Συμμετοχές για το Παλέρμο #38

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Μέχρι τις 25 θα το έχω μάθει και το extreme! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Δεν το χω παιξει ποτε αυτο το παιχνιδι, οποτε και που διαβασα τους κανονες δεν καταλαβα και πολλα.
Οποτε θα κανω αυτο που ειπε η Himela και αν τυχει ξαναδηλωνω.
Καλυτερα ετσι γιατι αλλιως χαλαω και το παιχνιδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Καλα:)
Θα παρακολουθω εσας τωρα και αν γινει στο μελλον θα ξαναδηλωσω.
Αληθεια εμεις που δε θα συμμετεχουμε θα βλεπουμε τι γινεται η μονο μεταξυ σας θα παιζετε;

Θα γίνει ένα θρεντ και θα μπορούν όλοι φυσικά να παρακολουθούν αλλά όχι να σχολιάζουν ή να ψηφίζουν. Αν έχεις χρόνο, διάβασε ένα προηγούμενο παιχνίδι και κάποια πράγματα θα ξεμπλεχτούν. Πάντως κι εγώ με σκονάκια παίζω, μη νομίζετε οτι τα θυμάμαι κι όλα απέξω, ακόμα κι αν έχω κάνει ΣΕ κι αν έχω παίξει 2-3 φορές κι αν βοήθησα και στη δημιουργία των κανόνων!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Θα μου ποσταρετε ενα παλιο παιχιδι γιατι εχω ενα θεμα με την αναζητηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Ερώτηση: η Ερις είναι η maria775m?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ναι και φτάνουν τα οφφ παρακαλώ. :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Καλα:)
Θα παρακολουθω εσας τωρα και αν γινει στο μελλον θα ξαναδηλωσω.
Αληθεια εμεις που δε θα συμμετεχουμε θα βλεπουμε τι γινεται η μονο μεταξυ σας θα παιζετε;
Θα το βλέπετε και εσείς.:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
να παίξω ή θα κάνω πάλι βλακείες;\

(πάντως δολοφόνος δεν ξέρω αν μπορώ. στο προηγούμενο ήταν η ριρίκα όλη μέρα μέσα και εγώ και ο τασος μπαίναμε ξεχωριστές ώρες και αφήναμε τη ριρίκα να περιμένει μέχρι να μπει και κάποιος άλλος :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
jesus
Πιο πολυ μπερδευτηκα!
Καλα αν παιξετε κανενα "φιδακι" καμια φορα δηλωστε με.

Πολυ δυσκολο:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Αν το παρακολουθήσεις ζωντανά θα σου φανεί πιο εύκολο, θα δεις.:D Ίσως καλύτερα να έπρεπε να παίξεις κάποιες φορές το απλό in real life και μετά όλα θα σου φανούν πιο κατανοητά.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
E φυσικά και θα είναι το αγαπημένο σου!
Με τέτοια σούπερ ΣΕ πώς και να μην είναι σούπερ και το παιχνίδι;

Ναι και φτάνουν τα οφφ παρακαλώ. :teasing:
Διαταγές όχι σε μένα! :P
Άντε τώρα μην τα πάρω! :ropalo:

να παίξω ή θα κάνω πάλι βλακείες;
Να παίξεις, να παίξεις!
Χωρίς μαυρούλη δε λέει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
jesus
Πιο πολυ μπερδευτηκα!
Καλα αν παιξετε κανενα "φιδακι" καμια φορα δηλωστε με.

Πολυ δυσκολο:(

Ἐγὼ πάλι θὰ σοῦ ἔλεγα νὰ παίξῃς ἔστω κι ἂν δυσκολεύεσαι. Μόνο μέσα ἀπὸ τὸ παιχνίδι θὰ καταλάβῃς τί γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Η Καλύτερη ΣΕ είναι η ΣΕ με Himela. Τέλος :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Οκ. Μόλις διάβασα 40+ σελίδες από το προηγούμενο Παλέρμο. Με έπιασε πονοκέφαλος. Με πόνεσαν τα μάτια μου. Αλλά, νομίζω ότι κατάλαβα πώς παίζεται!! :D
Πότε ξεκινάμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Οκ. Μόλις διάβασα 40+ σελίδες από το προηγούμενο Παλέρμο. Με έπιασε πονοκέφαλος. Με πόνεσαν τα μάτια μου. Αλλά, νομίζω ότι κατάλαβα πώς παίζεται!! :D
Πότε ξεκινάμε;
Σόρυ αλλά αν διάβασες το τελευταίο Παλέρμο,μαλλον έκανες λάθος επιλογή:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Ἐγὼ πάλι θὰ σοῦ ἔλεγα νὰ παίξῃς ἔστω κι ἂν δυσκολεύεσαι. Μόνο μέσα ἀπὸ τὸ παιχνίδι θὰ καταλάβῃς τί γίνεται.

Πατρευς δε δυσκολευομαι απλα, δεν εχω ιδεα τι γινεται.
Πολυ φοβαμαι πως αν θα μπω τελικα θα σας χαλασω το παιχνιδι.
Αν και θα ηθελα να παιξω.

ps: Πρεπει να μπαινει κανεις συγκεκριμενες ωρες καθε μερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Πατρευς δε δυσκολευομαι απλα, δεν εχω ιδεα τι γινεται.
Πολυ φοβαμαι πως αν θα μπω τελικα θα σας χαλασω το παιχνιδι.
Αν και θα ηθελα να παιξω.

ps: Πρεπει να μπαινει κανεις συγκεκριμενες ωρες καθε μερα;

Συγκεκριμένες όχι. Οι "κρίσιμες" ώρες βρίσκονται στους κανόνες και είναι αυτές τις δολοφονίας και της αποχώρησης ωστόσο χρειάζεται συνεχής παρακολούθηση του παιχνιδιού από τους παίκτες γιατί έχουμε πολλές ανατροπές στην εκδοχή αυτή. Αν έχεις άλλες απορίες, καλύτερα να τις εκφράσεις εδώ. :)

Να σε βάλουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top