[Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Εγω ειμαι!:P
κανα 50ρη θες?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gd:)

Νεοφερμένος

Η gd:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
μμμ..κουτακια ειναι αυτα γ τους ανωριμους κ καλα..υπαρχουν απειροι π σου ταιριαζουν αλλα τους εχουμε βαλει ολους στην ιδια συνομοταξια επειδη μας λειπει κατι..ιδανικο προτυπο δεν υπαρχει..πχ καλος ευγενικος σοβαρος κλπ κλπ..υπαρχει διαφορετικος π σ κανει να νοιωθεις διαφορετικα:)
αυτο μ τραβαει εμενα :ρ τπτ τ συγκεκριμενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maroulini

Νεοφερμένος

Η Maroulini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εγώ θέλω να είναι ευγενικός να έχει χιούμορ και να με κάνει να αισθάνομαι όμορφα. :redface:

Αυτά σε γενικές γραμμές, γιατί καμιά φορά άλλα λες και άλλα κάνεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasool

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Να ειναι ψηλος (1.86), με πρασινα ματια, καστανομαλλης, με σταρενιο χρωμα, γενια, σκουλαρικι, τατουαζ, κοιλιακους six-pack, μορφωμενος, με λεφτα, με σπιτι στο Λονδινο, με ακριβο αμαξι, να πηγαινει στο spa 3 φορες την βδομαδα... Ασφαλως αστιευομαι! Το βασικοτερο ειναι να ειναι καλος χαρακτηρας, γλυκος, ευγενικος, ρομαντικος (+να παιζει κιθαρα :P), ευστροφος, αυθεντικος, να εχει χιουμορ, να μην ειναι ενας απο τους πολλους ποζερους που φορανε ακριβα ρουχα και το παιζουν ντιβες, να κανει και καβγα αν του πειραζουν την κοπελα :P και να νιωθει κατι για την κοπελα με την οποια ειναι μαζι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
το λογοτυπο στην μπλουζα.

και σε ολα εκεινα που λεει η βασω ++++++++++++απειρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasool

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
^+ να εχει και καλο γουστο στην μουσικη (ετσι οπως το εννοω εγω τουλαχιστον) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πωπω κριτήρια! :eek:
Παραγγελία πρέπει να τον κάνετε βρε κορίτσια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Να ειναι ψηλος (1.86), με πρασινα ματια, καστανομαλλης, με σταρενιο χρωμα, γενια, σκουλαρικι, τατουαζ, κοιλιακους six-pack, μορφωμενος, με λεφτα, με σπιτι στο Λονδινο, με ακριβο αμαξι, να πηγαινει στο spa 3 φορες την βδομαδα...

Στην αρχη νομιζα οτι διαβαζω αγγελια στο Athens Voice:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emily zola

Νεοφερμένος

Η Έμιλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Code:
πλακα κανουμε τωρα???? ολα τα κοιταμε φυσικα!!!! για αυτο και στον καθενα βρισκουμε και κατι διαφορετικο!!! και περα απο τα γνωστα κλισε οτι εχουμε ιδιαιτερες προτιμησεις π.χ. σε καποια αρεσουν οι ξανθοι,σε καποια αλλη οι μελαχρινοι κ.ο.κ. ,αν η προσωπικοτητα ειναι γοητευτικη και υπαρχει χημεια συνηθωσ ξεχναμε αυτα που θεωρουσαμε " must have " ! εγω προσωπικα δν βαζω ουτε περιορισμουσ στον εαυτο μου, ουτε ταμπελες στουσ αλλους! βλεπω τον αλλο στο συνολο του!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Εγώ κυρίως κοιτάω το στυλ (ντύσιμο,χτένισμα κλπ.), τις κινήσεις του σώματος και τις εκφράσεις του προσώπου...Θέλω να αποπνέει αυτοπεποίθηση...Και μετά οι λεπτομέρειες που κοιτάω είναι τα χέρια και τα χαρακτηριστικά του προσώπου, να είναι αρμονικά και αισθητικά όμορφα... Αυτά τα ολίγα!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Να ειναι ψηλος (1.86), με πρασινα ματια, καστανομαλλης, με σταρενιο χρωμα, γενια, σκουλαρικι, τατουαζ, κοιλιακους six-pack, μορφωμενος, με λεφτα, με σπιτι στο Λονδινο, με ακριβο αμαξι, να πηγαινει στο spa 3 φορες την βδομαδα... Ασφαλως αστιευομαι! Το βασικοτερο ειναι να ειναι καλος χαρακτηρας, γλυκος, ευγενικος, ρομαντικος (+να παιζει κιθαρα :P), ευστροφος, αυθεντικος, να εχει χιουμορ, να μην ειναι ενας απο τους πολλους ποζερους που φορανε ακριβα ρουχα και το παιζουν ντιβες, να κανει και καβγα αν του πειραζουν την κοπελα :P και να νιωθει κατι για την κοπελα με την οποια ειναι μαζι...
Τον θέλετε και σε συσκευασία δώρου ή θα τον πάρετε όπως είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emily zola

