Έχετε κάνει ποτέ σχέση με κάποιον/α που γνωρίσατε από το internet;

Έχετε κάνει ποτέ σχέση με κάποιον/α που γνωρίσατε από το internet;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 235)
  • Ναι, και θα το έκανα ξανά!

  • Μια φορά, αλλά δεν θα το έκανα ξανά!

  • Κάποτε το σκεφτόμουν, αλλά...

  • Όχι, ποτέ μου!

  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω.


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Και γω εχω περασει απο τετοια φαση και δεν ειμαι ανδρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Και γω εχω περασει απο τετοια φαση και δεν ειμαι ανδρας.
Είσαι, κατα πάσα πιθανότητα -και χωρίς παρεξήγηση- attention whore, όμως.:P


Πολλά σημεία στίξης έβαλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Είσαι, κατα πάσα πιθανότητα -και χωρίς παρεξήγηση- attention whore, όμως.:P


Πολλά σημεία στίξης έβαλα.

Aσε με, βαριεμαι, τωρα που αδειαζει το σκουλ. :P

-Αν και δεν καταλαβα γιατι το λες.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,001 μηνύματα.
Μα κι αυτή η φίλη σου πήγε κ παντρεύτηκε άνθρωπο που έπαιζε WOW???? Πώς να μη της βγει προβληματικός μετά?:P

Λολ? Δεν ήξερα οτι από ένα παιχνίδι εσύ προκαθορίζεις και το χαρακτήρα... Λες και τον καφέ;:whistle:

Wow έπαιζα πριν γνωρίσω τον πρώην μου, wow έπαιζα πριν γνωρίσω τον νυν μου και τώρα παίζουμε και μαζί. Είμαστε προβληματικοί λες γιατρέ μου;:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Μα κι αυτή η φίλη σου πήγε κ παντρεύτηκε άνθρωπο που έπαιζε WOW???? Πώς να μη της βγει προβληματικός μετά?:P

+1000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Μα κι αυτή η φίλη σου πήγε κ παντρεύτηκε άνθρωπο που έπαιζε WOW???? Πώς να μη της βγει προβληματικός μετά?:P

Έτσι είμαστε εμείς οι ΜΜΟ gamers, μπορεί να μας ποθούν όλες οι γυναίκες επειδή ζούμε στην κόψη του ξυραφιού και τις τραβάνε τα bad boys, αλλά δεν κρατάει ποτέ η σχέση. Στο τέλος για να νοικοκυρευτούν θέλουν ένα καλό παιδί που απλά πίνει, χαρτοπαίζει και τις δέρνει :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

atsats72

Νεοφερμένος

Η atsats72 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Mα όλοι σήμερα μπαίνουν στο ιντερνετ.Είναι μέσα στη ζωη μας πιά.Οπότε είναι ο ίδιος κόσμος με τον <<έξω>>.Δεν θα είμαι αρνητική καθόλου για μια τέτοια γνωριμία..Οπως κ στην έξω ζωή έτσι κ στο ιντερνετ έχει τα πάντα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hatemost

Νεοφερμένος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Μόνο και ΜΟΝΟ αν δεν υπήρχε πρόβλημα απόστασης.Δηλαδή να μέναμε στην ίδια πόλη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Μόνο και ΜΟΝΟ αν δεν υπήρχε πρόβλημα απόστασης.Δηλαδή να μέναμε στην ίδια πόλη..
my friend,βγες εξω στην πολη σου και γνωρισε καμια κοπελα και ασε το ιντερνετ!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aledjo

Νεοφερμένος

Ο aledjo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
καποτε ημουν εναντιον του internet....

σημερα λεω οτι οτιδηποτε κι αν κανεις, το αποτελεσμα ειναι το ιδιο.
οσο ασχημα μπορεις να πεσεις απο το real world, τοσο ασχημα μπορεις να πεσεις και απο το ιντερνετ.
οτι διαμαντι μπορει να τυχει να γνωρισεις στο δρομο, αλλο τοσο μπορει να συναντησεις στο ιντερνετ.

ολα ιδια ειναι σημερα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hatemost

Νεοφερμένος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
my friend,βγες εξω στην πολη σου και γνωρισε καμια κοπελα και ασε το ιντερνετ!;)

:confused::confused:Ασε μας κουκλιτσα μου.αν εβλεπα μια κοπελα απο τη πολη μου στο φβ με κοινους γνωστους γιατι να μη τη πλησιασω;τωρα ασχολιαστα οσα λες γιατι πραγματικα δε με ξερεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodoroula

Νεοφερμένος

Η Για μάντεψε! :-) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Η σχέση που έχω τώρα, τον φίλο μου από το φεισμπουκ τον γνώρισα. Είμαστε μαζί εδώ και 2 χρόνια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Ναι.(απο το φβ)

και,δε μπορω να πω οτι μου βγηκε σε κακο:)

γνωριστήκαμε μεσω φιμπι (ειχαμε και καποιους γνωστους) και μετα ημασταν για καποιο χρονικο διαστημα μαζι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Η καθημερινη επαφη που εχεις με την Jenna Jameson δεν θεωρειται σχεση μεγαλε :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
my friend,βγες εξω στην πολη σου και γνωρισε καμια κοπελα και ασε το ιντερνετ!;)

Πάρα πολύ σωστά! Το ίντερνετ δεν πρέπει να αντικαταστήσει τις ανθρώπινες σχέσεις. Επίσης, δεν πρέπει να υπάρχει διαδικτυακή εξάρτηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Greek_Lover

Νεοφερμένος

Ο Νikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επενδυτής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Όχι ακόμα, αλλά δεν λέω όχι. Ίσως και να ήταν ενδιαφέρον :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
εχω ακουσει οτι οι γνωριμιες μεσω ιντερνετ καταληγουν πιο ευκολα στο ψητο (δηλαδη στο σεξ) και απ οτην πλευρα των αντρων αλλα ειδικοτερα απο την πλευρα των γυναικων αλλα κατα ποσο ισχυει δεν το ξερω ακομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LOYKANIKOS

Νεοφερμένος

Ο LOYKANIKOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
εχω ακουσει οτι οι γνωριμιες μεσω ιντερνετ καταληγουν πιο ευκολα στο ψητο (δηλαδη στο σεξ) και απ οτην πλευρα των αντρων αλλα ειδικοτερα απο την πλευρα των γυναικων αλλα κατα ποσο ισχυει δεν το ξερω ακομα.
Εμενα μου συνεβη...και στο δευτερο ραντεβου κρεβατι ημασταν..Βασικα καναπε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolaos p.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Δεν έχω κάνει τέτοια σχέση, ούτε και πρόκειται! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top