Παραξενιές και μικρές λεπτομέρειες της καθημερινότητας

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Δεν μπορώ να βλέπω ρούχα και παπούτσια πεταμένα από δω και από κει, ας είναι πεταμένα σε μια θέση μόνο:P Να φανταστείτε, με ενοχλούσε που το έτερον ήμισυ κρέμαγε τα παντελόνια στο πομολάκι της ντουλάπας, οπότε πήρα συρόμενες ντουλάπες χωρίς χερούλια:P τώρα προσπαθώ να τον μάθω να αφήνει το πιατάκι από το κολατσιό, μέσα στο νεροχύτη και όχι στο τραπέζι της κουζίνας:D (προφανώς και του προσφέρω σεκς αν το κάνει σωστά, πως αλλιώς θα μάθει?).
έχω κόλλημα με την επιβίβαση στο αεροπλάνο. Επειδή πάντα ήμουν ο κουβαλητής σε όλα σχεδόν τα ταξίδια μου, θέλω να μπαίνω πρώτη και να βάζω τα πράγματά μου στο ντουλάπι ακριβώς πάνω από το κεφάλι μου, όχι στην ουρά που είχε χώρο δίπλα από τα βαλιτσάκια των αεροσυνοδών. Αν δεν είμαι στη πρώτη δεκάδα επιβίβασης, κάνω φόνο.
βλέπω μαρία η άσχημη.-

μαρη εσυ ξεπερνας κι εμενα!!!!!! αχχαχαχα!!!!
αυτο με το αεροπλανο το χω κι εγω.
ΠΡΕΠΕΙ να ειμαι Η ΠΡΩΤΗ που θα κανει check in την πτηση, ΠΡΕΠΕΙ να παρω παραθυρο και ΠΡΕΠΕΙ να με εξυπηρετησουν με ευγενικο τροπο και προς θελου να μη τολμησουν να ξεχασουν να μου βαλουν τα μιλια η τους ποντους μου!
Μετα duty free μεχρι 10 λεπτα πριν την ΑΠΟΓΕΙΩΣΗ (αν ξερω καλα το αεροδρομιο ε) και μετα τρεχω σα φουστης και περιμενω ΟΡΘΙΑ Κ ΠΡΩΤΗ ΠΡΩΤΗ στη σειρα για να μπω στο αεροπλανο. αχαχαχ! η σειρα αυτη με απολυτη ευλαβεια ε! σε σημειο που αμα μου ρθει τουαλετα, να μη ξερω που να τη βαλω :hehe:

  • Δεν μπορω την απολυτη ησυχια. Με πιανει κριση. Σε οποιον χωρο κι αν βρισκομαι, θελω να υπαρχει μουσικη κι αν αυτο δεν γινεται, να υπαρχει τουλαχιστον μια μικρη "φασαρια" για να μην αγριευομαι. Εννοειται κι οταν κοιμαμαι.. :worry:
axaxaxaxax!!!!! :hehe::hehe::hehe:
για να μην αγριευεσαι, πιζι μ!
αχαχαχαχα ψοφησα!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Μετα duty free μεχρι 10 λεπτα πριν την ΑΠΟΓΕΙΩΣΗ (αν ξερω καλα το αεροδρομιο ε) και μετα τρεχω σα φουστης και περιμενω ΟΡΘΙΑ Κ ΠΡΩΤΗ ΠΡΩΤΗ στη σειρα για να μπω στο αεροπλανο. αχαχαχ! η σειρα αυτη με απολυτη ευλαβεια ε! σε σημειο που αμα μου ρθει τουαλετα, να μη ξερω που να τη βαλω :hehe:
η πλάκα είναι όταν ταξιδεύω με το αδέρφι, που είναι το εντελώς αντίθετο: θα μπει τελευταίος, και αν μάλιστα τον φωνάξουν από τα μεγάφωνα, το θεωρεί τρελό σουξέ!!!
δίνουμε σόου κάθε φορά που ταξιδεύουμε:D

υπάρχει και στο αεροπλάνο τουαλέτα, καλόμ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
υπάρχει και στο αεροπλάνο τουαλέτα, καλόμ.:P

ΜΗ ΜΟΥ ΤΟ ΘΥΜΙΖΕΙΣ.:mad:
Μια φορα κι εγω απο το πολυ τρεξιμο ειπα να τους την τιμησω.. σηκωθηκα κορδωθηκα και πηγα...:redface:
"Στοοοοοπ! οχι τωρα, ετοιμαζομαστε για φαι!"... παω παλι πισω... παω πιο μετα, κατειλημμενη... παω ξανα, βρωμικη ...μπαινω τεσπα με τα χιλια στο μισο τετραγωνικο τουαλετας, αρχιζουν οι αναταραξεις....

