Οι καλύτερες ατάκες στο e-steki

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Οι ζωντανοί με τους ζωντανούς και οι παντρεμένοι με τους παντρεμένους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ολοι οσοι ειμαστε Ορθοδοξοι θα μπορουμε μεσα απο αυτη την σελιδα να ενημερωνουμε και τουs υπολοιπουs συνανθρωπουs μαs για τα Χριστιανικα Ορθοδοξα ιδεωδη ωστε να μαθουν και εκεινοι τι εστι Ορθοδοξια και να μην οδηγουνται στην παραπλανηση απο αγνοια και με την ελπιδα καποια στιγμη να αφησουν το Αγιο Πνευμα να τουs φωτισει.

:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από worshipperjesus:
Ο χριστιανισμός υποστηρίζει την παρθενία και την αγαμία.

Ο σωστός χριστιανός μαθαίνει να καταπνίγει την επιθυμία του για ηδονή, με αποτέλεσμα να αναπτύσσει υγιή αντίληψη για το σεξ, δηλαδή το σεξ προορίζεται μόνο για αναπαραγωγή.

Στο Άγιο Όρος απαγορεύονται οι γυναίκες αλλά και τα θηλυκά ζώα, συνθήκες που επιτρέπουν στους μοναχούς να αναπτύξουν υγιείς σχέσεις με τους ανθρώπους, άνδρες και γυναίκες.

Συνεπώς, οι αληθινοί χριστιανοί ως άτομα με καταπιεσμένη τη διάθεση για σεξ, είναι τα ιδανικά άτομα για να προσέχουν μικρά παιδιά. Τα παιδιά είναι ιδιαίτερα ασφαλή στα χέρια κληρικών.

Όταν απευθυνθείτε σε κάποιο παιδικό σταθμό, ελέγξτε πόσο πιστοί χριστιανοί είναι οι εργαζόμενοι.
:clapup::clapup::clapup:

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina192

Δραστήριο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Και να ρωτησω εδω κατι αλλο...Οταν δεν υπήρχαν οι εργαστηριακες μέθοδοι?? Τοτε τι γινόταν το "αυξανεστε και πληθυνεστε"??

Ασκητική ζωή και προσευχή στην έρημο και τσουπ, μαζί με το μάννα έπεφτε και το σπέρμα εξ' ουρανού!:P

Η αναπαραγωγή, δηλαδή η δημιουργία νέων χριστιανών είναι ευλογία.

Ε τότε θα έπρεπε να επιτρέπεται η γύμνια δια συνεχήν αναπαραγωγή. Ξέρεις πόσα πελατάκια θα χε κερδίσει ο Θεος;


Ένα παντρεμένο ζευγάρι που κάνει σεξ αφού έχει σβήσει τα φώτα και έχει σκοτεινιάσει πλήρως το δωμάτιο, με τη γυναίκα να μη βγάζει περίεργους ήχους, ακολουθεί τα χριστιανικά πρότυπα.

Γιατί όχι με ανοιχτά τα φώτα; Μερικοί έχουμε και γούστο και θέλουμε να το χαιρόμαστε!:redface:


Τοτε δεν υπηρχαν και τα προφυλακτικά καλη μου:)

Πες της τα. Στις απόκριες θέλω να ντυθώ γιγάντιο προφυλακτικό και δε με αφήνει, γιατί φοβάται μην προκαλέσω με το μέγεθός μου!:(:P


Θεος σου λεω....:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
την παίρνεις !!!!!!:slourp:
ωραια τελεια χαιρομαι.
Αυτή πρέπει να είναι η πρώτη και η τελευταία φορά που σου λένε "την παίρνεις !!!!!!" και εσύ να χαίρεσαι!:P



:hehe:

Και για να μη παρεξηγηθούμε, για μετεγγραφή μιλάμε.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δεν μπορούν να δημοσιευτεί ΦΕΚ με ονόματα συγκεκριμένων καφετεριών απ' όσο ξέρω. Τι θα λέει δηλαδή το ΦΕΚ, ότι απαγορεύεται ο καφές στον κυρ-μήτσο;

:P Από το θέμα για την απαγόρευση καπνίσματος, βεβαίως-βεβαίως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Παρακαλώ να βγει η γοητευτική παρουσιάστρια να αναγγείλει με μειλίχιο ύφος από ποιο τόπικ είναι η ατάκα που θα ποστάρω
:P Από το θέμα για την απαγόρευση καπνίσματος, βεβαίως-βεβαίως.

