Διαγραφές φίλων στο facebook

Akis53

Νεοφερμένος

Ο Akis53 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Καλησπέρα. Δεν ειμαι "φανατικος" με το Facebook, έχω όμως απορία γιατι κάποιος μπορεί να με διαγραψει απο φιλο. Έχω προφίλ συγκεκριμένου ενδιαφεροντος (πολιτικοποιημενο αλλά δεν πιστεύω ότι πρέπει να αναφέρω ποιανού πολιτικού χώρου για να μη ξεφύγουμε από τη συζήτηση), με 2000 "φίλους" που τους περισσοτερους δεν γνωριζω προσωπικά όμως έχουμε προφίλ ίδιου ενδιαφέροντος και ιδεολογίας, και παρατηρώ 2-3 διαγραφες την ημέρα. Γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό;
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Γιατι σε βαρεθηκαν.
 

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γιατί έχεις μαζέψει τη Σάρα και τη Μάρα που δεν γνωρίζεστε ούτε προσωπικά όπως λες. Δεν χρειάζεται δεύτερη σκέψη για να σε σβήσουν, κουράζεις. Που ακόμα και να μην έχεις πει κάτι άκυρο, πολλοί κάνουν συχνά ξεσκαρτάρισμα στους φίλους τους, δεν χρειάζεται να έχουν τους συμμαθητές τους απ το δημοτικό όταν έχουν να μιλήσουν από τότε.
 

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.
Καλησπέρα. Δεν ειμαι "φανατικος" με το Facebook, έχω όμως απορία γιατι κάποιος μπορεί να με διαγραψει απο φιλο. Έχω προφίλ συγκεκριμένου ενδιαφεροντος (πολιτικοποιημενο αλλά δεν πιστεύω ότι πρέπει να αναφέρω ποιανού πολιτικού χώρου για να μη ξεφύγουμε από τη συζήτηση), με 2000 "φίλους" που τους περισσοτερους δεν γνωριζω προσωπικά όμως έχουμε προφίλ ίδιου ενδιαφέροντος και ιδεολογίας, και παρατηρώ 2-3 διαγραφες την ημέρα. Γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό;

Εχεις φίλους άγνωστους και ανεβάζεις και πολιτικό περιεχόμενο που προφανώς δεν συμφωνεί με ολους. Τι άλλο λογο θες;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ε ρε προβληματα που εχει ο κοσμος
η ταπεινη μου γνωμη ειναι οτι ειναι ανακουφιστικο να σε διαγραφουν σε βγαζουν απο τον κοπο να τους διαγραψεις εσυ
και ξεσκαρταρεις ατομα που δεν μιλας ποτε και αναρωτιεσαι γιατι πρεπει να τους εχεις στην αρχικη σου και γλιτωνεις το να φανεις το σνομπ αντικοινωνικο μουνοπανο που διαγραφει κοσμο στα καλα καθουμενα
win-win
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
ε ρε προβληματα που εχει ο κοσμος
η ταπεινη μου γνωμη ειναι οτι ειναι ανακουφιστικο να σε διαγραφουν σε βγαζουν απο τον κοπο να τους διαγραψεις εσυ
και ξεσκαρταρεις ατομα που δεν μιλας ποτε και αναρωτιεσαι γιατι πρεπει να τους εχεις στην αρχικη σου και γλιτωνεις το να φανεις το σνομπ αντικοινωνικο μουνοπανο που διαγραφει κοσμο στα καλα καθουμενα
win-win


Α όχι φιλαράκι, τα σνομπ αντικοινωνικα μουνόπανα δεν διαγραφουν στα καλα καθουμενα. Δεν έχουμε φίλους στα σόσιαλ μύδια εξαρχής για να διαγράψουμε. Μόνο έναν στενό κύκλο που ανέχεται τις κομπλεξιές μας.
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Α όχι φιλαράκι, τα σνομπ αντικοινωνικα μουνόπανα δεν διαγραφουν στα καλα καθουμενα. Δεν έχουμε φίλους στα σόσιαλ μύδια εξαρχής για να διαγράψουμε. Μόνο έναν στενό κύκλο που ανέχεται τις κομπλεξιές μας.


εκτος και αν εφτιαξες το φβ το 2010 που ησουν μικρος και αθωος και τωρα πληρωνεις τις συνεπειες
αλλα δεν θες και να το διαγραψεις γιατι memes

Α! και γιατι ο μεγαλυτερος εφιαλτης σου ειναι οι τηλεφωνικες κλησεις και τα μηνυματα για τις οποιεσδηποτε συννενοησεις σου εχουν σωσει τη ζωη
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top