Palermo #44 - Lord of the Rings

Ψηφοφορία Τρίτη 3/8 - Ποιός θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 7)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Δεν με πείθεις επ' ουδενί. :P
Εσύ σε κάθε παιχνίδι που είσαι πολίτης, δεν μπαίνεις μέσα και ανακρίνεις τους πάντες; Τώρα δεν κατηγορείς κανέναν και δίνεις μια ψήφο στην τύχη.

Θα συμφωνήσω απολύτως και ήταν αυτό που σχολίασα και στην πρώτη της δημοσίευση. Νέα παίκτρια και τόσες δικαιολογήσεις; Εξαιρετικά δασκαλεμένη η methexys. :P

Πλακα κανεις;Ολοι αυτο κανουμε και αλλοι ειδικα εγω τωρα κανω το δευτερο post μου.Επειδη ειμαι εξω και οντως η πρωτη ψηφος ειναι τυχαια και με προβληματισε αυτη η σταση παω για METHEXYS. Συγνωμη που δε μεγενθυνω ειμαι απο κινητο.

Αληθεια τωρα? Ολο αυτο επειδη δικαιολογησα την ψηφο μου? Δεν νομιζετε οτι θα με ειχαν δασκαλεψει καλυτερα οι μαφιοζοι? Δεν ηξερα οτι θα επρεπε να πεταξω απλα ενα "ψηφιζω τον ταδε",χωρις ουτε ενα επιχειρημα... Την Μάιρα την ψήφισα τυχαία,θα μπορούσα να είχα ψηφίσει οποιονδήποτε αλλον και πάλι θα σχολίαζα κάτι που μου έκανε εντύπωση. Ακόμα και από αυτά τα 2-3 ποστς που έχουμε κάνει μέχρι τώρα φαίνεται ας πούμε πως ο Τάσος και ο Libertus έχουν πολλή όρεξη για το παιχνίδι, αν ψήφιζα αυτούς θα το σχολίαζα αυτό. Νομίζω παρεξηγήσατε την όρεξη μου για παιχνίδι ως άπειρη παίκτρια. Αλλά μάλλον προσπαθειτε να γυρισετε και τους υπολοιπους εναντιον μου, δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο γιατί το επιχείρημά σας για την δικαιολόγηση της ψήφου μου μου φαίνεται υπερβολικό. Anyway, αλλαζω και εγω την ψηφο μου,ψηφιζω Σπυράκος (^^)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Γιατί οι άνθρωποι αλλάζουν, μαθαίνουν από τα λάθη τους, έχουν σε άλλα παιχνίδια περισσότερη ή λιγότερη διάθεση / χρόνο, αποφασίζουν να αλλάξουν στρατηγική αν οι προηγούμενες δεν τους βγήκαν σε καλό κλπ. Τέλος πάντων, αφού αυτό πιστεύεις και παίρνεις την ευθύνη της δημόσιας τοποθέτησής σου, όλα καλά. Θα φανεί στην πορεία.
Πρόκειται στην πραγματικότητα για ένα συμπληρωματικό επιχείρημα που ενισχύει τις υποψίες μου, όχι το ίδιο το επιχείρημα. Επίσης, δεν νομίζω ότι υπήρξα ποτέ από τους παίκτες που χρησιμοποιούν lame τακτικές για να κατηγορήσουν κάποιον. Εάν κάτι με βεβαιότητα δεν μπορείς να μου προσάψεις, αυτό είναι η έλλειψη επιχειρημάτων από μέρους μου!

