Σχολές Πληροφορικής - για προγραμματιστής, όχι δάσκαλος

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Καλημερα παιδια..
Ψαχνω κατι λιγο... δυσκολο ας πουμε...
Επειδη μορια για ΗΜΜΥ ΕΜΠ, δεν καταφερα να βγαλω..
Μηπως υπαρχει καποια αλλη σχολη σχετικη με πληροφορικη/ηλεκτρολογια/τηλεπικοινωνιες/μηχανικη στην Αθηνα..??
Βασικα, ειχα διαβασει το τι περιεχει η ΗΜΜΥ, και μου αρεσαν σχεδον ολα, και βλέποντας οτι δεν την πιανω, δεν ξερω που ακριβως μπορω να στραφω..
Νομιζω, μια "καθαρη" πληροφορικη (προγραμματιστης δηλαδη) δεν θα με ξετρελενε..

Λίγο οφφ το μήνυμα μου,τες πα. :P

Γιατί τέτοια σιγουριά για τα μόρια;Ούτε καν τελείωσαν οι εξετάσεις.
Αν είναι λόγω δυσκολίας θεμάτων.Έλεος,έχει χιλιοειπωθεί,ήταν δύσκολα για όλους.Δεν είσαι ο μόνος που τα σκάτωσε λίγο πολύ φέτος.Οπότε λογικό είναι να κατεβάσουν τις βάσεις. Εγώ προτείνω να μην κάνεις την βλάκεια και δεν δηλώσεις τις πρώτες σου προτιμήσεις μόνο και μόνο επειδή τα μόρια σου είναι πιο χαμηλά από την περσυνή βάση.Δεν ξέρεις πως θα είναι η φετινή,αφού δεν βγήκαν καν οι βαθμολογίες.
Αυτά. :redface:
Καλή επιτυχία σου εύχομαι και μην απελπίζεσαι.:)

υγ: αν δεν είσαι των φετινών πανελληνίων,μπορείς να μου ρήξεις μια τεράστια μούτζα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,090 μηνύματα.
Στην Αθήνα υπάρχουν τα εξής τμήματα σχετικά με πληροφορική, ηλεκτρονική και ηλεκτρολογία:

1) ΗΜΜΥ ΕΜΠ
2) Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών Εθνικού & Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών
3) Πληροφορικής & Τηλεματικής Χαροκοπείου Πανεπιστημίου
4) Πληροφορικής Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών
5) Ηλεκτρονικής ΤΕΙ Αθήνας
6) Πληροφορικής ΤΕΙ Αθήνας

Λίγο οφφ το μήνυμα μου,τες πα. :P

Γιατί τέτοια σιγουριά για τα μόρια;Ούτε καν τελείωσαν οι εξετάσεις.
Αν είναι λόγω δυσκολίας θεμάτων.Έλεος,έχει χιλιοειπωθεί,ήταν δύσκολα για όλους.Δεν είσαι ο μόνος που τα σκάτωσε λίγο πολύ φέτος.Οπότε λογικό είναι να κατεβάσουν τις βάσεις. Εγώ προτείνω να μην κάνεις την βλάκεια και δεν δηλώσεις τις πρώτες σου προτιμήσεις μόνο και μόνο επειδή τα μόρια σου είναι πιο χαμηλά από την περσυνή βάση.Δεν ξέρεις πως θα είναι η φετινή,αφού δεν βγήκαν καν οι βαθμολογίες.
Αυτά. :redface:
Καλή επιτυχία σου εύχομαι και μην απελπίζεσαι.:)

υγ: αν δεν είσαι των φετινών πανελληνίων,μπορείς να μου ρήξεις μια τεράστια μούτζα. :P

Ευχαριστω Civilara, θα τα ψαξω, αν και νομιζω οτι τοσο μπασταρδεμενο-μουαρεσει σχολη οσο η ΗΜΜΥ, δεν θα βρω..

Αγαπητη Jane,
(Αραξε, δεν τρως μουτζα..!)
Συγκεντρωνω περι τα 17000 μορια, και επειδη το αγαπητο Υπουργειο μας εκοψε τις μετεγγραφες (τεκνο πολυτεκνων), και πρεπει να περασω Αθηνα,.. Μαλλον ειναι λιγο δυσκολο η ΗΜΜΥ να πεσει περιπου 2100 μορια..!
Και μη φοβασαι, το μηχανογραφικο μου θα φτιαχτει βαση προτιμησεων (ετσι για το γαμωτο εγω πρωτη θα τη βαλω την ΗΜΜΥ!)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

