Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,967 μέλη και 2,478,252 μηνύματα σε 78,933 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 439 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι σου λείπει;

tsus

Δραστήριο Μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 327 μηνύματα.

O tsus έγραψε: στις 13:28, 29-08-06:

Εδω μπορουμε να γραψουμε τι μας λειπει απο την καθημερινοτητα...π.χ "εμενα μου λειπει μια παγοθηκη" ή "εμενα μου λειπει το χωριο μου"
οτιδηποτε
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,271 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 13:34, 29-08-06:

Η ανεμελιά.
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 13:36, 29-08-06:

Μου λείπει ο Πανούλης μου που τώρα είναι Αγρίνιο...
Μου λείπουν οι φίλοι... Όλοι οι φίλοι μου είναι στην Αθήνα, στη Θεσ/νίκη ποτέ δεν προσαρμόστηκα... Ευτυχώς που μετακομίζω σύντομα πάλι Αθήνα
Μου λείπει η ξενοιασιά, να μην έχω κανένα πρόβλημα, κανένα άγχος και κανένα δίλημμα...
Μου λείπει το σχολείο, όσο περίεργο κι αν ακούγεται...
Παράθεση

Troll

Δραστήριο Μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 233 μηνύματα.

O Troll έγραψε: στις 13:42, 29-08-06:

Η καθημερινότητα της φοιτητικής ζωής. (Και τώρα φοιτητής είμαι αλλά από όταν κατέβηκα από Θεσσαλονίκη δεν είναι το ίδιο. )
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 3,216 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 13:47, 29-08-06:

Διακοπες
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε: στις 13:53, 29-08-06:

ένα αγόρι
1
Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 1,019 μηνύματα.

H prime έγραψε: στις 14:01, 29-08-06:

+1
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε: στις 14:03, 29-08-06:

δυο αγόρια?
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 3,216 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 14:06, 29-08-06:

Δεν εχεις ηδη ενα? Ασε και τπτ για τους υπολοιπους ντε!

Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 1,019 μηνύματα.

H prime έγραψε: στις 14:10, 29-08-06:

Δεν είναι κακή ιδέα !!!

Σοβαρά τώρα…μου λείπει ένας άντρας με χιούμορ, όμορφος, έξυπνος, να με αγαπάει, να μην είναι κομπλεξικός , να είναι εργατικός, κοινωνικός, να μη με περιορίζει, υπομονετικός δε συνεχίζω θα μου την πείτε …ζητάω πολλά ε?
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 44 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 14:12, 29-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από prime
Δεν είναι κακή ιδέα !!!

Σοβαρά τώρα…μου λείπει ένας άντρας με χιούμορ, όμορφος, έξυπνος, να με αγαπάει, να μην είναι κομπλεξικός , να είναι εργατικός, κοινωνικός, να μη με περιορίζει, υπομονετικός δε συνεχίζω θα μου την πείτε …ζητάω πολλά ε?
Όχι βέβαια, το τηλέφωνο μου είναι 6943 443 221 (πόσο χαίρομαι που ξέχασες το παντρέμένος!
Παράθεση

Troll

Δραστήριο Μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 233 μηνύματα.

O Troll έγραψε: στις 14:13, 29-08-06:

Δεν είναι κακή ιδέα !!!

Όπως λέει και ο Τσαλίκης στο γνωστό τραγούδι, ο τελειος ο άντρας δεν είναι πουθενά.
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 802 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 14:14, 29-08-06:

μου λείπει ο ντάντι μου...
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil έγραψε: στις 14:15, 29-08-06:

Δεν είναι κακή ιδέα !!!

Αν τον βρεις δεξου να τον μοιραζομαστε πλιζ!
Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

H prime έγραψε: στις 14:23, 29-08-06:

Γιάννη ασιουπή παντρεμένος άνθρωπος !!!
Υγ τυχερή η γυναίκα σου άντε και στα δικά μας

Troll έτσι είναι ο τέλειος ? αλίμονο μας

Misslittledevil αν το βρεις εσύ πρώτη και τον μοιραστείς μαζί μου... we have a deal !!!!!!
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 14:34, 29-08-06:

Kαι μη παντρεμένος!- μη δεσμευμένος (Γιάννη για εσένα είναι αυτό ) Μία από τα ίδια κι εδώ

Κορίτσια άμα το βρείτε στείλτε τον κι από εδώ...Αν το βρω εγώ το κρατάω μόνο για εμένα Ξακάθαρα πράγματα
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Vkey : 29-08-06 στις 14:42. Αιτία: Διαβάζεις κρονάκο; :P
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 14:40, 29-08-06:

Απλα μη παντρεμενος; Εδω ειναι ο ανθρωπος σας. Αλλα δεν σας δινω το τηλεφωνο μου γιατι δεν αφηνω την αγαπουλα μου για καμια
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 563 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε: στις 14:44, 29-08-06:

Μου λειπει μια ferrari modena και μια bmw m5.Αρα αυτο που μου λειπει ειναι μια γυναικα ωριμη με λεφτα που ξερει τi ζηταει
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 15:19, 29-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από paikths
Αρα αυτο που μου λειπει ειναι μια γυναικα ωριμη με λεφτα που ξερει τi ζηταει

τι να σου κάνω... σε πρόλαβε άλλος ειμαι καπαρομένη

Μου λείπει γύρω στο εκατομύριο ευρώ
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 563 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε: στις 15:25, 29-08-06:

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος