Το καπάκι της τουαλέτας!

Circadian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Ο καθένας λέει τα δικά του, τη λεκάνη, όμως, δεν τη ρώτησε κανείς πώς το θέλει το κάθισμα...

Ρατσιστές!

Μια μέρα θα πάτε στην τουαλέτα και θα δείτε... χλαπ! θα κάνει και θα σας καταπιεί ολόκληρους είτε άντρας είναι είτε γυναίκα. Γιατί η λεκάνη δεν θα κάνει διακρίσεις όταν έρθει η ώρα της εκδίκησης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Το ζήτημα για μένα είναι περίεργο, δεν με νοιάζει καθόλου πώς είναι όταν πάω, το ανεβάζω κατεβάζω είναι να κάνω την δουλειά μου άλλα δεν καταλαβένω γιατί θεωρείτε ότι έχει ποιο έσθητικη όψη απο την στηγμή που είμαστε τουαλέτα, η λεκάνη όταν είναι καθαρή δεν βρήσκω τον λόγο να είναι λιγότερο ή περισσότερο καλύτερο στην όψη με ή χωρίς καπάκι.

Δεν έκανα ποτέ σκηνη στον άντρα ούτε θα κάνω, πιστέυω ότι απο μόνοι τους οι άντρες άν τους αφήσουμε θα καταλάβουν ότι η τουαλέτα πρέπει να την προσέχει και εκείνος και εμείς, δεν είμαστε εμείς οι καθαρές είναι και εκείνοι άν τους το έξηγήσουμε γιατί πρέπει να μην έχει τρίχες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
η δική μας τουαλέτα εδώ και 10 χρόνια δεν έχει ούτε καπάκι, ούτε το καθισματάκι που κάθονται οι γυναίκες.... αμέλεια τόσα χρόνια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Εμένα δε με νοιάζει να το κατεβάζει ο άλλος το καπάκι. Μου αρκεί να το ανεβάζει και να μην το κατουράει.
+1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
ντοινκ τι κουφό τόπικ είναι αυτό :P
καπάκι ας είναι κ όπως είναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εγω παλι οταν ειναι να κανω οτι ειναι να κανω το σηκωνω παντα (δυστυχως ξερω πολλους που ουτε το κανουν ουτε ειναι καλοι στον στοχο!:mad: Θελουν τουαλετα σε μεγεθος μπανιεςρας δηλαδη!) και μετα συνηθως το κατεβαζω κι ας μενω μονος μου...:|
Βεβαια υπαρχουν και φορες που το ξεχναω βρε αδερφε,πως να το κανουμε!
Το μονο που δεν ξεχναω ποτε ειναι να μην ειναι γενικα κλειστη η τουαλετα...:P :D
Παντως σε ξενα σπιτια παντα το κατεβαζω μετα!
Σε μαγαζια κτλ κτλ, μερικες φορες ειναι τοσο βρωμικα και σιχαμερα εκει περα που οχι μονο κινηση δεν κανω να το ανεβασω-κατεβασω ή κι εγω δεν ξερω τι,που προτιμω να βγω και να ψαξω για κανα δεντρο...:whistle:

Λυση παντως για οσους δεν το θελουν ποτε ορθιο υπαρχει::P :P :P :P :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • image007_jpg.jpg
    image007_jpg.jpg
    39.8 KB · Εμφανίσεις: 490

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
προφανώς δεν ξέρεις τη σημαίνει να ξυπνάς μέσα στη νύχτα, να πηγαίνεις με τα μάτια κλειστά απ τις τσίμπλες στην τουαλέτα, να κατεβάζεις το βρακί σου και μετά αναπαυτικά αναπαυτικά να πέφτεις ΜΕΣΑ επειδή δεν είδες ότι το κάθισμα είναι ανεβασμένο :hehe:

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ... ΤΟ έχω πάθει κι εγώ αυτό... :P:redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Τέλος, είναι καλύτερα να είναι κατεβασμένο για να καλύπτει τις βρωμιές πιτσιλιές που υπάρχουν στο χείλος της λεκάνης
Aπο την αλλη ειναι χειροτερο να κρυβονται οι βρωμιες αντι να φαινονται ωστε να τις καθαριζουμε συχνοτερα.