μου πηγε το σκ@το στην καλτσα, το χεις ακουστα?:confused: :redface: :P

ε περιπου αυτο!
και εκει που λεω "νταξει ισορροπησα και τωρα θα το ριξω το κατουρημα", μου χτυπαει την πορτα η γκομενα... "βγες γρηγορα αναταραξεις"!
"βρε αει χεσου θελω να κατουρησω...!" (ευτυχως δε το ακουσε, οχι βεβαια οτι ειχα και μεγαλο προβλημα :P)
και εκει που παω να τα αμολησω, γκουπ γκουπ ξανα η πορτα!
"βγες αναταραξεις!"
ουτε σε πεδιο μαχης να μουνα, τελικα κατουρησα!

και πανω στη φαση της καθαριοτητας, ανοιγει η αεοσυνοδος στην πορτα!!!!
της την τραβαω πισω με περισσειο μισος, βρακωνομαι οπως οπως και βγαινω εξω να μαλλιοτραβηχτω!

το τι εγινε περιττο να σας πω ε!

(εκτος του οτι ειπα φωναχτα ολη την ιστορια και ειχαν ψοφησει ολοι στο πισω μερος του αεροπλανου) :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ααχχαχααχαχαχαχαχ, έπρεπε να της κατεβάσεις και εκείνης το βρακί να μάθει:D:D:D
αυτή: "βγες, αναταράξεις", εσύ: "δεν είναι τίποτα, μη φοβάστε, έφαγα φασολάδα".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αχαχαχα!!!!!
:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Τώρα Τζοβάνα που είπες το σκηνικό με την τουαλέτα και το αεροπλάνο, θυμήθηκα κι άλλη παραξενιά μου. Επειδή έχω πολύ άγχος στις δημόσιες τουαλέτες ότι θα κλειδωθώ μέσα, συνήθως όταν μπαίνω δεν κλειδώνω.:redface:
Οπότε πολλές φορές έχει ανοίξει η πόρτα ενώ είμαι "επί το έργον". Το αποκορύφωμα ήταν πριν 1,5 μήνα στο αεροπλάνο που άνοιξε μια κυρία την πόρτα και πήρε μάτι τα κάλλη μου όλη η πρώτη σειρά.:redface: Μετά εγώ βγήκα σαν να μην συνέβαινε τίποτα!:whistle: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Τώρα Τζοβάνα που είπες το σκηνικό με την τουαλέτα και το αεροπλάνο, θυμήθηκα κι άλλη παραξενιά μου. Επειδή έχω πολύ άγχος στις δημόσιες τουαλέτες ότι θα κλειδωθώ μέσα, συνήθως όταν μπαίνω δεν κλειδώνω.:redface:
Οπότε πολλές φορές έχει ανοίξει η πόρτα ενώ είμαι "επί το έργον". Το αποκορύφωμα ήταν πριν 1,5 μήνα στο αεροπλάνο που άνοιξε μια κυρία την πόρτα και πήρε μάτι τα κάλλη μου όλη η πρώτη σειρά.:redface: Μετά εγώ βγήκα σαν να μην συνέβαινε τίποτα!:whistle: :D



τι λες μωρε παλαβο!!!!!!
ααααχαχαχαχα!!!!!
:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
:D:D:D:D

Νομίζω ότι αυτό το thread εξελίσσεται σε ένα από τα πιο αστεία!!

Νομίζω επίσης ότι θα έπρεπε να βρίσκονται αυτά τα posts στα μεγάλα ρεζιλίκια αλλά anyway...:whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
nop!!!
σχολιασμο κανουμε, στο ποστ της dooo.
οσο για το γελιο, αυτο το ειπα απο το πρωτο ποστ... οτι μονο αυτο θα βγει σιγουρα!!!
πες μας κι εσυ την παραξενια σου, κοπιασε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
πες μας κι εσυ την παραξενια σου, κοπιασε! :P

Αναφέρθηκα με λεπτομερέστατη λίστα πιο πριν!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
τσορι καλο μου, δεν το ειδα :redface:
btw δε μου φαινεσαι πολυ παραξενος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
απο οτι μου λένε, είναι πολύ περίεργος ο τρόπος που τρώω τα μακαρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
btw δε μου φαινεσαι πολυ παραξενος :P

Σου έχω πει ότι σ'αγαπάω,ε?
Όχι???

:bigarmhug

(Εντάξει,βέβαια,δεν τα έγραψα και όοοολα...γκουχου,γκουχου,χμ,χμ...):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Σου έχω πει ότι σ'αγαπάω,ε?
Όχι???

:bigarmhug

(Εντάξει,βέβαια,δεν τα έγραψα και όοοολα...γκουχου,γκουχου,χμ,χμ...):P

κι εγω, κι εγω!!!
πες τωρα βρε, μη ντρεπεσαι, μια παρεα ειμαστε... :P
τα πιπερατα να δω ποτε θα τα ξεκινησουμε :P:D

απο οτι μου λένε, είναι πολύ περίεργος ο τρόπος που τρώω τα μακαρόνια.
παμε σε κανα ιταλικο στο μιτινκ?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
τα πιπερατα να δω ποτε θα τα ξεκινησουμε :P:D


Αυτό είναι ένα thread από μόνο του!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
χωρίς το ρολοϊ μου κ χωρίς το δαχτυλίδι που δεν βγάζω ούτε στο μπάνιο, είμαι γυμνή!

