Παραξενιές και μικρές λεπτομέρειες της καθημερινότητας

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
στ.Όταν είμαι έξω φοράω πάντα γυαλιά ηλίου ακόμη κι όταν έχει συννεφιά θα τα βγάλω μόνο όταν σουρωπούσει ή όταν πρόκειται να πω ή να ακούσω κάτι σοβαρό γιατί έχω την εντύπωση πως με τα γυαλιά δεν μπορώ να δώσω βάση στον άλλο(είναι εντελώς κουλό το ξέρω:redface:).

Κι εγώ το κάνω αυτό!
Μόλις θυμηθώ τίποτα θα κάνω έντιτ, τώρα δεν μου έρχεται κάτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
1. Προτού φύγω από το σπίτι τσεκάρω καμιά δεκαριά φορές αν έχω κλείσει θερμισίφωνα, καφετιέρα, κουζίνα κλπ.
2. Πριν φύγω από κάπου πάω οπωσδήποτε τουαλέτα.
Αυτά είναι τα πιο στανταρ, αλλά σίγουρα αν το καλοσκεφτώ θα βρω πολλάααα ακόμα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Δεν μου έρχεται τώρα κάτι πολύ χτυπητό, πέρα από το ότι πριν βγω από το σπίτι αυτοχουφτώνομαι και μονολογώ: "Πορτοφόλι, κινητό, κλειδιά...". Χωρίς αυτά δεν πάω πουθενά! :P