που το 90% των ανδρών είναι ανίκανο να στοχεύσει στη λεκάνη
Δεν ειναι περιστροφο, μάνικα ανωμαλου και μεταβαλλομενου στομιου και πιεσης ειναι :P You aim,and hope. :P

Tωρα αμα ξυπνατε μες τη νυχτα και χωρις να βλεπετε καλα πατε και καθεστε οπου να ναι...ειναι επικινδυνο αυτο :P

Να πω και μια σωβινιστικη αποψη , να χουμε απολα στο τοπικ ;

Εσεις δε θελετε να το βρισκετε λερωμενο , οποτε ας το σηκωνετε για να μην λερωνεται ποτε. Τα υπολοιπα καλλιστα μπορουν να βρεθουν στην κατηγορια των εγωισμων. (ΕΓΩ θα το σηκωσω ; Ε ΟΧΙ λοιπον ! )

Προσωπικα, δε με ενοχλει τιποτα παρα μονο η βρωμια. Τα υπολοιπα δεν ειναι αρκετα σημαντικα για να σκαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εμενα παντως, δεν με εχει απασχολησει ποτε το θεμα "το καπακι της λεκανης". :hmm:
Προβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
Βασικά και όσο έμενα Αθήνα φοιτητής με τις αδελφές μου το μόνο που μου ζήτησαν και το σεβάστηκα έιναι νατο ανεβάζω και αν μου ξεφύγει και λερώσω να το σκουπίσω επιτόπου. Το σεβάστικα και το τήρησα. Ποτέ δεν απέτησα να το β΄ρισκω σηκωμένο ή εκείνες να το βρίσκουν κατεβασμένο. Όσο για τις τουαλέτες σε άλλα σπίτια το σηκώνων και το αφήνω όπως το βρήκα μετά και στις κοινόχρηστες απλά τις σηκώνω (με το πόδι :-))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
...Πρέπει να έρθετε μια βόλτα απ' το γραφείο μου να δείτε τη γλύκα.. :sick:
H λεκάνη είναι ΜΟΝΙΜΑ κατουρημένη! Λυπάμαι την κοπέλα που την καθαρίζει και τον εαυτό μου που τη βλέπει και τη χρησιμοποιεί καθημερινά... Και όλοι οι άντρες στον όροφό μας είναι οικογενειάρχες...Απορία το 'χω... :hmm:
Μέχρι που άρχισα να πιστεύω πως ευθύνεται γυναίκα, αλλά ευτυχώς οι υποψίες μου διαψεύστηκαν.

Γενικά δε με νοιάζει να το βρίσκω κατεβασμένο, αλλά με τίποτα δεν αντέχω να το βρίσκω κατουρημένο!

Εσείς τα αγοράκια πρέπει να σκεφτείται πως εμείς είμαστε περισσότερο ευαίσθητες εκεί κάτω και έχουμε μεγαλύτερη περιοχή εκτεθημένη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
ακόμα και εγώ όταν το βρίσκω κάτω και κατουριμένο σιχένομαι να τη χρησημοποιήσω. Και δυστυχως και μενα στη δουλειά τα ίδια γινονται Isiliel :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
...Πρέπει να έρθετε μια βόλτα απ' το γραφείο μου να δείτε τη γλύκα.. :sick:
H λεκάνη είναι ΜΟΝΙΜΑ κατουρημένη! Λυπάμαι την κοπέλα που την καθαρίζει και τον εαυτό μου που τη βλέπει και τη χρησιμοποιεί καθημερινά... Και όλοι οι άντρες στον όροφό μας είναι οικογενειάρχες...Απορία το 'χω... :hmm:
Μέχρι που άρχισα να πιστεύω πως ευθύνεται γυναίκα, αλλά ευτυχώς οι υποψίες μου διαψεύστηκαν.

