Αθηναίοι ενωθείτε!

Σε ποιό δήμο της Αθήνας κατοικείτε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 86)

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Βγάζουν καλά κορίτσια οι πλαγιές της Πάρνηθας? Και εγώ 11 μήνες εκεί τι έκανα :fool:
Να απαντήσω εγώ? Ε? Ε?:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Ζωγράφου!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Γαλάτσ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Δάφνη! Αν κ Δαφνί θα μου ταίριαζε καλύτερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ηλιούπολη!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
Μενιδι..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εσύ είχες πει ότι είσαι κοντά στη Γαρδένια ε? Βρε, να σου δίνω τους λογαριασμούς της Cosmote να πηγαίνεις εκεί στο Γερμανό να τους πληρώνεις που μονίμως τους ξεχνάω και κάθε 2ο μήνα κινδυνέυω να μου κόψουν το κινητό?:P

Έρχεσαι και Πολυτεχνείο πολλάν με βολεύεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.

ουπς. δικιά μου είναι αυτή:D
πού κοντά καλόμ?

Τι έγινε παιδιά ... Μενίδι city?
Εγώ δε μένω Μενίδι αλλά καθημερινά "τρώω" παρα πολλές ώρες μιας και εργάζομαι εδώ...
στην Αριστοτέλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
ουπς. δικιά μου είναι αυτή:D
πού κοντά καλόμ?

Κοντα στην κετρικη πλατεια!Στην εκκλησια δηλαδη της Παναγιας εσυ???

Τι έγινε παιδιά ... Μενίδι city?
Εγώ δε μένω Μενίδι αλλά καθημερινά "τρώω" παρα πολλές ώρες μιας και εργάζομαι εδώ...
στην Αριστοτέλους

Εγω παλι μενιδι μενω αλλα τρωω τις περισσοτερες ωρες μου στο Χολαργο:mad: γτ εκει δουλευω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Εγω παλι μενιδι μενω αλλα τρωω τις περισσοτερες ωρες μου στο Χολαργο:mad: γτ εκει δουλευω!

Μάλλον μπορώ να σε καταλάβω!!! μιας και πηγαινοέρχομαι απο Π.Φάληρο οεοοοοο:( και τρώω στη μάπα κάθε μέρα την όμορφη και απέραντη κινησούλα... στον Κηφισσό ...

Μιας και μένετε εδώ (εσύ και η dooo) μπορώ να φέρω ένα sleeping bang να με φιλοξενείτε εναλλάξ πότε πότε...? δε θα πιάνω πολυ χώρο...:P i promise.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
giver, έχω ένα παρκοκρέβατο, αμα χωράς, πολύ ευχαρίστως!!!
αννούλα, είμαι κοντά στον σιδηροδρομικό σταθμό, πρακτικά είμαστε κανά τέταρτο με τα πόδια (με το αμάξι δεν το συζητώ, ούτε καν 5λεπτο:D)

giver, στην Αριστοτέλους προς το σταθμό ή από την άλλη μεριά?
και μόλις συνειδητοποίησα: Π.Φάληρο- Μενίδι?? καθημερινώς??? :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
εσύ είχες πει ότι είσαι κοντά στη Γαρδένια ε? Βρε, να σου δίνω τους λογαριασμούς της Cosmote να πηγαίνεις εκεί στο Γερμανό να τους πληρώνεις που μονίμως τους ξεχνάω και κάθε 2ο μήνα κινδυνέυω να μου κόψουν το κινητό?:P

Έρχεσαι και Πολυτεχνείο πολλάν με βολεύεις :P
:laugh:
ναι ναι εγω είμαι!!:D εσυ που μένεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
giver, έχω ένα παρκοκρέβατο, αμα χωράς, πολύ ευχαρίστως!!!

giver, στην Αριστοτέλους προς το σταθμό ή από την άλλη μεριά?
και μόλις συνειδητοποίησα: Π.Φάληρο- Μενίδι?? καθημερινώς??? :crazy:

Μια χαρά προσφορά την βλέπω.. παρκοκρέβατο... παρκοκρέβατο... θα συρρικνωθώ λιγουλάκι και όλα καλά:whistle: θετική σημείωση ... δε ροχαλίζωωωω κιόλας.

Ιωνίας - Κύπρου - Αριστοτέλους ... περίπου προς το τέλος της Αριστοτέλους

το άλλο που έγραψες αστο πονάει ουτε καν θα το σχολιάσω διότι :giveup: and i ll :kill:myself
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
:laugh:
ναι ναι εγω είμαι!!:D εσυ που μένεις?
ανέβα 3 στάσεις τη Γ.Ζωγράφου και με βρήκες :D

Κοντά στο alimenta :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
ν.ιωνία!!!κανείς κοντά??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nektariosmakris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
κορωπί κανεις απο δω στο στεκι μας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top