Θυμήθηκα τώρα μια παραξενιά που έχει ο συγκάτοικός μου. Δεν μπορεί με ΤΙΠΟΤΑ να κοιμηθεί χωρίς να παίζει τηλεόραση ή μουσική. Ξυπνάω στις 4 - 5 και ακούω μελωδίες να βγαίνουν από το δωμάτιό του ή κανένα πιστολίδι... Ο,τι να 'ναι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
ΚΑΝΕΙΣ, ΠΟΤΕ, ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ λογο δεν καθεται πανω στο κρεβατι μου οταν ειναι στρωμενο με τα ρουχα του. Η τους ξεβρακωνω, η περιμενουν να μαζεψω τα σεντονια/κουβερτες/μαξιλαρια.
Οταν πλενω πιατα πρεπει απαραιτητως να υπαρχει ΚΑΥΤΟ νερο. Σε καθε πιατοποτηρο αντιστοιχει ενα κλικ σβελτο, αν βαλω με τη μια στο σφουγγαρι μονο νιωθω οτι δεν καθαριζουν καλα.
Μπορει γυρω μου να υπαρχει μια α ακαταστασια αλλα απαγορευεται να μετακινησει κανεις οτιδηποτε με δικαιολογια "συμμαζευω". Πραγματικα δεν βρισκω τιποτα ετσι και βαλει αλλος το χερακι του.
Οι κουβερτες μου εχουν συγκεκριμενη "κατευθυνση". Εχω βαλει "σημαδια" για να ξερω ποια πλευρα παει στα ποδια και ποια στο κεφαλι.. Οι κατευθυνσεις ισχυουν και για τους φιλοξενουμενους :p
Τα μαλλια μου στο πισω μερος παραμενουν μεσα στο μπουφαν εκτος αν υπαρχει φοβερη αναγκη να βγουν, και τσαντιζομαι οταν μου τα βγαζουν.
Νταχ, γραμμενα μοιαζουν πιο ψυχωτικα :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εισαι κι εσυ απ' "ΑΥΤΟΥΣ" που πεφτουν για υπνο με ρουχα και παπουτσια, πλενουν τα πιατα τους με μια σταγονα φαιρυ και κρυο νερο, συμμαζευoυν ο,τι βρουν, το ευχαριστω τους για τη φιλοξενια ειναι να σκεπαστουν με την κουβερτα οπως τους ερθει, και βγαζουν μαλλια απο μπουφαν?? :mad::knife::kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Well, εκνευρίζομαι να βλέπω να τρώει κάποιος κάνωντας το φαγητό του παπάρα.3-4 μπουκιές ,και μαζί με αυτό να τσιμπανε και σαλάτα και τυρί ..
Δεν μπορώ να βλέπω να τρίβει κάποιος τα μάτια του για πολλή ώρα.
Δεν βάζω ποτέ ξυπνητήρι, έτσι όμως και ξυπνήσω από τηλεφώνημα είμαι μετά χάλια και σωματικά και ψυχολογικά.
Κρεμασμένες πετσέτες, παντελόνια, πουκάμισα..έτσι και τα δω σε τέτοια κατάσταση έχουν φύγει πακέτο.:P
Δεν αντέχω να με σπρώχνουνε.(καλύτερα να ακούσω μπινελίκι δλδ , παρά να μου δώσεις σπρωξιά). Είτε άθελα, είτε σκόπιμα εκνευρίζομαι πολυ άσχημα.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εισαι κι εσυ απ' "ΑΥΤΟΥΣ" που πεφτουν για υπνο με ρουχα και παπουτσια,
Ποτε!αλλα και να ξαπλαρει/κ@λοκαθισει ο αλλος μωρε με τα ρουχα του...νταξ΄!Οχι ομως με τα παπουτσια ετσι;!
Βεβαια με το παραπνω που λες, εχεις μια απιστευτη διακιολογια για να τους ξεβρακωνεις...χμ...εχεις δικιο!Θα το εφαρμοσω!:clapup:
πλενουν τα πιατα τους με μια σταγονα φαιρυ και κρυο νερο
Αστο αυτο...πονεμενη ιστορια...οντας αντρας και "υπερβολικος" σε μερικα θεματα κι εχοντας προβλημα με τις δοσεις, τα fairy και τα λοιπα φευγουν με τους κουβαδες!:( (ασυμφορος ειμαι σε αυτο το θεμα.αφου η πρωην μου δεν με αφηνε να πλενω πιατα γι' αυτον τον λογο.Εριχνα εγω το απορυπαντικο της αρκουδας για να πλυνω ας πουμε ενα ποτηρι.:redface:
συμμαζευoυν ο,τι βρουν
Σε ξρνω σπιτι-χωρο πο-τε!Αλλα προσφερομαι παντα να βοηθησω!Δεν "ανακατευομαι" ομως εκει που δεν με σπερνουν.(να σου πω τη αληθεια εχεις δικιο...οταν το κανουν με ενοχλει...αλλα μπορει και να μην μιλησω γιατι ειμαι και λιγο μαλακοπιτουρας και χαμηλων τονων...μερικες φορες!)
το ευχαριστω τους για τη φιλοξενια ειναι να σκεπαστουν με την κουβερτα οπως τους ερθει
Αυτο εν το καταλαβα...μικρο ημουν τσανθο!Μετα σκουρηναν τα μαλλια...(η χαζομαρα εμεινε ομως!:mad: )
και βγαζουν μαλλια απο μπουφαν?? :mad::knife::kill:
Οχι βρε εννοειτε αυτο...οχι πια...οταν ημουν μικροτερος ναι!(Αλλα ειναι πιο ωραια απ' οξω!)

