Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μάλλον δεν έχεις ιδέα, lol. Κλασικό θεωρείται αυτό που ντύνομαι.





Το 2ο με άλλα παπούτσια και με το τζιν να φτάνει κάτω.

Αυτά θεωρούνται για 12χρονο? Αν ναι, έχεις θέμα. Αυτά είναι κλασικό στυλ που αντέχει και θα αντέχει για πολύ ακόμα στον χρόνο. Και εννοείται πως αρέσουν επίσης. Τώρα τα πιο μοντέρνα τα αφήνω για εσάς. Τα πιο σοβαρά, πουκαμισοκαταστάσεις, όταν έρθει η ώρα.


Μαν εσύ ούτε ντύνεσαι έτσι, ούτε έχεις το σώμα και το attitude να το υποστηρίξεις. Ντύνεσαι σαν 12χρονο(δικά σου λόγια). Εγώ δεν έχω δει ποτέ μου ένα να ντύνεται έτσι πάντως.

Κλασικό στυλ for your information δεν λέγεται το μίνιμαλ, αλλά το κλασσικό με κοστούμι βλέπε Αμερική το 1930. Και μ' αρέσει που νομίζεις ότι το εφηύρες.

Θέλει χρόνια και πολύ κόπο και σπαζοκεφαλιά για να δείχνεις σαν αυτούς στις πικς μαν μου. Το απλό δεν είανι εύκολο, το αντίθετο ισχύει.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Μαν εσύ ούτε ντύνεσαι έτσι, ούτε έχεις το σώμα και το attitude να το υποστηρίξεις. Ντύνεσαι σαν 12χρονο(δικά σου λόγια). Εγώ δεν έχω δει ποτέ μου ένα να ντύνεται έτσι πάντως.

Κλασικό στυλ for your information δεν λέγεται το μίνιμαλ, αλλά το κλασσικό με κοστούμι βλέπε Αμερική το 1930. Και μ' αρέσει που νομίζεις ότι το εφηύρες.

Θέλει χρόνια και πολύ κόπο και σπαζοκεφαλιά για να δείχνεις σαν αυτούς στις πικς μαν μου. Το απλό δεν είανι εύκολο, το αντίθετο ισχύει.

Whaaat? Εμένα οι περισσότεροι φίλοι μου έτσι ντύνονται. Δε θέλει ιδιαίτερο κόπο, θέλει να ψωνίζεις συγκεκριμένα χρώματα, όχι ιδιαίτερα έντονα, και να μην ανακατεύεις πολλά μαζί. Και φυσικά χωρίς στάμπες, εμπριμέ κλπ.

Το κλασικό ισχύει ότι είναι αυτό που λες, αλλά νομίζω εννοούσε το διαχρονικό, που δεν επηρεάζεται τόσο απ'τη μόδα.
 

GoddamnRight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GoddamnRight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Όταν λες μεγάλο τακούνι, εννοείς πολύ χοντρό, ενιαίο, ή απλώς πολύ ψηλό; Οι πλατφόρμες και τα πολύ μακριά νύχια ούτε εμένα μ'αρεσουν. Μου φαίνονται άκομψα αμφότερα.

πήγα να ψάξω φώτο, αλλά χάθηκα. Οπότε ποιοτικά θα σου πω. Σίγουρα τα πολύ ψηλά είναι που δεν μου αρέσουν. Το να έχει ένα μικρό τακούνι, εννοείται δεν πειράζει καθόλου. Τώρα με το ενιαίο με μπέρδεψες λίγο. Αλλά ναι, το ύψος είναι το κυριότερο θέμα. Ίσως ψάξω καμιά φώτο περισσότερο να σου πω ακριβώς.

Μαν εσύ ούτε ντύνεσαι έτσι, ούτε έχεις το σώμα και το attitude να το υποστηρίξεις. Ντύνεσαι σαν 12χρονο(δικά σου λόγια). Εγώ δεν έχω δει ποτέ μου ένα να ντύνεται έτσι πάντως.

Κλασικό στυλ for your information δεν λέγεται το μίνιμαλ, αλλά το κλασσικό με κοστούμι βλέπε Αμερική το 1930. Και μ' αρέσει που νομίζεις ότι το εφηύρες.

Θέλει χρόνια και πολύ κόπο και σπαζοκεφαλιά για να δείχνεις σαν αυτούς στις πικς μαν μου. Το απλό δεν είανι εύκολο, το αντίθετο ισχύει.


