Οι καλύτερες ατάκες στο e-steki

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giannoutas
Μα δεν αναφερθηκα στους Ελληνες εγω?Δεν εχει καμια σχεση το ενα με το αλλο.Εγω εκρινα της γυναικες της Ελλαδας με τις γυναικες του εξωτερικου.Ας θεωρουν οι ξενες οτι θελουν για τους Ελληνες.

Υ.Σ.Και εν μερη συμφωνω,οτι οι αντρες διακατεχονται απο ενα ειδος μαλακιας (δεν ειναι κομπλεξ) και δεν εννοω τις καφριλες (που μπορει να θεωρειτε λιγο μαλακια αλλα οχι στον βαθμο που θεωρειτε σημερα)
Εδώ είναι το τεράστιο λάθος σου... Κρίνεις τις Ελληνίδες ως τι?? Σαν κάτοικος του Άρη?? Ουχί... Σαν Έλληνας το κάνεις... Και δε με λες?? Οι Ελληνίδες που κατακρίνεις ποιον τρώνε στην μάπα κατα κύριο λόγο??? Ναι, καλά κατάλαβες.. Εσένα, εμένα και τους υπόλοιπους Έλληνες... Κι όσο κι αν δεν θες να το παραδεχτείς, διότι δεν μας συμφέρει άλλωστε, η συμπεριφορά τους(δεν θα μπω καν στον κόπο να σχολιάσω ότι πάλι τσουβαλιάζεις κόσμο) είναι άμεση απόρροια του περιβάλλοντος που έχουν να αντιμετωπίσουν... Και μάντεψε ποιος είναι βασικότατος, αν όχι ο βασικότατος, παράγοντας σε αυτό... Και πάλι σωστά κατάλαβες... Εσύ, εγώ και οι υπόλοιποι Έλληνες...

Όσον αφορά το υστερόγραφό σου... Όσο δεν μπορείς να πεις ότι μας διακατέχει ένα είδος μαλακίας, απλά θα εκτίθεσαι...

Ν'αγιάσει το στόμα σου αγόρι μου!

plus:

Αρχική Δημοσίευση από Giannoutas
Φυσικα και αλλοδαπες

Οταν αποβαλλουν τα κομπλεξ που εχουν οι Ελληνιδες τοτε κατι θα γινει

εκ μερους ολων των ελληνιδων, σε ευχαριστουμε θερμα που μας προστατευεις απο το να σε γνωρισουμε!:D
:worship::worship::worship::worship::worship::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Εγώ πάντως απορώ πώς γίνεται να είσαι τόσο κολλημένος με κάποια ("θα πεθάνω") και να την αποκαλείς ξεβγαλμένη (που δεν είναι τιμητικός χαρακτηρισμός γενικά). Μάλλον για θέμα εγωισμού το κόβω, ή πιστεύεις ότι επειδή είναι "ξεβγαλμένη" μπορεί να σου κάτσει εύκολα για σεξ.

:inlove::inlove::inlove::inlove:

Είνσαι σαφέστατα αρνητικός. Αν το θεωρούσες θετικό, υπάρχουν άλλα συνώνυμα με πιο θετική σημασία (πχ "απελευθερωμένη"). Μήπως της λες τέτοια και στην ίδια και γι'αυτό ξενέρωσε; Οι (περισσότερες) γυναίκες δίνουμε μεγάλη σημασία στο τι θα πει ο άλλος και πώς θα μιλήσει, πολύ μεγαλύτερη απ'ότι νομίζουν οι (περισσότεροι) άντρες (που όλο κάνουν γκάφες σε αυτό το θέμα)

Offtopic ΥΓ: Όταν το σίγμα είναι στο τέλος μιας λέξης, γίνεται ς. To ς βρίσκεται στο πληκτρολόγιο στο ίδιο πλήκτρο με το W. Επίσης, οι συντομογραφίες μ, κ, ν κτλ έχουν νόημα όταν γράφει κανείς από κινητό και είναι όντως κουραστικό να πληκτρολογήσει 2 ακόμη χαρακτήρες. Με κανονικό πληκτρολόγιο, το μ αντί για μου ή το κ αντί για και δεν σε γλιτώνει σχεδόν τίποτα και ακούγεται και βλάχικο ("τι κάνς μωρέλι μ;" που λένε οι γριές στη Λέσβο απ'όπου κατάγομαι :P)

καλα.θα τα εχω υποψιν μου.ευχαριστώ πολύ για όλα.τι πιστευεισ οτι πρέπει να κάνω δηλαδη?να την παρατήσω(λιγο δισκολο)η να κανω έστω μια τελευταια προσπάθεια και να δίξω οτι ενδιαφέρομαι λιγο?

