Χρόνια Πολλά σε όλους!

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.
βασικα κανενα αλλα που θα μου παει πιστευω να σας μαθω:)

Χεχε, θα είναι πιο δύσκολο χωρίς την Διασκέδαση...:(
~
Κωνσταντίνος (για να κάνουμε την αρχή:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στους συνονόματους!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


Χρονια πολλα Ντινακι!!!:clapup:
Σου ευχομαι να δημιουργησεις μια τεραστια συλλογη απο ευτυχισμενες στιγμες!!!!
Υγεια κουκλιτσα και πολλη αγαπη παντα!!!!!
Σε φιλω!!!! Μουτςςς!!!!!
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Όλοι σήμερα έχουν την τιμητική τους, ε;


Καλυψούδα :bigarmhug εύχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να 'σαι πάντα υγιής, να 'σαι πάντα τόσο χαμογελαστή όσο ήσουν όσες φορές σ' έχω δει, να χαίρεσαι την κάθε στιγμή της ζωής σου και να βρεις τον μεγάλο έρωτα κι εσύ. :D

Ντινάκι :bigarmhug τι να πρωτοπώ για σένανε; Πέρα από το να είσαι υγιής και να 'σαι ευτυχισμένη, σου εύχομαι μία πετυχημένη επαγγελματική ζωή, μ' ό,τι ασχοληθείς να το δεις να βγάζει καρπούς και να γίνεται χρυσάφι, σαν τον Μίδα ένα πράμα! :clapup: Και ανάλογες επιτυχίες και στα προσωπικά σου.

Κωστή να σε χαιρόμαστε. :bigarmhug :P Πέρα από τις κλασικές ευχές για υγεία, ευτυχία και τέτοια, εύχομαι να σε χαίρεται η κοράκλα σου και να την δεις να μεγαλώνει και να πετυχαίνει! Α, και άντε επιτέλυος να σε δούμε να πηγαίνεις για 11 Oscar. :P

vendetta χρόνια πολλά ρε συναδελφάκι και με το πτυχίο σύντομα! :D

Obscura προδότραααααααααααααααα :P χρόνια σου πολλά! :D


Τις θερμές μου ευχές σε ακόμα δύο μέλη που έχουν την τιμητική τους. :)



ps:

borat χρόνια πολλά και σε σένα. Δεν γιορτάζεις μεν, αλλά ας σου πω για να μην μείνεις παραπονεμένος. :P
Για σένα δεν έχει αγκαλίτσα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Xρόνια σου πολλά kajira!:D
Σου εύχομαι να βρεις ΟΛΑ όσα θες χωρίς τίποτα να χάνει.. λάδια:P

Χρόνια πολλά vendetta, αν και σιγά μην το δεις εκεί που βρίσκεσαι. Λίγα καψόνια και πολύ αραλίκι σου εύχομαι!:P

Χρόνια πολλά και σε σένα Obscura. :D

kalypsouli μου χρόνια σου πολλά! Όλη σου η ζωή ένα χαμόγελο!:D

Έχουμε καναν άλλον;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
kalypso, vendetta, kajira, obscura, prime και όλοι οι υπόλοιποι που ξεχνάω ή δεν ξέρω...
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πωωωωωω ξέχασα την prime!

Χρόνια πολλά ρε Ελένη! :D
Α, και στο τρελολενιώ, όπου και να 'ναι! :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Καλυψώ, Ντίνα, Βεντέτα, Χάος, χρόνια πολλά και καλά! Κάθε ευτυχία και επιτυχία εύχομαι. Δεν μπορώ να αφήσω κάποια περισσότερο γ***τη, τρελιάρικη :P ευχή γιατί δεν έχω καλή διάθεση σήμερα. Θα ευχηθώ και πάλι αύριο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Χρονια πολλα και δημιουργικα σου ευχομαι Καλυψω!!!:D
Μερες αμετρητες με υγεια πανω απ ολα, ζεστασια στην καρδια και χαμογελο στα χειλη και στα ματια!!!!!;)

Βεντετα, Χαος, Obs, Prime σας ευχομαι επισης υγεια και αγαπη στις καρδιες σας! Οι επιθυμιες σας, ειλικρινεις ευχες μου!!:D


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μα στη γιορτή μου είνα δυνατόν να έχω ένα 6ωρο φουλ χημεία?? Μετά πάει η μέρα :rant::(




Μπορούδι, γιορτάζεις; :D :D :D
Χρόνια πολλάααααααααααααααααααααααααααααα!!!! :) :) :)


Ελένη, Κωνσταντίνα ή Κώστας; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Ευχαριστωωωωω :):):)

Ελένη!Αυτό το ασυνήθιστο όνομα!! :P

Χρόνια Πολλά σε όλους όσους γιορτάζουν!!:)

Άσχετο: Ξέρω ένα παιδί που τον λένε Ελένιο :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Τι μέρα και η σημερινή...το μισό στέκι γιορτάζει!!:P