Το 12χρονο το είπα αστειευόμενος, θέλει λιγο κριτική σκέψη για να το αντιληφθείς.
Εγώ δεν νομίζω τίποτα. Εγώ ξέρω ότι κλασικό στυλ θεωρείται το απλό που περιέγραψα. Τι ιστορίες και τέτοια μου λες... Κλασικό υπό την έννοια ότι είναι απλό και τις περισσότερες φορές αρέσει και μετράει. Και θα συνεχίσει και στο μέλλον.

Το απλό είναι εύκολο και το υποστηρίζω μια χαρά λολ. Καλά λέω ότι δεν έχεις ιδέα τι λες. Λίγο κόμπλεξ πρέπει να έχεις και εσύ ολίγον μου φαίνεται, γιατί για να υποστηρίξεις κάτι, νομίζεις ότι δεν έχω το σώμα το attitude κ.λ.π.

Λίγους μήνες γυμναστήριο (ή έστω να αθλείσαι) να κάνεις (δεν λέω κάτι τρελό-ακραίο), και να έχεις λίγο ώμους-πλάτες και να φορέσεις το minimal (όπως λες), δηλαδή μια μονόχρωμη μπλούζα με ένα τζιν, να δεις αν θα κοιτάνει και πόσο. Just saying. Ούτε χρόνια εμπειρίας θέλει, ούτε χρόνια γυμναστικής (η γυμναστική ούτε απαραιτητη δεν είναι, απλά τη συμπεριελαβα), ούτε υπερβολες. Και η κοπέλα της παρέας συμφώνησε. Άραγε θα ζητήσεις να βάλω φώτο εδώ για να πειστείς? χαχα


Whaaat? Εμένα οι περισσότεροι φίλοι μου έτσι ντύνονται. Δε θέλει ιδιαίτερο κόπο, θέλει να ψωνίζεις συγκεκριμένα χρώματα, όχι ιδιαίτερα έντονα, και να μην ανακατεύεις πολλά μαζί. Και φυσικά χωρίς στάμπες, εμπριμέ κλπ.

Το κλασικό ισχύει ότι είναι αυτό που λες, αλλά νομίζω εννοούσε το διαχρονικό, που δεν επηρεάζεται τόσο απ'τη μόδα.

Αυτό ακριβώς. Oh god, so lucky you are online και απαντάς και για μένα.
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Whaaat? Εμένα οι περισσότεροι φίλοι μου έτσι ντύνονται. Δε θέλει ιδιαίτερο κόπο, θέλει να ψωνίζεις συγκεκριμένα χρώματα, όχι ιδιαίτερα έντονα, και να μην ανακατεύεις πολλά μαζί. Και φυσικά χωρίς στάμπες, εμπριμέ κλπ.

Ανοιξε τις πικς που εβαλε και πες μου ποσα 12χρονα σου θυμιζει.

Ναι δεν είναι δύσκολο να πάρεις ένα απλό τζην, μια απλή μονόχρωμη μπλούζα κλπ. Το αποτέλεσμα θα είναι αξιοπρεπές. Για κάτι παραπάνω, χρειάζεσαι και παραπάνω κόπο(ο οποίος απλά δεν θα φαίνεται, το concept που ονομάζεται sprezzatura).

Π.χ. στα μη-έντονα συγκεκριμένα χρώματα που λες, μπορείς κάλλιστα να καταλήξεις με ακόρεστα, μουντά ρούχα. Δεδομένου ότι ξέρεις από fit κλπ που είναι αρκετά σπάνιο καθ' αυτό.


Λίγους μήνες γυμναστήριο (ή έστω να αθλείσαι) να κάνεις (δεν λέω κάτι τρελό-ακραίο), και να έχεις λίγο ώμους-πλάτες και να φορέσεις το minimal (όπως λες), δηλαδή μια μονόχρωμη μπλούζα με ένα τζιν, να δεις αν θα κοιτάνει και πόσο. Just saying. Ούτε χρόνια εμπειρίας θέλει, ούτε χρόνια γυμναστικής (η γυμναστική ούτε απαραιτητη δεν είναι, απλά τη συμπεριελαβα), ούτε υπερβολες. Και η κοπέλα της παρέας συμφώνησε. Άραγε θα ζητήσεις να βάλω φώτο εδώ για να πειστείς? χαχα

Couldn't give 2 fucks, αν δείχνεις ωραία good4u. Απλώς επειδή ξέρω ανθρώπους που ντύνονται έτσι, σαν τις πικς που έβαλες δλδ, ξέρω καλά το αν θα έλεγαν το ότι δείχνουν σα 12χρονα ή όχι. Κατά τ' άλλα όπως είπα και πάνω απλό != εύκολο, απλά αντί να τείνει στο κιτς, θα τείνει στο στείρο. ΑΛλά όπως είπες, δεν έχω ιδέα για το 12χρονο κλασικό στυλ σου. Τι να πω, άσε και κάνα κοράσιο και για 'μας.

Επιμένεις μ αυτά τα χακί-σκουροπρασινα που δεν τα συμπαθώ σαν χρώματα, αλλά σαν σχέδιο ωραίο είναι. Μ αρέσει η πορτοκαλι λεπτομέρεια.

Οι γήινες αποχρώσεις μ' αρέσουν γενικά και είναι και φθινόπορο τώρα. Συνδυάζεται εύκολα πάντως το οποίο είναι μεγάλο +, δυστυχώς δεν το βρίσκω στο νούμερο μου μέχρι στιγμής. :(
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

GoddamnRight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GoddamnRight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Ανοιξε τις πικς που εβαλε και πες μου ποσα 12χρονα σου θυμιζει.

Ναι δεν είναι δύσκολο να πάρεις ένα απλό τζην, μια απλή μονόχρωμη μπλούζα κλπ. Το αποτέλεσμα θα είναι αξιοπρεπές. Για κάτι παραπάνω, χρειάζεσαι και παραπάνω κόπο(ο οποίος απλά δεν θα φαίνεται, το concept που ονομάζεται sprezzatura).




Couldn't give 2 fucks, αν δείχνεις ωραία good4u. Απλώς επειδή ξέρω ανθρώπους που ντύνονται έτσι, σαν τις πικς που έβαλες δλδ, ξέρω καλά το αν θα έλεγαν το ότι δείχνουν σα 12χρονα ή όχι. Κατά τ' άλλα όπως είπα και πάνω απλό != εύκολο, απλά αντί να τείνει στο κιτς, θα τείνει στο στείρο. ΑΛλά όπως είπες, δεν έχω ιδέα για το 12χρονο κλασικό στυλ σου.


χαχα καλά μην κλάψεις κιόλας. Απλό = εύκολο, δεν πα να λες ό,τι θέλεις. Όποιος ψάχνεται σε πιο δύσκολους και περίτεχνους συνδυασμούς και αποφεύγει τα απλά, μάλλον, μάλλον, δεν λέει και πολλά σαν σωματική κατασκευή και ψάχνει αλλού την προσοχή. Μπορεί κάλλιστα να είσαι ένα από αυτούς. Εγώ πάντως στο περιβάλλον μου, βασικά σε όλη μου τη ζωή, απλά ντυσίματα βλέπω, στη συντριπτική πλειοψηφία. Τίποτα τρελό. Και πολλοί από αυτούς τα πάνε μια χαρά σε όλους τους τομείς. Εσύ κάλυψε το κενό σου με καταλόγους μόδας χαχα

Γιατί μάλλον για κενό πρόκειται, γιατί πολύ επιμένεις ότι είναι δύσκολο. Αν απλά σου άρεζε να ντύνεσαι πιο περίτεχνα, cool. Αλλά εσύ νιώθεις την ανάγκη να αποδείξεις το αντίθετο. Εδώ και η ίδια η κοπέλα στο λέει.
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
χαχα καλά μην κλάψεις κιόλας. Απλό = εύκολο, δεν πα να λες ό,τι θέλεις. Όποιος ψάχνεται σε πιο δύσκολους και περίτεχνους συνδυασμούς και αποφεύγει τα απλά, μάλλον, μάλλον, δεν λέει και πολλά σαν σωματική κατασκευή και ψάχνει αλλού την προσοχή. Μπορεί κάλλιστα να είσαι ένα από αυτούς. Εγώ πάντως στο περιβάλλον μου, βασικά σε όλη μου τη ζωή, απλά ντυσίματα βλέπω, στη συντριπτική πλειοψηφία. Τίποτα τρελό. Και πολλοί από αυτούς τα πάνε μια χαρά σε όλους τους τομείς. Εσύ κάλυψε το κενό σου με καταλόγους μόδας χαχα
Here's what you did:

  • 'Εβαλες "χαχα" στην αρχή και το τέλος της παραγράφου, λες και είναι HTML tag. Μην ανησυχείς, είμαστε όλοι σίγουροι πως είσαι επαρκώς μπλαζέ.