π.σ.
Είναι παρθένα; Αν όχι ίσως είναι η ευκαιρία σου...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
2) Εσυ δηλαδη αγαπητε subject to change θα ηθελες μια κοπελα που ειχες μαζι της σχεση σοβαρη, να πηγαινει και με αλλους αντρες και μετα θα ειχες την ψυχραιμια με θετικη διαθεση θα αναλυατε ποσο μεγαλο τον ειχε ο αλλος και τι της εκανε στο κρεβατι?
Εαν ηταν αντρας που τα ελεγε αυτα θα τον λεγατε Μ......

συμφωνώ , ο subject to change σκέφτεται πολύ στενόμυαλα βάσει του φύλου του
ας ήταν γυναίκα και θα βλέπαμε αν θα έλεγε τα ίδια

Απλά έχω πεθάνει στο γέλιο. :rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Πόσο ταιριάζει και το username (subject to change) στο ''μπέρδεμα'' που έγινε! :no:
:crazy: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟ, αλλά αξίζει να το διαβάσετε.
Περιμένεις το τραίνο, στάση Αγ. Νικόλαος, ακουστικά στ' αυτιά στο φουλ και λατινικά μεταφράσεις στο χέρι. Το τραίνο έρχεται τελικά και ψάχνεις κανένα κομμάτι Του. Καμία ελπίδα, μπαίνεις μέσα. Περιμένεις ξανά μπας και ξεκινήσει ποτέ το ρημάδι. Πρέπει να έχουν περάσει γύρω στα 5' όταν μπαίνει. Ωραίος φαίνεται.. κι ας ακούει trance στο φουλ. Εσύ Pink στο repeat και παίρνεις τηλέφωνο Όλγα να δεις αν θα διαβάσει για το test αύριο. Λέτε μαλακίες ενώ τον καρφώνεις με την άκρη του ματιού σου. Αττική. Πανικός στο σταθμό/δεν πρέπει όμως να χαθείτε. Έχεις τον νου σου να κατεβείτε μαζί, να μπείτε στο ίδιο βαγόνι. Κι αυτός το ίδιο. Το πετυχαίνετε. Χαμός στο βαγόνι, κάποια στιγμή ακουμπάς το χέρι του. Τώρα χάδια είναι αυτά ή απλά κουνάει πολύ το μετρό; Στην Ομόνοια νομίζεις θα κατέβει, κάνεις στην άκρη, σου χαμογελά και σου ψελλίζει πως δεν κατεβαίνει ή κάτι τέτοιο. Dude, το ομορφότερο χαμόγελο που έχω δει στη ζωή μου. Οι στάσεις περνάνε, τα χάδια (χάδια είναι αυτά;) συνεχίζονται. Σύνταγμα λες θα κατέβει, δεν παίζει, πάει. Κι όμως δεν κατεβαίνει. Φιξ. Ενώ ήσασταν face to face γυρίζεις απ' την άλλη για να βγεις. Σε πιάνει απ' τη μέση. Dude you can feel Ιt. Γυρίζεις και φιλιέστε. Μέχρι να ακουστεί ο ήχος από το μετρό που δείχνει πως σε λίγο οι πόρτες θα κλείσουν. Παίρνετε αντίθετες κατευθύνσεις και φεύγετε.


Το έχω κάνει και εγώ αυτό. Είχα και εγώ μια τέτοια ρομαντική στιγμή. Όχι με τόσο καλά αποτελέσματα: Πίστευα ότι η ιστορία θα γινόταν έτσι.

Περιμένεις το τραίνο, στάση Μοσχάτο, ακουστικά στ' αυτιά στο φουλ και λατινικά μεταφράσεις στο χέρι. Το τραίνο έρχεται τελικά και ψάχνεις κανένα κομμάτι Του [[[[άσχετο τι εννοεί εδώ ο ποιητής, κομμάτι του καλού θεού;]]]]. Καμία ελπίδα, μπαίνεις μέσα, μαλακίες έβαλες και πάλι στο mp3 αφού σου έχεις πει άλλαξε την γαμημένη την playlist. Περιμένεις ξανά μπας και ξεκινήσει ποτέ το ρημάδι (βρωμάει κιόλας αυτοί οι βρωμομετανάστες το παίρνουν και δεν μπορούμε να κυκλοφορήσουμε εμείς οι Έλληνες με την άνεση μας, τι κάνει το κράτος, μαύρο στο ΠΑΣΟΚ στις εκλογές !). Πρέπει να έχουν περάσει γύρω στα 5' όταν μπαίνει. Μέτριος είναι αλλά για ένα φάσωμα καλός. Και ας κοιτάει σα λιγούρης ότι θηλυκό περπατάει. Εσύ Έφη Θώδη στο repeat και παίρνεις τηλέφωνο Όλγα να δεις αν τελικά φασώθηκε με το Μάκη. Λέτε μαλακίες (ως συνήθως) ενώ τον καρφώνεις με την άκρη του ματιού σου. Μοναστηράκι. Πανικός στο σταθμό/δεν πρέπει όμως να χαθείτε γιατί έχει ωραίο κώλο (το πρόσεξες όταν γύρισε για να κοιτάξει στο τζάμι την θέα των Πετραλώνων, είναι τόσο ωραία πραγματικά νομίζεις ότι είναι η μονμάρτη της Αθήνας!). Έχεις τον νου σου να κατεβείτε μαζί, να μπείτε στο ίδιο βαγόνι για να δεις ξανά τον κώλο του. Κι αυτός το ίδιο. Το πετυχαίνετε. Χαμός στο βαγόνι, κάποια στιγμή ακουμπάς το πούτσ* του. Τώρα χάρηκε πολύ που το ακούμπησα ή απλά κουνάει πολύ το μετρό και ακουμπάς το κινητό του; Στην Αγία Παρασκευή νομίζεις θα κατέβει, κάνεις στην άκρη, σου χαμογελά και σου ψελλίζει πως δεν κατεβαίνει γιατί έπρεπε να πάρει την κόκκινη γραμμή αλλά χάζευε τον κώλο σου και μπερδεύτηκε. Dude, το ομορφότερο πράγμα που μου έχουν πει στη ζωή μου. Οι στάσεις περνάνε, τα χάδια (χάδια είναι αυτά η απλώς μου χουφτώνει τον κώλο;) συνεχίζονται. Χαλάνδρι λες θα κατέβει, δεν παίζει, πάει. Κι όμως δεν κατεβαίνει. Δουκίσσης Πλακεντίας. Ενώ ήσασταν face to face γυρίζεις απ' την άλλη για να βγεις. Σε πιάνει απ' το κώλο. Dude you can feel Ιt είναι ερεθισμένος. Γυρίζεις και φιλιέστε. Μέχρι να ακουστεί ο ήχος από το μετρό που δείχνει ότι σε λίγο οι πόρτες θα κλείσουν σου έχει πιάσει και το στήθος για να λέει ότι το φάσωμα ήταν ολοκληρωμένο και κατεβαίνετε μαζί. Παίρνετε αντίθετες κατευθύνσεις και φεύγετε.

Αλλά έγινε έτσι:

Περιμένεις το τραίνο, στάση Αγ. Νικόλαος, ακουστικά στ' αυτιά στο φουλ και λατινικά μεταφράσεις στο χέρι. Το τραίνο έρχεται τελικά και ψάχνεις κανένα κομμάτι Του. Καμία ελπίδα, μπαίνεις μέσα. Περιμένεις ξανά μπας και ξεκινήσει ποτέ το ρημάδι. Πρέπει να έχουν περάσει γύρω στα 5' όταν μπαίνει. Μαλάκας φαίνεται.. ακούει trance στο φουλ άστα να πάνε. Εσύ Pink στο repeat και παίρνεις τηλέφωνο Όλγα να δεις αν θα διαβάσει για το test αύριο. Λέτε μαλακίες ενώ τον καρφώνεις με την άκρη του ματιού σου, τι να θέλει από εσένα ο ανώμαλος; Αττική. Πανικός στο σταθμό πρέπει να μην δείξεις ότι τον κοιτάς, μπορεί να πάρει θάρρος ο κρετίνος. Έχεις τον νου σου να κατεβείτε χώρια, να μην μπείτε στο ίδιο βαγόνι. Αυτός όμως ακολουθεί. Το πετυχαίνετε. Χαμός στο βαγόνι, κάποια στιγμή ακουμπάς το χέρι του. Όχι ρε πούστη τώρα θα μου πιάσει τη κουβέντα; Τώρα με χουφτώνει το ζώο ή απλά κουνάει πολύ το μετρό; Στην Ομόνοια νομίζεις θα κατέβει, κάνεις στην άκρη, σου χαμογελά και σου ψελλίζει πως δεν κατεβαίνει ή κάτι τέτοιο. Dude, τι μαλακίες λέει το παλικάρι, χέστηκα αν θα κατέβει ή όχι. Οι στάσεις περνάνε, τα χάδια (χάδια είναι αυτά;) συνεχίζονται. Σύνταγμα λες θα κατέβει, δεν παίζει, πάει. Κι όμως δεν κατεβαίνει. Φιξ. Ενώ ήσασταν face to face γυρίζεις απ' την άλλη για να βγεις. Σε πιάνει απ' τη μέση. Dude what are you doing?. Γυρίζεις και του ρίχνεις ένα βρισίδι. Μέχρι να ακουστεί ο ήχος από το μετρό που δείχνει πως σε λίγο οι πόρτες θα κλείσουν έγινε καπνός. Ευτυχώς γλίτωσα από τον χλαπάτσα.

Εγώ έχω λιώσει, κάποιοι βάλανε αρνητική, αλλά δε καταλαβαίνω γιατί, είναι γαμάτο.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Στο δικο μου το σχολειο το κυλικειο εχει πατατακια, αναψυκτηκα, τσιχλες, καραμελες, σοκολατες, κι αλλα πραγματα που απαγορευονται....
Ηρωίνη,πουτ*νες απ'το ανατολικό μπλοκ,όπλα...:worry:

:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Αν τον θέλεις ξαφνικά πιο τρυφερό, πιο βαρβάτο, πιο έξυπνο, πιο ευαίσθητο, πιο αναίσθητο.. σοβαρέψου μανδαμ δε σου κάνει. Δε συμβαίνει γιατί δεν ξέρεις τι θέλεις. Ξέρεις τι θέλεις. Κάτι άλλο από αυτό που έχεις.

Ηρώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
υγ. δε θέλω να φαντάζομαι τηλεφωνικό σεξ μεταξύ
του Στρος και της Άγκελα,
θα ρίχνουν νομίσματα στο πάτωμα
και στο άκουσμα θα χαϊδεύονται. :confused:

:rofl::rofl::rofl:


Aπό το θέμα περί απόπειρας βιασμού της καμαριέρας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
τί ξέρετε για σκορπιό με ωροσκόπο τοξότη????

Θα βρεις συντομα το μεγαλο ερωτα της ζωης σου. Μου το ειπε ο Διας, που γαμιεται συχνα τελευταια.:yes:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
σαν διαιτολογος απο τει που μπορει να δουλεψει καποιος??

σε ταβερνες, καφετεριες, ιντερνετ καφε κτλ....γιατι πλεον ειναι δυσκολα τα πραγματα...:(
Παρολα αυτα....για σητεια με βλεπωωωω:P
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ο Κορωνεύς με ενημέρωσε με π.μ.:redface: ότι στο τέλος του στοκομύτηινγκ θα χαρίσει μια αυτοσχέδια απλή ηλεκτρονική συσκευή σε κάθε μέλος που θα μας κάνει την τιμή να έρθει , και μετά θα ανεβάσει και στο <<φωτογραφίες που τραβήξαμε>> το κάθε μέλος με την κάθε συσκευή

