Τι να φάω το βράδυ;

grape

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η grape αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
...................

εεε τώρα τι να πούμε άλλο...αυτά είναι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γλάρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Home-made burrito :D

Συνήθως βάζω το κοτόπουλο που έμεινε από το μεσημέρι, μαρούλι, ντομάτα, γκούντα, σως που φτιάχνω μόνη μου, ψιλοκομμένο ζαμπόν [αν έχω] και πιπεριές[αν έχω].

Yum!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
Πάρε μια πολυβιταμίνη και φάε ενα γιαούρτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 60 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
πάρε αυτή την μεξικάνικη πίτα που είναι σαν αραβική βάλε μέσα μικρές κοτομπουκιές και καρότο με πιπεριές που θα έχεις τσιγαρίσει στο τιγάνι πρώτα..πρόσθεσε και λίγο ταμπάσκο και κέτσαπ όσο θες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
πάρε αυτή την μεξικάνικη πίτα που είναι σαν αραβική βάλε μέσα μικρές κοτομπουκιές και καρότο με πιπεριές που θα έχεις τσιγαρίσει στο τιγάνι πρώτα..πρόσθεσε και λίγο ταμπάσκο και κέτσαπ όσο θες..

Πολύ καλό ακούγεται...:slourp:
Εγώ συνήθως τρώω μαρουλοσαλάτα με τόνο, φέτα και ένα βραστό αυγό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Γιαούρτι με δημητριακά, φρούτα και λίγο μέλι. Το γεύμα αυτό γίνεται ακόμα πιο υγιεινό αν προσθέσετε λίγα καρύδια κι ένα τριμμένο καρότο στο μπολ με τα δημητριακά και τα φρούτα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Home-made burrito :D

Συνήθως βάζω το κοτόπουλο που έμεινε από το μεσημέρι, μαρούλι, ντομάτα, γκούντα, σως που φτιάχνω μόνη μου, ψιλοκομμένο ζαμπόν [αν έχω] και πιπεριές[αν έχω].

Yum!
Μιλάς τόσο άνετα για το κοτόπουλο, κάθε μεσημέρι κοτόπουλο έχετε;:P
κοίτα τι ξέθαψα :P
λοιποοοοοον τώρα λόγω δίαιτας φρουτάκι

αλλά το αγαπημένο μου είναι:
σαλάτα μαρούλι,κρεμμύδι χλωρό,καλαμπόκι,κομματι τόνο ή κοτόπουλο ή και σνίτσελ ,λάδια ξύδια και τα ρέστα
Ε μαλακία αυτό.
Δηλαδή τι σημαίνει δίαιτα και φρούτο; Δλδ η σαλάτα παχαίνει; -.-
Το λέω γιατί και γω σαλάτα τρώω και δεν χάνω γράμμαριο.:P

Α.. και να πω και γω
για βράδυ γιαούρτι με φρυγανιές
ή σαλάτα με ντομάτα και ντάκος (μόνο αυτά, τα υπόλοιπα είναι ακριβά αν τα θες σε καθημερινή βάση, εκτός κι αν φυτέψω αγγούρια στο μπαλκόνι) (επίσης το ντάκος δορίζει την θέση του στη μια φέτα ψωμί κομμένη σε κομματάκια μπλατσ μέσα στη σαλάτα όταν οι τσέπες στενεύουν)
και δυστυχώς σπανίως τρώω κάτι διαφορετικό
ψέμα, αν με τραβήξει πολύ και φέτα με μέλι (κάτι αρνητικό για μένα που πρέπει να έχω το ψωμί σαν λιβάνι:P)

Τώρα κάτι τύποι φρούτα και τέτοια μόνο στις αφόρητες ζέστες που δεν μπορείς να κάνεις ούτε βήμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 60 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Μη μένετε νηστικές ούτως η άλλος κανείς δε πάχυνε από ένα τοστ και μια σαλάτα που έφαγε το βράδυ,αλλά από όλες τις ενδιάμεσες βλακείες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Πιτόγυρο από σαλόνικα και μπύρα ή κόκα-κόλα.

Αλήθεια σεεεε λέεεεεωω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Μη μένετε νηστικές ούτως η άλλος κανείς δε πάχυνε από ένα τοστ και μια σαλάτα που έφαγε το βράδυ,αλλά από όλες τις ενδιάμεσες βλακείες..

ακριβώς!δεν κάνει να παραλείπουμε γεύματα και δεν κερδίζουμε και τίποτα αν το κάνουμε:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top