  • Αγνόησες ό,τι σου είπα.

  • 'Εριξες άπειρους χαρακτηρισμούς, στους οποίους δεν κατάλαβες καν ότι τους αναφέρω και σ' αυτό που έγραψα.



Με άλλα λόγια, κάθε άλλο παρά ασφαλής είσαι και κάθε άλλα παρά όρεξη έχω για την πάρτη σου. Μπράβο σου που ανοίκεις στην πλειοψηφεία που τα πάνε καλά σε όλη τους τη ζωή. Ο καθένας χρειάζεται να νιώθει καλά, γενικά.

Γιατί μάλλον για κενό πρόκειται, γιατί πολύ επιμένεις ότι είναι δύσκολο. Αν απλά σου άρεζε να ντύνεσαι πιο περίτεχνα, cool. Αλλά εσύ νιώθεις την ανάγκη να αποδείξεις το αντίθετο. Εδώ και η ίδια η κοπέλα στο λέει.

Αναρωτιέμαι κατά πόσον μπορείς να καταλάβεις τον αγγλικό όρο: nuance.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Παιδιά τώρα πολλή φαγωμάρα για ρούχα. Το κυριότερο όσον αφορά το ντύσιμο είναι να ταιριάζει γενικότερα με το ύφος και τον χαρακτήρα μας. Να μη "σε φοράνε τα ρούχα σου" , όπως λένε.

Το απλό, λιτό κι απέριττο ντύσιμο για να δείχνει επιβλητικό και όχι βαρετό χρειάζεται κι έναν δυναμικό χαρακτήρα να το κυκλοφορεί. :bleh:
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά τώρα πολλή φαγωμάρα για ρούχα. Το κυριότερο όσον αφορά το ντύσιμο είναι να ταιριάζει γενικότερα με το ύφος και τον χαρακτήρα μας. Να μη "σε φοράνε τα ρούχα σου" , όπως λένε.

Το απλό, λιτό κι απέριττο ντύσιμο για να δείχνει επιβλητικό και όχι βαρετό χρειάζεται κι έναν δυναμικό χαρακτήρα να το κυκλοφορεί. :bleh:


Πάντως, αν δω κόμενα με φαρδιά τζην και αθλητικά σε φάση "θέλω να τειλειώνω και βαρίεμαι", ξενερώνω. :devil:
 

GoddamnRight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GoddamnRight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
-Μαν συνειδητοποιείς ότι ντύνεσαι σα 12χρονο;
Δεν έμεινες στην περιγραφή του ντυσίματος, αλλά στο "12χρονο". Η Agaphdou το κατάλαβε, ότι έκανα πλάκα btw.
-Μαν εσύ ούτε ντύνεσαι έτσι, ούτε έχεις το σώμα και το attitude να το υποστηρίξεις.

Η συνέχεια των χαρακτηρισμών χωρίς να με ξέρεις καν.

-ΑΛλά όπως είπες, δεν έχω ιδέα για το 12χρονο κλασικό στυλ σου

ενώ είχα ήδη εξηγήσει, όπως και η Agaphdou, τι εννοούσα. Το στυλ ντυσίματος, ήταν κατανοητό.

-Τι να πω, άσε και κάνα κοράσιο και για 'μας.

Αυτό που το έκανες edit το ποστ, για να το προσθέσεις χαχα
-Here's what you did:
'Εβαλες "χαχα" στην αρχή και το τέλος της παραγράφου, λες και είναι HTML tag. Μην ανησυχείς, είμαστε όλοι σίγουροι πως είσαι επαρκώς μπλαζέ.
Αγνόησες ό,τι σου είπα.
'Εριξες άπειρους χαρακτηρισμούς, στους οποίους δεν κατάλαβες καν ότι τους αναφέρω και σ' αυτό που έγραψα.

