Μεγάλα Ρεζιλίκια

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Πριν λίγο καιρό στη δουλειά έχει πάει η ώρα 8:30 το βράδυ (από το πρωί έχουμε πήξει...) και ο συνάδελφος με έχει παρακαλέσει να πάρω κάποια αρχεία από το σέρβερ και να τα γράψω σε ένα CD.
Ζαβλακωμένη από την κούραση ανάμεσα σε στοίβες χαρτιά γυρίζω με φούρια και τον ρωτάω με φυσικότητα:

"Σε ποιό φάκελο έχεις εκείνα τα αρχ*δια?"

:redface: Δε το 'θελα λόγω τιμής... :redface: :(

Εκείνος πάντως γέλασε και μου απάντησε:
"Γλώσσα λανθάναουσα ξέρεις τι λένε ε?" :P :P
αφου δεν σου έδειξε το φερμουάρ του.. πάλι καλά :lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
ΧΑΑΧΑΧΑΧΑ!!!! :D :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλοκαίρι, waterpark είχε μία πισίνα που γλυστρόυσες χαλαρα και έπεφτες στη πισίνα, εγώ με τη νύφη μου πέσαμε μαζί και στο πέσιμο της πισίνας, έφυγαν τα μαγιό μας, εκείνης το κάτω και εμένα το πάνο, σταμάτησε ο ναβαγοσόστης το πέσιμο απο άλλους για να μήν χτυπήσει κανείς και έπεσε μέσα στην πισίνα για να βρεί τα μαγιό μας, μετα μαζέυτηκαν να δούν τι έγινε και εμείς κολημένες πάνω στην γωνία να περιμένουμε να βρεί τα μαγιό για να βγούμε και ο κόσμος δέν έφευγε. Ρόμπααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vouvos

Νεοφερμένος

Ο Vouvos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Λοιπόν είμαι καλεσμένος σε πάρτυ ηλικία 18-19 περίπου και η ώρα έχει περάσει τα έχουμε πιεί και είμαι στο κέντρο και γύρω μου καμμιά 20αριά παιδιά γνωστοί και άτομα που γνώριζα για πρώτη φορά εκείνο το βράδυ και έλεγα διάφορες μαλα... να περνάει η ώρα , μαζί στο πηγαδάκι είναι και ο οικοδεσπότης και ξαφνικά στο χωλάκι της εισόδου βλέπω να στέκεται μια κυρία ``υπερβολικά ευτραφής`` θα έλεγα...οπότε γυρνάω στη παρέα και αρχίζω....ΠΩ ΠΩ ΠΩ κοιτάτε ένα τέρας,μια φακλάνα, ενα θαλάσσιο ελέφαντα, μια γιγαντιαία κουράδ...μηχανή, ενα τέρας της φύσης και ξαφνικά με διακόπτει ο οικοδεσπότης (που σημειωτέον πρώτη φορά γνώριζα αφού είχα πάει με την κοπέλλα μου που ήταν φίλοι) και λέει το άτομο....παιδιά να σας γνωρίσω την μάνα μου!!!!!Τέλος !!! Η ΓΙΓΑΝΤΙΑ ΞΕΦΤΙΛΑ -ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΡΕΖΙΛΙΚΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Λοιπόν είμαι καλεσμένος σε πάρτυ ηλικία 18-19 περίπου και η ώρα έχει περάσει τα έχουμε πιεί και είμαι στο κέντρο και γύρω μου καμμιά 20αριά παιδιά γνωστοί και άτομα που γνώριζα για πρώτη φορά εκείνο το βράδυ και έλεγα διάφορες μαλα... να περνάει η ώρα , μαζί στο πηγαδάκι είναι και ο οικοδεσπότης και ξαφνικά στο χωλάκι της εισόδου βλέπω να στέκεται μια κυρία ``υπερβολικά ευτραφής`` θα έλεγα...οπότε γυρνάω στη παρέα και αρχίζω....ΠΩ ΠΩ ΠΩ κοιτάτε ένα τέρας,μια φακλάνα, ενα θαλάσσιο ελέφαντα, μια γιγαντιαία κουράδ...μηχανή, ενα τέρας της φύσης και ξαφνικά με διακόπτει ο οικοδεσπότης (που σημειωτέον πρώτη φορά γνώριζα αφού είχα πάει με την κοπέλλα μου που ήταν φίλοι) και λέει το άτομο....παιδιά να σας γνωρίσω την μάνα μου!!!!!Τέλος !!! Η ΓΙΓΑΝΤΙΑ ΞΕΦΤΙΛΑ -ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΡΕΖΙΛΙΚΙ
φίλε δεν τα κάνουν αυτά τα λάθη ...ήσουν για τις ντομάτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Δεν ειναι δικο μου ρεζιλικι αλλα εχει απειρο γελιο:

Φιλος μου τυφλα σε παρτι, καταλαβαινε οτι δεν ηταν σε θεση να παει στην τουαλετα και μας παρακαλουσε να τον παμε.
Τον παμε, στηνεται ορθιος , κατεβαζει τη γραβατα και κατουραει.

Πριν 10 χρονια εγινε κι ακομα του το λεμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Δεν ειναι δικο μου ρεζιλικι αλλα εχει απειρο γελιο:

Φιλος μου τυφλα σε παρτι, καταλαβαινε οτι δεν ηταν σε θεση να παει στην τουαλετα και μας παρακαλουσε να τον παμε.
Τον παμε, στηνεται ορθιος , κατεβαζει τη γραβατα και κατουραει.

Πριν 10 χρονια εγινε κι ακομα του το λεμε...

:laugh: :laugh: :laugh:

Έπρεπε να τον βγάζατε μια φωτογραφία...

Τις προάλλες περπατούσα μες τη καλή χαρά φορώντας ένα καινούριο jean (για το οποίο είχα πρήξει τους πάντες τι ωραίο που ήταν και πόσο φτηνά το πήρα..)..πάω να δέσω το κορδόνι μου λοιπόν και σκίζεται το jean απο πίσω στο επίμαχο σημείο και στον μοιρό. Μιλάμε για βασιλικό σκίσιμο τώρα. Αφού καταράστηκα το μαγαζί που το πήρα και μέτρησα μέχρι το 10 για να μην δείρω κανέναν περαστικό πάνω στα νεύρα μου αποφασίζω να πάω για καφέ που είχα κανονίσει γιατί φορούσα μακρύ παλτό και δεν φαινόταν το αίσχος.
Τέλος πάντων πάμε καθόμαστε και έτσι όπως είχα βλάλει το παλτό μου με τρόπο για να μην φανεί το σκίσιμο και είχα καθίσει πέφτω κατα πίσω με τα πόδια ψηλά...!:redface: Έβγαλα και μια μικρή τσιρίδα..οπότε γύρισε όλο το μαγαζί να με δει και είδε τον πισινούλι μου...αχ...Όσοι ήταν μαζί μου ακόμα γελάνε...Μα καλά..ΤΟΣΗ γκαντεμια?

Α και ένα άλλο πρόσφατο..Βγαίνω λοιπόν με τον υποψήφιο μελλοντικό γκόμενο και εκέι που άρχισε να δένει το γλυκό και με φίλησε πρώτη φορά... πάνω στο φίλι δίνω μία στη μπύρα του και τον περιχύνω τον ανθρωπο.. :laugh: Ευτυχώς τέλος καλό όλα καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Επηρεάστηκα από το thread "Ποιό είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;" αλλά και από τις άπειρες στιγμές ντροπής και γκουφισμού που συμβαίνουν σε όλους! Σε μένα πάντως συνέχεια συμβαίνουν ντροπιαστικά πράγματα.:redface: :P Οπότε πείτε.8)

