Συμμετοχές για το Παλέρμο #26

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
παίζει και η μουνλάιτ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ίσως το αρνηθεί , αλλά :

As we grow up we learn that even the one person who wasn't supposed to let you down-probably will

So make too many pictures,laugh a little too much and love like you've never been hurt because every sixty seconds you spend angry or upset is a minute you won't ever get back
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
ίσως το αρνηθεί , αλλά :

As we grow up we learn that even the one person who wasn't supposed to let you down-probably will

So make too many pictures,laugh a little too much and love like you've never been hurt because every sixty seconds you spend angry or upset is a minute you won't ever get back

Πρέπει να πας διακοπές οπωσδήποτε η ζέστη και η ρουτίνα της πόλης σε έχει βαρέσει και εσένα στο κεφάλι... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
και γιατί να κάνω κάτι τόσο κοινότυπο όπως να πάω διακοπές καλοκαιριάτικα
αντί να δολοφονώ πολίτες ,
να κάνω τηλεδιασκέψεις στο μσν με τους συνεργούς μου
και να στέλνω π.μ. στον ζορζ να αναθέσει τον ρόλο της νοσοκόμας στον φόκο
γιατί θα καρφωθεί κατευθείαν ,
αφού θα ντύσει τον Τσοφ στο άβαταρ του με ένα νεγκλιζέ και πρόστυχη ρόμπα ;

π.σ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
και γιατί να κάνω κάτι τόσο κοινότυπο όπως να πάω διακοπές καλοκαιριάτικα
αντί να δολοφονώ πολίτες ,
να κάνω τηλεδιασκέψεις στο μσν με τους συνεργούς μου
και να στέλων π.μ. στον ζορζ να αναθέσει τον ρόλο της νοσοκόμας στον φόκο
γιατί θα καρφωθεί κατευθείαν ,
αφού θα ντύσει τον Τσοφ στο άβαταρ του με ένα νεγκλιζέ και πρόστυχη ρόμπα ;

π.σ.

Σοβαρά, με αποστόμωσες δεν έχω να αντιπαραβάλλω κάτι σε τέτοια επιχειρήματα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
αν ποτέ θελήσεις να με ευχαριστήσεις για την σοφία που σου προσέφερα , κλείσε μου ένα εισιτήριο για διακοπές :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
:look:

Θέλω να δηλώσω συμμετοχή για το #27

Ευχαριστώ εκ των προτέρων :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Αφού έχουμε τόσο μακρυνές βλέψεις, ρίχνω ιδέα το 28 να το κάνουμε στα Μουδανιά...:D
Είμαστε που είμαστε εδώ μαφία θα φέρουμε και το παιχνίδι, μέχρι και οι δολοφόνοι θα πεθάνουν!!!8):knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Γεια σας! :D Θέλω κι εγώ να παίξω! Διάβασα το θέμα με τους κανόνες και νομίζω τους κατάλαβα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Γεια σας! :D Θέλω κι εγώ να παίξω! Διάβασα το θέμα με τους κανόνες και νομίζω τους κατάλαβα. :redface:

Αν έχεις απορίες πόσταρε τες εδώ ώστε να είσαι έτοιμη πριν αρχίσει το παιχνίδι.. ..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Δεν έχω καμία απορία μέχρι στιγμής. :redface: Ελπίζω να μη μου δημιουργηθεί αφού ξεκινήσει το παιχνίδι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Λοιπόν..
Εγώ να ξέρετε κλείνω από τώρα το σπιτάκι μου!!!!
Θέλω να είμαι γειτόνισσα με το gianniskeeper(θα σε ... νανουρίζω καλέ μου με τις γλυκιές μου μελωδίες στο πιάνο και την ... μελωδική φωνή μου!!! και το πρωί θα σε ξυπνάνε τα γλυκά γαβγίσματα των 4 σκυλιών μου!!:))
Άντε τυχερέ! Την καλύτερη γειτόνισσα έχεις!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Και εγω μεσα...:D
Δεν πειραζει που ειμαι λιγακι ασχετη ε??:P

Kαι γω θελω να συμμετεχω...:D
Δεν πειραζει που ειμαι πολυ ασχετος ε??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Kαι γω θελω να συμμετεχω...:D
Δεν πειραζει που ειμαι πολυ ασχετος ε??:P

Αχ τι καλά που μαζευόμαστε!!!
Λέω σε αυτό που είμαστε πολύ, να απαιτήσουμε να παίξει και ο sid και να τον εκλέξουμε και Δήμαρχο!!!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Και εγώ θέλω να συμμετέχω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
καλα ετσι και μου βαλετε τα δυο αδερφια μαζι για δολοφονους θα γινει της τρελης στα διαλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
ποια είναι αδέλφια; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
ποια είναι αδέλφια; :worry:

Αυτό θα ρωτούσα και εγώ τώρα!!!:P
Γιώργο τι θες για να με κάνεις δολοφόνα??? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Και εγώ θέλω να συμμετέχω!
εσενα πρεπει να σε δολοφονισω καπως σπεσιαλ.Τι λες να σε πεταξω απο την Παναγια την Τσαμπικα?:clapup:
(απο το συγκεκριμενο μοναστηρι προερχεται και το ροδιτικο ονομα Τσαμπικος-Τσαμπικα)
Λοιπόν..
Εγώ να ξέρετε κλείνω από τώρα το σπιτάκι μου!!!!
Θέλω να είμαι γειτόνισσα με το gianniskeeper(θα σε ... νανουρίζω καλέ μου με τις γλυκιές μου μελωδίες στο πιάνο και την ... μελωδική φωνή μου!!! και το πρωί θα σε ξυπνάνε τα γλυκά γαβγίσματα των 4 σκυλιών μου!!:))
Άντε τυχερέ! Την καλύτερη γειτόνισσα έχεις!:worry:
Δεν εχω κανενα προβλημα αρκει το πακετο να μην περιλαμβανει το γειτονα απο κατω που δοκιμαζε τη μηχανη του αυτοκινητου πρωινιατικα:mad:Ειδικα τα σκυλια-γατια κτλ ειναι η λατρεια μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top