Πώς να πλησιάσω μια κοπέλα;

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Αυτο που πρεπει να κανεις ειναι απλο μα πολυ απλο!:)

Την βλεπεις σου κανει αυτο το κλικ μετα αρχηζεις να την πλησιαζεις τοσο ωστε να ειναι στο ενα μετρο ειναι βασικο μη σε περασει και λιγουρη!:P
και μετα εσυ τη λες αφου πρωτα το εχεις σκεφτει πολυ καλα:hmm:.
Τι φως προβαλει εκει ψηλα στον ουρανο ειναι ο ηλιος? ειναι μηπως ο αυγερινος? ή εσυ που θα μου πεις το σαγαπω...?!:redface:




ναι μη το ψαχνετε πολυ εγω το εβγαλα μονος μου!:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
...και μετά ακολουθεί μια σφαλιάρα. :P
Εντάξει κανένα φύλο δεν είναι χαζό για να μην καταλάβει.
Ας υπάρξει και λίγο φλερτ, όχι μπαμ-μπαμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Να ρωτήσω εγω κάτι:
Έστω βλέπεις μια κοπέλα στο λεωφορείο,σε μια καφετέρια κτλ. και σ'αρέσει εμφανισιακά και θα θελες να την γνωρίσεις.
Πάντα παραπονιέστε πως δεν κανουμε την πρώτη κίνηση.Σας ρωτώ τωρα,θα σας φαινόταν περίεργο ,εαν σας πλησίαζε κάποιος χωρίς καν να σας ξέρει;Θα τον θεωρούσατε τρελό,πέφτουλα ή απροσδόκητα θαρραλέο;Θα ηταν κολακευτικό ή περίεργο;
Ποιος θα ήταν ο καλύτερος τρόπος να την πλησιάσεις;
Λοιπόν... Αν σε ενιδαφέρει μπορώ να σου απαντήσω εγώ... Προσωπικά είμαι απο τις κοπέλες που αν τις αρέσει κάποιος πάνε και τουν ρωτάνε στο άκυρο το όνομα του... Δεν θα είχα προβλημα να έρθει να μου μιλήσει κάποιος.. προσωπικά δεν μου αρέσουν οι γνωριμίες μέσω φβ.. αν και με το παιδι που είμαι τωρα απο εκει αρχίσαμε να μιλάμε... τέλος πάντων αυτο που έχεις να κάνεις.. είναι να προσπαθήσεις να της τραβήξεις την προσοχή είτε με το βλέμμα ειτε κάπως αλλιώς.. θα μπορούσες πριν φύγει να την πιάσεις και να της μιλήσεις... μην της πεις καμια μλκια όπως "τι δουλεια κάνει ο μπαμπάς σου και είσαι τόσο γλυκεια.." Αυτα είναι παπαριές δεν μας αρέσουν... θα μπορούσες να της πεις όμως γεια.. σε πρόσεξα και ήθελα να μάθω το όνομα σου... Αν ανταποκρηθεί θα το καταλάβεις... Θα σου χαμογελάσει... Αν σου πει ψυχρα το όνομα της άστο έχασες απο χέρι.. Αν σου χαμογελάσει και σου πει το όνομα της θα μπορούσες να της ζητήσεις να κάτσει στο τραπέζι μαζί σου να πιείτε ένα καφέ... Η αν δεν μπορεί ή αν είναι στ λεωφορείο μπορεις να της πεις..."Θα ήθελες να μου δώσεις τον αριθμό σου ώστε να τα πούμε κάποια στιγμη??"
Νομίζω πως είναι ο καλύτερος τρόπος... Αμα δεν σ βγει μην απογοητεύτεις... Απλά να είσαι ευγενικός και χαμογελάστος... Και επίσης να μην πεις ηλίθιες ατάκες... δοκίμασε το και ενημέρωσε με.... Ελπίζω να βοήθησα έστω και λίγο....
Υ.Γ. Ξέχασα να σου πω... αν δεις πως η κοπέλα δεν ανταποκρίνεται ξεκόλλα και φύγε... Μου είχε τύχει να τον έχω γραμμένο τον πέφτουλα 2 ώρες να μου λέει μαλακίες και να μην καταλαβαίνει πως θέλω να φύγει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
αυτό με το λεωφορείο tania το έχεις δοκιμάσει; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
αυτό με το λεωφορείο tania το έχεις δοκιμάσει; :hmm:
Να πάω να ρωτήσω κάποιον το όνομα του μέσα στο λεωφορείο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
ναι :P
γιατί στο τέλος, βλέπω ο υποψήφιος νέος να τρώει δούλεμα και να γίνεται ρόμπα στο λεωφορείο από την κοπέλα
και η σκηνή να ανεβαίνει στο you tube

αυτά που λέτε καλό είναι να έχουν σχέση με προσωπικές εμπειρίες για να μην καταστραφεί ο κόσμος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Βρες έναν καλό θάμνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
αυτό με το λεωφορείο tania το έχεις δοκιμάσει; :hmm:

Οι γυναίκες είναι σαν τα λεωφορεία...αν χάσεις ένα,δεν πειράζει,θα περάσει το επόμενο.Λίγο άσχετο,απλά το θυμήθηκα τώρα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
Οι γυναίκες είναι σαν τα λεωφορεία...αν χάσεις ένα,δεν πειράζει,θα περάσει το επόμενο.Λίγο άσχετο,απλά το θυμήθηκα τώρα. :P

μόνο που υπάρχουν και στάσεις άγονης γραμμής...και εκεί περιμένεις ;) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
ναι :P
γιατί στο τέλος, βλέπω ο υποψήφιος νέος να τρώει δούλεμα και να γίνεται ρόμπα στο λεωφορείο από την κοπέλα
και η σκηνή να ανεβαίνει στο you tube

αυτά που λέτε καλό είναι να έχουν σχέση με προσωπικές εμπειρίες για να μην καταστραφεί ο κόσμος
Κοίτα μία χυλόπιτα δεν είναι και τίποτα... Και ποιος δεν έχει φάει χυλόπιτα.... Δεν έχει σημασία αυτό... Κι αν στο τέλος γνωριστείς με την κοπέλα και εξελιχθεί...?? Ποτε δεν ξέρεις...
Κια για να σου απαντήσω οχι δεν το έχω κάνει σε λεωφορείο νομιζω... Αλλα το έχω κάνει σε μαγαζί.. Συγκεκριμένα σε ένα κλαμπ... Δυστυχώς μου άρεσε τόσο πολύ που φέρθηκα τελείως ανώριμα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
Μια χυλόπιτα είναι μέσα στα πλαίσια της γνωριμίας με μια κοπέλα. Δεν μιλάω για χυλόπιτα αλλά για ανάρμοστη συμπεριφορά εκ μέρους της κοπέλα, δηλ., να κάνει σκηνή μέσα στο λεωφορείο και να ξεφτυλίσει το αγόρι. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Καλύτερα χυλόπιτα παρά τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
πάνω σε υστερικές πάτε και πέφτετε και τα φοβάστε αυτά μετά... Το όνομα της θα ρωτήσει δεν θα την ...... κιόλας... Συγνωμη... και είπαμε.. αν η κοπέλα δεν ανταποκρίνεται την κάνουμε με ελαφρα πηδηματάκια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
εσένα αν σου μιλούσε ένας άγνωστος νεαρός στο λεωφορείο στην ψύχρα, δεν θα σε ενοχλούσε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
μάλλον οι κοπέλες του ischool αποτελούν μια εξαίρεση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angels wings

Νεοφερμένος

Η angels wings αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
καταρχην για να την πλησιασεις πρεπει να αρχισεις να ασχολεισαι με πραγματα που κανει....να της μιλας γιαα πραγμαατα που της αρεσουν και προπαντων να της μιλας ευγενικα !!!!!!!! σε ολα τα κοριτσια αρεσουν οι ευγενικοι χαρακτηρες...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos777

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
το πιο σημαντικο ειναι παντα να εισαι σιγουρος για τον ευατο σου.Ποτε να μην αμφιβαλεις .Αν συμβει αυτο η προσπαθεια σου 8α ειναι 'ακαρπη'.Βαλε φαντασια για να την κερδισεις...ααα και που σε το αλκοολ βοη8αει πολυ να ανεβει η δια8εση αλλα με μετρο..για μενα οι πιο ευκολες περιπτωσεις ειναι σε club-bar...

manos speaking!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
εσένα αν σου μιλούσε ένας άγνωστος νεαρός στο λεωφορείο στην ψύχρα, δεν θα σε ενοχλούσε;
Αν λες εμένα ΟΧΙ δεν θα με πείραζε... Φυσικά και θα ήμουν ευγενική και θα έλεγα ένα γεια... Βέβαια αν το έκανε με άσχημο τρόπο.. Αν δηλαδή φαινεται ότι είναι πέφτουλας θα του έδειχνα με τρόπο ότι δεν ενδιαφέρομαι... Αλλά δεν θα τον έκανα ρόμπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Μη ξεχνάτε παρακαλώ να κάνετε Like στα ποστ μου. Ευχαριστώ.

δεν πιστευω να εχεις παραπονο ε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Πιθανοκρατία σκέτη ειναι το θέμα...
χαος! :p
(inb4:"nPb: Το χάος είναι ντετερμινιστικο βρε :mad:")
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top