[23/5/2011] Ανάπτυξη Εφαρμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον Κατεύθυνσης

Πως θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 54)
  • Άριστα

    Ψήφοι: 18 33.3%
  • Πολύ καλά

    Ψήφοι: 10 18.5%
  • Καλά

    Ψήφοι: 7 13.0%
  • Μέτρια

    Ψήφοι: 4 7.4%
  • Άσχημα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Χάλια

    Ψήφοι: 1 1.9%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 14 25.9%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Αρκετά εύκολα μου φάνηκαν, αν και δεν έγραψα και τέλεια...
Γύρω στο 10 υπολογίζω να έχω γράψει, μια χαρά. :D
Απ' ότι βλέπω, ολόσωστα τα έκανα τα Σ-Λ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Πολυ βατα τα θεματα απο οτι ειδα.
Το τεταρτο ειχε μια δυσκολια βεβαια:hmm:
Αλλα δεν βαριεσαι,καπου θα επρεπε να ειχε και την δυσκολια του.
Καλη επιτυχια σε ολους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Εμενα μου φανηκαν σε αρκετα θεματα ομοια με τα περσινα (λολ, παλι θεμα με πινακα στο Γ που ειναι αλγοριθμος; Ελπιζω οσοι ξαναδιναν να πηραν το μαθημα τους απο περυσι. :P)
Αντε ρε μαγκες, καλα αποτελεσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
γελεια νομιζω! δυστυχως δεν εδιναν την δυνατοτητα να ξεχωρισει ο καλα διαβασμενος μαθητης απο αυτον που ασχοληθηκε ελαχιστα....ειχαν ομως την ευκαρια μαθητες που δεν το χαν το μαθημα να γραψουν ενα 10...
περιμενα κατι καλυτερο! αλλα δεν πειραζει διακοπες..... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

puma1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο puma1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
γελεια νομιζω! δυστυχως δεν εδιναν την δυνατοτητα να ξεχωρισει ο καλα διαβασμενος μαθητης απο αυτον που ασχοληθηκε ελαχιστα....ειχαν ομως την ευκαρια μαθητες που δεν το χαν το μαθημα να γραψουν ενα 10...
περιμενα κατι καλυτερο! αλλα δεν πειραζει διακοπες..... :D
Τωρα εσυ πλακα πρεπει να κανεις....δεν εξηγειται αλλιως!!!
Τι ελλειπε δηλαδη κοριτσι μου και δεν μπορουσε να ξεχωρισει ο αριστα διαβασμενος απο αυτον που ασχοληθηκε ελαχιστα?
Οταν παρεις βαθμους, θελουμε το βαθμο σου ΔΗΜΟΣΙΑ .....αν δεν εχεις γραψει 20 τοτε θα εισαι για φτυσιμο,μετα απο αυτα που βγαινεις και γραφεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Τωρα εσυ πλακα πρεπει να κανεις....δεν εξηγειται αλλιως!!!
Τι ελλειπε δηλαδη κοριτσι μου και δεν μπορουσε να ξεχωρισει ο αριστα διαβασμενος απο αυτον που ασχοληθηκε ελαχιστα?
Οταν παρεις βαθμους, θελουμε το βαθμο σου ΔΗΜΟΣΙΑ .....αν δεν εχεις γραψει 20 τοτε θα εισαι για φτυσιμο,μετα απο αυτα που βγαινεις και γραφεις!!

συγνωμη αλλα ο οποιοσδηποτε που ειχε διαβασει και ειχε λυσει απο καθε ενοτητα 10 ασκησεις εγραφε πανω απο 17....το μονο σημειο που θα μπορουσε να ξεχωρισει ο αριστος απο τους υπολοιπους ειναι το Α3 (που ηθελε λιγο σκεψη)....
οταν θα παρω βαθμους θα βγω στο δρομο και θα τους φωναζω...οποτε θα τους μαθεις!

δημοσια :hehe: ...θα βγω στην πλατεια κ θα τους δειχνω!

α! κ δεν ειμαι απο τους αριστους μιας κ με την θεωρια ποτε δεν ειχαμε καλες σχεσεις.... :redface:

γενικα στο διαγωνισμα δεν βρηκα καποιο σημειο που ηθελε εξυπναδα...που εκανε την διαφορα...που τελοσπαντων θα καθοσουν να το σκεφτεις λιγο παραπανω....
αν εσυ βρηκες κανενα τετοιο σημειο θελω να μου πεις ποιο ειναι...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 276 μηνύματα.
πολύ άνετη η λύση τους και σε σύντομο χρονικό διάστημα!! ένιγουει:
ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΠΑΙΔΕΣ!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny_girl!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η funny_girl! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμύνταιο (Φλώρινα). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
πολύ άνετη η λύση τους και σε σύντομο χρονικό διάστημα!! ένιγουει:
ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΠΑΙΔΕΣ!!! :D

παιδια κ εγω στισ 2 ωρες ειχα τελειωσει αλλα αυτο το δ...οταν λεει και περνει την τιμη μηδεν οταν ειναι το αντιστροφο...εσεις πως το πηρατε δλδ??????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
παιδια το τριτο θεμα εγω το εκανα με οσο αντι για μεχρις_οτου...ολο λαθος ε?
Ολόσωστο είναι. Θα πρέπει να ζητήσεις βέβαια σε δύο σημεία το όνομα, όπως εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

puma1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο puma1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
συγνωμη αλλα ο οποιοσδηποτε που ειχε διαβασει και ειχε λυσει απο καθε ενοτητα 10 ασκησεις εγραφε πανω απο 17....το μονο σημειο που θα μπορουσε να ξεχωρισει ο αριστος απο τους υπολοιπους ειναι το Α3 (που ηθελε λιγο σκεψη)....
οταν θα παρω βαθμους θα βγω στο δρομο και θα τους φωναζω...οποτε θα τους μαθεις!

δημοσια :hehe: ...θα βγω στην πλατεια κ θα τους δειχνω!

α! κ δεν ειμαι απο τους αριστους μιας κ με την θεωρια ποτε δεν ειχαμε καλες σχεσεις.... :redface:

γενικα στο διαγωνισμα δεν βρηκα καποιο σημειο που ηθελε εξυπναδα...που εκανε την διαφορα...που τελοσπαντων θα καθοσουν να το σκεφτεις λιγο παραπανω....
αν εσυ βρηκες κανενα τετοιο σημειο θελω να μου πεις ποιο ειναι...:)
Δεν εγραψες αριστα?Δεν τα πας καλα με την θεωρια?
Μιλας για πανελληνιες, λες οτι τα θεματα ειναι γελια, και οτι με τετοια θεματα δεν ξεχωριζε ο αριστος απο ενα παιδι που δεν ειχε ασχοληθει καθολου.....και μετα μου λες οτι δεν τα πας καλα με την θεωρια?
Οκ, οταν βγουν τα αποτελεσματα και δεις οτι το 50% ειναι κατω απο την βαση...και εσυ εχεις γραψει 15-16...ελα να τα ξαναπουμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Δεν εγραψες αριστα?Δεν τα πας καλα με την θεωρια?
Μιλας για πανελληνιες, λες οτι τα θεματα ειναι γελια, και οτι με τετοια θεματα δεν ξεχωριζε ο αριστος απο ενα παιδι που δεν ειχε ασχοληθει καθολου.....και μετα μου λες οτι δεν τα πας καλα με την θεωρια?
Οκ, οταν βγουν τα αποτελεσματα και δεις οτι το 50% ειναι κατω απο την βαση...και εσυ εχεις γραψει 15-16...ελα να τα ξαναπουμε!!!


οχι δεν εγραψα αριστα...κ δεν τα παω καλα με την θεωρια! υπαρχει προβλημα? :worry: (ελεος )
και ναι ενα παιδι που διαβαζε ολη την χρονια και ειχε καταλαβει το νοημα του μαθηματος μπορουσε να γραψει! και σε ξαναρωταω σε ποιο σημειο ξεχωριζε ο αριστος μαθητης απο τον μετριο? (απαντηση τοση ωρα δεν μ δινεις)
οσο για το ποσο θα χω γραψει αστο να το ξερω εγω καλυτερα απο σενα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vavlas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 311 μηνύματα.
Πολύ μέτριας δυσκολίας τα θέματα.
Σίγουρα πολύ πιο εύκολα από τα περσινά.
Άντε διακοπές τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

puma1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο puma1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
οχι δεν εγραψα αριστα...κ δεν τα παω καλα με την θεωρια! υπαρχει προβλημα? :worry: (ελεος )
και ναι ενα παιδι που διαβαζε ολη την χρονια και ειχε καταλαβει το νοημα του μαθηματος μπορουσε να γραψει! και σε ξαναρωταω σε ποιο σημειο ξεχωριζε ο αριστος μαθητης απο τον μετριο? (απαντηση τοση ωρα δεν μ δινεις)
οσο για το ποσο θα χω γραψει αστο να το ξερω εγω καλυτερα απο σενα! :D
Στην θεωρια που δεν ηξερες ΕΣΥ, ΞΕΧΩΡΙΖΕ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Στην θεωρια που δεν ηξερες ΕΣΥ, ΞΕΧΩΡΙΖΕ!!!!

.........