Με άλλα λόγια, κάθε άλλο παρά ασφαλής είσαι και κάθε άλλα παρά όρεξη έχω για την πάρτη σου. Μπράβο σου που ανοίκεις στην πλειοψηφεία που τα πάνε καλά σε όλη τους τη ζωή. Ο καθένας χρειάζεται να νιώθει καλά, γενικά.

Και εδώ έξτρα δάκρυα. Ουρλιάζεις από ανασφάλειες.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Πάντως, αν δω κόμενα με φαρδιά τζην και αθλητικά σε φάση "θέλω να τειλειώνω και βαρίεμαι", ξενερώνω. :devil:

Κοίτα, αν είναι όντως το στυλ της αυτό και δεν ακολουθεί τυφλά κάποια μόδα, κάτι δείχνει και για την ίδια.

Εγώ θα υπέθετα ότι είναι ένας απλός άνθρωπος που δεν την ενδιαφέρει να είναι το επίκεντρο της προσοχής, θέλει απλώς να νιώθει άνετα. Από τη μία μπορεί να είναι γενικότερα παραμελημένη (αν και θα ήθελα να δω και σώμα μαζί για να το κρίνω) και να έχει ρουτινιάσει. Από την άλλη, έχει λιγότερες πιθανότητες να είναι επιφανειακή και ψώνιο.

Εκεί που θα σου έλεγα τρέχα μακριά είναι άμα δεις καμία "επιμελώς ξέκωλη" (Αυτές που δεν τα πετάνε όλα έξω, αλλά θα βάλουν το κολάν που τους κάνει κωλαρα με κροπ τοπ από πάνω για να πάνε για καφέ. Βάψιμο πολύ αλλά σε ήπιες αποχρώσεις, όχι έντονο. Αυτές που σας κάνουν να σπαρταράτε με λίγα λόγια).
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Κοίτα, αν είναι όντως το στυλ της αυτό και δεν ακολουθεί τυφλά κάποια μόδα, κάτι δείχνει και για την ίδια.

Εγώ θα υπέθετα ότι είναι ένας απλός άνθρωπος που δεν την ενδιαφέρει να είναι το επίκεντρο της προσοχής, θέλει απλώς να νιώθει άνετα. Από τη μία μπορεί να είναι γενικότερα παραμελημένη (αν και θα ήθελα να δω και σώμα μαζί για να το κρίνω) και να έχει ρουτινιάσει. Από την άλλη, έχει λιγότερες πιθανότητες να είναι επιφανειακή και ψώνιο.

Εκεί που θα σου έλεγα τρέχα μακριά είναι άμα δεις καμία "επιμελώς ξέκωλη" (Αυτές που δεν τα πετάνε όλα έξω, αλλά θα βάλουν το κολάν που τους κάνει κωλαρα με κροπ τοπ από πάνω για να πάνε για καφέ. Βάψιμο πολύ αλλά σε ήπιες αποχρώσεις, όχι έντονο. Αυτές που σας κάνουν να σπαρταράτε με λίγα λόγια).

Να τες οι ανασφάλειες. Κάποιος την παράτησε για χαζογκόμενα παλιότερα 100% :hehe:

Man, νιώθω ο πιο ακατάλληλος για αυτό το θέμα. Έχω το ίδιο ντύσιμο από 12. whatever τζιν-παντελόνι, με whatever μπλούζα ή t-shirt, με αθλητικά (για περπάτημα) παπούτσια.

Πρώτη φορά αγόρασα φόρμα, που είναι της μόδας εδώ και δεν ξέρω πόσα χρόνια, που κολλάει στον αστράγαλο και νιώθω ότι έγινα μοδάτος λολ. Και αυτό γιατί δεν μπορούσα να βρω άλλη φόρμα, σαν και αυτές τις κλασικές τις παλιές που είναι πιο αεράτες κάτω.

Πάντως πιστεύω έχω μάτι για το αν ταιριάζει κάτι ή όχι (σε νορμάλ πλαίσια πάντα).

Επίσης η ιδιαιτερότητα μου είναι ότι μου αρέσουν τα μονόχρωμα, στα πάντα. Άντε να έχει κάτι πολύ διακριτικό και αυτό από υποχώρηση. Δηλαδή ένα σκουρόχρωμα παντελόνι-τζιν, με μια μαύρη (ή και άλλο χρώμα, why not) μονόχρωμη μακρυμάνικη ή tshirt και μονόχρωμα παπούτσια κάτω και θεωρώ ότι έχω βγει από κατάλαγο υπερμόδας. Well, ignorance is bliss I guess.