InF3XioN

Νεοφερμένος

Ο InF3XioN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
"καθαρη" πληροφορικη => προγραμματιστης δηλαδη
Όπως λέμε 'ΗΜΜΥ => αυτός που αλλάζει λάμπες και πρίζες στα σπίτια', ή 'Μηχανολόγος => αυτός που μου έκανε το παπί 59mm' ένα πράμα. Εν πάση περιπτώσει, επειδή ένα πρόγραμμα σπουδών ίσον με 1000 λέξεις, διάβασε προγράμματα σπουδών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellinaaA

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εγω κοιταζα στο ιντερνετ και ηθελαν 21.350 νομιζω και τα 2 σχεδια τελικα τι ισχυει μπορεις να μπεις απο θετική?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Μην κάνετε το λάθος και δεν πάρετε μαθηματικά και σχέδιο :cry_x:
Μπορεις -αν είσαι σε άλλη κατεύθυνση- να πάρεις μαθηματικά γενικής για τις πανελλήνιες, ανοίγοντας το 2ο και 4ο πεδίο που βρίσκεται και η φωτογραφία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
εγω ημουν θεωρητικη και εβγαλα 13500 μορια στο πρωτο πεδιο και 13700 στο τεταρτο πεδιο που ειναι η φωτογραφια...δεν χανεις μορια,αυτο ειναι παραπληροφορηση!!!και το σχεδιο αν γραψεις 20 και στα 2 σου δινει 4000 μορια:no1:
-----------------------------------------
α!και ως μαθημα επιλογης πρεπει απαραιτητα να παρεις μαθηματικα γενικης:)

Λολ δεν ειναι παραπληροφορηση. Απο θεωρητικη εχεις για πρωτο πεδιο μαθηματα βαρυτητας αρχαια και ιστορια ενω στο 2ο-4ο μαθηματικα γενικης και εκθεση.
Το θεμα ομως ποιο ειναι.
Οτι στο πρωτο πεδιο τα αρχαια εχουν συντελεστη 1,3 και η ιστορια 0,7.
Στο 2ο-4ο πεδιο τα μαθηματικα εχουν 0,9 και η εκθεση 0,4.
Επομενως εσυ εγραψες καλυτερα σε μαθηματικα-εκθεση απ'οτι σε αρχαια-ιστορια και εβγαλες παραπανω στο 2ο-4ο απ'οτι στο πρωτο. Αν εγραφες τα ιδια, τα μορια σου θα ηταν περισσοτερα στο πρωτο και λιγοτερα στο 2ο-4ο.
Για του λογου το αληθες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaEchelon

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Γεια σας! Θα ηθελα να ρωτησω για τα ΤΕΙ Πληροφορικης στην επαρχεια πχ Σερρων, Πυργου κλπ. Αξιζει καποιο?

κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

InF3XioN

Νεοφερμένος

Ο InF3XioN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Γεια σας! Θα ηθελα να ρωτησω για τα ΤΕΙ Πληροφορικης στην επαρχεια πχ Σερρων, Πυργου κλπ. Αξιζει καποιο?

κανεις?
Ξέρω μόνο ότι το Πληροφορικής ΤΕΙ Σερρών, είναι δραστήριο στο χώρο και έχει και οργανωμένο Linux Users Group (LUG). Για τον Πύργο, ούτε το έχω ακούσει ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Εχω φιλο που ειναι στις Σερρες και με ειπε οτι το τμημα τους ειναι πολυ καλο και το καλυτερο ΤΕΙ πληροφορικης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Etern1ty

Νεοφερμένος

Ο Etern1ty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα. Για να μην ανοίξω νέο θέμα θα ήθελα να κάνω εδώ κάποιες ερωτήσεις. Έβγαλα 17008 και όσον αφορά τα ΑΕΙ Πληρ. εχω ως δεύτερη επιλογή σχολής τη Πληρ. ΟΠΑ. Καλά ως πρώτη έχω εκείνη στο Καποδιστριακό αλλά δεν την πιάνω. Ως τρίτη επιλογή έβαλα Πληρ. Πειραιά και Πληρ. Χαροκοπείου.
1) Είναι "καλές" σχολές η δύο τελευταίες(Πειραιά/Χαροκοπείου);
2) Θεωρείτε πως θα πιάσω αυτή του ΟΠΑ. Εννοώ, υπάρχει κάποιο "κλίμα" να πέσει η βάση της σχολής ή μπα; Ποιός ξέρει θα μου πείτε..

Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millerovia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Παιδιά χρειάζομαι λίγη βοήθεια...Μεταξύ Πληροφορικής Κέρκυρας(πανεπιστήμιο) και ΤΕΙ Πληροφορικής Θεσ/νίκης τι θα επιλέγατε?ευχαριστώ προκαταβολικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ειρηνη ανδρος

Νεοφερμένος

Η ειρηνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Άνδρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Καλησπέρα. Για να μην ανοίξω νέο θέμα θα ήθελα να κάνω εδώ κάποιες ερωτήσεις. Έβγαλα 17008 και όσον αφορά τα ΑΕΙ Πληρ. εχω ως δεύτερη επιλογή σχολής τη Πληρ. ΟΠΑ. Καλά ως πρώτη έχω εκείνη στο Καποδιστριακό αλλά δεν την πιάνω. Ως τρίτη επιλογή έβαλα Πληρ. Πειραιά και Πληρ. Χαροκοπείου.
1) Είναι "καλές" σχολές η δύο τελευταίες(Πειραιά/Χαροκοπείου);
2) Θεωρείτε πως θα πιάσω αυτή του ΟΠΑ. Εννοώ, υπάρχει κάποιο "κλίμα" να πέσει η βάση της σχολής ή μπα; Ποιός ξέρει θα μου πείτε..

Ευχαριστώ!
και εγω εχω ακριβως το ιδιο προβλημα....ποσο εχεις πιασει αν επιτρεπεται?παπι αραγε ειναι καλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Παιδιά χρειάζομαι λίγη βοήθεια...Μεταξύ Πληροφορικής Κέρκυρας(πανεπιστήμιο) και ΤΕΙ Πληροφορικής Θεσ/νίκης τι θα επιλέγατε?ευχαριστώ προκαταβολικά...
Το ΤΕΙ εννοειτε...χωρις να το στηριζω καποιο προσωπικο προβλημα ή αποψη, απλα με αυτα που ακουω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Στελινα εγώ σπούδασα φωτογράφος σε ιδιωτική σχολή (ακμή), στην ουσία δεν χρειάζεται να σπουδάσεις φωτογραφία για να μάθεις να φωτογραφίζεις (απλά και μόνο) και όπως είναι διαμορφωμένο το σύστημα στην Ελλάδα, κατά κύριο λόγο ( και λιγότερο στο εξωτερικό για θέσεις εργασίας).. χρειάζεσαι άλλα προσόντα εκτός από χαρτί και γνώσεις φωτογραφίας για να δουλέψεις ως «φωτογράφος». Και θα μπορούσα να σου «δείξω» πολλά παραδείγματα. Διότι το να σπουδάσεις φωτογράφος και να ανοίξεις ένα φωτογραφικό κατάστημα κοντακ, εγώ το χαρακτηρίζω πεταμένα λεφτά σπουδών, κτλ..

Πληροφοριακά σου γράφω ότι υπάρχουν 2+1 σχολές φωτογραφίας μέσω πανελληνίων. 1 ΤΕΙ, 1 ΑΕΙ και σχολή καλών τεχνών.

Τώρα αν έχεις τσαγανό, όρεξη και αγάπη για την φωτογραφία. Ταυτόχρονα βλέψεις ακόμη και εκτός Ελλάδας (united nations, eco groups, documentary, modeling, etc).. Αν νοιώθεις ότι γεννήθηκες για να είσαι φωτογράφος.. τότε ναι κάντο..

Να ξέρετε ότι είναι ένα πολύ ακριβό χόμπι και το θέμα είναι να μην καταντήσει στο τέλος ως χόμπι άλλα να κερδίσεις λεφτά από αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,090 μηνύματα.
Καλησπέρα. Για να μην ανοίξω νέο θέμα θα ήθελα να κάνω εδώ κάποιες ερωτήσεις. Έβγαλα 17008 και όσον αφορά τα ΑΕΙ Πληρ. εχω ως δεύτερη επιλογή σχολής τη Πληρ. ΟΠΑ. Καλά ως πρώτη έχω εκείνη στο Καποδιστριακό αλλά δεν την πιάνω. Ως τρίτη επιλογή έβαλα Πληρ. Πειραιά και Πληρ. Χαροκοπείου.
1) Είναι "καλές" σχολές η δύο τελευταίες(Πειραιά/Χαροκοπείου);
2) Θεωρείτε πως θα πιάσω αυτή του ΟΠΑ. Εννοώ, υπάρχει κάποιο "κλίμα" να πέσει η βάση της σχολής ή μπα; Ποιός ξέρει θα μου πείτε..