Οπότε εγώ τώρα έπρεπε πρώτο γύρο του παιχνιδιού να πιάσω ένα ένα τα ποστ που έλεγαν καλημέρα και να τα σχολιάσω εκτενώς ώστε να βρουν οι μαφιόζοι το εύκολο εξιλαστήριο θύμα ΠΑΛΙ, να πείσουν και 2-3 πολίτες και να βγω στον πρώτο γύρο έτσι; :/:

Και στην τελική δείξε μου κάποιον που κατηγόρησε κάποιον στα σοβαρά και δεν ψήφισε τυχαία.
Πάντως, και η νέα σου τακτική δεν φαίνεται τόσο αποτελεσματική στην ψηφοφορία. :P

Δεν σε κατηγορώ, επειδή ψήφισες τυχαία, αλλά επειδή νιώθω ότι σε αντίθεση με άλλους παίκτες, εσύ ΔΕΝ ψάχνεις. Φυσικά και μπορεί να είμαι τελείως λάθος σε ό,τι έχω πει, όμως αυτά τα στοιχεία έχω αυτή τη στιγμή.


Anyway, αλλαζω και εγω την ψηφο μου,ψηφιζω Σπυράκος (^^)
Σε ψηφίζω-με ψηφίζεις, βολικό. Και κάνεις και το 2-2. :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,090 μηνύματα.
Εγώ ξεκάθαρα ψηφίζω tsarachaf, γιατί πολύ αθώος πάει να περάσει στα μάτια όλων μας, επειδή και καλά βγάζει λίστες! Σε εμάς νομίζεις ότι θα πιάσουν αυτά; :redface: Τάσο, σε ευχαριστώ πολύ για την ψήφο :kissing:
Δεν κρατήθηκα, θυμήθηκα αυτό.
Συνεχίστε :redface: :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ζοριζεστε παλι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,868 μηνύματα.
Πρόκειται στην πραγματικότητα για ένα συμπληρωματικό επιχείρημα που ενισχύει τις υποψίες μου, όχι το ίδιο το επιχείρημα. Επίσης, δεν νομίζω ότι υπήρξα ποτέ από τους παίκτες που χρησιμοποιούν lame τακτικές για να κατηγορήσουν κάποιον. Εάν κάτι με βεβαιότητα δεν μπορείς να μου προσάψεις, αυτό είναι η έλλειψη επιχειρημάτων από μέρους μου!

Με συγχωρείς αλλά ήταν το ΜΟΝΟ επιχείρημα που χρησιμοποίησες εναντίον μου λέγοντας

"Δεν με πείθεις επ' ουδενί. :P
Εσύ σε κάθε παιχνίδι που είσαι πολίτης, δεν μπαίνεις μέσα και ανακρίνεις τους πάντες; Τώρα δεν κατηγορείς κανέναν και δίνεις μια ψήφο στην τύχη."

οπότε κι εγώ αυτό σχολίασα.

Πάντως, και η νέα σου τακτική δεν φαίνεται τόσο αποτελεσματική στην ψηφοφορία. :P

Χάρη σε σένα Χαρούλη.

Δεν σε κατηγορώ, επειδή ψήφισες τυχαία, αλλά επειδή νιώθω ότι σε αντίθεση με άλλους παίκτες, εσύ ΔΕΝ ψάχνεις. Φυσικά και μπορεί να είμαι τελείως λάθος σε ό,τι έχω πει, όμως αυτά τα στοιχεία έχω αυτή τη στιγμή.

Ποιος μπορεί να ξέρει αν ψάχνω και πώς; Ποιοι είναι οι άλλοι παίκτες που βγήκαν και ψάχνουν; Δύο τρεις να είναι; Έπρεπε ντε και σώνει να είμαι κι εγώ μέσα σε αυτούς για να γίνω πάλι το θύμα του πρώτου γύρου; Ε να τα κατάφερες, έγινα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
So, θέλαμε να ζωντανέψει το θέμα και να που ζωντάνεψε.

