίες βλέπω κυρίως θρίλερ και ταινίες δράσεις.Πεθαίνω για καραμέλα και σοκολάτα.Όταν μεγαλώσω(!) θέλω να μπω στη Δ.Ε.Ε. στις εξερευνήσεις,τις ανακρίσεις ή στις αναλύσεις βιολογικών υλικών και να κάνω κάτι που βρίσκεται μέσα στα ενδιαφέροντά μου,το έγκλημα.Μ'αρέσει να περπατάω και να βγαίνω με τις φίλες μου,όπως και να ζωγραφίζω...
Ε,δεν έχω και άλλα να πω :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Χμ.Με λένε Ρένια,με έχουν βαπτίσει Σταυρούλα αλλά το Ρένια το πήρα απο το Σταυρένια που με έλεγε η μάνα μου μικρή:redface:
Είμαι 13 χρόνων,μαθήτρια Β' Γυμνασίου,με αδυναμία στη Χημεία και μένω σε ένα χωριό που ανήκει στον Δήμο Ορχομενού,που είναι κοντά στη Λιβαδειά.Στον ελεύθερο χρόνο μου συνήθως γράφω διάφορες ιστορίες ή διαβάζω βιβλία ή χαζεύω στο λαπτοπάκι μου..Με ελκύει το έγκλημα και καθετι το παραφυσικό,μ'αρέσει επίσης να βλέπω τηλεόραση και συγκεκριμένα αστυνομικές σειρές και απο ταινίες βλέπω κυρίως θρίλερ και ταινίες δράσεις.Πεθαίνω για καραμέλα και σοκολάτα.Όταν μεγαλώσω(!) θέλω να μπω στη Δ.Ε.Ε. στις εξερευνήσεις,τις ανακρίσεις ή στις αναλύσεις βιολογικών υλικών και να κάνω κάτι που βρίσκεται μέσα στα ενδιαφέροντά μου,το έγκλημα.Μ'αρέσει να περπατάω και να βγαίνω με τις φίλες μου,όπως και να ζωγραφίζω...
Ε,δεν έχω και άλλα να πω :|

Ποσα κοινα εχουμε μαμα:clapup:
ΟΝ: Με λενε Μαρια ειμαι 13 χρονων και λατρευω την Χημεια! Μενω στο Βερολινο. Οταν εχω χρονο διαβαζω βιβλια, χαζευω στο λαπτοπ ή γραφω μια ιστορια που λατρευω! Μου αρεσουν τα θριλερ και οι ιστοριες τρομου! Εχω αδυναμια στα γλυκα ειμαι πολυ γλυκατζου:redface: Θα ηθελα να γινω χημικος αν μπορεσω βεβαια ή κατι που να έχει σχέση με τις θετικές επιστήμες και τον κλαδο των εκπαιδευτικων!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Καλιεσπέρα,είμαι ο Καλησπέρας.
Είμαι μια υπέροχη, γλυκιά αμοιβαδούλα.
Έχω πολλά ψευδοχέρια και λατρεύω να μελετώ τα βιβλία του Adwnis.
Αν θέλετε να με κάνετε αντ στο φέισμπουκ,μπορείτε απλά να μη με κάνετε αντ στο φέισμπουκ.
Επίσης,όνειρό μου είναι παντρευτώ τον Alexis Tsipras και να πάμε στη Βραζιλία.Αυτή τη φορά μαζί.
Καλες διακοπές Alexis !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Είμαι γατόπαρδος σε στάδιο εξέλιξης σε τίγρη .......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top