Χρόνια Πολλά σε όλους!

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Νεφέλη Χριστέ μου :redface:. Σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ <3 :hug:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Νεφέλη Χριστέ μου :redface:. Σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ <3 :hug:.

Δεν είμαι ούτε ο Χριστός ούτε η Παναγία η κορούλα σου είμαι:whistle:.
Τίποτα ρεεεεεεεεεεεεεεεεε:upside:

Άντε και του χρόνου ένα χρόνο μεγαλύτερη:whistle::P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Χρόνια πολλά, στις Μαρίες(στη μισή Ελλάδα δηλαδή :P), τις Παναγιώτες, τις Δέσποινες, τους Μάριους και τους Παναγιώτηδες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Χρονια πολλα αρχικα στον εαυτο μου (χαχα) στους. Μαριους τους Παναγιωτιδες στις Παναγιωτες και στις Δεσποινες και φυσικα σε ολη την Ελλαδα καλη Παναγια παιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Μαρίες, Δέσποινες, Παναγιώτες, Μάριοι και Παναγιώτηδες.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν σημερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά στους συνονόματους μου, Αλέξανδρους και Αλεξάνδρες! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Χρονια πολλα στην τρελη αγγλιδα!!! Να χαιρεσαι το ονομα σου κοριτσι μου!! Χρονια πολλα σε ολους τους Αλεξανδρους και τις Αλεξανδρες οπως και στην μανουλα μου που εχει τα γεννεθλια της!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
Χρονια πολλα στην τρελη αγγλιδα!!! Να χαιρεσαι το ονομα σου κοριτσι μου!! Χρονια πολλα σε ολους τους Αλεξανδρους και τις Αλεξανδρες οπως και στην μανουλα μου που εχει τα γεννεθλια της!

Ωωωωω,σε ευχαριστωωω!! Να τα εκατοστησει η μητέρα σου!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Ωωωωωωωωωωωωω μια μικρή θεά έχει γενέθλια σήμεραααααα!!!!!!!!Γίνεται μεγαλύτερη κατά ένα χρόνο και με πλησιάζειιιιιιιιιιιιιιιιι ωέεεεεεεεεεεεεεεεεε:redface:
Χρόνια πολλά Μαράκι μουυυυυυυυυυυυυυυυυ να σε χαιρόμαστεεεε!!!

Μικρή ό,τι επιθυμείς να το έχεις πάντα δίπλα σου και τα όνειρά σου να γίνουν πραγματικότητα:D:clapup:
Ροκοχρόνια πολλάαααααα!!!!(χαχαχα:redface:)
Άι άι άι άι σε λατρεύω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
τι πηγες και εκανες ρε βοδι;;;;
Εισαι θεα! Σε χιλιοευχαριστω μεσα απο τα βαθυ της καρδιας μου! Ευχομαι μια μερα να σε δω απο κοντα και να μου δωσεις τα χρονια πολλα σου απο κοντα! Σε αγαπω πολυ κι εγω μωρη! Σε λατρευω! Βοδι μου ομορφο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
τι πηγες και εκανες ρε βοδι;;;;
Εισαι θεα! Σε χιλιοευχαριστω μεσα απο τα βαθυ της καρδιας μου! Ευχομαι μια μερα να σε δω απο κοντα και να μου δωσεις τα χρονια πολλα σου απο κοντα! Σε αγαπω πολυ κι εγω μωρη! Σε λατρευω! Βοδι μου ομορφο!
Σιγά δεν είναι και τίποτα αν μπορούσα θα ερχόμουν σπίτι σου να σου ευχηθώ αλλά δεν μπορώ:redface::D
Τίποτα τίποτα:D
Σίγουρα θα βρεθούμε παιδί μου άντε άντε :D
Άι άι άι :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σιγά δεν είναι και τίποτα αν μπορούσα θα ερχόμουν σπίτι σου να σου ευχηθώ αλλά δεν μπορώ:redface::D
Τίποτα τίποτα:D
Σίγουρα θα βρεθούμε παιδί μου άντε άντε :D
Άι άι άι :redface:

:clapup::clapup: θα αφησω ταρτα:P
σιγουροτατα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Ωωωωω ναι ωωωωωωωωωω ναι κάποια έχει γενέθλιααααααααααααα........
Ναι ναι ναι ναι ναι μεγαλώνει και αυτή και εγώ μένω μικρούλαααααααα:eek::P:clapup:
Ταμάμ καρδούλα;
"Όσες χιλιάδες μπαλωθιές
στην Κρήτη έχουν παίξει
τόσες χαρές αμέτρητες
η μοίρα να σου πέψει!"

"Σου εύχομαι μες στη ζωή
το πόνο μη γνωρίσεις
και να 'ναι μόνο από χαρά
όποτε θα δακρύσεις. "

"Αυτό που πάντα νοσταλγείς
όνειρο να μη μείνει
να στο χαρίσει η μοίρα σου
κι αληθινό να γίνει."
Χρόνια πολλά Φέριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι:redface::clapup:
Να τα εκατοστήσεις τρελόοοο:redface::whistle:
όχι πως εγώ δεν είμαι τρελό αλλά μην τα ξαναλέμε:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ωωωωω ναι ωωωωωωωωωω ναι κάποια έχει γενέθλιααααααααααααα........
Ναι ναι ναι ναι ναι μεγαλώνει και αυτή και εγώ μένω μικρούλαααααααα:eek::P:clapup:
Ταμάμ καρδούλα;
"Όσες χιλιάδες μπαλωθιές
στην Κρήτη έχουν παίξει
τόσες χαρές αμέτρητες
η μοίρα να σου πέψει!"

"Σου εύχομαι μες στη ζωή
το πόνο μη γνωρίσεις
και να 'ναι μόνο από χαρά
όποτε θα δακρύσεις. "

"Αυτό που πάντα νοσταλγείς
όνειρο να μη μείνει
να στο χαρίσει η μοίρα σου
κι αληθινό να γίνει."
Χρόνια πολλά Φέριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι:redface::clapup:
Να τα εκατοστήσεις τρελόοοο:redface::whistle:
όχι πως εγώ δεν είμαι τρελό αλλά μην τα ξαναλέμε:whistle:
Μη με συγκινείτε όλοι,
Ένας ένας.:|
Σε ευχαριστώωωωωωωωωωω πάρα πολύυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glikia

Διάσημο μέλος

Η Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 2,560 μηνύματα.
Μη με συγκινείτε όλοι,
Ένας ένας.:|
Σε ευχαριστώωωωωωωωωωω πάρα πολύυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ.:redface:


και αυτηηη η τουρτιτσαα απο μενααα:D:cake::birthday::birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ στη φέρι έκανα δώρο ήδη, και της έχω ευχηθεί ένα σωρό φορές. :P

Ας το πάμε άλλη μία: Κακό ψόφο. <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glikia

Διάσημο μέλος

Η Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 2,560 μηνύματα.
χρονιααααα σε ολουυς τους Σταυρους και τις Σταυρουλες που γιορταζουν σημερααα..οτι επιθυμειτεε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Σειρά μου.
Χρόνια πολλά σε Σταυρούλες,Σταύρους κλπ κλπ.
Εγώ εύχομαι σε μία ψηλή παρουσία να χαίρεται την υπέροχη ονοματάρα της.Της εύχομαι πολλές πολλές ώρες Χημεία και Βιολογία και να καταλήξει επιτέλους ότι θα πάει Κέρκυρα μπας και είμαστε μαζί.
ΚΟΥΙΝ,σε αγαπάμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top