Για να ξεκινήσω, πριν λίγο χτύπησε συναργερμός πυρκαγιάς και κατέβηκα κάτω αχτένιστη, με τις γυαλούμπες, το πιο ξέκωλο νυχτικό μου (αλλά έβαλα μπουφάν από πάνω), και ακάλυπτα πόδια που είχα 3 μέρες να ξυρίσω.:redface: Επίσης δεν είχα πλύνει τα δόντια μου μετά το μεσημεριανό φαγητό και μου έπιασαν κουβέντα γ@μωτο.:whistle: Τέλος πάντων, αισθάνθηκα απαίσια.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Έίχα πάει μια μέρα στο περίπτερο να πάρω μια κάρτα ανανέωσης για κινητό και μου έπεσαν τα χρήματα στο δρόμο χωρίς να το πάρω χαμπάρι και όταν πήγα στον περιπτερά να πληρώσω την κάρτα τα χρήματα απουσίαζαν απο την τσέπη μου και αυτός νόμιζε πως τον κοροιδεύω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
:laugh: :laugh: :laugh:

Έπρεπε να τον βγάζατε μια φωτογραφία...

Τις προάλλες περπατούσα μες τη καλή χαρά φορώντας ένα καινούριο jean (για το οποίο είχα πρήξει τους πάντες τι ωραίο που ήταν και πόσο φτηνά το πήρα..)..πάω να δέσω το κορδόνι μου λοιπόν και σκίζεται το jean απο πίσω στο επίμαχο σημείο και στον μοιρό. Μιλάμε για βασιλικό σκίσιμο τώρα. Αφού καταράστηκα το μαγαζί που το πήρα και μέτρησα μέχρι το 10 για να μην δείρω κανέναν περαστικό πάνω στα νεύρα μου αποφασίζω να πάω για καφέ που είχα κανονίσει γιατί φορούσα μακρύ παλτό και δεν φαινόταν το αίσχος.
Τέλος πάντων πάμε καθόμαστε και έτσι όπως είχα βλάλει το παλτό μου με τρόπο για να μην φανεί το σκίσιμο και είχα καθίσει πέφτω κατα πίσω με τα πόδια ψηλά...!:redface: Έβγαλα και μια μικρή τσιρίδα..οπότε γύρισε όλο το μαγαζί να με δει και είδε τον πισινούλι μου...αχ...Όσοι ήταν μαζί μου ακόμα γελάνε...Μα καλά..ΤΟΣΗ γκαντεμια?

Α και ένα άλλο πρόσφατο..Βγαίνω λοιπόν με τον υποψήφιο μελλοντικό γκόμενο και εκέι που άρχισε να δένει το γλυκό και με φίλησε πρώτη φορά... πάνω στο φίλι δίνω μία στη μπύρα του και τον περιχύνω τον ανθρωπο.. :laugh: Ευτυχώς τέλος καλό όλα καλά...

XA! εσύ ήσουν αυτή??? ...κοίτα σύμπτωση!!! ΟΧοχοχοΟχοχοχΟΧ!!!:P:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Έίχα πάει μια μέρα στο περίπτερο να πάρω μια κάρτα ανανέωσης για κινητό και μου έπεσαν τα χρήματα στο δρόμο χωρίς να το πάρω χαμπάρι και όταν πήγα στον περιπτερά να πληρώσω την κάρτα τα χρήματα απουσίαζαν απο την τσέπη μου και αυτός νόμιζε πως τον κοροιδεύω...