Libertus Vs Himela and methexys

Χαίρομαι που ο Χάρης δεν παίζει σαν το προηγούμενο και είναι πιο ενεργητικός και μπαίνει με φόρα στο παιχνίδι. Βέβαια με το χαμελεόντιο ταλέντο του άντε να καταλάβουμε τι ρόλο βαράει. :P

Όπως και να έχει ασχολείτε με την Χιμέλα γτ δεν παίζει όπως παίζει κανονικά, έχω παίξει μαζί της μονο μια φορά όταν ήμουν μαφία και αυτή ΔΑ, frankly δεν θυμάμαι Χριστό απο εκείνο το παιχνίδι οπότε δεν μπορώ να εκλάβω γνώμη για το παιξιμό της. Θα περιμένω να δω.

Ασχολείτε και με methexys, η οποία μπαίνει δυναμικά στο παιχνίδι, πολλοί πρωτάριδες έχουν μπει έτσι και πολλοί έχουν φύγει και για αυτόν τον λόγο. Ας δούμε που θα μας βγάλει όλη αυτή η ιστορία και σε αυτό το παιχνίδι.

Anyway, αλλαζω και εγω την ψηφο μου,ψηφιζω Σπυράκος (^^)
Ερώτησις.
Γιατί Σπυράκο; Φέρνεις το 2-2-2, μπορούσες να αλλάξεις σε Χιμέλα αν ήθελες να σώσεις τον εαυτό σου. :hmm:

Δεν κρατήθηκα, θυμήθηκα αυτό.
Συνεχίστε :redface: :popcorn:
Να έπαιζες κύριε! :mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Νομίζω όμως βρε, methexys, πως με την αλλαγή της ψήφου, προκαλείς και εσύ τα βλέμματα πάνω σου.
Δεν είσαι μαφιόζα, σε ψήφισαν επειδή πίστευαν/πιστεύουν ότι είσαι, είπες πως δεν είσαι. Μην αλλάζεις τις ψήφους σου και ειδικά σε άτομα που σε ψήφισαν πριν από λίγο κατηγορόντας σε.
Μοιάζει λίγο σαν ''αντίποινα'' oder was:P


Ερώτησις.
Γιατί Σπυράκο; Φέρνεις το 2-2-2, μπορούσες να αλλάξεις σε Χιμέλα αν ήθελες να σώσεις τον εαυτό σου. :hmm:

Θα το ρωτούσα μόλις απαντούσε στο πόστ μου. Με πρόλαβες. Αναμένω την απάντησις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
So, θέλαμε να ζωντανέψει το θέμα και να που ζωντάνεψε.

Libertus Vs Himela and methexys

Χαίρομαι που ο Χάρης δεν παίζει σαν το προηγούμενο και είναι πιο ενεργητικός και μπαίνει με φόρα στο παιχνίδι. Βέβαια με το χαμελεόντιο ταλέντο του άντε να καταλάβουμε τι ρόλο βαράει. :P

Όπως και να έχει ασχολείτε με την Χιμέλα γτ δεν παίζει όπως παίζει κανονικά, έχω παίξει μαζί της μονο μια φορά όταν ήμουν μαφία και αυτή ΔΑ, frankly δεν θυμάμαι Χριστό απο εκείνο το παιχνίδι οπότε δεν μπορώ να εκλάβω γνώμη για το παιξιμό της. Θα περιμένω να δω.

Ασχολείτε και με methexys, η οποία μπαίνει δυναμικά στο παιχνίδι, πολλοί πρωτάριδες έχουν μπει έτσι και πολλοί έχουν φύγει και για αυτόν τον λόγο. Ας δούμε που θα μας βγάλει όλη αυτή η ιστορία και σε αυτό το παιχνίδι.


Ερώτησις.
Γιατί Σπυράκο; Φέρνεις το 2-2-2, μπορούσες να αλλάξεις σε Χιμέλα αν ήθελες να σώσεις τον εαυτό σου. :hmm:


Να έπαιζες κύριε! :mastigio

Δεν εχει τελειωσει ακομα η ψηφοφορια.Ψηφισα αυτο που πιστευω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Με συγχωρείς αλλά ήταν το ΜΟΝΟ επιχείρημα που χρησιμοποίησες εναντίον μου λέγοντας



οπότε κι εγώ αυτό σχολίασα.



