[Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

Αργυρω Ν

Νεοφερμένος

Η Αργυρω Ν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εγω κοιταω τον χαρακτηρα του αλλα θελω και να βλεπεται.. να μην ειναι τελειως χαλια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m(A).niC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
το χαμογελο!!,, κ τ δοντια,, απλα θελω να ειναι ολόισια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggi92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Τι ερωτηση ειναι αυτη τωρα?πφφφφ
Δεν νομιζω πως υπαρχει κατι στανταρ.Δηλαδη μπορει να πω τωρα 2,3 πραγματα που μ αρεσουν κ μετα να δω εναν τυπο,να παθω πλακα κ να μην εχει τιποτα μα τιποτα απο αυτα...
Αλλα τεσπα!Προσεχω τον τροπο που κινειται στον χωρο,τα ματια,το χαμογελο(θελω να γελαει αρκετα),το χιουμορ,την δοση τρελας(χαχαχα),την ειλικρινια,το αν μου εμπνεει εμπιστοσυνη και το ΜΥΑΛΟ.Υπαρχει αραγε κατι πιο ελκυστικο και σεξυ πραγμα σε εναν ανθρωπο απο το να ειναι εξυπνος?μμμμ δεν νομιζω.
Νομιζω πως μπορω να μιλαω για ωρες για αυτο το θεμα αλλα το κοβω εδω χαχα : P

Πρόσωπο- Χαμόγελο και <άτια και έπειτα όσο παράξενο ή ανόητο και αν φαίνετε κοιτάω αν καπνίζει (και κούκλος να ναι δεν υπαρχει περίπτωση!) και μετά για εμένα πάει ο χαρακτήρας..
αχ και μενα με χαλαει,δεν ξερω γιατι.Υποσυνειδητα νιωθω μια αδυναμια στον χαρακτηρα του,οτι επηρεαζεται η το παιζει η κατι τετοιο τελοσπαντων...χαλιεμαι!(χωρις να ισχυει απαραιτητα ετσι?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Χμμμμ.....
εξωτερικα :
το υψος (1,80 +)
το χαμογελο (ομορφο με ωραια δοντια)
το προσωπο (γλυκο ισως αξυριστο)
το σωμα (γυμνασμενο εστω λιγο)
γενικα :
τον χαρακτηρα (χιουμορ , ζωντανια , εξυπναδα , ηρεμια)
την ηλικια (πανω απο α λυκειου :redface: )
την οικογενεια (γιατι και απο εκει φαινεται ο χαρακτηρας )
Καπου δεν θα υπαρχει ενας με αυτα τα χαρακτηριστικα ???





























































































οχι :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.

Άλλο Φρούτο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
το χαμογελο!!,, κ τ δοντια,, απλα θελω να ειναι ολόισια!!


Να σου γνωρίσω τον φίλο μου,Αλέξανδρο Πετρίδη





ΕΔΙΤ:

@Mariagrv
Σαν να με βλέπω μπροστά μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
:mad: Κλασικό κοριτσάκι..........................................:confused::mad:



Ρε Σολωνα οι συνομηλικοι ειναι εντελως ανωριμοι τα πιστευω τους ειναι οτι ναναι , δεν γινεται να μιλας με τον αλλο για πχ το πως εχει καταντησει η καημενη η Ελλαδα και αυτος (ως μαζοποιημενος και επηρεασμενος μονο απο την τιβι πολιτης) να σου λεει καλα να παθει να παμε να καψουμε την Αθηνα κτλ (ανωριμοι επαναστατες χωρις αιτια ) .. ελεος δηλαδη εμεις φταιμε μετα ???:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Ρε (:mad::mad::mad:) Σολωνα οι συνομηλικοι ειναι εντελως ανωριμοι τα πιστευω τους ειναι οτι ναναι , δεν γινεται να μιλας με τον αλλο για πχ το πως εχει καταντησει η καημενη η Ελλαδα και αυτος (ως μαζοποιημενος και επηρεασμενος μονο απο την τιβι πολιτης) να σου λεει καλα να παθει να παμε να καψουμε την Αθηνα κτλ (ανωριμοι επαναστατες χωρις αιτια ) .. ελεος δηλαδη εμεις φταιμε μετα ???:mad:

Τί διάλο όλα τα συνομηλικα σου αγοράκια το ίδιο είναι και τις ίδιες "ηλίθιες" απόψεις έχουν;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Τί διάλο όλα τα συνομηλικα σου αγοράκια το ίδιο είναι και τις ίδιες "ηλίθιες" απόψεις έχουν;;:hmm:

Μαλλον ναι ... απο οτι δειχνουν τουλαχιστον ...... και στο κατω κατω εσυ τι ζορι τραβας ΡΕ ? Απλα δεν τους αντεχω , οταν μιλαω μαζι τους αισθανομαι οτι μας χωριζουν 10 χρονια ... τα αγορια ειναι ποολυ ανωριμα στα 14-15 δεν 3ερουν τι τους γινεται και αυτο δεν μου αρεσει ... Ενοχλω κανεναν?:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Τί διάλο όλα τα συνομηλικα σου αγοράκια το ίδιο είναι και τις ίδιες "ηλίθιες" απόψεις έχουν;;:hmm:

Ένας κάνει την αρχή σόλωνα και μετά όλους τους παίρνει η χιονόμπαλα αδιακρίτως...;) :P

Ο Πετρίδης έχει κάνει πλαστική δοντιών! Η φύση δεν κάνει τέτοια λεύκανση και ευθυγράμμιση. Η φύση είναι μη γραμμική (μη Ευκλείδεια). ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άλλο Φρούτο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Μαλλον ναι ... απο οτι δειχνουν τουλαχιστον ...... και στο κατω κατω εσυ τι ζορι τραβας ΡΕ ? Απλα δεν τους αντεχω , οταν μιλαω μαζι τους αισθανομαι οτι μας χωριζουν 10 χρονια ... τα αγορια ειναι ποολυ ανωριμα στα 14-15 δεν 3ερουν τι τους γινεται και αυτο δεν μου αρεσει ... Ενοχλω κανεναν?:mad:
Εγώ πάντως συμφωνώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Μαλλον ναι ... απο οτι δειχνουν τουλαχιστον ...... και στο κατω κατω εσυ τι ζορι τραβας ΡΕ ? Απλα δεν τους αντεχω , οταν μιλαω μαζι τους αισθανομαι οτι μας χωριζουν 10 χρονια ... τα αγορια ειναι ποολυ ανωριμα στα 14-15 δεν 3ερουν τι τους γινεται και αυτο δεν μου αρεσει ... Ενοχλω κανεναν?:mad:
Ναι ΡΕ μικρό ατίθασο θηλυκο, εμενα όπως και τα ώριμα αγοράκια της ηλικίας σου! :)


(:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Ναι ΡΕ μικρό ατίθασο θηλυκο, εμενα όπως και τα ώριμα αγοράκια της ηλικίας σου! :)


(:P)


Μμμ απεκτησαν και συνηγορο....... Τι να πω ΑΝ υπαρχουν (που θα υπαρχουν αλλα μαλλον θα αποτελουν τη δραματικη μειονοτητα) εγω δεν τα εχω πετυχει ...:)


Αυτη η ειρωνεια σου ειναι απιστευτα ενοχλητικη ....:(

Μιλησε ο μεγαλος .....πφφφφ......

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Μμμ απεκτησαν και συνηγορο....... Τι να πω ΑΝ υπαρχουν (που θα υπαρχουν αλλα μαλλον θα αποτελουν τη δραματικη μειονοτητα) εγω δεν τα εχω πετυχει ...:)


Αυτη η ειρωνεια σου ειναι απιστευτα ενοχλητικη ....:(

Μιλησε ο μεγαλος .....πφφφφ......


Συμφωνώ σε ότι έχεις πει!Απλά δεν μπαίνουν όλοι στο ίδιο τσουβάλι, υπάρχουν + οι εξαιρέσεις (σωστά);

Ασε το Σόλωνα να λεει! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άλλο Φρούτο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Συμφωνώ σε ότι έχεις πει!Απλά δεν μπαίνουν όλοι στο ίδιο τσουβάλι, υπάρχουν + οι εξαιρέσεις (σωστά);

Ασε το Σόλωνα να λεει! :P

Δηλαδή και εσύ περιγράφεις τον εκλεκτό σαν να με βλέπω?xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Μμμ απεκτησαν και συνηγορο.......


Αυτη η ειρωνεια σου ειναι απιστευτα ενοχλητικη ....:(

Μιλησε ο μεγαλος .....πφφφφ......

:hehe: :)
Τι να πω ΑΝ υπαρχουν (που θα υπαρχουν αλλα μαλλον θα αποτελουν τη δραματικη μειονοτητα) εγω δεν τα εχω πετυχει ...:)

Τον μύθο του σπηλαιου τον έχεις ακουστα; :) μάλλον όχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Συμφωνώ σε ότι έχεις πει!Απλά δεν μπαίνουν όλοι στο ίδιο τσουβάλι, υπάρχουν + οι εξαιρέσεις (σωστά);

Ασε το Σόλωνα να λεει! :P

Σιγουρα θα υπαρχουν εξαιρεσεις ....:redface:(1%):redface:

Δηλαδή και εσύ περιγράφεις τον εκλεκτό σαν να με βλέπω?xD
:lol: χαχαχαχαχαχα τελειο !!! +1

Τον μύθο του σπηλαιου τον έχεις ακουστα; :) μάλλον όχι...
Xaxaxaxax μπα ..... θα ειχες την ευγενικη καλοσυνη να μου τον πεις ?? (μαλλον οχι ) :P

Ποσο τις % :offtopic: ειμαστε ?? 100 %???? τελος παντων ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άλλο Φρούτο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.

Elpi-da

Νεοφερμένος

Η Eλπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Κατα γνωμη μου πανατα μιστευω πως ο τελειος ΑΝΤΡΑΣ/ΑΓΟΡΙ (τον οποιο πολυ σπανια βρισκεις!!) ειναι ο ωριμος ο σοβαρος αυτος που κανει την πλακα του ενταξει να κανει και καμια βλακεια ...να βλεπετε δεν χρειαζεται να ναι και κουκλι...αλλα το σημαντικοτερο να ειναι ωριμος...!! ;-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top