Χρόνια Πολλά σε όλους!

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλε ΚΟΥΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!
Δεν ηξερα οτι ειχες γενεθλια..!! χρονια πολλα και πολυ ευτυχισμενα!
τα δεχεσαι καθυστερημενα??:redface:

καλέ ναι... σιγά... τι είναι τα χρόνια πολλά? φακές να χαλάσουν μετά από μέρες? :P
οι ευχές είναι πάντα καλοδεχούμενες όποτε κι αν είναι!
σε ευχαριστώ πολύ :)


Χρόνια πολλά και καλά σε όλα τα παιδιά που σήμερα έχουν τη γιορτή τους...
απ όσο θυμάμαι, Bill, viki_thess, vkey, ifrit...
αν ξέχασα κάποιον, συγγνώμη... οι ευχές πάντως ισχύουν για όλους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Βικάρα, Βάσω, καμένε Λινουξά Μπιλάκο αλλά και φρουφρούλη χρόνια σας πολλά!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Σας ευχαριστώωωωωωωωωωω πάρα μα πάρα πολύ!!! :D

Χρόνια πολλά Βικάκι- Billάκι-Βro (aka ifritako) και όποιον άλλον ξεχνάω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κάνας Βασίλης; Βασιλική; Βίκυ; Κερνάτε; Όχι; Δεν σας εύχομαι. :P




Χρόνια σας πολλά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Χρονια πολλα σε ολα τα παιδακια του e-steki! Καλη χρονια με υγεια και οτι επιθυμει ο καθενας ξεχωριστα. :D

Χρονια πολλα και σε billακο, Vkey, ifrit και λοιπους για χθες. :D:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ξανά ευχαριστώ!:)
Vkey ξανά χρονια πολλα!:P και στον ifrit ,bill_slayer ,viki_thess και στους λοιπούς/ες συνονοματους/ες! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
χρόνια πολλά σε βάσω, βικούλα και μπιλλ και σε όσους άλλους έχουν την ονομαστική τους εορτή σήμερα:D

Όντως, χρόνια πολλά στους εορτάζοντες!

ψ: dooo, με γεια τις φώτο :D

πωπω dooo, λιωνω με τις φωτο.....


Και για να ειμαι ον τοπικ, χρονια πολλα στα παιδακια που γιορταζουν!(βασω, vkey, bill.... ξεχναω κανεναν?)

Χρόνια Πολλά σε όλους και κυρίως στους στεκίτες που γιορτάζουν. Φιλάκια!

Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες (Bill, viki_thess, vkey κ λοιπούς που δεν θυμάμαι:redface:)

Χρόνια πολλά στους Βασίληδες, τις Βασιλικές και όποιους άλλους μπορεί να γιορτάζουν!:D

vkey ,bill, bill slayer και λοιποι εορταζοντες, χρονια σας πολλα και καλα!:)

Χρόνια Πολλά σε όσους γιορτάζουν!!! Να είσαστε πάντα ευτυχισμένοι και ότι επιθυμείτε να το αποκτήσετε!!! :)

καλέ ναι... σιγά... τι είναι τα χρόνια πολλά? φακές να χαλάσουν μετά από μέρες? :P
οι ευχές είναι πάντα καλοδεχούμενες όποτε κι αν είναι!
σε ευχαριστώ πολύ :)


Χρόνια πολλά και καλά σε όλα τα παιδιά που σήμερα έχουν τη γιορτή τους...
απ όσο θυμάμαι, Bill, viki_thess, vkey, ifrit...
αν ξέχασα κάποιον, συγγνώμη... οι ευχές πάντως ισχύουν για όλους :)

Βικάρα, Βάσω, καμένε Λινουξά Μπιλάκο αλλά και φρουφρούλη χρόνια σας πολλά!! :D

Σας ευχαριστώωωωωωωωωωω πάρα μα πάρα πολύ!!! :D

Χρόνια πολλά Βικάκι- Billάκι-Βro (aka ifritako) και όποιον άλλον ξεχνάω :redface:

Ξανά ευχαριστώ!:)
Vkey ξανά χρονια πολλα!:P και στον ifrit ,bill_slayer ,viki_thess και στους λοιπούς/ες συνονοματους/ες! :D

σενκ γιου ολ για τις ευχες:redface:
και με τη σειρα μου χρονια πολλα σε μπιλακο βικακι και φρου φρου και οποιον αλλον ξεχναω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Χρονια σας πολλααα παιδιααααα.
(Ναι, ειμαι πιο αργη απ'την καθυστερηση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά στην Βάσω, τους Βασίληδες που έχω σε εκτίμηση και αγαπώ πολλύ, χρόνια πολλά σε Χρηστίνες και Χρήστους Μανώληδες και όλα τα παιδιά του Στεκιού, σήμερα κατάφερα να μπώ σε μία σειρά οπώτε ζητώ και συγνώμη για την καθυστέρηση:redface:


Ευχομαι το νέο έτος να σας φέρει αυτό που προσπαθείτε να αποκτίσετε καιρό τώρα και λαχταράτε, και πάνω απο όλα υγεία.

