Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Guys get a room!!! :pfff:



Zηλεύουμε :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ο έρωτας κι ο βήχας.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
το τραπεζικό σημείωμα του μήνα...

τόκοι: τόσο
κρατήσεις: πέντε φορές τόσο :P



α ρε μπρεχτ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Το ταξίδι που πλησιάζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
δεν θυμαμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Ερώτηση , από γνωστή και μη εξαιρετέα στήλη , σε αθηναική εφημερίδα που διανέμεται δωρεάν


Ερώτηση :
Είμαι στρέιτ και ψάχνομαι για σχέση. Όχι μόνο σεξ. Ενδιαφέρεται καμιά;


......................................................................................................................................................................



Και η Απάντηση

Συναγερμός.....κορίτσια !
Κάποιος άφησε ανοιχτή την πόρτα του μουσείου και το σκάνε τα εκθέματα :P





( Κακίες :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Μήπως είναι λίγο καμμένος; :hmm:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Bääääh.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • kakaka.jpg
    kakaka.jpg
    294 KB · Εμφανίσεις: 72

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Χτες το βράδυ, φεύγοντας από τα εγκαίνια της έκθεσης της θείας μου κι ενώ νόμιζα πως εκείνος ήταν από πίσω μου, έπιασα με άνεση αγκαζέ έναν άσχετο και άρχισα να περπατάω χωρίς να μου φανεί κάτι περίεργο, αφού με έπιασε κι αυτός κανονικά (άτιμο πορτοκαλί φόρεμα :P). Μετά από μερικά δευτερόλεπτα όμως συνειδητοποίησα πως ..σαν να κόντυνε ο αυτός που ήθελα εξαρχής να πιάσω, οπότε γυρνάω και βλέπω έναν άσχετο να μου χαμογελά και ακούω τον ..σχετικό να σχολιάζει:
-"Καλέ που πας; Εγώ είμαι ο άντρας της ζωής σου!":P

Δημιουργήθηκε δε τρελό θέμα στο τραπέζι που κάτσαμε μετά.
"Φοβερή η έκθεση, δώρο μια γκόμενα όπως βγαίνετε"

:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ριτςςςςς! :inlove:-NOT



Αφιερωμένο στο σιστεράκι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Σήμερα το πρωϊ στο λεωφορείο:

Καθόταν μια τύπισσα με πληθωρικό στήθος και με μπλούζα με "βε".
Δίπλα της καθόταν ένας που σε κάποια φάση είχε καρφώσει τα ματια του
στο επίμαχο σημείο και μόλις γύρισε εκείνη έκανε ότι κοιτούσε αλλού. :whistle:
Το έκανε αυτό 2 με 3οις φορές. . .χώρις να ντραπεί καθόλου. :shifty:
χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
το παπί τόππινγκ :hehe:

πώς μου ξεφεύγουν εμένα αυτά και τα βλέπω πάντα πιο μετά!
σιστεράκι σου το είπα ότι είσαι απίστευτη; :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Το Καλυψώ που επανήλθε.




(gimme da money, lov)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.


:rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guru

Νεοφερμένος

Ο guru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Πριν λιγο ακουσα στο derti fm την καινουρια διαφημηση του Jumbo με τον σκυλά που τραγουδαει τα δικα του για ειδη παραλιας!!!!
Έλυσα!!!!!Οι καλυτερες διαφημησεις στα fm ever! μπραβο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Εμένα πάλι μου φαίνονται εντελώς καμμένες οι διαφημίσεις του jumbo, ιδιαίτερα οι παλιές με τους "αφρικανούς μετανάστες".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Πραγματικά πετυχημένη σάτιρα για το κανονικό σίριαλ :rofl: Λύθηκα όταν το πρωτοείδα και είχα δει και το κανονικό και πραγματικά σατιρίζουν εξαιρετικά όλες τις υπερβολές της σειράς :hehe: απίστευτο

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
1ον: Τα εισιτήρια για Σάμο....
2ον: Ένα τέλειο δώρο που πήρα...
3ον: Συζήτηση μεταξύ αμόρε κι εμένα (μέσω τηλ) και την πεθερά στο ίδιο δωμάτιο....

Π:Αχ η νυφούλα μου είναι; Αχ πότε θα την πάρεις να δω κι εγώ εγγονάκι;
Ε: Ακούς τι λέει η μαμά; Να την ακούς... Πες της πόσο την αγαπώ....
Α: Εμένα μάλλον δεν με αγαπάει καμία σας τελικά :worry: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top