[Αγόρια] Τι κοιτάτε σε ένα κορίτσι;

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
μια στιγμη!!!!!!!!!!!!! εχω μια ενσταση! γιατι ενας 18-19 να μην κοιταξει χαρακτηρα?
επειδη ειναι 18 να παει να τα φτιαξει με οποιον βρει μπροστα του επειδη εχει ωραια φατσα?
εγω παντως διαφωνω...η προσωπικοτητα πιστευω δεν αποτελει κριτηριο μονο για τα παππουδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
μια στιγμη!!!!!!!!!!!!! εχω μια ενσταση! γιατι ενας 18-19 να μην κοιταξει χαρακτηρα?
επειδη ειναι 18 να παει να τα φτιαξει με οποιον βρει μπροστα του επειδη εχει ωραια φατσα?
εγω παντως διαφωνω...η προσωπικοτητα πιστευω δεν αποτελει κριτηριο μονο για τα παππουδια!
βρε γιολάντα διάβασε πιο προσεκτικά τι γράφουμε :) κανένας δεν είπε ότι τα φτιάχνουμε με κάποιον επειδή έχει ωραία φάτσα. Όλοι μας αναφερθήκαμε στον χαρακτήρα που όμως κάνεις πολύ καιρό για να τον ανακαλύψεις και έτσι είπαμε ότι πρώτη εμφάνιση κάνει η εξωτερική εμφάνιση (λολ). Στις τελευταίες 2 σελίδες αυτό λέμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
μια στιγμη!!!!!!!!!!!!! εχω μια ενσταση! γιατι ενας 18-19 να μην κοιταξει χαρακτηρα?
επειδη ειναι 18 να παει να τα φτιαξει με οποιον βρει μπροστα του επειδη εχει ωραια φατσα?
εγω παντως διαφωνω...η προσωπικοτητα πιστευω δεν αποτελει κριτηριο μονο για τα παππουδια!

πιθανόν να εννοεί ότι συνήθως μετά τα 18 ωριμάζει η πλειοψηφία...χωρίς φυσικά, να αποκλείουμε τις εξαιρέσεις περί πρώϊμης ωριμότητας ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
βρε γιολάντα διάβασε πιο προσεκτικά τι γράφουμε :) κανένας δεν είπε ότι τα φτιάχνουμε με κάποιον επειδή έχει ωραία φάτσα. Όλοι μας αναφερθήκαμε στον χαρακτήρα που όμως κάνεις πολύ καιρό για να τον ανακαλύψεις και έτσι είπαμε ότι πρώτη εμφάνιση κάνει η εξωτερική εμφάνιση (λολ). Στις τελευταίες 2 σελίδες αυτό λέμε :)

εγω αυτη την σελιδα διαβασα...σιγα μην διαβαζα ολο το στορυ! τεσπα,ναι σε πρωτη φαση θα δεις την εμφανιση αλλα...τεσπα πιστευω δεν αρκει...αυτο εννοω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
καλα δεν αρκει μονο αυτο αλλα το πιο σημαντικο θεμα που δεν ειπαμε ειναι οτι ενταξει την βρισκεις τελεια και ολα και καλα και προσωπο
και σωμα και χαρακτηρα ολα τελεια ! Εσυ τι ειχεις να προσφερεις???;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
καλα δεν αρκει μονο αυτο αλλα το πιο σημαντικο θεμα που δεν ειπαμε ειναι οτι ενταξει την βρισκεις τελεια και ολα και καλα και προσωπο
και σωμα και χαρακτηρα ολα τελεια ! Εσυ τι ειχεις να προσφερεις???;)

α καλα τωρα μαλιστα! σωστη η παρατηρηση σου!
υπαρχει καποιος που ζηταει αυτο που μπορει να προσφερει....και αυτο που εχει?
οι περισσοτεροι θελουν περισσοτερα απο αυτα που <<εχουν>>!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
σωστη τωρα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fallen angel <3

Νεοφερμένος

Η Όποιος θέλει ας με ρωτήσει... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
παιδια μισο λεπτακι....αρχικα γιολαντα δεν ειπα οτι ο χαρακτηρας ειναι για τα παππουδια!!!απλα οτι για να κσεκινισεισ να κανεισ κατι με καποιον αρχικα τον βλεπεις και μετα αν σου ''αρεσει'' ο χαρακτηρας του μενεις.κι εγω δεν προσεχω μονο την εμφανιση και πολλες φορες ο χαρακτηρας με εχει κανει να χωρισω καποιον που ηταν πολυ ωραιος!!!!!οσο για το τι δινουμε εμεις,κανωντας κριτικη για καποιον που βλεπουμε πρεπει πρωτα να εχουμε κανει κριτικη σε εμας.και φυσικα να ξερουμε τι μπορουμε να δωσουμε και ποσα μπορουμε να δωσουμε στον αλλον.αλλα αυτο μονο αν ο αλλος αξιζει και θα το εκτιμισει καταλληλα.βεβαια ποσες φορες δεν την εχουμε πατησει με ατομα που δεν αξιζουν ή ποσες φορες εχουμε δωσει τοοοοοσα πραγματα σε καποιον χωρις να εκτιμισει απολυτως τιποτα!!!!προσωπικα ειμαι καπου ενδιαμεσα.ναι και η εμφανιση και ο χαρακτηρας αλλα και τα δυο με ενα μετρο!!!!αυτο εννοουσα απλα αναφερθηκα στο πρωτο πραγμα που συνηθως κοιταει καποιος αλλα ποτε δεν το παραδεχεται με τη μια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
βεβαια ποσες φορες δεν την εχουμε πατησει με ατομα που δεν αξιζουν ή ποσες φορες εχουμε δωσει τοοοοοσα πραγματα σε καποιον χωρις να εκτιμισει απολυτως τιποτα!!!!
πολλες,αλλα παθαινεις ανοσια μετα και εχει την πλακα του,παιζεισ και εσυ μωρε,συνηθιζεις:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fallen angel <3