Καλά εμένα αυτή είναι η καθημερινότητα μου:redface: Να φεύγω απο το σπίτι χωρίς λεφτά,κλειδιά,γυαλιά κλπ Πως γίνεται ρε γμτ να έχω φοβερή μνήμη και ταυτόχρονα να είμαι τόσο αφηρημένη;;;:confused:
Θα ανοίξω θέμα:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Τουλάχιστον δεν το κάνουμε επίτηδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
XA! εσύ ήσουν αυτή??? ...κοίτα σύμπτωση!!! ΟΧοχοχοΟχοχοχΟΧ!!!:P:teasing:

χαχαχαχα...υποπτεύομαι εσύ ήσουν εκέινο το λιγούρι που με κοιτούσε επί μισή ώρα..:P
και επιπλέον θα έπρεπε να με ευχαριστείς για το υπέροχο θέαμα... :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λοιπόν ακούστε τι έπαθα καθαρή Δευτέρα:
Είμασταν σε ύπεθρό απο τις 11:30 μέχρι τις 6+ όταν κάποια στιγμή είπαμε να πάμε για καφέ, εγώ μετά απο τόσα ούζα καταλαβένετε έπρεπε να πάω τουαλέτα, δεν είξερα όμως που στο καφέ με τίποτα στο σπίτι μακρυά οπώτε αποφασίζουμε να πάμε στης μάνας μου, η απόσταση μεγάλη και η πίεση αφόριτη, τεσπα φτάνω στο σπίτι της μάνας μου έπλενε την αυλή απο τις στάχτες εγώ έτρεχα να πάω τουαλέτα φώναζε η μάνα μου μην τρέχεις θα πέσεις μπένω μέσα στο σπίτι και τραβάω μια γλύστρα και βρήσκωμε γλυστρώντας στο σαλόνι απόσταση 1,50 μετρών σηκώνετε ο πατέρας μου με ρωτάει τι έγινέ εγώ δεν κοιταξα τίποτα άλο απο την πόρτα της τουαλέτας σηκώνωμε πάω να τράξω ξαναπέυτω και να φωνάζω του πατέρα μου μπαμπά γρήγορα βοήθα τουαλέτα, μπένω λοιπών κάνω την δουλειά μου και βγένωντας έξω βλέπω καμιά 10ριά άτομα στο σαλόνι να με ρωτάνε τι έγινε.....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Με έκανες και γέλασα βρε mania μου! Να'σαι καλά:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Λοιπόν ακούστε τι έπαθα καθαρή Δευτέρα:
Είμασταν σε ύπεθρό απο τις 11:30 μέχρι τις 6+ όταν κάποια στιγμή είπαμε να πάμε για καφέ, εγώ μετά απο τόσα ούζα καταλαβένετε έπρεπε να πάω τουαλέτα, δεν είξερα όμως που στο καφέ με τίποτα στο σπίτι μακρυά οπώτε αποφασίζουμε να πάμε στης μάνας μου, η απόσταση μεγάλη και η πίεση αφόριτη, τεσπα φτάνω στο σπίτι της μάνας μου έπλενε την αυλή απο τις στάχτες εγώ έτρεχα να πάω τουαλέτα φώναζε η μάνα μου μην τρέχεις θα πέσεις μπένω μέσα στο σπίτι και τραβάω μια γλύστρα και βρήσκωμε γλυστρώντας στο σαλόνι απόσταση 1,50 μετρών σηκώνετε ο πατέρας μου με ρωτάει τι έγινέ εγώ δεν κοιταξα τίποτα άλο απο την πόρτα της τουαλέτας σηκώνωμε πάω να τράξω ξαναπέυτω και να φωνάζω του πατέρα μου μπαμπά γρήγορα βοήθα τουαλέτα, μπένω λοιπών κάνω την δουλειά μου και βγένωντας έξω βλέπω καμιά 10ριά άτομα στο σαλόνι να με ρωτάνε τι έγινε.....:whistle:

xaxaxaxaaxaxaxa

mania

κάθε ποστ σου μου θυμίζει τα νιάτα του Μπαουντολίνο!!
αχαχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Άντε να σας πω κι εγώ ένα..