έτσι αν όλα πάνε καλά , σύντομα θα δούμε
αισκουλίτες με ηλεκτρονικές συσκευές για σκονάκια ,
τον μάξιμο με ηλεκτρονικές συσκευές που εξουδετερώνουν κουνούπια και βουλευτές ,
το γίδι με αυτόματο κουδουνάκι για πρωινό ξύπνημα το μεσημέρι ,
την ρόζα αζούλ - μαρίνα92000 με ηλεκτρικό δονητή που προειδοποιεί για αγανακτισμένους με χαρακτηριστικό μπάζερ και προτείνει αλλαγή πορείας ,
τον parafernalia με συσκευή που εντοπίζει κόκα και χασίς και
τον δόκτωρα με συσκευή που αχρηστεύει την προηγούμενη συσκευή ,
τον άγγελο με μια ηλεκτρονική κούκλα που την αγόρασε γιατί η ταμπέλα έγραφε <<κάνω ότι μου ζητήσεις>> αλλά δεν πρόσεξε την υποταμπέλα που διευκρίνιζε <<οικιακές δουλειές για φαλλοκράτες>> (ακόμα και έτσι σε κανένα υπάλληλο του πολυκαταστήματος δεν φάνηκε περίεργη η συγκεκριμένη αγορά) ,
τον μπόρατ με μία ηλεκτρική πίπα που μαντεύει τι καπνό προτιμάει ανάλογα με την ναυτική διάλεκτο στην οποία βλαστημάει ο παπαγάλος του ,
την ισί και τον όττο με μια ηλεκτρονική πεθερά γιατί καμία κανονική πεθερά δεν άντεξε να μπει ανάμεσα σε αυτό το ζευγάρι ,
τον Ζορζ με ένα ηλεκτρικό μαγικό ραβδί που κάνει εξουσιαστικές κατάρες σε όποιον ανοίγει 50 λογαριασμούς ή γράφει σε σεξουαλικά θέματα για κτελ και λοιπά άκυρα μέσα μεταφοράς ,
την Ζωίτσα με έναν ηλεκτρονικό φίλο ,
τον Ρεμπεσκέ με έναν ηλεκτρονικό σεφ που ετοιμάζει σπέσιαλ φραπέδες και κάνει αναζητήσεις σε παλιά θαμμένα τόπικ που οποιοσδήπωτε άλλος χρήστης θα ήθελε χρόνια να τις πραγματοποιήσει αλλά αυτό δεν έχει ιδιαίτερη σημασία γιατί κανένας άλλος χρήστης δεν θα απαντούσε ποτέ με την σπιρτάδα του ρεμπ ,
την Χιμελά με μία ντουζίνα ηλεκτρονικά ανιψάκια γιατί τα κανονικά το έσκασαν όταν έμαθαν ότι σχεδιάζει την απαγωγή τους με στόχο να ποστάρει με άλλο κύρος υπέρ της οικογένειας ως πολύτεκνη ,
τον Mittenwald με μία ειδική μπλούζα που όταν βρίσκεται ανάμεσα σε φασίστες ανάβει μια δημοκρατική στάμπα , όταν βρίσκεται ανάμεσα σε δημοκράτες μια φασιστική στάμπα και όταν νυχτώνει μια καλλιτεχνική προσωπογραφία του Μπομπ του Σφουγγαράκη ,
τον Φόκο με ηλεκτρονικό πίνακα και γραφίδα για να ζωγραφίζει τα έργα του και να τα σβήνει γρήγορα για να μην τον αντιγράψει ο Νταλί ,
την Καλυψώ με μια μινιατούρα τιτανικό και στον ρόλο του παγόβουνου η καρδιά της Καλυψούς που δεν μπαίνει πια στο στέκι παρά τα χιλιάδες αιτήματα σε σχετικό γκρουπ στο φέισμπουκ , πράγμα που εξηγείται εν μέρει από το γεγονός ότι ούτε στο φέισμπουκ μπαίνει , στην τύχη το λέω , δεν έχω φέισμπουκ ,
την Cherie με μια ηλεκτρική σκούπα που μαζεύει τα άπλυτα της princccess ,
την Μουνλάιτ με ηλεκτρονική συσκευή που εντοπίζει τους λιγοστούς άντρες που μείνανε πάνω στην γη και τα μεγάλα ποστ που χρειάζονται σπόιλερς (καλή ώρα) , (όχι για το μεγάλο ποστ , για εμένα τον άνΔρα) ,
την Κορπς με ηλετρονικό παρεμβολέα που μετατρέπει ανεξήγητα κάποια γράμματα σε κεφαλαία χωρίς λόΓο ,
την Εδάδ και τον Αντωνάκη με ένα ηλεκτρικό διαστημόπλοιο , γιατί όπου και αν είναι πάνω στον πλανήτη , θα τους βρω και θα τους φέρω πίσω

και τέλος , τον Δεσμώτη , άκα Καταλίνα , Καταλίνο , ΦανΚλαμπΣάντουιτς , και όλα αυτά τα αλλόκοτα με μία ηλεκτρονική συσκευή που μετατρέπει βαρετά λήμματα από εγκυκλοπαίδειες σε διαμάντια σουρεαλισμού , και εξαίσια επιστημονικά άρθρα σε τυπογραφικά λύματα ,
την Μελιώ χωρίς συσκευή ,
την Μάιντ χωρίς συσκευή ,
τον ηλεκτρονικό φίλο της ζωίτσας με δύο κλεμμένες συσκευές