Νεοφερμένος

Η Έμιλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Τον θέλετε και σε συσκευασία δώρου ή θα τον πάρετε όπως είναι;
παρακαλω,θα προτιμουσα να τον τυλιξετε γιατι θα τον παρω σπιτι!!! :thumbsup::alljumpy: χαχαχα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mizzkaterinoula

Νεοφερμένος

Η Mizzkaterinoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Εγω κοιταζω κατευθειαν τα ματια αλλα και το χαμογελο....κ υστερα ολα τ αλλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Τα ματια και το χαμογελο του μωρου μου,με μαγευουν!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimissss

Νεοφερμένος

Ο jimissss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Να ειναι ψηλος (1.86), με πρασινα ματια, καστανομαλλης, με σταρενιο χρωμα, γενια, σκουλαρικι, τατουαζ, κοιλιακους six-pack, μορφωμενος, με λεφτα, με σπιτι στο Λονδινο, με ακριβο αμαξι, να πηγαινει στο spa 3 φορες την βδομαδα... Ασφαλως αστιευομαι! Το βασικοτερο ειναι να ειναι καλος χαρακτηρας, γλυκος, ευγενικος, ρομαντικος (+να παιζει κιθαρα :P), ευστροφος, αυθεντικος, να εχει χιουμορ, να μην ειναι ενας απο τους πολλους ποζερους που φορανε ακριβα ρουχα και το παιζουν ντιβες, να κανει και καβγα αν του πειραζουν την κοπελα :P και να νιωθει κατι για την κοπελα με την οποια ειναι μαζι...

γαμωτο δεν εχω σπιτι στο Λονδινο:/:.κριμα γιατι κατα τα αλλα πιστευω θα ταιριαζαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emily zola

Νεοφερμένος

Η Έμιλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
:worry: μα γιατι ολοι αναφερονται σε κλισε πραγματα?? ! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
:worry: μα γιατι ολοι αναφερονται σε κλισε πραγματα?? ! :worry:

για να πεις εσύ το κάτι το ξεχωριστό...:P

(υ.σ.: εν τω μεταξύ όλες μα όλες, αναφέρονται σε σέξυ μάτια, χαμόγελο colgate,...δηλ., στοιχεία αντρικού μοντέλου της πασαρέλας που διαφημίζει αντρικά εσώρουχα ή κοστούμια...:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
για να πεις εσύ το κάτι το ξεχωριστό...:P

(υ.σ.: εν τω μεταξύ όλες μα όλες, αναφέρονται σε σέξυ μάτια, χαμόγελο colgate,...δηλ., στοιχεία αντρικού μοντέλου της πασαρέλας που διαφημίζει αντρικά εσώρουχα ή κοστούμια...:P)

ασε μας να κανουμε ονειρα ρε νικο..τι μας το χαλας και μας προσγειωνεις??:redface::P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
εν τω μεταξύ όλες μα όλες, αναφέρονται σε σέξυ μάτια, χαμόγελο colgate,...)

εγω παντως εναν τετοιον βρηκα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
ασε μας να κανουμε ονειρα ρε νικο..τι μας το χαλας και μας προσγειωνεις??:redface::P:P

χαχαχαχα
έτσι Ιωάννα...:P

βέβαια μακάρι η γοητεία κάποιου ή κάποιας να μην υπάρχει στο σέξυ χαζόγελο ή στα σέξυ μάτια...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top