Χάρη σε σένα Χαρούλη.



Ποιος μπορεί να ξέρει αν ψάχνω και πώς; Ποιοι είναι οι άλλοι παίκτες που βγήκαν και ψάχνουν; Δύο τρεις να είναι; Έπρεπε ντε και σώνει να είμαι κι εγώ μέσα σε αυτούς για να γίνω πάλι το θύμα του πρώτου γύρου; Ε να τα κατάφερες, έγινα.
Το βασικό μου επιχείρημά μου είναι ότι προσπάθησες στην αρχή να τα έχεις καλά με όλους χωρίς να κατηγορήσεις κάποιον. Αυτό θα μπορούσε να είναι κάλυψη. Επιπροσθέτως, τις 2 ψήφους τις πήρες, πριν σε κατηγορήσω εγώ...

Ας περιμένουμε και τους άλλους, γιατί δεν έχει νόημα να μονοπωλούμε τη συζήτηση 2-3 άτομα. Σίγουρα, άλλωστε, υπάρχουν δολοφόνοι στην αφάνεια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,868 μηνύματα.
Το βασικό μου επιχείρημά μου είναι ότι προσπάθησες στην αρχή να τα έχεις καλά με όλους χωρίς να κατηγορήσεις κάποιον. Αυτό θα μπορούσε να είναι κάλυψη. Επιπροσθέτως, τις 2 ψήφους τις πήρες, πριν σε κατηγορήσω εγώ...

Ας περιμένουμε και τους άλλους, γιατί δεν έχει νόημα να μονοπωλούμε τη συζήτηση 2-3 άτομα. Σίγουρα, άλλωστε, υπάρχουν δολοφόνοι στην αφάνεια. :)

Δεν προσπάθησα να τα έχω καλά με όλους. Πώς το έκανα αυτό; Είπα απλά οτι η πρώτη ψήφος είναι τυχαία και το πιστεύω αυτό. Πώς να κατηγορήσω κάποιον όταν οι περισσότεροi το μόνο που έχουν πει είναι "καλό παιχνίδι παιδιά, καλημέρα"; Ποιος έχει κατηγορήσει κάποιον μόνο και μόνο από αυτό; Γιατί έπεσες μόνο πάνω μου στο μόλις δεύτερο ποστ σου (δε μετράω το γεια σας); Και γιατί να μη μονοπωλήσω τη συζήτηση τη στιγμή που το δικό μου κεφάλι βρίσκεται στη σέντρα αυτή τη στιγμή και εσύ δε μου απαντάς σε αυτά που σε ρωτάω; Σου φέρνω επιχειρήματα, τα προσπερνάς και λες "ας αφήσουμε να μιλήσουμε κι άλλοι". Εγώ όμως μπορεί σε 2 ώρες να μην είμαι πια εδώ και φυσικά δε θα με φέρει και κανείς πίσω αφού η ιστορία μου σε αυτό το παιχνίδι έχει δείξει οτι μιλάω πολύ και κάνω κακό στους πολίτες. Να όμως που βρίσκομαι πάλι στο στόχαστρο προσπαθώντας να παίξω πιο συντηρητικά. Damned if I do, damned if I don't. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
καλά δεν είπα οτι περίμενα να δω σεντονάρες από τωρα αλλά το ότι πέσαν 3 ψηφοι σε διάστημα 2 ωρων μολις ανοιξε το θεμα δεν ειναι περιεργο;;;
Δεν θα περιμένουν όλοι τις τελευταίες ώρες. Επίσης, φαίνεται περίεργο η μαφία να έκανε κάτι τέτοιο. Δεν θα το υποψιαζόταν κάποιος (όπως εσύ καλή ώρα);

Όλοι στα τυφλα βαδιζουμε τωρα στην αρχη, η ψηφος ηταν ξεκαθαρα τυχαια. Αλλά επιχειρηματα και συζητηση δεν θελετε? Παρετε να εχετε λοιπον.
Απλά φαίνεται περίεργο να προσπαθείς να δικαιολογήσεις την ψήφο σου από τον πρώτο γύρο, ειδικά με επιχειρήματα που ισχύουν για τους περισσότερους και παράλληλα να λες ότι είναι και τυχαία η ψήφος.