Τελικα δεν διαφωνουμε γενικα ε;...Σ'ευχαριστω ρε συ... μολις αρχισα να τρομαζω με τον εαυτο μου...:worry: :P
Εγω παντως δεν εχω σκεφτει τι παραξενιες εχω...απο μικρο παντως μου ελεγαν "Αμαν ρε Μαριε!Μια παραξενια με ποδια εισαι...".Χωρις αστεια ομως!
Θα κατσω να σκεφτω και θα σας πω.(οοοουυυ...το ξερω...σας εφαγε η αγωνια...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Πιστεύω πως δεν είμαι παράξενο άτομο.
Έχω τρία βασικά κολλήματα:
1.Προσέχω υπερβολικά τα cd μου, είναι με αλφαβητική σειρά στη δισκοθήκη μου και ξενερώνω αν πρέπει να δανείσω κάποιο (γενικά δανείζω σε άτομα που τα προσέχουν)
2.Δε θέλω να κοιτάνε το κινητό μου :P
3.Απ' όταν έχασα τον παππού μου, φοράω συχνά ένα υπέροχο μαύρο παλτό που είχε απ' τα νιάτα του, και όποιος το πειράξει έστω και λίγο με τσαντίζει απίστευτα. Όταν καθόμαστε σε μαγαζιά και το ακουμπάω κάπου, προσέχω να μην σέρνεται κάτω, να μην τσαλακώνεται... :redface:
4.Και έχω κόλλημα με το κρεββάτι μου, με ό,τι συνεπάγεται αυτό :P
Ε, αυτά, κολλήματα με φαγητά κλπ δεν έχω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tralala

Νεοφερμένος

Η tralala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Θα απαντήσω κι εγώ :D

Δεν υπάρχει περίπτωση να χρησιμοποιήσω δημόσια τουαλέτα χωρίς να την καθαρίσω πρώτα.

Θέλω να με κοιτάνε στα μάτια όταν μου μιλάνε.

Στα πλακάκια του πεζοδρομίου προσπαθώ να αποφεύγω να πατάω πάνω στο διαχωριστικό, αλλά πατάω πάντα στο "εσωτερικό" τους!

Μου τη δίνει η απόλυτη τάξη.

Θέλω να υπάρχουν μπαλκόνια ή έστω πολύ μεγάλα παράθυρα στο χώρο που βρίσκομαι, αλλιώς νιώθω περίεργα.

Μου τη δίνουν οι άνθρωποι όταν συνειδητοποιώ ότι ακούω απόψεις, ακόμη και αν συμφωνώ απόλυτα με αυτές, τις οποίες έχουν υιοθετήσει από κάποιον άλλον άκριτα (ακόμη και αν ο άλλος είμαι εγώ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν υπάρχει περίπτωση να χρησιμοποιήσω δημόσια τουαλέτα χωρίς να την καθαρίσω πρώτα.

Αυτό το έχω κι εγώ!! Και εκνευρίζομαι αφόρητα απο κάτι τύπισσες που κατουράνε στον αέρα, πιτσιλάνε όλη την τουαλέτα και την αφήνουν έτσι! :mad: Μετά λέμε για τους άνδρες!!

Επίσης, δεν μπορώ με τίποτα να κοιτάω κάποιον στα μάτια όταν του μιλάω, μόνο σε πολύ ειδικές περιπτώσεις και μόνο με άτομα που ξέρω πάρα πάρα πολύ καλά. Αλλιώς νιώθω πολύ άβολα και αν το κάνω θα είναι βεβιασμένο.

Επίσης δεν αντέχω με τίποτα τα μαλλιά μου μέσα στο παλτό (το ακριβώς αντίθετο απο την Κατερίνα! :P). Όταν μπαίνει έστω και μια τρίχα μέσα προσπαθώ να τη βγάλω με τα χίλια ζόρια και συνεχώς είμαι με ένα χέρι πίσω να βγάζω μαλλιά απο το παλτό (έχω και μπόλικα παναθεμά με :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
xaxaxαχαχαα!! πολυ γελαω!
λοιπον ακουστε :P

1.δεν αντεχω μαλλια μεσα σε οποιαδηποτε μπλουζα η παλτο.

