Shopping Therapy

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Εσώρουχα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Προχθές πέθανα στα ψώνια...
Πήρα λίγα αλλά καλά, το βιβλίο "Αγριόκυκνοι: οι τρεις κόρες της Κίνας" για τον ιχλιμπεντούλη, και αυτό

με 4 σφαιρικά κεριά μέσα, κόκκινα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
2κασκολ, ενα σκουφι, το Ε90 και εχει και συνεχεια....:clapup:
Sweeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet!!!!!!!!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
2κασκολ, ενα σκουφι, το Ε90 και εχει και συνεχεια....:clapup:
Sweeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet!!!!!!!!!!!!!!!!:D

Ποιο? :eek: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Θελω ΠΑΑΑΡΑ πολλα πραγματα να παρω και να δω ποτε θα προλαβω!!! Μου τη δινουν τα ψωνια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Εισιτήρια! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Αγόρασα 1 πολύ ωραίο και σέξυ little black dress, 1 παλαβή φούστα και το νέο άρωμα Prada. Υπέροχα ψώνια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Ένα ασημένιο μονόγραμμα για το λαιμό μου, με μια αλυσιδίτσα!
Και το T.Sonic 840!!!!(Δώρο του μπαμπά μουουουοουου))):clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Dolce e Gabbana
"Light Blue" :inlove::inlove: (έχω έρωτα με αυτό το άρωμα λέμε)







(+ Body Lotion & Shower Gel )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Ενα ωραιο σετ εσωρουχων (απο την αδερφη μου για μενα) και ενα κοκκινο δερματινο πορτοφολι (απο μενα στην αδερφη μου):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
ένα ζακετάκι μπολερό κοντομάνικο, με μανίκια νυχτερίδα, μελιτζαν΄με κεντήματα
μία ζακέτα πλεκτή μαύρη με μεταλλικά κουμπάκια στο πλάι και μπροστά πλέξη αλά στρατιωτικό σακάκι
ένα γιλέκο μαύρο
δώρο για τον μπαμπά ένα παντελόνι
δώρο για τη μαμά εκ μέρους του μπαμπά, ένα φόρεμα
δώρο για τη μαμά από εμένα και τη σίστερ, πιτζάμες
ε... και κάτι που ξεχνάω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Aυτό, δώρο του μπαμπά μου σε μένα! :)
Κι αυτό, δώρο δικό μου στη ξαδερφούλα μου για την γιορτή της αύριο! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Δύο μπλούζες από το Earth Collection και ύστερα από βιβλιοπωλείο χαρτόνια, χαρτιά και τα σχετικά, καθώς και το "Η Δίκη" του Κάφκα (δώρο για φίλη), και το "Η Αγέλαστη Πολιτεία και οι Καλικάτζαροι" των Κατσιμίχα (δώρο για άλλη φίλη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Επιτέλους πήρα μπαταρία για το κινητό,γιατί η προηγούμενη τα χε φτύσει τελείως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
πηρα κατι τεεεεεεεεεεεεελειες μποτες και την παραμονη της πρωτοχρονιας θα παμε με τον αντρα να ψωνισουμε ρουχα:clapup::clapup::clapup: αχ πολυ μ αρεσει να ψωνιζω τα χμας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
axx...καλλυντικοφαρμακα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
1 μωβ φουστάνι βραδινό, 1 make-up και λιχουδιές από μαγαζί με βιολογικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Εγώ αυτές τις μέρες άχω ψωνίσει πάρα πολλά πράγματα!

Μερικά από αυτά είναι: μπότες, κασκολ, γάντια, ακουστικά για το κρύο, 4 μπλούζες, ένα μπολερό, 1 σετ σκιών (δώρο για την μαμά μου) και 2 κολώνιες (just cavalli her, paco rabanne black xs)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Πιτζάμες, τσάντα, ένα αναμνηστικό από τη Βιέννη, για τη συλλογή μου, και δώρα για όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πήγα στο Public και αγόρασα υλικό για δουλειά, 1 dvd με περιοδεία της Shakira και το ''Golden Compass''!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top