[Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
εγω παντως εναν τετοιον βρηκα;)

:redface:

Όποιος δεν έχει δει το χαμόγελό σου δεν ξέρει περί τίνος μιλάμε :redface:

on topic: Νίκο βρίσκω λογικό το να φαντάζεται μια κοπέλα τον ιδανικό με χαρακτηριστικά που την ελκύουν.Όλες λένε θέλω να έχει ωραία μάτια.Κάθε μια όμως βρίσκει κάτι άλλο "ωραίο"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
βέβαια μακάρι η γοητεία κάποιου ή κάποιας να μην υπάρχει στο σέξυ χαζόγελο ή στα σέξυ μάτια...;)


ενταξει το εμπεδωσαμε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
χαχαχαχα
έτσι Ιωάννα...:P

βέβαια μακάρι η γοητεία κάποιου ή κάποιας να μην υπάρχει μόνο στο σέξυ χαζόγελο ή στα σέξυ μάτια...;)


ειπαμε, ονειρα ειναι...η πραγματικοτητα ειναι πιο σκληρη αλλα και πιο ουσιαστικη....:)

p.s καπου ειπε καποια ''να παιζει κι8αρα''...δε 8ες, πιστεψε με...
ειδικα αν ειναι πορωμενος...8α αναρωτιεσαι ποια ειναι η γκομενα του, εσυ ή η κι8αρα...:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ειπαμε, ονειρα ειναι...η πραγματικοτητα ειναι πιο σκληρη αλλα και πιο ουσιαστικη....:)

p.s καπου ειπε καποια ''να παιζει κι8αρα''...δε 8ες, πιστεψε με...
ειδικα αν ειναι πορωμενος...8α αναρωτιεσαι ποια ειναι η γκομενα του, εσυ ή η κι8αρα...:P:D

η κιθαρα φυσικα,ακουνιτη και αμιλητη,δεν φωναζει και δεν γκρινιαζει:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
η κιθαρα φυσικα,ακουνιτη και αμιλητη,δεν φωναζει και δεν γκρινιαζει:hmm:

ας ''τη βρει'' με την κι8αρα λοιπον...:clapup:μη τα 8ελουμε και ολα δικα μας...:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isidora_fiste

Νεοφερμένος

Η isidora_fiste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εγώ κοιτάω πρόσωπο και μετά τα νύχια κουλό αλλά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
τα νύχια δεν είναι κουλό σαν κριτήριο...
τα νύχια είναι μια γενικότερη ένδειξη για πολλά ;) :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
εγω το προσωπο και την ψαλιδα :tongue:

Ασε που πρωτα τον βαζω να κανει αιματολογικες εξετασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
χαχαχαχα
έτσι Ιωάννα...:P

βέβαια μακάρι η γοητεία κάποιου ή κάποιας να μην υπάρχει μόνο στο σέξυ χαζόγελο ή στα σέξυ μάτια...;)

άντε για να μην παραπονιέσαι:P , πάρε +1 από μένα ...όχι απαραίτητα γτ συμφωνώ αλλά γτ μου τη σπάνε τα (-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
άντε για να μην παραπονιέσαι:P , πάρε +1 από μένα ...όχι απαραίτητα γτ συμφωνώ αλλά γτ μου τη σπάνε τα (-)
μου το χαλας:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Ασε που πρωτα τον βαζω να κανει αιματολογικες εξετασεις

χ0α0χ0α0χ0α00

ον τοπικ: να ΕΧΕΙ ΧΙΟΥΜΟΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ (απαραιτητη προυποθεση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ον τοπικ: να ΕΧΕΙ ΧΙΟΥΜΟΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ (απαραιτητη προυποθεση)

ΧΡΗΣΤΟ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΦΤΕΙ Η ΕΥΑ:confused::confused::confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.

