Σκέψεις... II

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Απλά είναι εκνευριστικό να αρχίσει ο άλλος την ομιλία και εσύ να έχεις πονοκέφαλο. Συγγνώμη αλλά σε τέτοιες καταστάσεις, έχω βάλει όπισθεν και αποχωρώ αργά αλλά σταθερά

Καλά, δε φταίει ο άλλος αν έχεις πονοκέφαλο, μπορεί να μην το ξέρει καν. Και σε τελική ανάλυση, πάρε ντεπόν αν είναι τόσο θέμα. Δηλαδή οκ, δέχομαι να μη θέλει κάποιος να μιλήσει, αλλά όχι και να το παρουσιάζει ως πρόβλημα του άλλου.
 

GoddamnRight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GoddamnRight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Η Agaphbou έχει δίκιο. Δεν κάνεις εσύ κάτι καλά. Όταν βλέπεις ότι πλησιάζει γνωστός, απλώς κάνεις ότι μιλάς στο τηλέφωνο και είσαι βιαστικός ή απλά κάνεις τον κύκλο. Ή δείχνεις εσύ τον ενθουσιασμό, για να τον μπερδέψεις. "ωωω τι γίνεται κολλητέ μου, πώς πάει, καλά, καλά? Πολύ καιρό έχουμε ρε φίλε, κοίτα, θα σε πάρω να τα πούμε, έχω τα στοιχεία σου (και ας μην τα έχεις, δεν πειράζει), άντε μιλάμε bye" κατά προτίμηση αυτά με μία ανάσα και χωρίς να προλάβει να μιλήσει.

Τώρα αν είσαι έξω για βόλτα με παρέα και βαριέσαι, ας μην έβγαινες.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
 

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν είναι δύσκολο το σμολ τοκ ρε σεις.
-Ωραίος καιρός ε?
-Ναι,αίθριος.
-Αν και βλέπω νεφώσεις..
-Ισχύει, και από το πρωί έχουν αυξηθεί τα μποφόρ
-Ναι,βάζει αέρα.Έχει αλλάξει και η κατεύθυνση τώρα που το σκέφτομαι
-Όντως, δείχνει πως αύριο θα ναι πιο άστατος.
-Τρου
-Τα λέμε..
-Γειααα

σμουδ operator
 

GoddamnRight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GoddamnRight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 339 μηνύματα.


That's... that's... that is just so Goddamn typical of you... Νομίζω ξέρω γιατί... Έχω διαβάσει 1-2 βιβλία, που περιγράφουν προβλέψιμες συμπεριφορές.
σόρρυ, εννοώ προβλέψιμες*
ουπς, προβλέψιμες**
here is why

Was I too cruel? It's war.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
That's... that's... that is just so Goddamn typical of you... Νομίζω ξέρω γιατί... Έχω διαβάσει 1-2 βιβλία, που περιγράφουν προβλέψιμες συμπεριφορές.
σόρρυ, εννοώ προβλέψιμες*
ουπς, προβλέψιμες**
here is why


Was I too cruel? It's war.

Χε.

 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.
Top