Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Τι ζωγραφιά να κάνω στο ψηφοδέλτιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Έναν σκύλο με ένα συγκεκριμένο σημείο στίξης στο κεφάλι : ---> , <-----

αν το καταλάβουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.

άλλη σκέψη: γιατί όταν μας λένε ότι στον ουρανό υπάρχουν 98.635 αστέρια (τυχαίο νούμερο, δεν ξέρω πόσα υπάρχουν :$) τους πιστεύουμε, και όταν μας λένε ότι το μάτι της κουζίνας καίει πρέπει να βάλουμε το χέρι μας επάνω για να σιγουρευτούμε;

something about that is awfully wrong..

Γιατί το δεύτερο είναι ευκολότερο να το εξακριβώσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
δεδομένου ότι πλησιαζεις 30 χρονών μαντράχαλος πότε περίπου υπολογίζεις να σταματήσεις να αντιδρας σα 12χρονο????:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Δεν ψηφίζω!Δεν ψηφίζω!Δ-Ε-Ν ψηφίζω!Αντεεε τωρα....:ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Μαύρη ώρα και στιγμή που πήγα να ψηφίσω...:worry::/:...από του χρόνου σαλαμάκι και εγώ!!

Μα είναι πράγμα να ψηφίζουμε χωρίς παραβάν και όοοολως τυχαίως να μπαστακώνεται πάνω από το κεφάλι σου ο κάθε άκυρος;; Γκρρρρρρ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Σκέψεις:

1:Δεν θα ήταν καλύτερο να ονομάσουμε αυτό το θέμα <<άσχημες ,η κακές ,η στραβές, η αναποδες, η αρνητικές σκέψεις.(μια και έτσι το έχουμε καταντήσει:/:)

2:Δεν θα ήταν καλύτερο να δημιουργήσουμε ένα νέο θέμα <<καλές, η δημιουργικές, η φιλικές, η θετικές σκέψεις.(δεν ξέρω για σας εγώ το'χω ανάγκη.)

3:Δεν θα ήταν καλύτερο να δημιουργήσουμε ένα θέμα γιά όσους νιώθουν κάποιο ιδεολογικό κενό





















στό στομάχι
γιά να μην μας πρήζουν κάθε φορά με την πείνα τους.
(σεβαστό ρε παιδιά, αλλά αλλά είναι σκέψεις αυτές;
βρε μπάς και έχετε % στα delivery:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ψηφισα, ψηφισα, ψηφισα!


θα μαφορησει η μανα μου...

ps. εμεις παντως ειχαμε παραβαν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Μα καλά, δεν καταλαβαίνουν ότι με το να μας πρήζουν στα τηλέφωνα (5-6 κλήσεις) δεν καταφέρνουν να τους ψηφίσουμε αλλά να μας σπάσουν τα @@;!;!;!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ποτέ δεν το περίμενα οτι θα γινόταν αυτό:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Δεν ψηφίζω!Δεν ψηφίζω!Δ-Ε-Ν ψηφίζω!Αντεεε τωρα....:ropalo:
εντάξει , ψήφισες ;

δεδομένου ότι πλησιαζεις 30 χρονών μαντράχαλος πότε περίπου υπολογίζεις να σταματήσεις να αντιδρας σα 12χρονο????:worry:
περίπου στην ηλικία που θα αρχίσω να ξεμωραίνω οπότε ως παππούς θα φέρομαι καλύτερα σαν δεκάχρονο

ψηφισα, ψηφισα, ψηφισα!


θα μαφορησει η μανα μου...

ps. εμεις παντως ειχαμε παραβαν:P

να το χαίρεστε.Η μάνα σου είναι αναρχική;Γουστάρω τρελά

Μα καλά, δεν καταλαβαίνουν ότι με το να μας πρήζουν στα τηλέφωνα (5-6 κλήσεις) δεν καταφέρνουν να τους ψηφίσουμε αλλά να μας σπάσουν τα @@;!;!;!
οι κλήσεις ενεργοποιούν την υπηρεσία υποκλοπής που έχουνε αγοράσει από τις εταιρείες κινητής τηλεφωνίας , οπότε ξέρουνε πού θα τηλεφωνήσεις και ποιο κόμμα θα βρίσεις .Από την εις άτοπο απαγωγή βρίσκουνε τι ψηφίζεις

Μα είναι πράγμα να ψηφίζουμε χωρίς παραβάν και όοοολως τυχαίως να μπαστακώνεται πάνω από το κεφάλι σου ο κάθε άκυρος;; Γκρρρρρρ...
έχω το ίδιο πρόβλημα στα δοκιμαστήρια των ρουχομάγαζων με λυσσασμένες θαυμάστριες(καλά ρε δεν τους έφτυσες κατάμουτρα - εξάλλου από τις πυρετώδεις προετοιμασίες αμφιβάλω αν πρόλαβαν να λουστούν - θα τους δροσίσεις κιόλας

ποτέ δεν το περίμενα οτι θα γινόταν αυτό:(
ούτε εγώ - αλλά τώρα που έγινε θα πάρω το αίμα μου πίσω.Μπορεί να πέσω , αλλά θα τους πάρω μαζί μου (πού να τρέχω στην κόλαση χωρίς παρέα)


:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αντε επιτελους...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τι εγινε βρε s.i.d ? Εχεις παρει εργολαβια το θεμα "σκεψεις"?:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
τι να κάνω , εγώ φταίω που είμαι σκεπτόμενο άτομο:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Σκέψεις:

1:Δεν θα ήταν καλύτερο να ονομάσουμε αυτό το θέμα <<άσχημες ,η κακές ,η στραβές, η αναποδες, η αρνητικές σκέψεις.(μια και έτσι το έχουμε καταντήσει:/:)

2:Δεν θα ήταν καλύτερο να δημιουργήσουμε ένα νέο θέμα <<καλές, η δημιουργικές, η φιλικές, η θετικές σκέψεις.(δεν ξέρω για σας εγώ το'χω ανάγκη.)

3:Δεν θα ήταν καλύτερο να δημιουργήσουμε ένα θέμα γιά όσους νιώθουν κάποιο ιδεολογικό κενό<...>στό στομάχι
γιά να μην μας πρήζουν κάθε φορά με την πείνα τους.
(σεβαστό ρε παιδιά, αλλά αλλά είναι σκέψεις αυτές;
βρε μπάς και έχετε % στα delivery:P)

Κι ένα τέταρτο:

4. ο sid σχολιάζει τις σκέψεις σας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ο ανθρώπινος εγκέφαλος δεν σταματάει ποτέ να σκέφτεται - έστω και το πιο ασήμαντο - εξού οι περίεργες εκφράσεις των ανθρώπων στα Μέσα Μαζικής Βαρεμάρας - κάτι τους τυραννάει.Από την στιγμή που διαβάζω φανατικά αυτό το τόπικ , κάτι θα σκεφτώ σχετικά με αυτό που διαβάζω.Ούτως ή άλλως όταν γράφεις πρώτα σκέφτεσαι οπότε θεωρητικά κολλάει ότι και να γράψει κανείς εδώ και η μεγαλύτερη βλακεία να είναι αφού πρώτα το σκέφτηκε.Μόνος έχεις δίκιο , όλο για φαί μιλάνε....







όχι τίποτα αλλά πεινάω και μου το θυμίζουν.Άρε να χαμε μια τούρτα...
Νεράιδα μην μιλήσεις:ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
ο ανθρώπινος εγκέφαλος δεν σταματάει ποτέ να σκέφτεται - έστω και το πιο ασήμαντο - εξού οι περίεργες εκφράσεις των ανθρώπων στα Μέσα Μαζικής Βαρεμάρας - κάτι τους τυραννάει.Από την στιγμή που διαβάζω φανατικά αυτό το τόπικ , κάτι θα σκεφτώ σχετικά με αυτό που διαβάζω.
Νεράιδα μην μιλήσεις:ropalo:
Σαφώς, το περίεργο όμως είναι η τόσο συχνή εξωτερίκευση των σκέψεων σου, οι οποίες παρεπιπτόντως πηγάζουν από τα δικά μας γραφόμενα! Και γιατί να διαβάζεις το topic αυτό φανατικά; Ξέρεις πόσο χρόνο απ' τη ζωή σου χάνεις διαβάζοντας ανούσιες σκέψεις αργόσχολων ανθρώπων; Αν σου αρέσει τόσο πολύ το να διαβάζεις σκέψεις γίνε ψυχολόγος ή πάρε το βιβλίο με τις σκέψεις του Τέσλα, αυτές ήταν μεγαλειώδεις ναι.

Ούτως ή άλλως όταν γράφεις πρώτα σκέφτεσαι οπότε θεωρητικά κολλάει ότι και να γράψει κανείς εδώ και η μεγαλύτερη βλακεία να είναι αφού πρώτα το σκέφτηκε.
Βασικά, μην είναι τόσο σίγουρος! (δεν το γράφω για σένα man, γενικολογώ)

Μόνος έχεις δίκιο , όλο για φαί μιλάνε....


όχι τίποτα αλλά πεινάω και μου το θυμίζουν.Άρε να χαμε μια τούρτα...
Έχω κι απ' αυτό. Πρώτα όμως θα φας τη φασολάδα που περιμένει στο ψυγείο να την ξεφορτωθώ (άντε, θα μουχλιάσει).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Sid, πρέπει να πετάξω τη φασολάδα...
Ήσουν άτυχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
1.ρε δεν εννοώ ότι σκεφτόμαστε κάτι ΛΟΓΙΚΟ κάτι πρωτότυπο ή κάτι με επιχειρήματα , απλά είπα ότι πριν γράψεις σκέπτεσαι αναγκαστικά , εκτός και αν αναφέρεσαι σε μια σχολή λογοτεχνική που έλεγε για την αυτόματη γραφή(γράφω ότι να ναι για να αποκαλύψω το υποσυνειδητο μου)
2.γιατί όταν σχολιάζω αλλωνών υπάρχει αλληλεπίδραση:boxing:
3.όσο για το τελευταίο , σε πιάνω αδιάβαστο

π.σ. σίγουρα χάνω χρόνο - αλλά και εσύ για να μου απαντήσεις και για να διαβάσεις την δική μου σκέψη δεν έχασες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top