σε ευχαριστούμε πολύ γίδι - κάνε μια γύρα πριν αποσυρθείς να σε ευχαριστηθεί το κοινό
ένιγουέι , στο θέμα μας : γενικά όταν κάποιος επιχειρηματολογεί με το φίλιον τέρας , παρακαλάω να είναι ο φίλος μου και τέρας , όττο γιατί πέφτει πολύ γέλιο :redface:
αλλά εδώ , έχουμε τον επιστήθιο φίλιο (τέρας) του όττο : λόρυ - καθότι ο όττο απουσιάζει όταν μιλάμε για το κάπνισμα κάνοντας κάτι πιο εποικοδομητικό : ναργιλέ στο χαρέμι του


παρακαλώ το γίδι να παρουσιάσει την ατάκα..............τα τανννννν

θεωρω οτι ειναι παραβιαση της προσωπικης ελευθεριας αυτο το συγκεκριμενο, οπως επισης θεωρω οτι και οι καπνιστες παραβιαζουν την προσωπικη ελευθερια ενος μη καπνιστη, αν ανοιξουν βεβαια τσιγαρο μπροστα στο προσωπο του αλλου

Ναι...πρεπει να φυσηξεις ακριβως μπροστα σε καποιον για να εισπνευσει καπνο...Τι ειναι ρε συ ο καπνος ; Σφαιρα ; Ή ροχαλα ; Αμα ηταν ετσι δε θα παραπονιοταν κανενας μη-καπνιστης ! Θα φυσαγατε αλλου, θα φευγε ο καπνος σαν ακτινα λειζερ στο υπερπεραν και τελος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Συνομιλία μεταξύ των μελών worshipperjesus και fockos

fockos
Επειδή ντρέπομαι να πάω στον πνευματικό μου, μπορώ να εξολογηθώ σε εσας που νιώθω πιο οικεία.
worshipperjesus
Οκ, απλά να γνωρίζεις ότι η εξομολόγηση δε θα είναι πιστοποιημένη (παρουσία του Αγίου Πνεύματος)
fockos
Eντάξει
1) Εβρισα την μάνα μου (το έχω μετανιώσει)
2) Τον δεκαπενταύγουστο συγκεκριμένα 13 Αυγούστου έφαγα κρεατικό εν καιρό νηστείας (είχα ξεχαστεί).
3) Δεν ξέρω τι με έπιασε αλλά το καλοκαίρι στην παραλία με έπιασε σεξουαλική ορμή (ευτυχώς συγκρατήθηκα αλλά και μόνο η σκέψη είναι αμαρτία)
4) Αυτή την Κυριακή πήρα Θεία Κοινωνία ενώ την Παρασκευή βγήκα για σουβλάκια.
5) Έκανα κακές σκέψεις για κάποιον συνανθρωπό μου.
6) Αντι να πάω στην αγρυπνία για τον μήνα Αύγουστο πήγα σε club

worshipperjesus
Αρκετά σοβαρά.

Πήγαινε να εξομολογηθείς αληθινά σε μια εκκλησία

fockos
Εντάξει θα πάω αλλά μια χάρη μόνο σου ζητώ. Πες καμιά ευχή και για μένα τον αμαρτωλό. Ο Μεγαλοδύναμος ίσως με λυπηθεί την ώρα της κρίσης .

Δεν υπάρχεις ΑΠΛΑ! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Μετά από μια συζήτηση που είχα με το φίλο μου θέλω να παραδεχτώ και δημόσια οτι ξέρω οτι έχετε δίκιο κι οτι τα επιχειρήματά μου σε αυτό το θέμα δε βασίζονται πουθενά γιατί ξέρω μέσα μου οτι έχω άδικο. Ζητώ συγνώμη λοιπόν που υπήρξα τόσο απόλυτη κι ενόσω έχω άδικο σας τσίτωσα.:/:

ά στο καλό συγκινήθηκα (η χιμελίτα παρουσιάζει συχνά δείγματα αυτο-κριτικής και άρα μάλλον είναι σε σωστότερο δρόμο από όλους εμάς που δεν παρουσιάζουμε σχεδόν ποτέ) :redface:

πρώτον , λατρεύω τους μη-εγωιστές , αλλά δεν το παραδέχομαι από εγωΐσμό
και δεύτερον , σου είπα ότι θα αλλάξεις γνώμη άμα το συζητήσουμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
ά στο καλό συγκινήθηκα (η χιμελίτα παρουσιάζει συχνά δείγματα αυτο-κριτικής και άρα μάλλον είναι σε σωστότερο δρόμο από όλους εμάς που δεν παρουσιάζουμε σχεδόν ποτέ) :redface:

πρώτον , λατρεύω τους μη-εγωιστές , αλλά δεν το παραδέχομαι από εγωΐσμό
και δεύτερον , σου είπα ότι θα αλλάξεις γνώμη άμα το συζητήσουμε :)

Αχ αυτο της το χω πει κι εγω και προσφατα μαλιστα.
Χιμελιτα φιλακια!!(ου να χαθεις σιδ εγω την εβγαλα ετσι και το βουτηξες μετα:mad::mad:)
Ας ειναι, δεν ειμαι εγωιστρια, σου χαριζω την προσφωνηση, μπορεις να την λες χιμελιτα ελευθερα.
Οχι σου λεω δεν ειμαι εγωιστρια.
Μα γιατι επιμενεις, παρτο!:P
ΕΕ ενταξει ειμαι λιγακι, αμαν, οριστε εξομολογηθηκα κι εγω, ουφ!:P
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Επιπλέον ο HIV είναι ένα ακόμη είδος πάνω στη Γη· αν βρεθεί εμβόλιο θα απειληθεί με εξαφάνιση. Σε αυτή τη περίπτωση θα ιδρυθούν σύλλογοι για την προστασία του, όπως έχει γίνει π.χ. για τη χελώνα καρέττα-καρέττα.

Ελεος!!! Ετοιμαστειτε να γινουμε ολοι μελη!!! Μια η καρεττα καρεττα κι ενας ο HIV!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από JaneWin:
ΓΙΩΡΓΟ ΓΙΝΕ ΚΑΛΟΣ
ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΚΑΕΙ Ο ΣΟΛΩΜΟΣ
ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΝΗΣΤΙΚΟΣ!!!

Αρχική Δημοσίευση από Sid:
ΓΙΩΡΓΟ ΓΙΝΕ ΣΟΛΩΜΟΣ
ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΚΑΕΙ Ο ΝΗΣΤΙΚΟΣ
ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΚΑΡΑΦΛΟΣ!!!

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Νηνεμία επικρατούσε στο στέκι . Τα γερο-τρολς ξεκουράζονταν στην σκιά των δροσερών σπηλιών τους , πλέκοντας τις μακρυές γενειάδες τους και χτυπώντας ρυθμικά την μαγκούρα τους . Η όρεξη για πλάκα είχε τελειώσει πλέον καθώς ένας βαρύς χειμώνας ξεκινούσε και ένας ακόμα πιο βαρύς εμφύλιος τους είχε αποδυναμώσει . Ο bill , ο borat , o rascal και ο fant είχανε πιάσει δουλειές συγχρόνως με τις σπουδές τους και είχανε πλέον συνεχίσει την ζωή τους με τον τρόπο που οι olympians γίνανε υδραυλικοί : πάμπλουτοι πλέον αλλά αφημένοι σε μια ζωή χωρίς τέχνη και εφορία .
Ο ρεμπ παρακολουθούσε τον worshipperjesus να ποστάρει , με τον τρόπο που λογικά θα παρακολουθούσε ο jimi hendrix τον lenny kravitz να παίζει ηλεκτρική κιθάρα : γεμάτος απορία για το αν πρέπει να του κοπανήσει την ηλεκτρική κιθάρα στο κεφάλι ή ότι ειναι σημάδι θεού για να ξαναεπιστρέψει στην σκηνή . Εν τω μεταξύ , πλήθος από στεκίτες που είχανε αυτομολήσει , επέστρεφαν με ζητωκραυγίες , πανηγυρισμούς και ντομάτες : mindcircus , madrugada , lorien , sid . Μέσα στον πανικό και την γενικευμένη κατακραυγή που η χαρά της απουσίας τους κράτησε τόσο λίγο , ένας ακόμα σπουδαίος τρόλερ εξαφανίστηκε σιωπηλά όπως αρμόζει σε έναν μεγάλο καλλιτέχνη ή σε έναν παρεξηγημένο γλύπτη : ο desmwtis έπαψε να γράφει σπουδαία κείμενα για όλους εμάς και αποφάσισε να τα γράφει μόνο για την εδάδ . Έτσι την ακολούθησε στο ταξίδι της με πάθος , με τον τρόπο που αυτή ακολούθησε την Κορπς . Με τον τρόπο που η Κορπς ακολούθησε τον weak and powerless , ο οποίος ακολούθησε την doo και η αλυσίδα του έρωτα δεν έχει τελειωμό - μόνο ραγισμένους κρίκους . Χάθηκες μα το χες πει , πως είναι ασπρόμαυρη η ζωή χωρίς περιπλανήσεις .
Ακολούθησαν συγκρούσεις των αισκουλιτών με τους στεκίτες , συγκρούσεις των καπνιστών με τους αντικαπνιστές , συγκρούσεις των συνδικαλιστών με τον Πατρεύς , απώλειες άλλων σπουδαίων τρολς όπως ο Αντωνάκης και ο Επότε , καθώς και η παρατεταμένη απουσία της Μελιώς γιατί ο βασικός σκοπός είναι και θα είναι να έχεις το νου σου στην αμέλεια .
Και τότε , λίγο πριν το Χάος (παντρευτεί και εγκαταλείψει και αυτό) , το τρολ έμεινε ζωντανό . Γιατί είναι σπουδαίο να σκεφτόμαστε , να αγαπάμε και να νιώθουμε αλλά είναι πλέον αναγκαίο να γελάμε
θα μας μαθει ο αγγλος με τα κιλα ζωικου λιπους που τρωνε καθε μερα..
για τη μεσογειακη διατροφη...