2.αμα μου ρθει ρεψιμο γενικα το κανω απο μεσα μου και ξεφυσαω με πολυ ιδιαιτερο τροπο. προσπαθω να ειμαι διακριτικη ειδικα με ατομα που δεν ξερω η δεν εμπιστευομαι :P οταν δε ειμαι με δοκιμασμενο boyfriend, το κανω κανονικα κι αβιαστα :hehe: και χαμογελαω μετα. :P
συνηθως ψοφανε στα γελια γιατι συναγωνιζομαι κατι ρεμαλια με μπυροκοιλιες :P

3.μου ειναι αδιανοητο να κοιμαμαι σε ζεστο μαξιλαρι, ανεξαρτητα τη θερμοκρασια δωματιου, χωρου, χωρας, σπιτιου η ιγκλου. πρεπει παντα το μαξιλαρι μου να ειναι ΚΡΥΟ. αλλιως αλλαζω γωνιες η κλεβω μαξιλαρι απο αλλον (ΑΝ μπορω :P)

4.δεν μπορω να μου φτυνουν το νιπτηρα. ρε δε πα να χεις οδοντοκρεμα η χλεπες, φτυσε στη λεκανη.
αυτο κι αν ειναι κουλο... ευτυχως το ξεπερναω και κανα δυο ανθρωποι μονο ξερουν οτι τρωω κολληματα με αυτο. εχω ελπιδες ακομα :P


θα θυμηθω κι αλλα.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cristina

Νεοφερμένος

Η Cristina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Αχ αυτό το θέμα είναι για μένα... :P
Δεν ξέρω από που να αρχίσω και που να τελειώσω...

Για να δούμε...
  1. Αγχώνομαι με τα τηλέφωνα. Τα έχω μονίμως με χαμηλωμένο ήχο ή και σιγή πολλές φορές, με αποτέλεσμα να έχω παρεξηγηθεί με φίλους κάμποσες φορές...
    Δεν μπορώ να ακουώ τηλέφωνα να χτυπάνε... Με πιάνει κάτι σαν πανικός...
  2. Δεν αντέχω να πειράζουν τα πράγματά μου, να μπαίνουν στο δωμάτιό μου και να ανοίγουν συρτάρια, ντουλάπια, οτιδήποτε... Με τρελλαίνει.
  3. Δεν μου αρέσει να κάθονται στο PC μου. Για κανέναν λόγο και κανένας άνθρωπος. Το θεωρώ κάτι εξαιρετικά προσωπικό.
  4. Όπως επίσης με τρελαίνει κάτι που έκανε συχνά η μητέρα μου. Έχει μια μανία να ανακατεύει το περιεχόμενο μπουκαλιών για να πετάει τα μπουκάλια και να εξοικονομεί χώρο. Μου έχει ανακατέψει αφρόλουτρο με σαμπουάν, σαμπουάν με μαλακτική κρέμα και πάει λέγοντας. Και το πιο φυσιολογικό για εκείνη είναι να ανακατεύει τα αφρόλουτρα μεταξύ τους... Είναι από τους ελάχιστους λόγους που μαλώνουμε, όσο και αν ακούγεται χαζό...
  5. Τα ίδια κάνει και στην κουζίνα όταν είναι στο σπίτι και μου έρχεται να φάω τις κοτσίδες μου, αντί για την μακαρονάδα με 2 διαφορετικά νούμερα μακαρόνια... :P
  6. Νιώθω πολύ άβολα αν αναγκαστώ να φορέσω καθαρά ρούχα χωρίς να έχω κάνει μπάνιο.
  7. Με τρελαίνει να περάσω ανάμεσα από τα δόντια ένα ξυλάκι παγωτού. Ακόμα και η σκέψη με ανατριχιάζει.
  8. Μου αρέσει πολύ να μασουλάω κι ενίοτε να τρώω τα κόκκαλα από το ψητό κοτόπουλο και όχι μόνο... :P
    Aaaarf! :P
  9. Επειδή κατά 99% ζυγίζω ό,τι τρώω, με νευριάζει απίστευτα να πάρει κάποιος κάτι που έχω ζυγίσει και ετοιμάζομαι να φάω.
    Όμως ακόμα και αν κάτι δεν το έχω ζυγίσει, το έχω υπολογίσει κάποιον τρόπο.
  10. Δεν ανοίγω σε απρόσκλητους επισκέπτες. Όποιος θέλει να έρθει, να με ειδοποιήσει πρώτα και αν μπορώ να τον δεχτώ, έχει καλώς. :P
  11. Με εκνευρίζουν οι άνθρωποι που βγάζουν διάφορους ήχους παρατεταμένα, ας πούμε ενώ χασμουριούνται.
  12. Δεν ανέχομαι με τίποτα τους ανθρώπους που αντιλαμβάνομαι πως με κάποιον τρόπο επιδεικνύονται. Αυθόρμητα μου βγαίνει ο κακός μου εαυτός και τους ειρωνεύομαι, τους snobάρω χωρίς να το θέλω. Ακόμα και αν δεν μιλήσω, θα φανεί από το ύφος μου.
  13. Μου τη δίνουν πάαααρα πολύ οι μανάδες που δεν προσέχουν αρκετά τα παιδιά τους όταν βρίσκονται σε ξένο/δημόσιο χώρο ή ξένο σπίτι και αυτά κάνουν ό,τι τους έρθει στο μυαλό. Από φωνές και τσιρίδες, μέχρι αταξίες που μπορεί να είναι ακόμα και επικίνδυνες για τα ίδια τα παιδιά κι εκείνες μένουν ατάραχες...
  14. Αν ψάχνω/προσπαθώ να θυμηθώ ένα τραγούδι/album/καλλιτέχνη και δεν το βρίσκω, ΣΚΑΩ.
    Μπορεί να φάω μέρες ψάχνοντας με κάθε δυνατό τρόπο, προσπαθόντας να βρω άκρες στο μυαλό μου που θα μπορούσαν να σχετίζονται με κάποιον τρόπο με το τραγούδι.
  15. Δεν μπορώ να διαβάσω σε τραπέζι. Ειδικά αν πρόκειται για κάτι που πρέπει να μελετήσω.
  16. Αν και έχω κάνει 2-3 περιόδους χωρίς να φοράω τα σκουλαρίκια μου, τα τελευταία 14 χρόνια δεν τα βγάζω παρά μόνο για να τα καθαρίσω.
    Ειδικά το σκουλαρίκι στη μύτη δεν το βγάζω ποτέ παραπάνω από λίγη ώρα (ας πούμε για μακιγιάζ/ντεμακιγιάζ/καθαρισμό κλπ).
    Οι μόνες φορές που έμεινα χωρίς σκουλαρίκι ήταν όταν το είχα χάσει, μέχρι να πάρω καινούριο ή σε κάποιες συνεντεύξεις για δουλειά.
  17. Τους τελευταίους μήνες δεν κοιμάμαι αν δεν παίξω tetris στο κινητό, μέχρι να μην βλέπω τα τουβλάκια καθαρά... :P
Και αυτά μάλλον είναι λίγα... Σίγουρα έχω κι άλλα που δεν μου έρχονται τώρα...
Παλιότερα μάλιστα είχα πιο πολλά... :P

