[Αγόρια] Τι κοιτάτε σε ένα κορίτσι;

Ranxa (Costas)

Νεοφερμένος

Ο Κωσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Οχι πάντα.Απλα ένα αγόρι φοβάται να εξωτερικεύσει άλλα συναισθήματα,για να μην τον κοροιδεύουν οι φίλοι του.Δεν εχουν ΤΟΣΟ διαφορετικές ανάγκες αγόρια και κορίτσια.

Όντως αν δεις βαθύτερα το θέμα, είναι λογική άποψη. Αλλά να τα εξωτερικεύσει στους φίλους του για ποιό λόγο; :worry:
Μήπως αυτοί ξέρουν περισσότερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpi-da

Νεοφερμένος

Η Eλπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Να κανω μια ερωτηση βρε παιδια...??
Οταν ενας σε κοιταει με ματια γουρλωμενα απι ποση ωρα...ζηλευει και το δειχνει οταν μιλας η καθεσαι με τον κολλητο του...Να σε ρωταει ποιος σου αρεσει και να σε περιμενει το πρωι να πατε μαζι σχολειο η να φαυγει απο το σπιτι του ποιο μπροστα απο μενα για να τον φωναξω οταν ειμαι πισω του...τι σημενουν ΟΛΑ αυτα...?? ΟΕΟ...??

Και οταν ενας αλλος σε κοιταει πολυ...οταν περναει απο διπλα σου να κοιταει το πατωμα και να περπαταει σιγα-σιγα...και να φαινεται οτι ντρεπεται να σου μιλησει...αυτο τι σημενει...??

Υ.Γ Αναφαρομαι κυριος στα αγορια της παρεας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Bρε μανία με τα αισθηματικά. :P
Χαλαρώστε βρε παιδιά, μόνο εγώ ήμουν αθώο στο γυμνάσιο; :P
Tα γουρλωμένα μάτια μου κάνουν σαν να είδε εξωγήινο. :Ρ
Γενικά, το να φεύγει για να το φωνάζεις εσύ, είναι δική σου ερμηνεία. Βλέπουμε αυτό που θέλουμε να δούμε.
Μήπως είσαι τσιμπημένη εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpi-da

Νεοφερμένος

Η Eλπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Πιστευεις οτι ειναι τυχαιο που οταν παταω το ποδι μου λιγο πριν απο το σπιτι του στο ιδιο σημειο ( το χω τσεκαρι !!) να βγαινει αυτος ... Ενταξει ειπαμε δεν ειμαι και τοσο φαντασιοπληκτη καλε...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εχμ, δε θα μείνει και στο σπίτι του. Cool.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpi-da

Νεοφερμένος

Η Eλπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Με απελπηζεις Θοδωρα μου αμαν...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Sorry αλλά ρωτάς πως το βλέπουμε.
Ε δε μου λέει κάτι το ότι βγαίνει από το σπίτι του όταν βγαίνεις και εσύ. Σχολείο, φροντιστήριο και πολλές άλλες δραστηριότητες.

Μπορεί να κάνω και λάθος, ε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpi-da

Νεοφερμένος

Η Eλπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
OK.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Να κανω μια ερωτηση βρε παιδια...??
Οταν ενας σε κοιταει με ματια γουρλωμενα απι ποση ωρα...ζηλευει και το δειχνει οταν μιλας η καθεσαι με τον κολλητο του...Να σε ρωταει ποιος σου αρεσει και να σε περιμενει το πρωι να πατε μαζι σχολειο η να φαυγει απο το σπιτι του ποιο μπροστα απο μενα για να τον φωναξω οταν ειμαι πισω του...τι σημενουν ΟΛΑ αυτα...?? ΟΕΟ...??

Και οταν ενας αλλος σε κοιταει πολυ...οταν περναει απο διπλα σου να κοιταει το πατωμα και να περπαταει σιγα-σιγα...και να φαινεται οτι ντρεπεται να σου μιλησει...αυτο τι σημενει...??