Νεοφερμένος

Η Όποιος θέλει ας με ρωτήσει... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
ε ναι αλλα μεχρι να παθεις ανοσια σου εχει βγει η πιστη!!!αμα ο αλλος ειναι και πρηξας αστα να πανε το πραγμα χειροτερευει...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ε ναι αλλα μεχρι να παθεις ανοσια σου εχει βγει η πιστη!!!αμα ο αλλος ειναι και πρηξας αστα να πανε το πραγμα χειροτερευει...:P

α ναι σωστα:P
αλλα δεν μασας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fallen angel <3

Νεοφερμένος

Η Όποιος θέλει ας με ρωτήσει... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
σιγα μη μασησω....αμα τα παρατουσαμε τοσο ευκολα δεν θα ειχαμε κανει τπτ σε αυτη τη ζωη....μαθαινεις και γινεσαι πιο δυνατος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
χμμμμμμμ.......λοιπον,παιζει το ρολο της η εμφανιση,αφου την αλλη την βλεπεις δεν γινεται να μην σταθεις σε αυτο.αλλα δεν παιζει πρωτευοντα ρολο σαφως.εγω προτιμω μια κοπελα που να εχει τα κλασσικα που κοιτανε τα αγορια της ηλικιας μου:redface::D,αλλα φυσικα δεν ειναι αυτο το παν!επισης,αυτο δεν σημαινει οτι μια λεπτη κοπελα δεν μπορει να ειναι ομορφη!το θεμα ειναι να ταιριαζουμε σαν χαρακτηρες,γιατι η σχεση/φιλια με μια κοπελα δεν ειναι απαραιτητο οτι θα καταληξει σε σαρκικη επαφη η' δεν ειναι μονο αυτο.για μενα η κοπελα πρεπει να ειναι χαμηλων τονων,ευγενικη,γλυκια και ειλικρινης!γιατι αν ειναι καμια θεογκομενα που ειναι σνομπ,το παιζει διπορτο,τριπορτο,τεταπορτο,ν-πορτο ,βριζει και συμπεριφερεται σαν νταλικερισσα και γενικα ειναι παλιοχαρακτηρας,τοτε αστα να πανε!η ειλικρινεια γενικα θεωρω οτι ειναι ενα απο τα πιο σημαντικα πραγματα σε μια φιλια/σχεση μεταξυ των 2 φυλων!σημαντικο ρολο σαφως παιζουν και τα κοινα ενδιαφεροντα.

αλλα η εξωτερικη εμφανιση δεν ειναι το παν!ο ενθουσιασμος για αυτην περναει με τον καιρο,αυτο ομως που μενει ειναι ο χαρακτηρας,τα ψυχικα γνωρισματα του καθενος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JasonZante

Νεοφερμένος

Ο Ιάσονας ή Ιάσων :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά κοιτάω τα μάτια και το σώμα.. ( βέβαια αν έχει ωραία μάτια αλλά άσχημο πρόσωπο δεν.. ) .. Δηλαδή κοιτάω την εξωτερική εμφάνιση πιο πολύ και μετά τον εσωτερικό της κόσμο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
ναι οκ...το θεμα αυτο μενια δεν ειναι μονοπλευρο.....ολα μπορουν να ισχυουν...
συμφωνω με αυτο που λες...καποιες φορες δινουμε πολλα σε λαθος ατομα αλλα και αλλες....ζηταμε πραγματα που αρνουμαστε ισως να δωσουμε....
καποιες φορες θελουμε τον αλλο τελειο ...και εμεις δεν προσπαθουμε καν να βελτιωθουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Τον εσωτερικό της κόσμο.







π.χ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
.εσωτερικοτατος!η συγκεκριμενη φαινεται και πολυ διαβαστερη κοπελα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
.εσωτερικοτατος!η συγκεκριμενη φαινεται και πολυ διαβαστερη κοπελα!

Έχω μια ιδιαίτερη προτίμηση στις διαβαστερές. Τί να κάνουμε;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
εμένα με κεντρίζει μια κοπέλα από τον τρόπο που μιλάει και κινείται σε πρώτη φάση
έπειτα θα θα σταθώ στο θέμα φυσική ομορφιά που εκπέμπει ως σύνολο σύμφωνα πάντα με την υποκειμενική ματιά μου
και από εκεί και πέρα, θα ήθελα να την γνωρίσω περισσότερο

υ.σ.: απεχθάνομαι τις παχύσαρκες, τις βαμμένες, όσες είναι δήθεν και λένε ψέματα, όσες έχουν χαμηλό επίπεδο σκέψης - έκφρασης και όσες είναι καπνίστριες-πότισσες
τι να κάνουμε; :hmm: :P έχουμε και εμείς γούστα και στάνταρ
κανείς/μια δεν σε προσεγγίζει για την ψυχή της φουκαριάρας της μάνας του/της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
μπορει να μας εχεις πει τις προτιμησεις σου και 830.000 φορες^

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top