Προτάσεις για οικονομικά Media players

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Μήπως αν έβαζες κάποια έτοιμη - φορτισμένη μπαταρία και δοκίμαζες να δεις αν θα δουλέψει; :P

Γίνεται???? Έχει μια ειδική μπαταρία που φορτίζει από το USB!!!
Πειράζει να το βγάλω από το καλώδιο και να δώ αν ανοίγει ή θα κάνω χαζομάρα????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γίνεται???? Έχει μια ειδική μπαταρία που φορτίζει από το USB!!!
Πειράζει να το βγάλω από το καλώδιο και να δώ αν ανοίγει ή θα κάνω χαζομάρα????
Όταν λες ειδική; Λιθίου ή των 1.5V, επαναφορτιζόμενη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Όταν λες ειδική; Λιθίου ή των 1.5V, επαναφορτιζόμενη;

Τώρα σώθηκες.... Απλά έχει μία μπαταρία που φορτίζει μόνο από το USB του υπολογιστή μου... τώρα τί μπαταρία είναι αυτή δεν ξέρω.... Στις πληροφορίες λέει μπαταρία Li - Ion!!!! Αχ ανυπομονω να περάσει η ώρα να το επεξεργαστώ...!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Το άνοιξα! Πέρασα τραγουδάκια... Πάααααααααααααααααααααααααααρα πολύ ωραίο!!! Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια!!!!:yahoo:

ΕΧΡ φοβερή ποιότητα ήχου... Είχες δίκιο...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Για εμένα οι 12 ώρες είναι υπερβολικό σε Li-ion. Αλλά anyway

Χαίρομαι που έχει καλή ποιότητα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω θελω να αγορασω ενα δωρο για τον αδερφο, και μου αρεσε αυτο.
Το εχει κανενας? Γνωμες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kargas

Νεοφερμένος

Ο Kargas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αθλητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
χα! και γω ιο-ιο αυτο που λες και συ σε άσπρο όμως , η αυτο:

https://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.569430 :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top