[Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Το χειρότερο είναι όταν σκέφτονται και αυτές την κουκλάρα με το στρινγκ στην απέναντι μπαλκονόπορτα.:bleh:

ΥΓ:Εκτός και αν τις πείσεις να κάνετε threesome.

και αν είναι η ίδια κουκλάρα με στρινγκ? πάλι την απέναντι σκέφτεστε ρε ρεμάλια?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
και αν είναι η ίδια κουκλάρα με στρινγκ? πάλι την απέναντι σκέφτεστε ρε ρεμάλια?:P

Δύο κουκλάρες με στρινγκ είναι καλύτερες από μία.Απλά μαθηματικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
και αν είναι η ίδια κουκλάρα με στρινγκ? πάλι την απέναντι σκέφτεστε ρε ρεμάλια?:P

το απαγορευμένο πουλάει...:P

αν νομιμοποιηθούν τα ναρκωτικά σύμφωνα με την νομοθεσία της μαφίας του κράτους (δημοκρατική μαφία), αύριο το πρωί, κανείς δεν θα κάνει διακίνηση και χρήση...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
το απαγορευμένο πουλάει...:P

αν νομιμοποιηθούν τα ναρκωτικά σύμφωνα με την νομοθεσία της μαφίας του κράτους (δημοκρατική μαφία), αύριο το πρωί, κανείς δεν θα κάνει διακίνηση και χρήση...;)
...το στριφτό τσιγαριλίκι κάτω από το κρεβάτι δεν είναι δικό μου :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Δύο κουκλάρες με στρινγκ είναι καλύτερες από μία.Απλά μαθηματικά.

σιγά μην μπορείς να κουμαντάρεις δυο ρε εραστή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
σύμφωνα με την αρχή της επαγωγής, ότι εφόσον κουμαντάρεις ν γυναίκες, τότε αποδεικνύεται ότι κουμαντάρεις και ν+1 γυναίκες, όπου ν>1 (εδώ :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Έχω και στόμα.
οκ, απο-στομω-θηκα :P
σύμφωνα με την αρχή της επαγωγής, ότι εφόσον κουμαντάρεις ν γυναίκες, τότε αποδεικνύεται ότι κουμαντάρεις και ν+1 γυναίκες, όπου ν>1 (εδώ :P)

τα μαθηματικά είναι εφαρμόσιμα και στην ερωτική ζωή. μα παντού να ξεφυτρώνει αυτή η επιστήμη ρε παιδί μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
υπάρχει άνθρωπος που να πληρεί τις παραπάνω προδιαγραφές; :hmm:
Άνθρωπος όχι, αλλά νομίζω το ράφι φέρνει σ' αυτές τις προδιαγραφές.


Επίσης ξαναβγήκατε offtopic. Γιατί; :mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αστυόχη

Νεοφερμένος

Η Αστυόχη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Εγω προσωπικα κοιταζω πρωτα τον χαρακτηρα, δινω για λιγο σημασια στην εμφανηση και στην ηλικια, και μετα συνεχιζω με τον χαρακτηρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rea_94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
χμ χμ χμ βασικά εξαρτάται αν τον βλέπω πλάτη ή από μπροστά από μπροστά κοιτάω πρώτα τα μάτια και πλάτη κοιτάω πρώτα τον κώλο...:redface: και μετά κοιτάω τα χέρια... :angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
εγώ πιστεύω ότι πρώτα κοιτάτε στην περιοχή του φερμουάρ ασυνείδητα, κατάλαβένετε ότι δεν φένεται τίποτα και ενσυνείδητα μετά "τσεκάρετε" τα υπόλοιπα... ζάντες, εξάτμιση [η εξάτμιση είναι αυτή που δεν φένεται :P], πορτ μπακάζ...

όσο για την μηχανή, καταλαβαίνεις όσο οδηγάς ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
πρώτα την εξωτερική εμφάνιση και μετά τον χαρακτήρα! Γιατί όπως και να το κάνουμε το τεκνό είναι αλλιώς!!!!!......... :clapup::clapup::whistle::clapup::):):clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εγώ τον θέλω άσχημο για να μη μου τον κλέψουν.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos777

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Εγώ τον θέλω άσχημο για να μη μου τον κλέψουν.:/:

οπσσσ κριμα και ηλπιζα οτι ειχα πι8ανοτητες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Εγώ τον θέλω άσχημο για να μη μου τον κλέψουν.:/:
Μπα όχι απαραίτητα. Πρέπει να είναι τίμιος....:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
οπσσσ κριμα και ηλπιζα οτι ειχα πι8ανοτητες...:P
Έχεις.:)
Μπα όχι απαραίτητα. Πρέπει να είναι τίμιος....:clapup:

Τι εννοείς; Α. Κατάλαβα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angels wings

Νεοφερμένος

Η angels wings αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
πρωτα πρωτα την εμφανιση και υστερα τον χαρακτηρα...αλλα αν ο χαρακτηρας ειναι αναρμοστος τι να την κανεις την εμφανιση..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Χμμμ..χαρακτήρα,εμφάνιση...μου αρέσει να είναι γλυκός μαζί μου..και ρομαντικός...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top