Γενικά δε με νοιάζει να το βρίσκω κατεβασμένο, αλλά με τίποτα δεν αντέχω να το βρίσκω κατουρημένο!

Εσείς τα αγοράκια πρέπει να σκεφτείται πως εμείς είμαστε περισσότερο ευαίσθητες εκεί κάτω και έχουμε μεγαλύτερη περιοχή εκτεθημένη. :)

Ισι, ένα σχόλιο επ'αυτού. Οι γυναίκες είναι ΠΟΛΥ χειρότερες στο θέμα του πιτσιλίσματος, όταν πρόκειται για κοινόχρηστες τουαλέτες. Οι άνδρες επειδή και στο σπίτι τους εξασκούνται, έχουν μάθει και κάαααπως "στοχεύουν". Οι γυναίκες επειδή στις κοινόχρηστες τουαλέτες συνήθως κατουράνε στον αέρα, κάτι που δεν κάνουν σπίτι τους, κάνουν τον κόσμο χάλια. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Δε διαφωνώ μαζί σου! Η συγκεκριμένη που έλεγα έκανε μια χοντρή πατάτα (μιλάμε για τουαλέτες γραφείου έτσι?)...

Disclaimer: Μη διαβάσετε αν αηδιάζετε εύκολα και κυρίως αν τρώτε:
κόλλησε το χρησιμοποιημένο σερβιετάκι της στο νυπτήρα και ξέχασε να το πετάξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δε διαφωνώ μαζί σου! Η συγκεκριμένη που έλεγα έκανε μια χοντρή πατάτα (μιλάμε για τουαλέτες γραφείου έτσι?)...

Disclaimer: Μη διαβάσετε αν αηδιάζετε εύκολα και κυρίως αν τρώτε:
κόλλησε το χρησιμοποιημένο σερβιετάκι της στο νυπτήρα και ξέχασε να το πετάξει...
Και τέτοια έχω δει σε δημόσιες τουαλέτες.
Και σερβιέτες ματωμένες ανοιχτές στο πάτωμα, και περιττώματα χωρίς να έχουν τραβήξει καζανάκι και γενικά δε συμμαζεύεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Κι η δικια μας η γυναικεια τουαλετα στη δουλεια μονιμως κατουρημενη ειναι (στα χειροτερα της εχει υπαρξει και πασαλειμενη με αιμα, μπιχ).
Ε, με οσο καλη διαθεση και να θελω να το δω, κι εγω στον αερα θα κατουρησω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Κι εμείς πρέπει να σηκώνουμε το κάθισμα όταν κατουράμε όρθιες. Αμ πως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Και να τον τιναζουμε στο τελος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Circadian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 325 μηνύματα.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εσείς τα αγοράκια πρέπει να σκεφτείται πως εμείς είμαστε περισσότερο ευαίσθητες εκεί κάτω και έχουμε μεγαλύτερη περιοχή εκτεθημένη. :)

Γι'αυτο το παραπανω που λες οταν ειμαι στο μπανιο ετσι και δω οτι το "ψιτσιλισω" στο καπακι εχω παντα ενα καθαριστικο απο φαρμακειο και με χαρτι το περναω αμεσω απο πανω.
γιατι δεν ξερω εαν μετα απο εμενα παει καποιος αλλος και ειδικα κοπελα.
Κι αν αυτο συμβει σε ξενο σπιτι με καποιο καθαριστικο που θα υπαρχει στο μπανιο -κατι- το περναω επι τοπου.
Ασε που αν το παρα αφησεις αυτη η κιτρινιλα παραγινεται αηδια...
Ενα σκουπισματακι,ξες τιποτα σπουδαιο,αλλα προσωπικα δεν μπορω να το αφησω "ετσι".:redface:
Αλλα παιδια οι κοπελες ειδικα εαν δεν ακουμπατε στην λεκανη μπορει να τα κανετε χαλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top