συχνα λενε οτι τα λογια ειναι περιττα....κατι τετοιο ισχυει και σε αυτη την περιπτωση....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
puma την παλεύεις; Έλεος τι σου είπε δηλαδή η κοπέλα, 4 ποστς θαυμαστικά και κεφαλαία.
Στο 3ο θέμα θεωρείται πως οι βαθμολογίες είναι διαφορετικές μεταξύ τους; Ή πρέπει να πάρεις και περιπτώσεις που είναι ίδιες όταν εξετάζεις ποια είναι η μεγαλύτερη για κάθε υποψήφιο.
Επίσης λόγω διευκρίνησης στο ίδιο θέμα, έτσι όπως το καταλαβαίνω υπονοεί πως θα έχεις και σίγουρα έναν υποψήφιο. Άρα σε μια δομή do while δε χρειάζεται να βάλεις δύο φορές (μία εκτός της, μία εντός της) διάβασμα ονόματος και βαθμών, right?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

puma1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο puma1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
puma την παλεύεις; Έλεος τι σου είπε δηλαδή η κοπέλα, 4 ποστς θαυμαστικά και κεφαλαία.
Στο 3ο θέμα θεωρείται πως οι βαθμολογίες είναι διαφορετικές μεταξύ τους; Ή πρέπει να πάρεις και περιπτώσεις που είναι ίδιες όταν εξετάζεις ποια είναι η μεγαλύτερη για κάθε υποψήφιο.
Επίσης λόγω διευκρίνησης στο ίδιο θέμα, έτσι όπως το καταλαβαίνω υπονοεί πως θα έχεις και σίγουρα έναν υποψήφιο. Άρα σε μια δομή do while δε χρειάζεται να βάλεις δύο φορές (μία εκτός της, μία εντός της) διάβασμα ονόματος και βαθμών, right?
Τωρα για να καταλαβω.....τι ειπες ακριβως?
Ολα τα προσωπικα ποστ, ηταν απεναντι στην κοπελα, γιατι βγηκε και εγραψε ενα ποστ (τα κλασσικα που γραφουμε εμεις οι φοιτητες συνηθως) που λεει οτι τα θεματα ειναι γελοια, και οτι με αυτα τα θεματα δεν ξεχωριζε ο αριστος απο εναν μετριο μαθητη....οπως και επισης οτι ενας που ειχε ασχοληθει ελαχιστα εγραφε 10.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosze

Νεοφερμένος

Ο petrosze αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Στο δ3 αντί να βρω το αθροισμα της διαγωνίου βρήκα το αθροισμα της πρώτης στήλης...
Είπα δλδ
Για i απο 1 μέχρι 22
αν Ψηφος[1,i]=1 τότε
πλ<--πλ+1
.......


Θα το πάρουν όλο λάθος..;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
60% κατω απο την βαση ακουσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Διδακτορικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Ναι, το είδα. Δεν είναι λάθος αν γράψει κανείς πρόγραμμα πάντως. Είναι πλήρως ισοδύναμο όταν σου ζητάνε αλγόριθμο, σύμφωνα με την εξεταστέα ύλη. Ο αλγόριθμος είναι ίδιος, απλώς δεν βάζεις τις δηλώσεις.

Εγώ btw Πρόγραμμα έγραψα παντού όταν έδινα και δεν μου έκοψαν...

Ήσουν τυχερός γιατί δεν σε διόρθωνε φιλόλογος ή βιολόγος ή οποιοσδήποτε άλλος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ήσουν τυχερός γιατί δεν σε διόρθωνε φιλόλογος ή βιολόγος ή οποιοσδήποτε άλλος!
Man, το λέει η εξεταστέα ύλη από το Υπουργείο ότι είναι ισοδύναμο όταν σου ζητάει "Αλγόριθμο".
Από εδώ:
Σημείωση
Οι μαθητές θα μπορούν να διατυπώνουν τις λύσεις των ασκήσεων των εξετάσεων είτε σε οποιαδήποτε μορφή παράστασης αλγορίθμου είτε σε «ΓΛΩΣΣΑ», όπως αυτή ορίζεται και χρησιμοποιείται στο διδακτικό εγχειρίδιο.
Τώρα τι να σου πω, αν πέσεις σε άτομο που δεν ξέρει ούτε την ύλη του Υπουργείου ... ε δεν πάμε καλά.

Στο 3ο θέμα θεωρείται πως οι βαθμολογίες είναι διαφορετικές μεταξύ τους;
Αλεξάνδρα, μην πας να βάλεις την δική μας λογική στα θέματα του Υπουργείου. Ξέρεις ότι δεν την παλεύουν τα άτομα.
Αυτό που ήθελαν να πουν είναι το απλό: "Ταξινομήστε τα και πάρτε τα τρία (3) πρώτα αποτελέσματα".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top