Έφη35891

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έφη35891 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
Συμφωνώ. Χιούμορ απαραίτητη προυπόθεση αλλά και η σοβαρότητα όταν χρειάζεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

asteroskoni

Νεοφερμένος

Η asteroskoni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Όσο και αν φαίνεται περίεργο, κοιτάω τον ψυχικό κόσμο του άλλου και αν μου κάνει κλικ σαν άτομο..Τι ψηλός, τι κόντος σημασία έχει να ταιριάζουμε:D;)

Και εγώ παλιά είχα στανταρς π.χ. πράσινα μάτια με μαύρα μαλλιά, ψηλός κλπ. αλλά στην πράξη είναι τελείως διαφορετικά..:)Πολύ δύσκολα βρίσκεις το κατάλληλο άτομο για να προχωρήσεις παραπέρα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SOFIA19

Νεοφερμένος

Η SOFIA19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Όσο και αν φαίνεται περίεργο, κοιτάω τον ψυχικό κόσμο του άλλου και αν μου κάνει κλικ σαν άτομο..Τι ψηλός, τι κόντος σημασία έχει να ταιριάζουμε:D;)

Και εγώ παλιά είχα στανταρς π.χ. πράσινα μάτια με μαύρα μαλλιά, ψηλός κλπ. αλλά στην πράξη είναι τελείως διαφορετικά..:)Πολύ δύσκολα βρίσκεις το κατάλληλο άτομο για να προχωρήσεις παραπέρα:/:
Έχεις απόλυτο δικιο asteroskoni, η πραγματικότητα είναι τις περισσότερες φορές εντελώς διαφορετική απο αυτό που θεωρούμε ιδανικό.Είναι πολύ δυσκολο να βρει κάποιος όλο το πακέτο-εμφάνιση+χαρακτήρα στα μέτρα του-(είτε άνδρας είτε γυναίκα).Σημασία για μένα έχει ο χαρακτήρας και η εμφάνιση έρχεται σε δεύτερη μοίρα.Τι να τα κάνω τα γαλάζια μάτια ή το ύψος αν δεν μπορούμε να συνεννοηθούμε;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Νομίζω πως πρέπει να διευκρινιστεί κάπως το θέμα αν κρίνω από τις απαντήσεις που έλαβε.
:hmm:
Εννούμε ένα οποιοδήποτε αγόρι; Ένα αγόρι για σχέση; Ένα αγόρι για τη συνέχιση μιας σχέσης; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
Νομίζω πως πρέπει να διευκρινιστεί κάπως το θέμα αν κρίνω από τις απαντήσεις που έλαβε.
:hmm:
Εννούμε ένα οποιοδήποτε αγόρι; Ένα αγόρι για σχέση; Ένα αγόρι για τη συνέχιση μιας σχέσης; :hmm:

σωστη....

Σημασία για μένα έχει ο χαρακτήρας και η εμφάνιση έρχεται σε δεύτερη μοίρα.Τι να τα κάνω τα γαλάζια μάτια ή το ύψος αν δεν μπορούμε να συνεννοηθούμε;

επισης, τι να το κανεις το καλυτερο παιδι του κοσμου αν δε βλεπεται??
ο,τι και να λεμε, χαρακτηρας+εμφανιση μπαινουν και τα 2 στη ζυγαρια....τωρα προς τα που 8α γειρει περισσοτερο, ε3αρταται απο τα κριτηρια που βαζουμε και απο το ατομο που εχουμε απεναντι μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

asteroskoni

Νεοφερμένος

Η asteroskoni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Γενικά μιλάω..Για όλες τις τις περιπτώσεις..
Προσωπικά ακόμη και για φλερτ αν δεν μου κάνει κλικ ο άλλος απλώς παιρνά αδιάφορος..



επισης, τι να το κανεις το καλυτερο παιδι του κοσμου αν δε βλεπεται??
ο,τι και να λεμε, χαρακτηρας+εμφανιση μπαινουν και τα 2 στη ζυγαρια....τωρα προς τα που 8α γειρει περισσοτερο, ε3αρταται απο τα κριτηρια που βαζουμε και απο το ατομο που εχουμε απεναντι μας...

Διαφωνώ..

Και ποιοί είμαστε εμείς για να κρίνουμε τον άλλον ως όμορφο ή ως άσχημο???Η ομορφιά είναι υποκειμενική και για μένα αρκετά ανυπόστατο κριτήριο..:confused:

Έχω βαρεθεί να βλέπω όχι μόνο στην Τ.V.αλλά και έξω κοπελιές με ένα τόνο μεικ απ και λακ και τα αγόρια με ένα τόνο ζελέ με τα ''και καλά '' τρέντικα κουρέματα..

Έχουμε αρχίσει να γινόμαστε όλοι ίδιοι και πάνω από όλα τελειομανείς...:/:

Πού πήγε η εκτίμηση της μοναδικότητας του ανθρώπου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top