οταν εμεις τρωγαμε λαδι αυτοι τρωγανε μισοψημενα ματωμενα βουβαλια..
και συνεχιζουν να τρωνε βεβαια..

θα μας μαθει τωρα ο φλωροαγγλος μαγειρικη?

αρκετα μας επρηξε ο αγγλοθρεμμενος φλωρας Ευτυχης Μπλετσας..

εδω δεν ειμαστε αγγλια ρεεεεεεεεεεεεε:P

Τι να κλ@σουν ολοι αυτοι μπροστα στο μαμαλακη?:D

κατι απλο πχ ,ειναι να φτιαξεις μια ζυμη,απλη οπως για ψωμι ή πιο απλη,,και να βαλεις λουκανικο μεσα ή ζαμπον τυρι,ριγανη πιπερι ..

και στο φουρνο..και εχουν τα παιδια σπιτικα λουκανικοπιτακια ,τυροπιτακια ,,για το σχολειο..ή τη δουλεια..

αχ ελλάδα σε αγαπώ και βαθειά σε ευχαριστώ που με έμαθες μες στην αντίφαση να ζω :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
If you know any of these people, tell me who they are cause i dont have any ideas - Ι will appreciate that. :D:D

(η νέα υπογραφή του sid)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.

Ο τρίτος από δεξιά πάντως, είναι ο George Carlin. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Sid dear...you can just ask, its nothing to be embarassed about.

Ok, αφου εγινε ετσι "θεμα" κι αυτο, οι κυριοι απο αριστερά προς δεξια ειναι :

ο δημιουργος των Simpsons/Futurama , Matt Groening
o κωμικός-φιλοσοφος Bill Hicks
o κωμικος-φιλοσοφος George Carlin
o σεναριογραφος-filmmaker Kevin Smith
oι ταχυδακτυλουργοι-κωμικοι-showmen-φιλοσοφοι Penn+Teller
oι δημιουργοι του South Park Matt Stone+Tray Parker
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Μέχρι τότε, θα δηλώσω απλά τη θλίψη μου, που δεν είναι πια μαζί μας και θα κραυγάσω με φωνή στεντόρεια το πόσο μου έχει λείψει η η Ιερή του Τρέλα. Το στέκι ήταν καλύτερο με την παρουσία του, δεν ξέρω όμως εάν μας άξιζε κάτι τόσο σπουδαίο...

πράγματι, θαυμάσιος


:emoticon pou kounietai apo tin thesi tou:

ουφ θα πνιγώ πρωινιάτικα από τα γέλια

ιδίως σε αυτό το
πράγματι θαυμάσιος
, φαντάστηκα πριν κατεβώ καν στις άλλες απαντήσεις , τον δόκτωρα να κατεβάζει με τρεμάμενο χέρι το φλιτζάνι του καφέ της παρηγοριάς μαυροφορεμένος και απαρηγόρητος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top