Πάντως εγώ με θεωρώ κλασικό :hmm:


Μην αγχώνεσαι, κι εγω έτσι είμαι, σταρχιδισμός, ίδια γκαρνταρόμπα μια χιλιετία, βέβαια με πουκάμισα τίγκα, αλλά μονόχρωμα και απλοικά ρούχα nontheless. Μια γραβάτα έχω όλη κι όλη φαντάσου. Ωραία ρούχα μεν, μου πάνε επάνω μου μια χαρά, αλλά τίποτα εξεζητημένο.

Δεν είσαι ο μόνος που νιώθεις ότι αν μπεις σ αυτο το θέμα είσαι και λίγο εξωγήινος. Same here.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Να τες οι ανασφάλειες. Κάποιος την παράτησε για χαζογκόμενα παλιότερα 100% :hehe:

Μακάρι να με παρατούσαν για χαζογκόμενα με κωλάρα, αλήθεια. Να πω ότι ήθελαν κάποια πιο σεξυ, πιο γατούλα. Αλλά όχι! Όλο για κάτι άχαρες κι αδιάφορες με παρατάνε. Τραβάω τα μαλλιά μου δηλαδή!!
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.
Παράγγειλα από Γερμανία αυτά τα Timberland! 137€.


 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κοίτα, αν είναι όντως το στυλ της αυτό και δεν ακολουθεί τυφλά κάποια μόδα, κάτι δείχνει και για την ίδια.

Εγώ θα υπέθετα ότι είναι ένας απλός άνθρωπος που δεν την ενδιαφέρει να είναι το επίκεντρο της προσοχής, θέλει απλώς να νιώθει άνετα. Από τη μία μπορεί να είναι γενικότερα παραμελημένη (αν και θα ήθελα να δω και σώμα μαζί για να το κρίνω) και να έχει ρουτινιάσει. Από την άλλη, έχει λιγότερες πιθανότητες να είναι επιφανειακή και ψώνιο.

Εκεί που θα σου έλεγα τρέχα μακριά είναι άμα δεις καμία "επιμελώς ξέκωλη" (Αυτές που δεν τα πετάνε όλα έξω, αλλά θα βάλουν το κολάν που τους κάνει κωλαρα με κροπ τοπ από πάνω για να πάνε για καφέ. Βάψιμο πολύ αλλά σε ήπιες αποχρώσεις, όχι έντονο. Αυτές που σας κάνουν να σπαρταράτε με λίγα λόγια).

Γενικά, αν η κοπέλα δεν είναι προσεγμένη μας φαίνεται λιγότερο θηλυκή και κάπως αγαρμπη, όχι gf material.


Αυτές με τα κολάν που λες είναι που όλοι θέλουμε. Να επιβεβαιώνονται θέλουν μόνο, το ξέρω. Αλλά, κωλάρα ις κωλάρα. Κάθε άντρας που δεν είναι σε σχέση τις θέλει για κάτι σύντομο.:yes:

Μακάρι να με παρατούσαν για χαζογκόμενα με κωλάρα, αλήθεια. Να πω ότι ήθελαν κάποια πιο σεξυ, πιο γατούλα. Αλλά όχι! Όλο για κάτι άχαρες κι αδιάφορες με παρατάνε. Τραβάω τα μαλλιά μου δηλαδή!!


:rofl:
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Μακάρι να με παρατούσαν για χαζογκόμενα με κωλάρα, αλήθεια. Να πω ότι ήθελαν κάποια πιο σεξυ, πιο γατούλα. Αλλά όχι! Όλο για κάτι άχαρες κι αδιάφορες με παρατάνε. Τραβάω τα μαλλιά μου δηλαδή!!

Άρα εννοείς ότι αφού δεν ήταν χαζογκόμενες με κωλάρα, ήταν πιο καλές και έξυπνες αλλά μέτριες στην εμφάνιση;

Αμα είναι έτσι μια χαρά τυπάκια πρέπει να ήταν οι πρώην σου ρε, σιγά. Μην τραβάς τα μαλλιά σου, κουλ!

Παράγγειλα από Γερμανία αυτά τα Timberland! 137€.




