Greece's Next Top Model 2019

Ποια είναι το Next Top Model;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 19)
  • Άννα-Μαρία

    Ψήφοι: 12 63.2%
  • Κάτια

    Ψήφοι: 4 21.1%
  • Κέισι

    Ψήφοι: 3 15.8%

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Κι έλεγα μόνο εμένα μου τη σπάει αυτή η Μαριτίνα;
:down:
 

Indiana Jones

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάκωβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Είναι μια συγκεκριμένη κλίκα που καταστρέφει όλο το παιχνίδι. Μακάρι να αποχωρήσει κάποια από αυτές(Σουζάνα ή Μαρτίνα κυρίως) για να κοπεί ο αέρας τους. Είναι οι πιο σνομπ-ψωνάρες και κάθε φορά που μιλάνε βγάζουν βόθρο από μέσα τους.

Από αυτές που έχουν μείνει στο παιχνίδι, αν και μου άρεσαν και αρκετές που τις έδιωξαν, ξεχωρίζω ως καλύτερες 5 τις:
1.Ελευθερία
2.Χαρά
3.Σπυρούλα
4.Άννα Μαρία
5.Κωνσταντίνα

Συμπαθητικές είναι η Ίλντα,η Γκλόρια και η Όλγα αλλά είναι πιο πολύ ωραία κορίτσια, όχι τόσο μοντέλα. Μου αρέσει και η Κέισι αν και δείχνει πιο σέξι απ'ότι πρέπει. Γενικά μου αρέσουν έστω και λίγο όλες εκτός από την πεντάδα. Από τις FF ξεχωρίζει η Κάτια λόγω ομορφιάς και επειδή φαίνεται ότι είναι καλό μοντέλο αλλά η συμπεριφορά της με αηδιάζει. Σίγουρα θα φτάσει μέχρι το τέλος αλλα μακάρι να μην κερδίσει ως μάθημα για την συμπεριφορά της.
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Από τις FF ξεχωρίζει η Κάτια λόγω ομορφιάς και επειδή φαίνεται ότι είναι καλό μοντέλο αλλά η συμπεριφορά της με αηδιάζει. Σίγουρα θα φτάσει μέχρι το τέλος αλλα μακάρι να μην κερδίσει ως μάθημα για την συμπεριφορά της.
Για την Κάτια που είναι όντως μοντέλο εκτός ntm δεν της χρειάζεται τόσο πολύ η νίκη όσο η προβολή που παίρνει. Αν και έχει γενικά ύπουλη συμπεριφορά θεωρώ πως εκτίθεται λιγότερο σε σχέση με τις άλλες τέσσερις.
Αυτή που έφυγε τώρα ήταν κάπως αδιάφορη. Αλλά η Μαρτίνα/Σουζάνα ήταν με διαφορά χειρότερες. Η Σουζάνα έχει να βγάλει καλή φωτογραφία από πριν μπουν στο σπίτι, πως την κρατάνε απορία το χω.
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Είπαμε παιδιά...η Σουζάνα έχει ένα ιδανικό σώμα που και τίποτα να μην κάνει, βγάζει τέλειες φωτογραφίες... επίσης βγάζει καλύτερες φωτογραφίες από άλλα μοντέλα που προσπαθούν(!!!)
Ειλικρινά μας κοροϊδεύουν;! Έτσι όπως έκαναν οι κριτές, έδειξαν πως θεοί και δαίμονες την κρατάνε στο παιχνίδι.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,982 μηνύματα.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Αν και μάλλον ανήκω στην μειοψηφία, θεωρώ ότι η Ελευθερία είναι διπρόσωπη. Ήθελε να μείνει σε ένα δωμάτιο με κορίτσια που δεν είναι φίλες της μόνο και μόνο επειδή την βόλευε (?), χρησιμοποιούσε τα πράγματά τους και τη βοήθειά τους και την είδαμε να τις ξυπνάει και να τους μιλάει με γλυκό τρόπο. Ωστόσο, τις επέλεξε να έχουν μειονέκτημα στην δοκιμασία. Εάν δεν τις συμπαθούσε, ας άλλαζε από την αρχή δωμάτιο. Είναι υποκριτικό να κοιμάσαι με κάποια άτομα και να θες να τους βγάλεις τα μάτια. Γιατί έχουν άδικο οι ff που την έδιωξαν από το δωμάτιο; Η αγρότισσα είχε απόλυτο δίκιο ότι η Ελευθερία είναι κουτοπόνηρη και δεν έχει καμία σχέση με το καλό και χαζό παιδί που δείχνει.

Κατά τα λοιπά, θα συμφωνήσω ότι η Μαρτίνα και η Σουζάνα είναι ό,τι χειρότερο από πλευράς χαρακτήρα. Μέχρι στιγμής μου αρέσουν η Μαρίνα και η Άννα-Μαρία, οι οποίες ίσως είναι από τα ελάχιστα σοβαρά άτομα εκεί μέσα.

Το επεισόδιο πάντως ήταν φοβερό. Τόσο γέλιο δεν έχω ξαναρίξει σε gntm. "Χτύπησα το αιδοίο μου". :lol:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Indiana Jones

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάκωβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Αν και μάλλον ανήκω στην μειοψηφία, θεωρώ ότι η Ελευθερία είναι διπρόσωπη. Ήθελε να μείνει σε ένα δωμάτιο με κορίτσια που δεν είναι φίλες της μόνο και μόνο επειδή την βόλευε (?), χρησιμοποιούσε τα πράγματά τους και τη βοήθειά τους και την είδαμε να τις ξυπνάει και να τους μιλάει με γλυκό τρόπο. Ωστόσο, τις επέλεξε να έχουν μειονέκτημα στην δοκιμασία. Εάν δεν τις συμπαθούσε, ας άλλαζε από την αρχή δωμάτιο. Είναι υποκριτικό να κοιμάσαι με κάποια άτομα και να θες να τους βγάλεις τα μάτια. Γιατί έχουν άδικο οι ff που την έδιωξαν από το δωμάτιο; Η αγρότισσα είχε απόλυτο δίκιο ότι η Ελευθερία είναι κουτοπόνηρη και δεν έχει καμία σχέση με το καλό και χαζό παιδί που δείχνει.

Κατά τα λοιπά, θα συμφωνήσω ότι η Μαρτίνα και η Σουζάνα είναι ό,τι χειρότερο από πλευράς χαρακτήρα. Μέχρι στιγμής μου αρέσουν η Μαρίνα και η Άννα-Μαρία, οι οποίες ίσως είναι από τα ελάχιστα σοβαρά άτομα εκεί μέσα.

Το επεισόδιο πάντως ήταν φοβερό. Τόσο γέλιο δεν έχω ξαναρίξει σε gntm. "Χτύπησα το αιδοίο μου". :lol:


H Ελευθερία μπήκε σε ένα δωμάτιο που από την αρχή της έλεγαν να μη λέει τίποτα απ'όσα λέγονται στο δωμάτιο. Γενικώς την κορόιδευαν, την ζήλευαν λόγω golden pass αλλά ήθελαν και την εύνοιά της γι'αυτό και την έκαναν πέρα από την κλίκα επειδή δεν
ταίριαζαν. Λογικό είναι να βρήκε έμμεσους τρόπους να τις εκδικηθεί. Και εγώ κάτι τέτοιο θα έκανα αν δεχόμουν τόση πίεση απο μία κλίκα. Αν έφευγε νωρίς από το δωμάτιο, θα ήταν σημάδι αδυναμίας και ότι κατάφεραν το σκοπό τους οι FF, που ήταν να τη διώξουν απο το δωμάτιο. Τώρα είναι λογικό που δεν άντεξε άλλο και έφυγε από μόνη της, αν και την κάλεσαν μετά να την διώξουν οι ίδιες οι FF για να φανεί ότι νίκησαν.
 

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
H Ελευθερία μπήκε σε ένα δωμάτιο που από την αρχή της έλεγαν να μη λέει τίποτα απ'όσα λέγονται στο δωμάτιο. Γενικώς την κορόιδευαν, την ζήλευαν λόγω golden pass αλλά ήθελαν και την εύνοιά της γι'αυτό και την έκαναν πέρα από την κλίκα επειδή δεν
ταίριαζαν. Λογικό είναι να βρήκε έμμεσους τρόπους να τις εκδικηθεί. Και εγώ κάτι τέτοιο θα έκανα αν δεχόμουν τόση πίεση απο μία κλίκα. Αν έφευγε νωρίς από το δωμάτιο, θα ήταν σημάδι αδυναμίας και ότι κατάφεραν το σκοπό τους οι FF, που ήταν να τη διώξουν απο το δωμάτιο. Τώρα είναι λογικό που δεν άντεξε άλλο και έφυγε από μόνη της, αν και την κάλεσαν μετά να την διώξουν οι ίδιες οι FF για να φανεί ότι νίκησαν.
Όταν είσαι σε ένα δωμάτιο και υποτίθεται δέχεσαι bullying, η λογική δεν λέει πως όταν αδειάσει ένα κρεβάτι πας με τις φίλες σου;
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Όταν είσαι σε ένα δωμάτιο και υποτίθεται δέχεσαι bullying, η λογική δεν λέει πως όταν αδειάσει ένα κρεβάτι πας με τις φίλες σου;
Συμφωνώ σε αυτό καθώς είναι κοινή λογική αλλά μπορεί η Ελευθερία να το σκέφτηκε σε φάση ότι να μη τους περάσει. Στην τελική δεν είναι ιδιοκτησία τους το δωμάτιο για να μπορούν να διώξουν κάποιο άτομο. Τώρα που φάνηκαν αυτές κατινάρες τι κατάλαβαν; :hehe:
Και πέρα από αυτό κατηγορούν τη Χαρά ότι χαχάνιζε για κάποια κακή κριτική που πήρε μία από τις 5 αλλά μόλις είδαν πόσο χαντακώθηκε η Γκλόρια από την Κάτια γελούσαν και τα μουστάκια τους. Αλλά εντάξει ευτυχώς που η Σουζάνα είναι τόσο στόκος που όταν διάλεξε ζευγάρια άργησε να καταλάβει πως έπρεπε να χρησιμοποιήσει το πλεονέκτημα της.
 

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Ακόμα κι αυτό το σκεπτικό να είχε δείχνει ότι κάθε άλλο παρά ευάλωτη και αγαθή είναι. Ακόμα και η αγρότισσα και η Άννα-Μαρία έδωσαν δίκιο στις ff, ενώ δεν είχαν κανένα λόγο να το κάνουν από τη στιγμή που δεν έχουν καλές σχέσεις μαζί τους. Για τη Σουζάνα καλά, δεν το συζητώ, από μυαλό κορμάρα!
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Καλά, γενικώς όλες τους είναι διαλεχτές για να γίνετε τζερτζελές. Αυτές που είναι πραγματικά εκεί γιατί (ίσως?) να θέλουν να γίνουν μοντέλα είναι μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ακόμα κι αυτό το σκεπτικό να είχε δείχνει ότι κάθε άλλο παρά ευάλωτη και αγαθή είναι. Ακόμα και η αγρότισσα και η Άννα-Μαρία έδωσαν δίκιο στις ff, ενώ δεν είχαν κανένα λόγο να το κάνουν από τη στιγμή που δεν έχουν καλές σχέσεις μαζί τους. Για τη Σουζάνα καλά, δεν το συζητώ, από μυαλό κορμάρα!
Ναι με θυμίζει λίγο Άσπα "δεν καταλαβαίνω την έκρηξή σου". :hehe: Ευάλωτη δεν έδειξε να είναι ποτέ απλώς συμπεριφερόταν σαν να μη την ενδιαφέρει τίποτα και αυτό το θεωρώ υπέρ της γιατί δεν ξεκατινιάζεται.


 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Να φύγει αυτή που η μούρη της μου θυμίζει αυτά

κι είναι και καρα-κακίστρω (λέγε με Μαριτίνα).
 

GoddamnRight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GoddamnRight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Εγώ δεν βλέπω σοβαρά. Κανένα YouTube βίντεο όταν βαριέμαι μόνο. Οπότε έχω χαθεί με το ποιες είναι οι κακιες λολ.

Αυτή που μου αρέσει πάντως είναι η Άννα Μαρία. Oh man, έχει το πιο σέξυ βλέμμα! Όσον αφορά τη φωνη και το νιαούρισμα, ε παραειναι λολ.
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η νίνα φαίνεται πολύ ωραία. Δεν ξέρω αν είναι το make up.
 

betonieras

Νεοφερμένος

Ο betonieras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Η Μαριτίνα πάντως παίζει να είναι και βαλτή από τη παραγωγή με ειδική αποστολή. Ή τουλάχιστον της ξηγήθηκαν ...θα μείνεις όσο παραπάνω αλλά θα κάνεις αυτά και αυτά...
 

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Η Μαριτίνα πάντως παίζει να είναι και βαλτή από τη παραγωγή με ειδική αποστολή. Ή τουλάχιστον της ξηγήθηκαν ...θα μείνεις όσο παραπάνω αλλά θα κάνεις αυτά και αυτά...


Συμφωνώ σε αυτό και με το αζημίωτο φυσικά.
Απλά είναι τόσο στημένο που έχω αρχίσει και το βαριέμαι.
Όχι πως δε ήταν και το περυσινό.
Αλλά το φετινό το παρακάνανε.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,982 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top