Εξεταστική

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
και εγώ δίνω ιστορία της τέχνης τη δευτέρα και δεν ξέρω τι να κάνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Esperius

Νεοφερμένος

Ο Esperius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Ειμαι στα Χανια,εχει τρελη ζεστη,εχει κατι κουνουπια σαν ελικοπτερα...Αντε να διαβασεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_Vampire

Νεοφερμένος

Η Dark_Vampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Εγώ σπουδάζω Κτηνιατρική στην Καρδίτσα και έχει μια απίστευτη ζέστη εδώ!!!Λιώνεις μιλάμε...!!Δύο μαθήματα μού μένουν ακόμα και τέλος.Μέχρι στιγμής καλά τα πάω,να δούμε και στα υπόλοιπα...5 Ιουλίου τελειώνω.Δε περνάει ο καιρός,δε περνάει με τίποτα!;) Αχ...Καλή επιτυχία σ'όλους σας!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Τέλος απ'τις 24. Μέχρι τώρα 3/3. Επιβεβαιώθηκε ότι ήταν μακράν η ευκολότερη εξεταστική της σχολής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Γράφω αύριο και τελιώνω την Τετάρτη... εντωμεταξύ δίνουμε ανα μια μέρα και 2 βδομάδες τώρα έχει καθημερινό οχτάωρο διάβασμα
Πραγματικά δεν πάει άλλο
όμως έτσι.
τουλάχιστον έχω περάσει όσα έχω δώσει μέχρι στιγμής.

Τέλος απ'τις 24.
Αν σε κάνω αναφορά
θα φταίω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Εδωσα ενα μαθημα και το περασα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Αλλο ενα τελευταιο μαθημα δινω την Τεταρτη και μετα τεεεεεεεεεεεεεελοοοοοοοοοοοοοοος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Αχ τελειωνω την παρασκευη.... ελπιζω μονο να μη βγουν οι βαθμοι γιατι ετσι κι αλλιως απο μαλλια δε σκιζω,δε με παιρνει να χασω κι αλλα... καταραμενη παιδιατρικη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Γράφω αύριο και τελιώνω την Τετάρτη... εντωμεταξύ δίνουμε ανα μια μέρα και 2 βδομάδες τώρα έχει καθημερινό οχτάωρο διάβασμα
Πραγματικά δεν πάει άλλο
όμως έτσι.
τουλάχιστον έχω περάσει όσα έχω δώσει μέχρι στιγμής.


Αν σε κάνω αναφορά
θα φταίω;

Συμπάσχω..Ειδικά το να δίνεις μαθήματα εξακολουθητικά σκοτώνει..Τώρα με την απεργία ελπίζω να μη σας τα μεταθέσουν για πολύ αργότερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Συμπάσχω..Ειδικά το να δίνεις μαθήματα εξακολουθητικά σκοτώνει..Τώρα με την απεργία ελπίζω να μη σας τα μεταθέσουν για πολύ αργότερα..
Το σημερινό μεταφέρθηκε για αύριο,οπότε αύριο είναι η μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Τελειωνω αυριοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!
Δεν παλευεται αλλο η κατασταση, ειλικρινα η περιμετρος του πισινου μου εχει οκταπλασιαστει απο το διαβασμα. Κανει ζεστη, τα πουλακια κελαηδουνε κι εγω διαβαζω για θεωρημα Green γαμω το κερατο.
Τελειωνω αυριο με αναλυση ΙΙ, εχω ηδη περασει 3/4 και παμε αυριο για το 4/4. Καλο Σεπτεμβρη με οσα κουβαλαω απο χειμερινο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Πέρασα το 1ο που έδωσα, γιουπι! Πιστεύω πως έχω περάσει και τα δύο μετά από αυτό. Μένουν άλλα 3 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Tέλειωσα χτες. Άμα πω ότι αυτός ο Ιούνης ήταν ευχάριστος, θα βγω ψεύτης.:whistle:
Τώρα είμαι κάπως έτσι:
Τα μαθήματα που διάβασα, τα πέρασα και με καλό βαθμό. Μόνο οι 2 Φυσικές (1ο + 2ο εξάμηνο) έμειναν για Σεπτέμβρη.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Τελίωσα σήμερα,μακράν 1 απτούς χειρότερους Ιούνηδες.
Θυμάμαι πριν 2 βδομάδες 1ο μάθημα Χαρτογραφία,τι διάβασμα έρειξα

Χρωστάω ΓαλλικάΙΙ,κανένα άλλο και δεν υπάρχει περίπτωση να ανέβω Σεπτέμβρη Αθήνα για να δώσω γαλλικά (με 4 με έκοψε η μαλακισμένη)
Στατιστική 8,το ήθελα.

Ρε απο Οκτώβρη θα είμαστε 2ετείς, πώς πέρασε έτσι ο καιρός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Ρε απο Οκτώβρη θα είμαστε 2ετείς, πώς πέρασε έτσι ο καιρός.
Ειδικά το 2ο εξάμηνο δεν κατάλαβα πότε πέρασε.
Ουσιαστικά, από μέσα Φλεβάρη μέχρι το Πάσχα ήταν το εξάμηνο. Σε αυτό το διάστημα είχαμε τον μεγαλύτερο όγκο ύλης και τις περισσότερες σειρές ασκήσεων. Μετά το Πάσχα ήταν...οι καθυστερήσεις του αγώνα!:P

Πάντως κι εγώ έρξα πολύ διάβασμα σ' αυτήν την εξεταστική, το αποτέλεσμα όμως με δικαίωσε.:)
Highlight της εξεταστικής? Το πρώτο μου 10άρι, στα Μαθηματικά II, το πανηγύρισα δεοντως!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Εγω αυριο τελειωνω. Ο χειροτερος ιουνης.. τουλαχιστον τα περασα ολα τωρα με τι βαθμους.. δε θελω να ξερω.. Ετσι μου ερχεται ολο το καλοκαιρι να μην ανοιξω το my studies για να μου ερθει μια και καλη το εμφραγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Το συγκλονιστικό της υπόθεσης είναι ότι γνωρίζετε ήδη τα αποτελέσματά σας:eek:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Το συγκλονιστικό της υπόθεσης είναι ότι γνωρίζετε ήδη τα αποτελέσματά σας:eek:.
Eμένα τα αποτελέσματα έχουν βγει σε όλα τα μαθήματα εκτός από το τελευταίο που έδινα χθες. Όμως ο καθηγητής έδειξε τις λύσεις σε όλους όσοι μείναμε μέχρι το τέλος της εξέτασης, οπότε ναι, γνωρίζω ήδη όλα τα αποτελέσματά μου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Εγώ θα τα μάθω λίγες βδομάδες πριν την εξεταστική του Σεπτέμβρη ως συνήθως οπότε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Εγώ θα τα μάθω λίγες βδομάδες πριν την εξεταστική του Σεπτέμβρη ως συνήθως οπότε...
Γιατί τόσο αργά;:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top