Απολαμβάνετε την παρέα με τον εαυτό σας;

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Μερικές φορές ναί.... Τις περισσότερες φορές όμως θέλω να έχω μια παρεούλα!!! Μπορώ να πώ ότι "φοβάμαι" την μοναξιά....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
σιγουρα οχι εγω....πληττωωωω
σημερα π.χ που κατα κυριο λογο ημουν εγω και ο εαυτουλης μου...απορω πως με εχω αντεξει ακομα....
:redface:
Και δεν εισαι η μόνη !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αλήθεια, ποιοι από εδώ αποζητούν την παρέα με τον εαυτό τους;
The story of my life.



Είναι απαραίτητες για μένα κάποιες ώρες που θα 'μαι εγώ, η ησυχία ή η μουσική και οι σκέψεις μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Εγώ θέλω τον χώρο μου κ τον χρόνο μου.
Δλδ δε μπορώ να είμαι συνέχεια on-line (μεταφορικά το εννοώ:P) κ συνέχεια σε εγρήγορση...χρειάζομαι λίγο χρόνο για μένα κ είναι κ κάποιες στιγμές που δε θέλω να ακούω ούτε "κιχ" ούτε τηλέφωνα ούτε πόρτες να χτυπούν ούτε τπτ. Just me myself and I.
Οπότε από αυτήν την άποψη, ναι, απολαμβάνω την παρέα με τον εαυτό μου (κ είμαι κ πολύ δημιουργική εκείνες τις στιγμές).:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gsova

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 782 μηνύματα.
εγώ την απολαμβάνω την παρέα με τον εαυτό μου, αλλά δε βρισκόμαστε και πολύ συχνά ρε γμτ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
εγώ την απολαμβάνω την παρέα με τον εαυτό μου, αλλά δε βρισκόμαστε και πολύ συχνά ρε γμτ... :P

Δεν τον πετυχαίνεις, ε? Είναι πολυάσχολος? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gsova

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 782 μηνύματα.
Δεν τον πετυχαίνεις, ε? Είναι πολυάσχολος? :P

μου τον απασχολούν συνέχεια με αποτέλεσμα να με παραμελεί... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helena

Νεοφερμένος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Την απολαμβάνω πάρα πολύ. Και όλες τις ενδοσκοπικές τάσεις που έχει σαν επακόλουθο. Φτάνει να μην είναι η αποκλειστική παρέα. Τα άκρα δεν ωφέλησαν ποτέ κανέναν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
μου τον απασχολούν συνέχεια με αποτέλεσμα να με παραμελεί..
Aυτα παθαινεις αμα δεν διαθετεις καμια 15αρια να χεις να παιζεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Aυτα παθαινεις αμα δεν διαθετεις καμια 15αρια να χεις να παιζεις...

Παραπάνω δεν είχες εσύ? :hmm:








:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Σσσστ ! 15 δηλωνω στην εφορια γιατι μετα ανεβαινει πολυ το ποσο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
The story of my life.

Είναι απαραίτητες για μένα κάποιες ώρες που θα 'μαι εγώ, η ησυχία ή η μουσική και οι σκέψεις μου.

^ What he said.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

osfad

Νεοφερμένος

Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΚΟΓΚΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Μου αρεσαι και εμενα να μενω και να σηζηταω με τον ευατο μου ειδηκα τα απογευματα εβαζα λιγη καλη μουσηκη και σκευτομουν. Καποιες φορες κατι με επιαναι και ξεκηναγα καθως σκευτομουνα να κοβο βολτες μεσα στο σπιτι αυτο γηνοντανε σηχνα τα τελευτεα 2 χρονια. Τωρα ευτηχος βρηκα μια τρομερη παρεα, γιαυτο το Dark Kronos μην κλεινεσε μεσα μονος σου σηνεχεια βγες εξω και κανε νεες παρεες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

crazy_balloon

Νεοφερμένος

Η crazy_balloon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Μου αρέσει πολύ αλλά όχι τόσο ώστε να ξεχνάω και τους γύρω μου! Άλλωστε με τον εαυτό μου έχω ώρες να τα πω μέσα στην ημέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Greek_Lover

Νεοφερμένος

Ο Νikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επενδυτής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
You can't be lonely if you like the person you are alone with!
Dr.Wayne Dyer
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

osfad

Νεοφερμένος

Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΚΟΓΚΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
You can't be lonely if you like the person you are alone with!
Dr.Wayne Dyer
Τι ειπαις τωρα ρε μεγαλε με κουφανες:crazy::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefeli1970

Νεοφερμένος

Η nefeli1970 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Κάπου κάπου μου αρέσει

αλλά γενικά προτιμώ την παρέα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Η συζήτηση με τον εαυτό μου??? Μ'αρέσει. Αλλά όταν συζητάω με κάποιον θέλω να με κοιτάζει στα μάτια...:confused::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Γιατι δεν βλεπεσαι στο καθρεφτη τότε? :P

Καμια φορα, ο ευατος μας ειναι ο μονος που μας καταλαβαινει απολυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Γιατι δεν βλεπεσαι στο καθρεφτη τότε? :P

Τρομάζω...:worry:
Δε μ'αρέσουν οι καθρέφτες...:)

Πιστεύω ότι, είτε το καταλαβαίνουμε είτε όχι, συνέχεια συζητάμε με τον εαυτό μας. Ακόμα κι όταν είμαστε με παρέα, υπάρχουν στιγμές που το κάνουμε. Θυμόμαστε κάτι ή αισθανόμαστε και θέλουμε να το "συνειδητοποιήσουμε". Οπότε, στρεφόμαστε μέσα μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top