Nope! Not my kind of shoe. Sorry!
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.
Άρα εννοείς ότι αφού δεν ήταν χαζογκόμενες με κωλάρα, ήταν πιο καλές και έξυπνες αλλά μέτριες στην εμφάνιση;

Αμα είναι έτσι μια χαρά τυπάκια πρέπει να ήταν οι πρώην σου ρε, σιγά. Μην τραβάς τα μαλλιά σου, κουλ!




Nope! Not my kind of shoe. Sorry!


Έχω μια μανία με αυτά τα παπούτσια!
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Γενικά, αν η κοπέλα δεν είναι προσεγμένη μας φαίνεται λιγότερο θηλυκή και κάπως αγαρμπη, όχι gf material.


Αυτές με τα κολάν που λες είναι που όλοι θέλουμε. Να επιβεβαιώνονται θέλουν μόνο, το ξέρω. Αλλά, κωλάρα ις κωλάρα. Κάθε άντρας που δεν είναι σε σχέση τις θέλει για κάτι σύντομο.:yes:




:rofl:

Μπορεί να είναι προσεγμένη και με φαρδύ τζιν κι αθλητικά. Αν από πάνω φοράει ένα ωραίο, στενό μπλουζάκι ή πουλόβερ, έχει περιποιηθεί τα μαλλιά και τα νύχια της και μυρίζει όμορφα είναι μια χαρά. Εμείς στο σπίτι μου αυτές που κυκλοφορούν όλη την ώρα στην τρίχα, βαμμένες, στολισμενες, λες και δεν έχουν με τι άλλο ν'ασχοληθούν, τις λέμε "κότες".
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπορεί να είναι προσεγμένη και με φαρδύ τζιν κι αθλητικά. Αν από πάνω φοράει ένα ωραίο, στενό μπλουζάκι ή πουλόβερ, έχει περιποιηθεί τα μαλλιά και τα νύχια της και μυρίζει όμορφα είναι μια χαρά. Εμείς στο σπίτι μου αυτές που κυκλοφορούν όλη την ώρα στην τρίχα, βαμμένες, στολισμενες, λες και δεν έχουν με τι άλλο ν'ασχοληθούν, τις λέμε "κότες".


Έλα μωρέ και συ πας στο άλλο άκρο, αφού για τις απρόσεκτες μιλάω. Πολύ αντιμιλας τελευταία.:ropalo:
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Άρα εννοείς ότι αφού δεν ήταν χαζογκόμενες με κωλάρα, ήταν πιο καλές και έξυπνες αλλά μέτριες στην εμφάνιση;

Αμα είναι έτσι μια χαρά τυπάκια πρέπει να ήταν οι πρώην σου ρε, σιγά. Μην τραβάς τα μαλλιά σου, κουλ!

Πιο έξυπνες δεν ξέρω, πιο καλές μπορεί. Βασικά πιο καλές για σχέση. Πιο ήσυχες. Καλά οι πρώην μου μπάζουν από παντού αλλά ας μην πιάσουμε αυτή τη συζήτηση τώρα. :lol:

Έλα μωρέ και συ πας στο άλλο άκρο, αφού για τις απρόσεκτες μιλάω. Πολύ αντιμιλας τελευταία.:ropalo:

Πολύ αντιμιλαω πάντα, κανονικά θα έπρεπε να ανησυχείς τις μέρες που συμφωνούσα μαζί σου. :P

Έχω μια μανία με αυτά τα παπούτσια!

Εσύ Φώτη μου γενικά έχεις μια μανία με τα ελαφρώς φλώρικα. Πρέπει να είσαι πολύ καλό παιδί και να σε αγαπάνε όλες οι μαμάδες, πάντως. :P

(Με αγάπη στα λέω εννοείται)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.
Πιο έξυπνες δεν ξέρω, πιο καλές μπορεί. Βασικά πιο καλές για σχέση. Πιο ήσυχες. Καλά οι πρώην μου μπάζουν από παντού αλλά ας μην πιάσουμε αυτή τη συζήτηση τώρα. :lol:



Πολύ αντιμιλαω πάντα, κανονικά θα έπρεπε να ανησυχείς τις μέρες που συμφωνούσα μαζί σου. :P



Εσύ Φώτη μου γενικά έχεις μια μανία με τα ελαφρώς φλώρικα. Πρέπει να είσαι πολύ καλό παιδί και να σε αγαπάνε όλες οι μαμάδες, πάντως. :P

(Με αγάπη στα λέω εννοείται)


:smartass:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top