Με θέλετε ακόμα στην παρέα σας...; :worry::whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Χαχαχαχα τι διαβάζουμε εδώ μέσα :D :D
Τα σπάει το θέμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
.....τον άλλο να βάλει λίγο στο στόμα μου και να με φιλήσει για να το ρίξει στο στόμα μου....περίεργο ε; ίσως και αηδιαστικό για πολλούς αλλά εμένα δε με πειράζει όταν το κάνω αυτό με άτομα που αγαπάω.

6. Έχω μανία με τα δάχτυλα των ποδιών, θέλω να είναι ωραία και περιποιημένα και όταν δω ότι τα δάχτυλα του άλλου είναι κάπως περίεργα......τον κοιτάζω με άλλο μάτι ...:hmm:

briki το κανω κι εγω... ειτε οταν βαριεμαι, ειτε οταν θελω να με "ποτισει" ο συντροφος μου νερο! και δε μου φαινεται καθολου περιεργο, γιατι κανενας ποτε δε μου παραπονεθηκε οτι ζηταω κατι περιεργο :P

ε.Με εκνευρίζουν οι άνθρωποι που κάνουν τα πάντα με το πάσο τους,μιλάνε αργά,κινούνται αργά,δουλεύουν αργά.Δεν μπορώ τόση νωχελικότητα νομίζω πως δεν κυλάει αίμα στις φλέβες τους..

kleftra κι εμενα. σχεδον τους αγνοω τελειως, αδυνατω να τους συμπεριλαβω στο οπτικο μου πεδιο η στη σκεψη μου :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν ανοίγω σε απρόσκλητους επισκέπτες. Όποιος θέλει να έρθει, να με ειδοποιήσει πρώτα.

