Ανοικοκύρευτοι του στεκιού ενωθείτε!

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ζητείται καθαρίστρια να αναλάβει το χάλι μου :P

Πληρώνω όσο όσο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catlin

Δραστήριο μέλος

Η Βάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 427 μηνύματα.
Νταξ,νιώθω σαν ένα κατάμαυρο πρόβατο μέσα σε αυτό το θρεντ :|


εγώ νιώθω έτσι σχεδόν σε όλα τα θρέντς
:(


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Σήμερα βρήκατε να αναβιώσετε το topic αυτό; Που έβαλα σκούπα και καθάρισα; :P
Έπρεπε να σε επαναφέρουμε στον "ίσιο" δρόμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Πληρώνω όσο όσο :P

say whaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat ?
τζαμπέ όλο το γενικό καθαρισμό θα σου κάνω.
Άντε να καταξοδευτείς για μια σοκοφρέτα,ως γνωστόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Μένω μόνη μου 3 χρόνια και μυαλό ακόμα να βάλω... όποτε έρχεται η μάνα μου (αφού γίνουμε κώλος για το πόσο τεμπέλα είμαι) και τα αφήνει όλα λαμπίκο, επί μια βδομάδα μετά τα κρατάω επίσης όλα λαμπίκο. Μετά πραγματικά δεν ξέρω πώς ξεφεύγει η κατάσταση. Σε φάση να θέλω να φάω και να πλένω επι τόπου πηρούνι.
Βασικά ένα - είναι ότι μαγειρεύω πολύ και η κουζίνα είναι διαρκώς κώλος. Κι εγώ όπως είπα πριν αχαΐρευτη και τεμπέλα για να το μαζέψω αυτό το χάος.
Μην μιλήσω για τους τόνους τα ασιδέρωτα ρούχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top