Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Poulpoul

Νεοφερμένος

Ο Poulpoul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Πιστεύετε πως οι Κάλτσες H&M ειναι ακόμα στη μόδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariannouli

Νεοφερμένος

Η mariannouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
κοριτσια θα ηθελε καμια να γινουμε shopping friends?δηλαδη να κατεβαινουμε αθηνα που και που και να ψωνιζουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
κοριτσια θα ηθελε καμια να γινουμε shopping friends?δηλαδη να κατεβαινουμε αθηνα που και που και να ψωνιζουμε?


Βάζω την παρεα, βάζεις τα Euro;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
λοιπόν, κορίτσια. αφήστε ό,τι κάνετε και δώστε τα φώτα σας. είμαι ανάμεσα στα δύο παρακάτω κομμάτια και δεν ξέρω ποιο να διαλέξω. να πω βέβαια ότι έχω μια αγάπη για το φόρεμα αλλά και η φόρμα δεν με αφήνει αδιάφορη.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Εξαρτάται για τί τα θέλεις... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,049 μηνύματα.
Αν και είμαι τρομερά συντηρητική, ακόμα και για μένα, το φόρεμα είναι πολύ κλειστό και απρόσωπο θα έλεγα. Θέλει πολλά αξεσουάρ κλπ για να "δείξει". :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Αν και είμαι τρομερά συντηρητική, ακόμα και για μένα, το φόρεμα είναι πολύ κλειστό και απρόσωπο θα έλεγα. Θέλει πολλά αξεσουάρ κλπ για να "δείξει". :hmm:


Βασικά, τελείως λάθος παπούτσια έχουν βάλει στο μοντέλο...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,049 μηνύματα.
Βασικά, τελείως λάθος παπούτσια έχουν βάλει στο μοντέλο...!
Υποτίθεται οτι είναι κάποιου είδους στυλ. Εγώ αυτό το φόρεμα θα το φορούσα με πολλά χρωματιστά αξεσουάρ κι όχι απλά με μαύρη τσάντα και παπούτσια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Υποτίθεται οτι είναι κάποιου είδους στυλ. Εγώ αυτό το φόρεμα θα το φορούσα με πολλά χρωματιστά αξεσουάρ κι όχι απλά με μαύρη τσάντα και παπούτσια.


Συμφωνώ απολύτως! Είναι καμβάς να βάλεις άλλα πραγματάκια πάνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
το φόρεμα, επειδή το είδα κι από κοντά, είναι κυπαρισσί και δεν είναι τόσο κλειστό όσο στην φωτογραφία. βέβαια συμφωνώ ότι πρέπει να συνδιαστεί με αξεσουάρ τα οποία και θα βάλω, αν τελικά το αγοράσω :P
για ορκομωσία προορίζονται και τα δύο. δεν ξέρω αν κινούμαι στο κατάλληλο στυλ, απλά ήθελα να βάλω κάτι πιο σοβαρό κι όχι να ντυθώ λες και πάω σε πάρτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Για ορκομωσία το φόρεμα θα έβαζα με κατάλληλα αξεσουάρ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ΚΑΙ ΤΑ 2 δε μαρεσουν:oops:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
ΚΑΙ ΤΑ 2 δε μαρεσουν:oops:


κάποια εναλλακτική πρόταση τότε ώστε να με βοηθήσεις και λίγο? :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
γενικα προτιμω εφαρμοστα παντελονια κ οχι βρακες που σεδειχνουν σαν χιουσμενο.
το δε φορεμα,αδιαφορο .
ενα τοπακι,παντελονα κ σακακι τα θεωρω σικ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Το φόρεμα ούτε εμενα με εντυπωσιάζει :hmm:Είναι αρκετά συνηθισμένο θα έλεγα. Θα πρότεινα να πάρεις την παντελόνα, είτε αυτή της φωτογραφίας, είτε κάποια άλλη (ίσως με χρωμα, πχ σκούρο μπορντώ/μουσταρδί; επίσης ίσως να σκεφτείς να δοκιμάσεις και κάποια κοτλε,μιας και είναι στην μόδα; ;) ) και να την συνδυάσεις με ένα πιο εντυπωσιακό τοπακι! Γενικά ούτε εγώ καταλαβαινω την εμμονή να ντύνονται λες και πηγαίνουν στα μπουζούκια στις ορκωμοσίες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Το φόρεμα ούτε εμενα με εντυπωσιάζει :hmm:Είναι αρκετά συνηθισμένο θα έλεγα. Θα πρότεινα να πάρεις την παντελόνα, είτε αυτή της φωτογραφίας, είτε κάποια άλλη (ίσως με χρωμα, πχ σκούρο μπορντώ/μουσταρδί; επίσης ίσως να σκεφτείς να δοκιμάσεις και κάποια κοτλε,μιας και είναι στην μόδα; ;) ) και να την συνδυάσεις με ένα πιο εντυπωσιακό τοπακι! Γενικά ούτε εγώ καταλαβαινω την εμμονή να ντύνονται λες και πηγαίνουν στα μπουζούκια στις ορκωμοσίες :P
αρχιζω να σκεφτομαι εναλλακτικες, οταν εχω κατι πιο συγκεκριμενο θα επανελθω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Η φόρμα μου μοιάζει με παντελόνι με καμισόλ μπλουζάκι λευκό περισσότερο. Αν είναι φόρμα δεν μου αρέσει το σχέδιο, το βρίσκω "βαρετό".
Αντιθέτως, το κρουαζέ φόρεμα είναι μέσα στη μόδα: σωστό μήκος και "πολλά υποσχόμενο" στην απλότητά του. Με ένα εντυπωσιακό μενταγιόν ή μεγάλα χρυσαφί σκουλαρίκια κρίκους, στα πόδια μποτίνια με λεπτό τακούνι κι από πάνω τζάκετ σε ζωηρό χρώμα και...έκανες τη διαφορά!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.

Μόνο εγώ βρίσκω τα συγκεκριμένα πλεκτά ανούσια; Υποτίθεται πλεκτό φοράς όταν έχει κρύο. Αν έχει κρύο, πού να πας με την πλάτη έξω; :P Αν παλι κάνει λίγη ζέστη, πώς να βάλεις πλεκτό; Μ’αρεσουν σαν εικόνα αλλά τα βρίσκω λίγο χωρίς λόγο ύπαρξης :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μόνο εγώ βρίσκω τα συγκεκριμένα πλεκτά ανούσια; Υποτίθεται πλεκτό φοράς όταν έχει κρύο. Αν έχει κρύο, πού να πας με την πλάτη έξω; :P Αν παλι κάνει λίγη ζέστη, πώς να βάλεις πλεκτό; Μ’αρεσουν σαν εικόνα αλλά τα βρίσκω λίγο χωρίς λόγο ύπαρξης :hehe:

Εμένα η απορία μου είναι η εξής: με τι σουτιέν το φοράς; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top