Τι φοράς όταν κοιμάσαι;

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Και κορίτσια επίσης! :P

Μυρσινακι παψε...γιατι μου'χει τυχει :panwkatw:καλα που ειχα πετσετα εξω απ'το σπιτι και τυλιχτηκα ...γιατι αλλιως θα πεταγομουνα με το σλιπακι στον κηπο απο την τρομαρα μου...:redface::P:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Και κορίτσια επίσης! :P
Ναι, αλλά αυτό δε θα τον ενοχλούσε. :redface:
Μυρσινακι παψε...γιατι μου'χει τυχει :panwkatw:καλα που ειχα πετσετα εξω απ'το σπιτι και τυλιχτηκα ...γιατι αλλιως θα πεταγομουνα με το σλιπακι στον κηπο απο την τρομαρα μου...:redface::P:lol:
Αλήθεια το λέτε; Πω πω, τι ντροπή. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Ναι, αλλά αυτό δε θα τον ενοχλούσε. :redface:

Αλήθεια το λέτε; Πω πω, τι ντροπή. :redface:
Ειναι να μη σου τυχει...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Μυρσινακι παψε...γιατι μου'χει τυχει :panwkatw:καλα που ειχα πετσετα εξω απ'το σπιτι και τυλιχτηκα ...γιατι αλλιως θα πεταγομουνα με το σλιπακι στον κηπο απο την τρομαρα μου...:redface::P:lol:

:lol::laugh::hehe::rofl:

Είδες; Πάλι μέσα έπεσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
σιγά, εσείς οι κοπελιές κάνετε λες και κρύβετε κανένα θησαυρό ή κάτι σπάνιο που δεν έχει ο υπόλοιπος κόσμος...:D

@ o Rempeskes δίνει κακές ευχές :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ε ok, δε νομίζω ότι πρέπει να δείχνουμε παντού τα απόκρυφα μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Ε ok, δε νομίζω ότι πρέπει να δείχνουμε παντού τα απόκρυφα μας.

https://www.e-steki.gr/showpost.php?p=2605859&postcount=1

νιώθω σαν να είδα κάτι που δεν έπρεπε να δω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

darkelf

Νεοφερμένος

Η darkelf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
πιτζαμουλες με σκυλακια και καλτσουλες....
καλησπερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
με το που διάβασα τον τίτλο, μου ήρθε στο μυαλό το τραγούδι "τα πρόστυχα ,τα μαύρα, τα εσώρουχα":D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eveRd'noRmalgUy

Νεοφερμένος

Ο eveRd'noRmalgUy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
με το που διάβασα τον τίτλο, μου ήρθε στο μυαλό το τραγούδι "τα πρόστυχα ,τα μαύρα, τα εσώρουχα":D:D

εγώ σκέφτηκα την νάντια


:cry_x::/::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Κολάν και t-shirt...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα σας πω αλλα δεν θέλω να με κρίνεται ξερω γω κτλ κτλ. Μερικοί είστε οπισθοδρομικοί και θα βιαστείτε να με στολίσετε με διάφορα επίθετα αλλά αυτή είμαι και σε όποιον αρέσω.Όσο πρόστυχο και προχώ κι αν ακουστεί,φοράω πιτζάμες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Και εγώ ό,τι φοράει η Maria serres φοράω.:D
Κολλάν και T-shirt.:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Συνήθως φορούσα πιτζάμες κι αν είχε πολύ ζέστη το καλοκαίρι μποξεράκι....

Αλλα από τις απαρχές τις φοιτητικής ζωής, κοιμάμαι πιο συχνά με τα ρούχα μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Συνήθως το χειμώνα φοράω μαύρο μποξεράκι, γκρι μπλέ πιτζάμες, μαύρες κάλτσες, μια μαύρη μαλακία στο αριστερό χέρι, μια άλλη μαύρη μαλακία στο δεξί χέρι (ε τι να κάνω δεν ξέρω πως λέγονται).

Τα καλοκαίρια φοράω μόνο το μποξεράκι και τις μαύρες μαλακίες αλλά επειδή το πρωί πρέπει να κυκλοφορήσω σπίτι πετάω το σεντόνι από επάνω και κυκλοφορώ σαν Ρωμαίος.

Είναι η καλύτερη μου τέτοιες μέρες, βλέπω ταινίες της ρωμαϊκής εποχής και παίρνω στυλιστικές συμβουλές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Συνήθως το χειμώνα φοράω μαύρο μποξεράκι, γκρι μπλέ πιτζάμες, μαύρες κάλτσες, μια μαύρη μαλακία στο αριστερό χέρι, μια άλλη μαύρη μαλακία στο δεξί χέρι (ε τι να κάνω δεν ξέρω πως λέγονται).

Τα καλοκαίρια φοράω μόνο το μποξεράκι και τις μαύρες μαλακίες αλλά επειδή το πρωί πρέπει να κυκλοφορήσω σπίτι πετάω το σεντόνι από επάνω και κυκλοφορώ σαν Ρωμαίος.

Είναι η καλύτερη μου τέτοιες μέρες, βλέπω ταινίες της ρωμαϊκής εποχής και παίρνω στυλιστικές συμβουλές.
το θεμα ειναι τι χρωμα ειναι το σεντονι ( αν ειναι πχ ασορτι με το μποξερακι....:P_)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
το άρωμά μου...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
ένα κονδομάνικο μπλουζάκι και μποξεράκι φυσικά φυσικά! Να κάνει να μπει καμμία αδερφή μου στο δωμάτιο:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
ένα κονδομάνικο μπλουζάκι και μποξεράκι φυσικά φυσικά! Να κάνει να μπει καμμία αδερφή μου στο δωμάτιο:eek:
Γιατί καλέ ?Μποξεράκι φοράς όχι στρίγκ.....Ο.ο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
τπτ....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top