Χρόνια Πολλά
παιδιά!! Με υγεία, αγάπη, ευτυχία, όνειρα που πραγματοποιούνται, τύχη, όρεξη για ζωή, χαμόγελα...οτι επιθυμείτε + μια ευχή bonus από μένα ειδικά μελετημένη για τον καθένα σας, με αγάπη!! :-*

Καλυψάκι μου γλυκό, μην σταματήσεις ΠΟΤΕ να χαμογελάς και να είσαι το τρελοχαρουμενάκι που όλοι ξέρουμε και αγαπάμε. Καιιιιιιιιιιιι -όχι που θα σε άφηνα έτσι σουτζουκάκι μου- με ένα καλό παιδί σύντομα!!!:angelnot:

Καγίρακι όμορφο και δυναμικό, πάντα επιτυχίες στα επαγγελματικά και προσωπικά...σου αξίζουν τα κάλυτερα γιατί έχεις περάσει δύσκολες φάσεις και έχεις καταφέρει να βγεις δυνατή!! Τα καλύτερα έρχονται όμως...:);)

Χάουλα τρισμέγιστε και σαρωτικέ, Χρόνια Πολλά και σε σένα, συνοδευόμενα από καλές μουσικές, ευτυχισμένες στιγμές, πνευματικές αναζητήσεις και...να σε χαίρεται η κοράκλα σου που σαν άλλος τυφώνας Kατ(ε)ρίνα έχει συνταράξει την ζωή σου!!

Βεντέτα τι να σου ευχηθούμε εσένα; Καλά ξεμπερδέματα με τα ελληνικά στρατά και υπομονή για αρχή...:):P ότι επιθυμείς να το πάθεις με την μια!!!

Obscura
xρόνια σου πολλά και καλά!!! Stay heavy (:P) που λένε και οι φίλοι μας οι κάφροι...ότι επιθυμείς!!!

Prime να χαίρεσαι την γιορτή σου!! Ότι καλύτερο και για σένα...:)

Δεν θυμάμαι -ή δεν ξέρω- κανέναν άλλον που να γιορτάζει σήμερα!!:redface: Παρ' όλα αυτά λέω και ένα ξέμπαρκο Χρόνια Πολλά για τον άγνωστο Κωνσταντίνο και την άγνωστη Ελένη του e-steki...να σας χαιρόμαστε παίδες!! :P:)

Και Χρόνια Πολλά και στον Ιφριτάκο που έχει γενέθλια σήμερα και τον ξεχάσαμε!! Να τα εκατοστήσεις :birthday:

Ξέχασα την mpourou μας...Χρόνια πολλά κοριτσάκι:: :clapup: Να σε χαίρονται αυτοί που σ' αγαπάνε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ποσος κοσμος πια!
Χαπι νειμντει Κωννες/Κωννοι/Ελενες/Ελενιοι (:P) κι οποιος αλλος εχει γενεθλια σημερα, λες και δεν εισαστε ηδη αρκετοι!
Kajira, kalypso, chaos, mpourou, prime, vendetta, obscura, crazyhelen, και κανενας κρυφοκωνσταντινος/κρυφοκωνσταντινα/κρυφοελενη που ολο και θα χουμε..χρονια σας καλα :-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Αγαπημένοι μου στεκίτες:
Καλυψάκι

Καγιράκι
Χάος
Βεντέτα
Obscura
Prime
mpourou
fantasmenos





I wish you all the best!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Επίσης! Χεχε, Χρόνια μας πολλά!!:D
:drink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Obscura, Prime και Mpourou, συγνώμμη ειλικρινά ποθ σας ξέχασα στο αρχικό μου ποστ. Χρόνια σας Πολλά και καλά. Εύχομαι τα καλύτερα!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ΧΡΌΝΙΑ ΠΟΛΛΆ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΕ,ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΙ ΕΛΈΝΗ


-----------------------------------------
Χρόνια πολλά στους συνονόματους!:D

Ελένη σε λένε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στον Yozerehs , Ilint_ntara , ~Λένα~, oOoNantiAoOo & Guitargirl 7 αλλά και σ΄όσες κι όσους γιορτάζουν σήμερα, Κωνσταντίνο, Κωνσταντίνα & Ελένη!

Sweetkleo96, να τα χιλιάσεις & ό,τι επιθυμείς!!! Εννοείται ότι οι ευχές ισχύουν γι΄όλους & όλες , που έχουν τα γενέθλια!


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
χρονια πολλα σε ολους τους Κωνσταντινους, Κωντσταντινες και στις Ελενες!
ειστε πολλοι και βαριεμαι να γραφω τα ονοματα:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ωωωω πόσος κόσμος γιορτάζει!!!!! :D

kajira, kalypso, Great Chaos, mpourou, crazyhelen, prime, vendetta, obscura να χαίρεστε την γιορτή σας και ό,τι επιθυμείτε!!!! Πάντα χαρές να έχετε και να χαμογελάτε!!!!! :clapup::clapup::clapup:

Χρόνια πολλά και στους κρυφούς ή άγνωστους στεκίτες! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top