Ψηφίζω τυχαία την Nefeli Graf για να αποφύγω την κόντρα Himela vs Methexys.
Η Νεφέλη δεν έχει εμφανιστεί ουσιαστικά, γι αυτό κι την επιλέγω.

Αν αργότερα αλλάξω γνώμη, θα αλλάξω και τη ψήφο.
Θα μπορούσες κάλλιστα να επιλέξεις και κάποιον άλλο για να ψηφίσεις και όχι εμένα επειδή απουσίαζα το μεσημέρι. Άλλοι έκαναν την παρουσία τους λιγότερο αισθητή.

Πέρα από τη δικαιολόγηση της ψήφου που έχει δώσει και για πολλούς φάνηκε περίεργο για πρώτο γύρο και την αλλαγή που έκανε μετά από τις κατηγορίες, πιθανότατα για να σωθεί δεν βρίσκω λόγο να την ψηφίσω. Μπορεί να είναι στην μαφία και να είναι δασκαλεμένη και να κρύβεται πίσω από την απειρία της στο παιχνίδι, μπορεί και όμως να είναι πολίτης και όλα αυτά να οφείλονται πράγματι στην απειρία.
Δεν θα ακολουθήσω κανένα από τα κύματα που δημιουργήθηκαν. Όσο για τον Χάρη, κατηγορείς την Himela για τον τρόπο που παίζει και παράλληλα ψηφίζεις την methexys για να δεις πως θα εξελιχθεί το παιχνίδι δημιουργώντας εσύ πρώτος ισοψηφία στο παιχνίδι και μετά την λες στην methexys που δημιουργεί το 2-2-2.


Η ψήφος μου είναι τυχαία. Ψηφίζω την Totaled.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Χαιρετώ ξανά! :D

