Χρόνια Πολλά σε όλους!

Glikia

Διάσημο μέλος

Η Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 2,560 μηνύματα.
Χρονιαααα Πολλαααα στην κολλητουλααα μου σημεραα που γιορταζειιι..να την χαιρομαιιιι:D:D
και επισης χρονια πολλαα σε ολους τους ματθαιους,μαρθουλες και ιφιγενειεες:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glikia

Διάσημο μέλος

Η Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 2,560 μηνύματα.
Χρονιααααα πολλααααα στις κατερινεεεεες:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Xρόνια Πολλά Στέλλα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
χρονια πολλα σημερα σε ολους και ολες μα περισσοτερο στον θειο μου τον Νικο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jane lop

Νεοφερμένος

Η Jane lop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Xrρονια πολλα στην κολλητουλα μου.........σπυριδουυυυλα <3 <3 <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Χρονια πολλα στο αδερφο της μαμας μου που παντα καταφερνει να μου φτιαχνει την διαθεση <3 θειο σε ΥΠΕΡαγαπω <3 <3 :hug:
Επισης χρονια πολλα σε μια συμμαθητρια μου η οποια παρα τα προβληματα υγειας της ειναι γεματη κεφι και καλη διαθεση! Εισαι ηδη νικητρια κουκλα μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Χρόνια πολλά, επίσης σε όσους γιορτάζουν σημερα !:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.


Καλές γιορτές σε όλους!:santa:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Αναστασάκι! :D

Έχει και γενέθλια και γιορτή η φιλενάδα μου! :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στην κολλητή μου(σε 1 εκ των 2).Χρόνια πολλά σε έναν από τους πιο σημαντικούς ανθρώπους της ζωής μου.Να σε χαιρόμαστε κούκλα μου,να είσαι πάντα ευτυχισμένη,να έχεις ότι ότι καλύτερο στην ζωή σου και πάντα να χαμογελάς!!!!Τίποτα και κανείς να μην σε στεναχωρήσει ΠΟΤΕ!Ξέρεις πως όλοι όσοι πραγματικά σε αγαπάμε θα είμαστε δίπλα σου και σε στηρίζουμε σε οτιδήποτε κάνεις/θα κάνεις και πιστεύουμε σε εσένα.
Χρόνια πολλά.......Deutsch... Lover!!!:inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στην κολλητή μου(σε 1 εκ των 2).Χρόνια πολλά σε έναν από τους πιο σημαντικούς ανθρώπους της ζωής μου.Να σε χαιρόμαστε κούκλα μου,να είσαι πάντα ευτυχισμένη,να έχεις ότι ότι καλύτερο στην ζωή σου και πάντα να χαμογελάς!!!!Τίποτα και κανείς να μην σε στεναχωρήσει ΠΟΤΕ!Ξέρεις πως όλοι όσοι πραγματικά σε αγαπάμε θα είμαστε δίπλα σου και σε στηρίζουμε σε οτιδήποτε κάνεις/θα κάνεις και πιστεύουμε σε εσένα.
Χρόνια πολλά.......Deutsch... Lover!!!:inlove::inlove:

Ρε :'(.... :') με συγκίνησες! Dankeschön!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup: :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.

Χρόνια πολλά !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Χρόνια Πολλάαααα Ντάντυυυυυυυ.
Να σε χαιρόμαστε!!!!!:flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στις φίλες μου Χριστίνα και Χρύσα :D

Να τις χαίρομαι τις χαμένες :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Ωσ κρητικός σας στέλνω τις ευχές μου για τα Χριστούγεννα και την Πρωτοχρονιά.
Όσες και αν βάζει ο νους ευχές κρεμώ στ’ αστέρια απόψε,Τσ’ αυγής λουλούδια να γενούν, κι όποιο σ’ αρέσει κόψε.
Καινούργιος χρόνος έφτασε χαρές να σε γεμίσει
Και να σου τρέξουν τα καλά σαν το νερό στη βρύση
ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ :D:yahoo::kissing::bigarmhug:santa:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε ένα από τα πιο αγαπημένα μου πρόσωπα! Σε ένα άτομο που ήταν και είναι πάντα δίπλα μου στα εύκολα και στα δύσκολα! Σε ένα άτομο που πραγματικά αξίζει ότι ότι ότι ότι καλύτερο!
Κυρία Χριστίνα να σε χαίρομαι :D:clapup::kissing::hug::bigarmhug

Χρόνια πολλά σε όλους τους Χρήστους, τις Χριστίνες και τις Χρυσούλες!

Χρόνια πολλά σε όλους! Frohe Weihnachten an alle!:santa::santa::happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ακολουθεί μήνυμα αγάπης.:P
Χρόνια πολλά στη Νεφέλη Γκραφ που σήμερα έχει γενέθλια.:D
Χρόνια σου Πολλά κοριτσούδι,πολύχρονη και ό,τι επιθυμείς.:birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Ακολουθεί μήνυμα αγάπης.:P
Χρόνια πολλά στη Νεφέλη Γκραφ που σήμερα έχει γενέθλια.:D
Χρόνια σου Πολλά κοριτσούδι,πολύχρονη και ό,τι επιθυμείς.:birthday:

Ευχαριστώ ρε, Χαρουλίνιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!:whistle::
:hug::hug:
:yahoo::huglove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top