Δεν μπορώ να διαβάσω σε τραπέζι. Ειδικά αν πρόκειται για κάτι που πρέπει να μελετήσω.

Αυτά τα δύο τα κάνω κι εγώ! Ειδικά το πρώτο! Μπορεί να βαράει επι ώρα το κουδούνι κι εγώ να κάνω την πάπια και να μην ανοίγω, αν δεν ξέρω εκ των προτέρων ποιός είναι. Μάλλον μου έχει μείνει απο την εποχή που ζούσα μόνη μου και μου την έσπαγε ο κ*λογερος που ερχόταν για τα κοινόχρηστα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
cristina καλα εισαι απιθανη! μιλαμε ελιωσα!!!!
μαλλον δεν πρεπει να με γνωρισεις γιατι ειμαι ενα κινητο ηχοσυστημα :P


(μην κοιτατε που κανω την παπια ε.)


:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cristina

Νεοφερμένος

Η Cristina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Αυτά τα δύο τα κάνω κι εγώ! Ειδικά το πρώτο! Μπορεί να βαράει επι ώρα το κουδούνι κι εγώ να κάνω την πάπια και να μην ανοίγω, αν δεν ξέρω εκ των προτέρων ποιός είναι. Μάλλον μου έχει μείνει απο την εποχή που ζούσα μόνη μου και μου την έσπαγε ο κ*λογερος που ερχόταν για τα κοινόχρηστα :P
hahahaha! :P
Μια από τα ίδια! Κι εγώ από τότε το ξεκίνησα και μου έχει μείνει μέχρι τώρα που συνήθως ζω με τους γονείς μου.
cristina καλα εισαι απιθανη! μιλαμε ελιωσα!!!!
μαλλον δεν πρεπει να με γνωρισεις γιατι ειμαι ενα κινητο ηχοσυστημα :P


(μην κοιτατε που κανω την παπια ε.)


:P:P:P
Μα γιατιιιιί; Θα κάνουμε καλή παρέα! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Και ναι θυμήθηκα ότι έχω κι εγώ κόλλημα με την ασφάλεια του πισί μου. Επειδή δεν τον κλείνω τώρα τελευταία, τον κλειδώνω πάντα. Αν θέλει ο πατέρας μου να παίξει πασιέντζα τον αφήνω να μπαίνει ως guest! :P


Ακόμα κι αν είναι να λείψω για ενάμιση λεπτό πάλι τον κλειδώνω! Και επίσης δεν μ' αρέσει να βλέπω κόσμο στο δωμάτιό μου, θέλω να 'μαι μόνος μου! :D
Ειδικά τώρα τελευταία έχει γίνει κέντρο διερχομένων!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
hahahaha! :P
Μια από τα ίδια! Κι εγώ από τότε το ξεκίνησα και μου έχει μείνει μέχρι τώρα που συνήθως ζω με τους γονείς μου.

Μα γιατιιιιί; Θα κάνουμε καλή παρέα! :clapup:

γιατι μονιμως κανω ηχους.
η θα κανω το παπακι, η θα κανω το κοκορακι, η θα κανω το μαιμουδακι, η θα χασμουριεμαι, η θα ριχνω ρεψιματα. (για το αλλο δε δινω πληροφοριες δημοσιως:P)
καλα, σε αγνωστους δεν εχω ανεση,αλλα για σενα αμα θες θα κανω μια εξαιρεση απο την αρχη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top