Δεν έχω δει κάποια περίεργη κίνηση ( αν εξαιρέσουμε τον ενθουσιασμό της μεθεξις που μου θυμίζει τον εαυτό μου στο 42) ώστε να μπορώ να καταλάβω κάποιον ένοχο.
Θα πω όμως ότι έχω δει αρκετή συμμετοχή από τους Libertus,Himela,Σπυράκος,methexys,Deutsch.Δε σας κατηγορώ or whatever απλά είστε από τους πρώτους που μπήκαν στο "ψητό" με αναλύσει κτλ,όχι απαραίτητα με κακό σκοπό.
Επειδή δε θέλω να είμαι η αιτία που θα διώξει έναν αθώο,θα ψηφίσω (από τους παίκτες που έχουν πάρει μια ψήφο) την Guest 278211 μιας και η ίδια θέλει ισοψηφίες όπως είπε.In case που κάποιος ρωτήσει γιατί δεν έδωσα τη ψήφο μου σε κάποιον που δεν έχει πάρει,η απάντηση είναι η εξής: δεν έχουμε κάποιο στοιχειο,οπότε με πολλές ισοψηφίες θα μπορέσουμε να αντλήσουμε πληροφορίες από κάποιες αλλαγές ψήφων ή από κάποια κάρτα ( καλά οκ,λίγο ασυνήθιστο για πρώτο γύρο.) ή βρίσκοντας τον δήμαρχο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Επαναλαμβάνουμε όλοι πόσο τυχαίες είναι οι πρώτες ψήφοι.
Έρχεται η methexys, ψηφίζει όπως είπε στην τύχη με μία πρόχειρη δικαιολόγηση και για κάποιο λόγο οι Libertus, Nefeli Graf και Τάσος σπεύδουν να την "κατηγορήσουν", γιατί δικαιολογεί την ψήφο της κτλ.
Συγγνώμη, αλλά η κοπέλα μου φαίνεται ότι απλά δεν ήθελε να γράψει ένα απλό "ψηφίζω τον τάδε" και τέλος. Ψάχνετε από που να πιαστείτε;
Προφανώς και είναι όλα τυχαία.
Όσο για το ότι "είναι δασκαλεμένη" του Libertus, αν ήταν δασκαλεμένη δε θα έκανε κάτι τέτοιο πιστεύω..
Anyway, συνεχίζουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Επαναλαμβάνουμε όλοι πόσο τυχαίες είναι οι πρώτες ψήφοι.
Έρχεται η methexys, ψηφίζει όπως είπε στην τύχη με μία πρόχειρη δικαιολόγηση και για κάποιο λόγο οι Libertus και Τάσος σπεύδουν να την "κατηγορήσουν", γιατί δικαιολογεί την ψήφο της κτλ.
Συγγνώμη, αλλά η κοπέλα μου φαίνεται ότι απλά δεν ήθελε να γράψει ένα απλό "ψηφίζω τον τάδε" και τέλος. Ψάχνετε από που να πιαστείτε;
Προφανώς και είναι όλα τυχαία.
Όσο για το ότι "είναι δασκαλεμένη" του Libertus, αν ήταν δασκαλεμένη δε θα έκανε κάτι τέτοιο πιστεύω..
Anyway, συνεχίζουμε.

Τοτε γιατι ψηφιζει εμενα που δεν επεσα να τη φαω αλλα για πρωτο γυρο απλα μου εκανε εντυπωση αυτο που ειπε και ειπα να ριξω εκει την ψηφο μου..;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Τοτε γιατι ψηφιζει εμενα που δεν επεσα να τη φαω αλλα για πρωτο γυρο απλα μου εκανε εντυπωση αυτο που ειπε και ειπα να ριξω εκει την ψηφο μου..;

Η αλήθεια είναι ότι και για σένα τα ίδια ισχύουν. Πολύ κακό επιχείρημα θεωρώ αυτό που βρήκες.
"Σου έκανε εντύπωση η στάση της"...
Όλοι την ίδια στάση έχουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bilire

Νεοφερμένος

Η bilire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Καλησπέρα και από εμένα,επειδή με προβληματισαν οι κινήσεις της, ψηφίζω την methexys. Αν και πιστεύω ότι αρκετοί ψήφισαν τυχαία, δε μου άρεσε πολύ ο τρόπος με τον οποίο προσπάθησε να ανοίξει τη συζήτηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι και για σένα τα ίδια ισχύουν. Πολύ κακό επιχείρημα θεωρώ αυτό που βρήκες.
"Σου έκανε εντύπωση η στάση της"...
Όλοι την ίδια στάση έχουν...

Κατσε ρε φιλε με αυτη τη λογικη και η δικη της ψηφος δεν εχει καλο επιχειρημα.Δε πιαστηκσ απο πουθενα απλα πηγαινοντας τυφλα τη πρωτη μερα κατι που με τραβηξε το ψηφισα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Μα δεν είπα καν ότι αυτή έχει επιχείρημα κι εσύ δεν έχεις.
Και οι 2 δεν έχετε επιχείρημα. Απλά εσύ λες ότι η στάση της είναι διαφορετική από των άλλων, ενώ αυτό δεν ισχύει.

Πολύ φοβάμαι ότι θα κατηγορηθώ πως την υποστηρίζω υπερβολικά (ίσως και δίκαια), απλά μου φαίνεται περίεργο πώς τόσα άτομα αποφάσισαν να την στοχοποιήσουν σχετικά χωρίς λόγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top