Όταν ήμουν στο Πανεπιστήμιο, κάποια στιγμή πήγαμε με τον κολλητό μου σε ένα λουνα παρκ. Φορούσα ένα στράπλες φόρεμα κι (ευτυχώς) από πάνω σακάκι, χωρίς σουτιέν όμως, γιατί το είχα μόλις αγοράσει, ήθελα να το βάλω, αλλά δεν είχα ανάλογο σουτιέν! Κάποια στιγμή ο κολλητός μου αποφασίζει να μπει στο ταψί. Πάει, παίρνει εισιτήριο, όλα καλά. Όπως έχει κάτσει όμως και περιμένει να αρχίσει το ..ψήσιμο, παρατηρώ πως μου κάνει νόημα να πάω να πάρω το ρολόΪ του (φορούσε ένα ρόλεξ ακριβό, δώρο του θείου του για την είσοδό του στην ΑΣΣΟΕ). Κάνω πως περπατάω προς τα εκεί, με σταματάει ένας τύπος και με αγριεμένο ύφος ζητά εισιτήριο. Του εξηγώ τι συμβαίνει, ενώ όλοι με κοιτάνε και μετά από κάνα δίλεπτο μου λέει οκ. Εγώ αγχωμένη πως δεν θα προλάβω, πατάω ένα τρέξιμο όλο δικό μου.. Το φόρεμα υποχωρεί ατάκτως προς τα κάτω, εγώ κάνω ένα "αααααα" πανικού και κλείνω το σακάκι μου (όχι αρκετά εγκαίρως όμως, γιατί κρατούσα και τσάντα!) και ο κολλητός μου κλαίει από τα γέλια! (μαζί με άλλα δέκα άτομα που είχαν προσέξει την φάση με τον τύπο και το εισιτήριο και κοιτούσαν ακόμα! :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
χαχαχαχα...υποπτεύομαι εσύ ήσουν εκέινο το λιγούρι που με κοιτούσε επί μισή ώρα..:P
και επιπλέον θα έπρεπε να με ευχαριστείς για το υπέροχο θέαμα... :bleh:

Εεεελαα ρε Angie_Ann γιατί με υποβαθμίζεις έτσι... ???
εγώ ήμουν το μεγαλύτερο λιγούρι που του βγήκαν τα ματάκια έξω!!!
...και να σου πω την αλήθεια, ήθελα να έρθω να σε ευχαριστήσω, αλλά τελευταία στιγμή ντράπηκα:redface::redface::redface:

ps. Χιχιχιχιχ φυσικά και αστειεύομαι... ελπίζω να μην παρεξηγήθηκες... :P;)
ps2. Kajira, αν σε δω απο κοντά ποτέ θέλω να μου δώσεις ενα αυτόγραφο!!! :worship: ResPeCT!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λοιπόν θυμήθηκα και άλλο....
Βραδυά καραόκε ανάσταση σε ξενοδοχείο γεμάτο με έλληνες πάω πάνω στη σκηνή και πέριμένω να μπούν τα λόγια μου ήξερα τα παιδιά όπωτε κάναμε και πλάκα μπένουν οι στοίχοι και το μικρόφωνο δεν δούλεβε, πρόσπαθούσα να τραβήξω την προσοχή του πάω κοντά του γυρίζει με ρωτάει τι έγινε και πάνω που του λέω δεν δουλέυει το μαμιμενο αρχ**ι δούλεψε το μικρόφωνο και ακούστικε σε όλη την αιθουσα, σταμάτησαν να μηλάνε όλοι και γύρισαν όλοι και με κοιτούσαν, κάνω την αδιάφορη και πάω να κάτσω, με φωνάζει δυνατά λόγο μουσικής να γυρίσω πίσω και πάνω που πάω να απαντήσω έγινε ρόμπα ρε μαλ**κα σταματάει η μουσική για να άλλαξουν τραγούδι τα υπόλοιπά φανταστήτε τα:redface: :redface: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top