Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
:eek: Συντονίσου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αν ξες, βοήθα, αν όχι, σιώπησε για πάντα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Την σκοτωσαν στα μουλωχτα. Το ειχε ζητησει η Knee-yah !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
https://www.e-steki.gr/showpost.php?p=384526&postcount=134

Να το δουν και οι λοιποί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ευχαριστώ, ήθελα πολύ να γίνω ρόμπα και σήμερα :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Περτικαλί! :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ταξίδευα λεεεεεεεεεεεεεεε :redface:

Για αύριο σάμαν...No reason...έτσι μου ήρθε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Kι εγω Vkey.

Νο reason :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Και οι Χριστουγεννιάτικες εκπλήξεις της αγαπημένης σας συντονιστικής....

  • Νέος παίχτης στο παιχνίδι: Υποδεχτείτε τη Stalitsa. Αν έχει καμιά απορία να είστε ευγενικοί και να της πείτε. Από αυτό το σημείο θεωρείται κανονική παίχτης, κι από 'δω και στο εξής όπου αναφέρεται "ενεργός παίχτης" εννοείται ένας εκ όσων είναι εντός παιχνιδιού μαζί με τη Σταλίτσα.
  • Ένας εκ των ενεργών παιχτών έγινε ρουφιάνος (φυσικά η ταυτότητά του θα αποκαλυφθεί σε δολοφόνος και πολίτες στο πέρας του παιχνιδιού).
  • Ένας εκ των ενεργών παιχτών μπαίνει στην ομάδα των δολοφόνων (φυσικά διαφορετικό άτομο από τον ρουφιάνο).


Enjoy the show.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Εεεε, για wait, ο Βιλλ γιατί ψήφισε θετικά το ποστ της Vkey? Και καλά συμφωνεί? Νταμν γιου μαν :(

Εμένα μου βρωμάτε όλοι. Και θα ψηφίσω αύριο.

Εντιτ: σιγά τις εκπλήξεις. εγώ περίμενα κάνα στριπ σόου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Εεεε, για wait, ο Βιλλ γιατί ψήφισε θετικά το ποστ της Vkey? Και καλά συμφωνεί? Νταμν γιου μαν :(

Εμένα μου βρωμάτε όλοι. Και θα ψηφίσω αύριο.

Εντιτ: σιγά τις εκπλήξεις. εγώ περίμενα κάνα στριπ σόου.


χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!:laugh::laugh::laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Shaman!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Όλα τα ωραία γίνονται σε αυτό το γύρο κι εσείς με βγάλατε από την πρώτη μέρα, την ατεχία μουυυ! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εεεε, για wait, ο Βιλλ γιατί ψήφισε θετικά το ποστ της Vkey? Και καλά συμφωνεί? Νταμν γιου μαν :(

Εμένα μου βρωμάτε όλοι. Και θα ψηφίσω αύριο.

Εντιτ: σιγά τις εκπλήξεις. εγώ περίμενα κάνα στριπ σόου.

Ο Bill δεν παιζει ρε :P Αλλα αμα έβαζα ποστ θα μπέρδευα κανενα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Και οι Χριστουγεννιάτικες εκπλήξεις της αγαπημένης σας συντονιστικής....
  • Νέος παίχτης στο παιχνίδι: Υποδεχτείτε τη Stalitsa. Αν έχει καμιά απορία να είστε ευγενικοί και να της πείτε. Από αυτό το σημείο θεωρείται κανονική παίχτης, κι από 'δω και στο εξής όπου αναφέρεται "ενεργός παίχτης" εννοείται ένας εκ όσων είναι εντός παιχνιδιού μαζί με τη Σταλίτσα.
  • Ένας εκ των ενεργών παιχτών έγινε ρουφιάνος (φυσικά η ταυτότητά του θα αποκαλυφθεί σε δολοφόνος και πολίτες στο πέρας του παιχνιδιού).
  • Ένας εκ των ενεργών παιχτών μπαίνει στην ομάδα των δολοφόνων (φυσικά διαφορετικό άτομο από τον ρουφιάνο).
Enjoy the show.

:hypno::wacko::wacko::wacko::wacko::wacko::wacko:




:boxing::ropalo::ropalo:


------------edit
άρα τώρα σε 12 ενεργούς παίκτες έχουμε κατά μέγιστον 4 δολοφόνους εντός και 1 ρουφιάνο (που κάνει ότι του κατέβει), ντα ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Eνας εκ των ενεργών παιχτών μπαίνει στην ομάδα των δολοφόνων (φυσικά διαφορετικό άτομο από τον ρουφιάνο).


:eek::help:


Θα μας πειτε αν εχει βγει κανενας δολοφονος?
Γενικα.. Καντε ενα refresh γιατι εχουμε χασει λιγο την μπαλα. :D:shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Και οι Χριστουγεννιάτικες εκπλήξεις της αγαπημένης σας συντονιστικής....
  • Νέος παίχτης στο παιχνίδι: Υποδεχτείτε τη Stalitsa. Αν έχει καμιά απορία να είστε ευγενικοί και να της πείτε. Από αυτό το σημείο θεωρείται κανονική παίχτης, κι από 'δω και στο εξής όπου αναφέρεται "ενεργός παίχτης" εννοείται ένας εκ όσων είναι εντός παιχνιδιού μαζί με τη Σταλίτσα.
  • Ένας εκ των ενεργών παιχτών έγινε ρουφιάνος (φυσικά η ταυτότητά του θα αποκαλυφθεί σε δολοφόνος και πολίτες στο πέρας του παιχνιδιού).
  • Ένας εκ των ενεργών παιχτών μπαίνει στην ομάδα των δολοφόνων (φυσικά διαφορετικό άτομο από τον ρουφιάνο).
Enjoy the show.

Για να καταλάβω και εγώ, επειδή είμαι ξανθιά και μπερδεύτηκα :confused:! Στο παιχνίδι συμμετέχει πλέον και η Stalitsa και άρα είμαστε 11! Επιπλέον, ένας, μέχρι τώρα πολίτης, έγινε δολοφόνος και ένας άλλος, μέχρι τώρα πολίτης, έγινε ρουφιάνος! Σωστά;:worry:

:eek::help:


Θα μας πειτε αν εχει βγει κανενας δολοφονος?
Γενικα.. Καντε ενα refresh γιατι εχουμε χασει λιγο την μπαλα. :D:shifty:

Ναι, ναι ένα refresh το ζητάω και εγώ γιατί μου φαίνεται οτι έχω μπερδέψει τα αυγά με τα πασχάλια :P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Πως να κάνουμε refresh αφού ούτε τους δολοφόνους δεν θυμόμαστε...Και γενικά μας έχουν γραμμένους και ούτε τον καινούργιο δολοφόνο δεν μάθαμε...:mad: :mad: :P

Θα παρακαλούσα έναν δολοφόνο να με ενημερώσει με πμ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Πως να κάνουμε refresh αφού ούτε τους δολοφόνους δεν θυμόμαστε...Και γενικά μας έχουν γραμμένους και ούτε τον καινούργιο δολοφόνο δεν μάθαμε...:mad: :mad: :P

Θα παρακαλούσα έναν δολοφόνο να με ενημερώσει με πμ. :P

Χαχαχαχα!!! :P:P:P Μάλλον δεν είμαι η μόνη που έχει χάσει επεισόδια! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top