Του την χώνεις η όχι;

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Μήπως να το σκεφτείς καλύτερα;;;:hmm:
Δεν έχεις να φας...Ζεις σε άθλια κατάσταση όπως λες...Σου λένε θα σκοτώσεις αυτόν για τους χ y λόγους και σου παρέχω όχι ένα αλλά μισό σου λέω εγώ εκατομμύριο ευρώ...Νομίζω σε αυτήν την περίπτωση θα λειτουργήσει λιγάκι και το ένστικτο της επιβίωσης...Κάποιος ναι θα πεθάνει αλλά εσύ θα μπορέσεις να ζήσεις...Σε τέτοιες περιπτώσεις δλδ ποτέ δεν ξέρεις πως θα λειτουργήσεις...:/::/::/:
Ειλικρίνα σου μιλάω αν ήμουν σε μια τέτοια κατάσταση που να μην έχω καν να φάω ή να κοιμηθώ θα προτιμούσα να σκοτώσω τον εαυτό μου παρά κάποιον άλλο...όσο αθλιος χαρακτήρας και αν ηταν ο άλλος...

Νομίζω σε αυτήν την περίπτωση θα λειτουργήσει λιγάκι και το ένστικτο της επιβίωσης...Κάποιος ναι θα πεθάνει αλλά εσύ θα μπορέσεις να ζήσεις...Σε τέτοιες περιπτώσεις δλδ ποτέ δεν ξέρεις πως θα λειτουργήσεις...:/::/::/:
Συγγνωμη αλλά μια τέτοια ζωή δε τη θέλω...ποια η ποιοτητα μιας τέτοιας ζωής όπου έχω σκοτώσει κάποιον για να τα αποκτήσω όλα αυτά! Ασε που κάνοντας μια τέτοια πράξη γινομαι το ίδιο παλιανθρωπος με αυτόν που σκοτώνω...;)
Απλά πιστευω πως μετά απο μια τέτοια πράξη χάνεις τον εαυτό σου...ακόμα και αν καταφέρεις να αντέξεις τις τύψεις και να διώξεις απο το μυαλό σου αυτή τη πράξη, τελικά έχει διεφθαρεί τόσο πολύ η ψυχή σου που ουσιαστικά είσαι ένα "τέρας", χωρίς αισθήματα...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΥΑ!

Νεοφερμένος

Η ΕΥΑ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Designer. Έχει γράψει 119 μηνύματα.
Μπα δν νομίζω να το έκανα ποτέ στη ζωή μου!! Προτιμώ να μην έχω να φάω κ να μην έχω να ντυθώ παρά να φάω ένα άνθρωπο! Άλλωστε ο καλός θεούλης γιαυτο μας έδωσε τα χεράκια μας κ τα ποδαράκια μας! ....δουλειά μέχρι να πάρουμε σύνταξη....Άν προλάβουμε^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Κάποιος σας προσλαμβάνει σαν δολοφόνο! Δικά σας είναι 15.000.000 ? αν σκωτόσετε έναν μεγαλο - επιχειρηματία. Αεροπλάνο για όπου θέλετε στο εξωτερικό και καινούργια ταυτότητα είναι εγγυημένα, θα το κάνατε? Τέτοιο ποσό αλλάζει σημαντικά την ζωή σας, αλλά θα μπορούσατε να αφαιρεσετε μια ζωή για να το αποκτείσετε?
15 εκατομμύρια;;;
Θα μπορούσα να το κάνω και για μικρότερο ποσό.(:eek:) Αυστηρές προϋποθέσεις:
  1. Να μην ξέρω τίποτα για το άτομο
  2. Να διαλέξω εγώ τρόπο δολοφονίας
  3. Να μην ξέρει κανείς την πραγματική μου ταυτότητα
Χίτμαν ιζ μάι μιντλ νέιμ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

androuts

Νεοφερμένος

Ο Andreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Όχι.Ποτέ! Γιατί η αληθινή ευτυχία δεν βρίσκεται στα λεφτά ;) Βρίσκεται στην αγάπη, στην οικογένεια,στη φιλία, στη συντροφιά, στην φιλία και στην παρέα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
δεν θα το εκανα... χίλιες φορες να πεθανω εγω παρα καποιος αλλος όσο απαισιος ανθρωπος κι ανα ειναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Το να αφαιρεσεις μια ζωη ειναι το πιο ευκολο.... Ποιος ομως εχει το δικαιωμα να κρινει τους συνανθρωπους του(γιατι ειτε το θελετε ειτε οχι...ολοι ανθρωποι ειμαστε ισοι μεταξυ ισων). Η μεγαλυτερη τιμωρια ειναι να τους αφησετε να ζησουνε και να πληρωσουν για τα λαθη τους μεχρι να πεθανουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
βασικά με μια αυξησούλα τον 5 εκατ. μπορεί να το σκεφτόμουν.... στο κάτω κάτω δεν θα ήταν καλύτερα να πέθαινε αυτός ο επιχειρηματίας και με τα αυτά 20 εκατ να ζούσαν μια ζωή χωρίς στερήσεις καμία εκατοστή παιδιά (και λίγα λέω) κάπου στην Αφρική που δεν έχουν φταίξει και πουθένα για να τα τραβάνε όλα αυτά;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DoraXX

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lucιfεr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,245 μηνύματα.
από την μια είναι το υψηλο χρηματικο ποσο αλλα απο την αλλη αφαιρεις μια ζωη ρε γμτ.... ειμαι ψυχοπονιαρα ρε παιδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isabella

Νεοφερμένος

Η isabella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
ποιος ειμαι εγω να στερησω του αλλουνου τη ζωη???
η ζωη δεν εξαγοραζεται,παληκαρια! :eek:
ειναι για να τη ζουμε και οχι να τη χαραμιζουμε!!! μια ζωη την εχουμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Ποιόν θες να φάω? Μέσα είμαι, στείλε λεπτομέρειες σε PM.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
με τίποτα και για κανένα λόγο...εγώ και μόνο που θα φωνάξω λίγο παραπάνω σε κάποιον θα' χω τύψεις για δέκα μέρες και μου λες να σκοτώσω κιόλας; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adele

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 313 μηνύματα.
Όχι. Κανείς δεν έχει το δικαίωμα να αφαιρέσει τη ζωή άλλου ανθρώπου..(κατ' εμέ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ElinakiBlouBlou

Νεοφερμένος

Η ElinakiBlouBlou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Όχι φυσικά!Καταρχήν η μεγαλύτερη έκρηξη βίας μου, ήταν ένα χαστούκι στον πρώην μου και κατα δεύτερον, αυτό είναι ο,τι πιο τρομερό μπορεί να κάνει κάποιος!
Τώρα που το σκέφτομαι βέβαια, αν κάποιος έβλαπτε την οικογένειά μου, μπορεί και να του την έχωνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
δεν χωνεις και μια δημοσκοπηση για να γινουν τα πραγματα πιο ευκολα;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
οχι φυσικα! οχι για να γινω εγω ευτηχισμενη να αφαιρεσω μια ζωη! εγω μπορει να ξανα εχω την ευκαιρια να κανω καλυτερη την ζωη μου αυτος που θα σκοτωσω ομως??? αν εχει οικογενεια φιλους??? οχι οχι με τιποτα! οπως ειπα εγω θα εχω κι αλλες ευκαιριες για κατι καλυτερο ενω εκεινος θα ειναι στο χωμα και δεν θα χαρςει την ζωη του... ΟΧΙ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top