Υ.Γ Αναφαρομαι κυριος στα αγορια της παρεας!!!
Επειδή αυτά τα "γενικά" παραδείγματα, που σκιαγραφούν συγκεκριμένα πράγματα δεν μου αρέσουν, πάμε να μιλήσουμε στα ίσα;

Λοιπόν, μιλάς για ένα συγκεκριμένο άτομο. Μην το αρνηθείς, πολύ απλά δεν θα σε πιστέψω και διακόψω κάθε διπλωματική σχέση. :P
Πρωτού σου αναλύσω τι σημαίνουν οι κινήσεις του, θα σου αντιστρέψω την ερώτηση.


ΕΣΥ τι θες απ' αυτόν και τι νιώθεις; Και γιατί σε καίει τόοοοσο πολύ να μάθεις τι σημαίνουν οι κινήσεις του;
Όχι, γιατί το ότι είσαι κοπέλα δεν σημαίνει ότι θα τα πάρεις έτοιμα στο πιάτο. :P Θα χρειαστεί να κάνεις και κάποιες κινήσεις εσύ για να αποκρυπτογραφήσεις τι θέλει να πει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dominator

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dominator αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Girls,όπως λέει και η γνωστή τραγουδιάρα (πως τη λένε ρε παιδιά;:P) "το νινί σέρνει καράβι"...

Άλλα πέρα απ'το άσμα,έχετε υπόψη σας και το εξής...είναι δεδομένο ότι οι κοπέλες στα 16-17 είναι έτοιμες,ολοκληρωμένες γυναίκες (σε μεγάλο βαθμό) ενώ τα καημένα τα αγοράκια έχουν ακόμη 3-4 χρόνια ανάπτυξης μπροστά τους και ΔΕΙΧΝΟΥΝ λιγότερο ώριμα εμφανισιακά!

Αυτό πολλές φορές δημιουργεί ένα αίσθημα κατωτερότητος στα παιδιά...ίσως εκεί να οφείλεται και η αντίδρασή του!
Κατά τ'άλλα,φυσικά και είναι τσιμπημένος όπως και εσύ!;)Με μια κίνηση "τον έχεις"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Girls,όπως λέει και η γνωστή τραγουδιάρα (πως τη λένε ρε παιδιά;:P) "το νινί σέρνει καράβι"...

Bέρα Λάμπρου λέγεται η τραγουδιάρα...:D :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggi92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Bρε μανία με τα αισθηματικά. :P
Χαλαρώστε βρε παιδιά, μόνο εγώ ήμουν αθώο στο γυμνάσιο; :P
Tα γουρλωμένα μάτια μου κάνουν σαν να είδε εξωγήινο. :Ρ
Γενικά, το να φεύγει για να το φωνάζεις εσύ, είναι δική σου ερμηνεία. Βλέπουμε αυτό που θέλουμε να δούμε.
Μήπως είσαι τσιμπημένη εσύ;

Δεν παρακολουθησα ολη την συζητηση αλλα θα πεταχτω κ γω.Ναι κ γω ημουν αθωο.Και επισης συμφωνω με τ οτι βλεπουμε αυτο που θελουμε.Οταν καποιος μας αρεσει παρεξηγουμε πραγματα που δεν θα πρεπε.Συνηθως δεν τ κανω αλλα εχω παρατηρησει πολλες τετοιες συμπεριφορες γενικα,και ναι ελαχιστες φορες κ απο μενα,γι αυτο προσπαθω να λεω ''ναι μεν αλλα''. Οταν θες καποιον ξαφνικα ολα ειναι παρεξηγησιμα.Τα βλεμματα,οι κινησεις,οι συμπτωσεις(ναιιιι δεν τα κανει ολα επιτηδες !χαχαχα).Γενικα ολα νομιζεις πως κρυβουν ενα υπονοουμενο χαχαχα
Γι'αυτο κ συνηθως οταν μ αρεσει καποιος λεω αγγελικη χαλαρωσε δεν το εννοει ετσι!χαχα οτι σε συμφερει? βεβαια εκει πας στο αλλο ακρο,οπου ακομα κ τα πονηρα τα παιρνεις για αθωα ,αλλα οκ!καλυτερα ετσι!
Μολις ειδα τον τιτλο του τοπικ κ ω ναι βγηκα εκτος θεματος(οχι οτι ημουν μεσα ποτε!) ... σορρυ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Πρεπει να ειναι ομορφη οπως και να το κανουμε δε λεω και σταρ ελλας αλλα να ειναι μετα πρεπει οχι τρομερα λεπτη και ουτε βεβαια χοντρη να γυμναζεται τουλαχιστον να ειναι σε φορμα!! Να ειναι ευγενικη καλο κοριτσι και θα την
παντρευτω.......!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Πρεπει να ειναι ομορφη οπως και να το κανουμε δε λεω και σταρ ελλας αλλα να ειναι μετα πρεπει οχι τρομερα λεπτη και ουτε βεβαια χοντρη να γυμναζεται τουλαχιστον να ειναι σε φορμα!! Να ειναι ευγενικη καλο κοριτσικαι θα την
παντρευτω
.......!:redface:

Μαλλον μπερδευτηκες,για γραφειο συνοικεσιων πατα εδω, εδω αλλά και εδω
καλη τυχη :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
μα αμα προκειται για αγαπη/ερωτα προφανος και ειμαστε τυφλοι τοτε :P

αλλα απο αποψη τι κοιταμε σε ενα κοριστι και το θεωρουμε σημαντικο προσον οκ τοτε θα απαντησω

κατα τη γνωμη μου η αφοσιωση και η αγαπη που μπορει να δειξει για ενα αγορι θα μου πουν πολλα...αλλιως θα τη θεωρησω χαζογκομενα ..νομιζω
εχμ αυτο που με εξιταρει ειναι η ικανοτητα να συζητα και να μιλα, γτ λατρευω τις συζητησεις, αρα καποια με ορεξη και σωστες βασεις και ωριμοτητα για συζητηση θα μου προκαλουσε τεραστιο ενδιαφερον, αλλα γενικα θεωρω αρετη των θυληκων τη συναισθηματικη νοημοσυνη οποτε θα ελεγα πως ο πλουτος συναισθηματων ειναι ενα πολυ σημαντικο προσον και αυτα ειναι που θα κοιτουσα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κόκα κώλα

Νεοφερμένος

Ο Κόκα κώλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Εξωτερικά, πρώτα κοιτάζω τα μάτια,όχι χρώμα,σχήμα κλπ. Αλλά το τι συναισθήματα θα μου δημιουργήσουν όταν τα κοιτάζω(ναι είμαι από τους τύπους που πιστεύω ότι τα μάτια "μιλάνε" ) , έπειτα κοιτάζω το πρόσωπο στο σύνολο και στη συνέχεια το σώμα.
Το ξεκολέ ολέ ντύσιμο με απωθεί,όπως και το μπουζουκομακιγιάζ.

Εσωτερικά με ενδιαφέρει να είναι άνθρωπος με κατανόηση,να ξέρει τι άνθρωπος είναι,τι ζητά και να λέει τα πράματα με το όνομα τους.Το να ξέρει τι θα πει αγάπη,έρωτας κλπ τα θεωρώ περιττά να τα αναφέρω γιατί προφανώς θα ξέρει εφόσον έχει τα υπόλοιπα που είπα.

Γενικά πιστεύω στο κλικ που λένε,οπότε είναι να μου κάνει το κλικ.

Προφανώς και πιστεύω στα φαντάσματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Μαλλον μπερδευτηκες,για γραφειο συνοικεσιων πατα εδω, εδω αλλά και εδω
καλη τυχη :redface:

Θα ριξω μια ματια ! :P
χααχαχαχαχαχαχαχαχαχχα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mystery_Dragon

Νεοφερμένος

Ο Mystery_Dragon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
1ον τα μάτια
2ον τη φατσούλα
και
3ον το σωματότυπο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Αρα λοιπον ολα τα κοιτας!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MarioOZzzZ...<3

Νεοφερμένος

Η MarioOZzzZ...<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
βασικα κοιτα οτι και να λενε πανω σε αυτο το θεμα ολα τα γορια κανενας τους δεν κοιτεει την προσωπικοτηατα ενος κοριτσιου παραμονο αν ειναι ομορφη για να μην πω και τι αλλο....
δεν λεω πως να φταχνουν απαραιτητα με οπια ειναι ομορφη αλλα πρωτα κοιτανε την ομορφια και μετα τα υπολοιπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top