Χρόνια πολλά στα σημερηνά που έχουν γενέθλια, έυχομαι να βρούν τα πάντα μπροστά τους που μπορεί να τους κάνει να χαμογελάν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Αν και καθυστερημένα...
Χρόνια πολλά και καλά σε όλους!!! Εύχομαι το 2008 να είναι μια δημιουργική και ευτυχισμένη χρονιά!!!!
Επίσης, χρόνια πολλά στην φίλη μου την Βάσω από την Θεσσαλονίκη ( Βασούλα μου ό,τι επιθυμείς!!!!) και σε όλους άλλους γιόρταζαν και γιορτάζουν αυτές τις μέρες!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Κάποιος έχει γενέθλια σήμερα!!!

Χρόνια πολλά Hunter!!! :) Να τα εκατοστήσεις και οτι επιθυμείς!!! Εύχομαι αυτός ο χρόνος να σου φέρει αμέτρητες χαρές και καθόλου λύπες!!! :)

Χρόνια πολλά και στους υπόλοιπους που έχουν γενέθλια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
φτουυυυυυυυυυυυ
δεν πρόλαβα να δώσω την πρώτη ευχή κι ας το ήξερα μαμώτο!

δεν πειράζει όμως :P


δεν ξέρω τι να ευχηθώ για αυτόν που τα έχει όλα
ή μάλλον όχι... ξέρω....
του εύχομαι να καταλάβει ότι τα έχει όλα ;)


χρόνια πολλά και καλά ΦΙΛΕ μου :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Χρόνια πολλά μεγάλε Θοδωρή!
Να 'σαι πάντα καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τέλεια η ευχή της Αναστασίας! :D

Φίλε Τεό, χρόνια σου πολλά και καλά! Να χαίρεσαι όσους αγαπάς (και είναι κάμποσοι ζωή να 'χουνε! ;) )

Επίσης Χρόνια πολλά σε όσους δεν ευχήθηκα τις τελευταίες ημέρες :redface: Να με συμπαθάτε μα ξεχάστηκα με τις γιορτές... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και καλά Θοδωρή! :cake::birthday:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα Hunter:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Κάποιος έχει γενέθλια σήμερα!!!

Χρόνια πολλά Hunter!!! :) Να τα εκατοστήσεις και οτι επιθυμείς!!! Εύχομαι αυτός ο χρόνος να σου φέρει αμέτρητες χαρές και καθόλου λύπες!!! :)

Χρόνια πολλά και στους υπόλοιπους που έχουν γενέθλια!

φτουυυυυυυυυυυυ
δεν πρόλαβα να δώσω την πρώτη ευχή κι ας το ήξερα μαμώτο!

δεν πειράζει όμως :P


δεν ξέρω τι να ευχηθώ για αυτόν που τα έχει όλα
ή μάλλον όχι... ξέρω....
του εύχομαι να καταλάβει ότι τα έχει όλα ;)


χρόνια πολλά και καλά ΦΙΛΕ μου :kissing:

Χρόνια πολλά μεγάλε Θοδωρή!
Να 'σαι πάντα καλά!

Τέλεια η ευχή της Αναστασίας! :D

Φίλε Τεό, χρόνια σου πολλά και καλά! Να χαίρεσαι όσους αγαπάς (και είναι κάμποσοι ζωή να 'χουνε! ;) )

Επίσης Χρόνια πολλά σε όσους δεν ευχήθηκα τις τελευταίες ημέρες :redface: Να με συμπαθάτε μα ξεχάστηκα με τις γιορτές... :redface:

Χρόνια πολλά και καλά Θοδωρή! :cake::birthday:


Χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα Hunter:)


σας ευχαριστω ΟΛΟΥΣ παρα πολυ για τις ευχες σας!

επλιζω να πιασουν τοπο, γιατι ετσι οπως ξεκινησε η χρονια πιστευω οτι θα ειναι η καλυτερη μου :)

και παλι σας ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Χρόνια πολλά μωρό μου.. ψάχνω ώρα να βρω τι θα γράψω, αλλά δεν βρίσκω κάτι ιδιαίτερο όσο εσύ.. βρήκα βέβαια μια τούρτα που σου ταιριάζει γάντι και είναι μια αρχή κι αυτό! :P



Happy birthday to you, this is your day.
On this day for you we 're gonna love you in every way.
This is your day, your day, happy birthday to you, to you, to you.

Happy birthday to you, you 're still young.
Age is just a number, don 't you stop having fun.
This is your day, your day, happy birthday to you.
This day only comes once every year,
Because you 're so wonderful with each and everything you do, hey!

Happy birthday to you, this is your day.
On this day for you were gonna love you in every way.
This is your day, your day, happy birthday to you, to you.
This day is only for you, cause you 're so special in every way,
Happy birthday to you!



Σου εύχομαι τα καλύτερα μέσα από την καρδιά μου, να σε χαίρονται όσοι σ' αγαπάνε (νι, κι εγώ :redface:) και ελπίζω όλα σου τα όνειρα να γίνουν ένα ένα πραγματικότητα..

:inlove:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Ευχαριστώ kaj, αλλά δεν έχω γενέθλια σήμερα... τον Μάρτιο είναι!

edit: ΟΚ, τώρα κατάλαβα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Απλό και λιτό: ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top