και φυσικά την ρουμάνα να τραγουδάει αυτό εν μέσω χειροκροτημάτων και διαμαρτυριών από τον Giannouta που για το κλείσιμο δεν διαλέξαμε ελληνίδα

π.σ.1 όσοι συμφωνούν με την ιδέα του κορωνέα και του υπογράφοντα , να κάνουνε λάικ στο φέισμπουκ μου

π.σ.2 με την ευκαιρία , ας βάλουνε λάικ και στις καλοκαιρινές φώτο του Νώα
Επικός! :D
(Σου άλλαξα λίγο τη διάταξη :Ρ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Επικός! :D
(Σου άλλαξα λίγο τη διάταξη :Ρ)
Καλα τωρα το ειδα ....ο σιντ γραφει ιστορια!!!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Εγω πού ειμαι; :eek:

Θα ηθελα ενα ελεκτρονικο μαντολινο, ντραγκα-ντρουγκα ντραγκα-ντρουγκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Aπό το θέμα: Πώς να πλησιάσω μια κοπέλα;

Πώς πλησιάζεις μια κοπέλα? Για σχέση εννοώ. Δεν το έχω κάνει ποτέ και είμαι περίεργος.
Βρες έναν καλό θάμνο.
:wacko: :whatever:

------------
Μήπως δεν είναι κατάλληλη ώρα για σχέσεις, μιας και του χρόνου δίνω πανελλήνιες;:/:
Εγώ πάντως θα σου πω - για το συγκεκριμένο - πως ό,τι και να πράξεις πρώτη σημασία έχουν οι πανελλήνιες.
[...]
Α, κι ό,τι κι αν ακούσεις, μην πάρεις συμβουλές από κοπέλες. :P Οι περισσότερες θα σου πουν "να πας να της μιλήσεις", δηλαδή πρακτικά να της δείξεις τι φύλλα έχεις στο χέρι σου - και χωρίς φυσικά να σου δείξει η ίδια τα δικά της, χαζή είναι;
Οπότε πλέον η κοπέλα θα μπορεί να (σε) κάνει ό,τι θέλει.
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 12,950 μηνύματα.Και προτείνει να τα φιάξεις με την κολλητή της.
:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Και τουλάχιστον, αν είναι να πεθάνω όπως λέτε σε 15 χρόνια, ας φύγω αποτριχωμένη και καθόλου ταλαιπωρημένη

Εγραψες!!!


:D
:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Από το θέμα Ταμπόν...
Δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε!
Φοβαμαι !Η μητερα μου εντομεταξυ δεν ξερει τους ορους χρησεως να μου εξηγησει,εγω μεγαλυτερη αδελφη δεν εχω...Οποτε....τσου!!

Βρε αδαμαντία, σιγά μην έχει και privacy policy :lol: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Βρε αδαμαντία, σιγά μην έχει και privacy policy :lol: :P

Καμιά δικιά σου ατάκα θα χει μέσα το ποστ??:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Στο τσατ

Nikos93: Alejandro ama me tsimpisi melisa i sfika ti prp na kanw ?
Tasos09: ανάλογα
Tasos09: Στη μέλισσα το κατουράς ή βάζεις αμωνία
Tasos09: στη σφήκα ξίδι
Nikos93: pos na katouriso ton omo m :S
Devian: χαχαχαχα
^prinCess^ αχχααχαχ
^prinCess^ αχαχαχ
^prinCess^ αχαχαχ
Devian: πως να κατουρήσω στον ώμο χαχαχαχαχαχαχαχαχ
^prinCess^ xaxaaxxa
Devian: την σηκώνεις χαχαχαχαχαχ
Tasos09: Και γαμώ τις σκηνές, ένας να το παλεύει να κατουράει τον όμο του
Tasos09: χααχαχαχ
Alejandro Papas: Tasos09: χαχα
Devian: χαχαχαχαχ
^prinCess^ αχχαχαχα
Devian: κλαίω

Κλαίω κι εγώ.:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.
γελάς έ; τώρα θα στην πώ άγρια όμως!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntinaki tsili

Νεοφερμένος

Η kwnstantina tsiivakoy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κότρωνας (Λακωνία). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Η ζωη ειναι ενας χορος...το μονο που εχεις να κανεις ειναι να χορεψεις με τον δικο σου ρυθμο!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top