Ευχαριστώ!
Και εγω σχεδον το ιδιο προβλημα εχω.. Οκ, εχω την 1η προτιμηση που δεν πιανω σιγουρα, και δεν ξερω αν ειναι να βαλω δευτερη επιλογη πληροφορικη ασοεε ή πληροφορικη ΕΚΠΑ (γιατι παιζει να τις πιασω και τις δυο)
Μη νομιζεις, και εγω 17225 εβγαλα, αλλα αν γινει καμια εκπληξη και πεσει τοσο η του ΕΚΠΑ, και απο την αλλη η της ΑΣΟΕΕ δεν μεταβληθει σημαντικα, παιζει να φαω μεγαλο λουκι..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ειρηνη ανδρος

Νεοφερμένος

Η ειρηνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Άνδρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
οχι ρε συ αποκλειεται να μην πεσουν...γυρω στα 500 τι στο καλο?παντως και του παπι ειναι καλο τμημα ακουγεται...βεβαια και χαροκοπειο δεν ειναι ασχημο?!:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

odieone

Νεοφερμένος

Ο odieone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
παραθετω απαντηση μου για το ΠΑΠΕΙ απο παρομοιο θεμα:
κοίτα εγω εν τελει μπηκα ΠΑΠΕΙ περυσι λογω του οτι ανεβηκαν οι βασεις και δεν επιασα την ΑΣΟΕΕ.
Δεν μπορώ να πω οτι πάτησα και πολύ το πρώτο έτος (2 μαθήματα περασα απο τα 12 :P) παρολαυτά δεν μου φάνηκε άσχημη η σχολή.
Όπως και να χει το συμπέρασμα που έχω βγάλει είναι οτι το μόνο που αξίζει πραγματικά στην Πληροφορική ΠΑΠΕΙ είναι τα δίκτυα. Απο προγραμματισμό θα σου προσφέρει τα βασικά αλλα δεν είναι γενικα και πολύ υψηλού επιπέδου τα μαθήματα που γίνονται. Ε οσον αφορά την σχεδίαση κυκλωμάτων, έχει μαθήματα όπως λογικη σχεδίαση ψηφιακών συστημάτων, αρχιτεκτονική υπολογιστών κλπ που λίγο πολύ υπάρχουν σε όλες τις σχολές πληροφορικής, και ανάλογα και τα επιλογής αλλά και την κατεύθυνση που θα ακολουθήσεις μπορείς να εξειδικευτείς περισσότερο.
Όπως και να χει αν σκέφτεσαι ΠΑΠΕΙ, σκέψου το μόνο για δίκτυα.

Και να προσθεσω οτι δεν ειναι κακη σχολη γενικα, οπως ακουγα συχνα πριν μπω, απλα θελει καλυτερη οργανωση. Και γινονται ηδη προσπαθειες απο τους φοιτητες του τμηματος για αναβαθμιση του επιπεδου σπουδων. (https://www.fp-4.com/).

Συμπερασματικα, το ΕΚΠΑ απ οτι ακουω ειναι γενικα η καλυτερη επιλογη εντος Αττικης για καθαρη πληροφορικη.
Τωρα οσον αφορα το ΠΑΠΕΙ και την ΑΣΟΕΕ, εχω ακουσει αρνητικα και για τα 2 τμηματα, και δεν μπορω να πω ξεκαθαρα ποιο ειναι "καλυτερο". Νομιζω παντως πως στην ΑΣΟΕΕ το επιπεδο των μαθηματων προγραμματισμου ειναι ανωτερο.
Δεν ισχυει παντως οτι ασχολουνται με οικονομικα μαθηματα περισσοτερο αυτα τα 2 τμηματα. Στην Ασοεε υπαρχουν 2 μαθηματα οικονομικων μου φαινεται, αλλα κατα τ αλλα αν δεν παρεις αναλογη κατευθυνση ειναι καθαρη πληροφορικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
EKΠΑ>ΑΣΟΕΕ>ΠΑΠΕΙ>ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
EKΠΑ>ΑΣΟΕΕ>ΠΑΠΕΙ>ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ

νόμιζα πως διέφερε η ΑΣΟΕΕ τουλάχιστον από τις υπόλοιπες για να υπάρχει θέμα σύγκρισης :hmm:


τα δυο πρώτα ήταν χτύπημα στα πλευρά τώρα θα πλακώσουν όλοι να δηλώσουν εκπα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Καθόλου πραγματικά. Στο ΕΚΠΑ κάνεις Ιστορία των Βαλκανίων σαν ξεκάρφωτο μάθημα, στο ΟΠΑ Λογιστική και Οικονομικά. Από εκεί και πέρα είναι τμήμα Πληροφορικής .-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top