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Άλλη μια παραξενιά μου!
Ενώ με εκνευρίζει αφόρητα με τα όσα γράφει, παίρνω κάθε μα κάθε μήνα το Cosmopolitan, σαν ψυχαναγκασμός ένα πράγμα. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
κι εγω, κι εγω!!!
πες τωρα βρε, μη ντρεπεσαι, μια παρεα ειμαστε... :P
τα πιπερατα να δω ποτε θα τα ξεκινησουμε :P:D


παμε σε κανα ιταλικο στο μιτινκ?:P

να σου πω... δεν με χαλάει... αλλά έχω δέσει στο μυαλό μου τη σουβλακερή το βράδυ... anyway... θα έχεις και την μοναδική ευκαιρία να με δεις να τρώω μακαρονάδα...

ps. Πως τρώει ο KAPAMAROU... εεε καμία σχέση!:P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

briki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η briki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
1. Ενώ καπνίζω, με ενοχλούν πολύ τα αποτσίγαρα και η μυρωδιά που προκαλεί το τσιγάρο στον χώρο...με ενοχλεί απίστευτα.
2. Αν δεν είναι όλα σε τάξη δύσκολα συγκεντρώνομαι στο να κάνω μία δουλειά. Και γενικά είμαι μανιακή με την τάξη και την καθαριότητα.
3. Αν έχω κανένα επεισόδιο βουλιμίας, μετά πρέπει να τα πλύνω όλα τα σκεύη που χρησιμοποίησα να πετάξω αμέσως ότι περίσσεψε εκτός σπιτιού ΠΑΡΑΥΤΑ.
4. Πίνω 2-3 λίτρα νερό ημερησίως, όπου βρεθώ κι όπου σταθώ υπάρχει ποτήρι με νερό, αν δεν έχω νερό δίπλα μου νομίζω ότι κάτι θα πάθω..είναι όπως σκέφτονται άλλοι ότι πρέπει να έχουν μαζί τους το κινητό τους ή χρήματα για να νιώθουν ασφαλείς...έ το αντίστοιχο συμβαίνει με μένα και το νερό - επίσης όταν έχω σχέση και κοιμάμαι, επειδή βαριέμαι να σηκώσω το κεφάλι μου για να πιω νερό, αναγκάζω τον άλλο να βάλει λίγο στο στόμα μου και να με φιλήσει για να το ρίξει στο στόμα μου....περίεργο ε; ίσως και αηδιαστικό για πολλούς αλλά εμένα δε με πειράζει όταν το κάνω αυτό με άτομα που αγαπάω.
5. Θέλω να είμαι το ΚΕΝΤΡΟ του κόσμου, under all circumstances, ήτοι τρομερή ανασφάλεια:clapup:
6. Έχω μανία με τα δάχτυλα των ποδιών, θέλω να είναι ωραία και περιποιημένα και όταν δω ότι τα δάχτυλα του άλλου είναι κάπως περίεργα......τον κοιτάζω με άλλο μάτι ...:hmm:


και πολλές πολλές άλλες παραξενιές...θα επανέλθω!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
α.Ενώ γενικά δεν είμαι τακτική δεν μπορώ με τίποτα να βλέπω μισάνοιχτες πόρτες,ανοιχτά ντουλάπια,συρτάρια κλπ.
β.Δεν μπορώ να βλέπω αναμμένο φως σε άδειο δωμάτιο, θα τρέξω αμέσως να το κλείσω ακόμη κι αν είμαι σε ξένο σπίτι:redface:
γ.Όταν καπνίζω,πίνω ή τρώω θέλω αντίστοιχα το τασάκι,ποτήρι ή πιάτο να είναι σε πολύ συγκεκριμένη θέση μπροστά μου.Επίσης το ύψος του τραπεζιού πρέπει να είναι λίγο παρακάτω από το στήθος μου, νοιώθω πολύ άβολα όταν πίνω καφέ σε τραπεζάκια σαλονιού, για να φάω σε τραπέζι πιο χαμηλό δεν το συζητάω καν.
δ.Δεν υπάρχει περίπτωση να αγγίξω φαγητό αν δεν μου αρέσει οπτικά.
ε.Με εκνευρίζουν οι άνθρωποι που κάνουν τα πάντα με το πάσο τους,μιλάνε αργά,κινούνται αργά,δουλεύουν αργά.Δεν μπορώ τόση νωχελικότητα νομίζω πως δεν κυλάει αίμα στις φλέβες τους.
στ.Όταν είμαι έξω φοράω πάντα γυαλιά ηλίου ακόμη κι όταν έχει συννεφιά θα τα βγάλω μόνο όταν σουρωπούσει ή όταν πρόκειται να πω ή να ακούσω κάτι σοβαρό γιατί έχω την εντύπωση πως με τα γυαλιά δεν μπορώ να δώσω βάση στον άλλο(είναι εντελώς κουλό το ξέρω:redface:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top