Οι καλύτερες ατάκες στο e-steki

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
φαντάστηκα πριν κατεβώ καν στις άλλες απαντήσεις , τον δόκτωρα να κατεβάζει με τρεμάμενο χέρι το φλιτζάνι του καφέ της παρηγοριάς μαυροφορεμένος και απαρηγόρητος

αμ δεν το'φαγες το αρνί Αντωνάκη μου, σε έφαγε :'(:'(

τί είναι ο άνθρωπος ; ΤΙΙΙ είναι ο άνθρωπος ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Αν με κάποιο τρόπο μεταφερθούμε 200 με 300 χρόνια μπροστά σε μια εποχή που απαγορεύεται ο έρωτας και η γονιμοποίηση των γυναικών γίνεται με σπερματέγχυση και ο έρωτας απαγορεύεται όπως γίνεται σήμερα με το τσιγάρο.
Με την διαφορά οτι ο έλεγχος θα γίνεται με τσιπάκι.

Δυστυχώς δε θα ζήσω μέχρι τότε για να βιώσω τέτοια προοδευμένη κοινωνία. :clapup::clapup::clapup:

Υ.Γ. Εχετε δει ταύρο κουνιστό: Οχι : Τώρα γνωρίζετε οτι όλοι οι ταύροι είναι κουνιστοί. Εκείνο που σας διέφευγε είναι οτι <<κάποια μέρα δεν θα υπάρχει μουστακαλής που να είναι στρέϊτ στον τόπο μας. Είναι απο τα τελευταία σχέδια της χιλιετίας που συζητήθηκε στα μεγάλα τραπέζια της πατρίδας? μας της ΕΥΡΩΠΗΣ.

Πιστεύω γνωρίζεις ότι η Κομισιόν θα απαιτήσει να αλλαχθούν οι λεκάνες τουαλέττας με ειδικούς σωλήνες αναρρόφησης που θα εθίζουν τους άνδρες στην πρωκτική ηδονή. Είναι στα νέα μέτρα, μαζί με τις προδιαγραφές Euro 5 για τις εκπομπές ρύπων των αυτοκινήτων.

Κανείς δεν ασχολείται για αυτή τη σημαντική απειλή.

Εν ολίγοις ολοι είμαστε γεννημένοι γκέυ, συναισθηματικά, και μόνο όσοι εκπαιδευονται σωστά, γίνονται σωστοι στρέιτ. Αντρες που μαθαίνουν να αγαπάνε τις γυναίκες, γυναίκες που μαθαίνουν να αγαπάνε τους άντρες. Γιατί προφανώς το σέξ δεν αρκεί για να κάνει τον έφηβο στρέιτ. Απόδειξη ότι οι γκέυ, στις περιπτύξεις τους, σεξουαλικά διατηρούν τα μοτίβα που θα είχαν άν είχαν ετεροφυλόφιλη περίπτυξη. Αρα ο σεξουαλικός φυσικός ρόλος κι αυτός ίσως σπανιότατα είναι ριζικά ομοφυλόφιλος.

Αυτό δε μου είχε περάσει από το μυαλό.

Τα παιδιά και οι έφηβοι πρέπει να φορούν ζώνες αγνότητας, μέχρι να αποδείξουν ότι δεν είναι gay. :hmm::hmm::hmm:
είναι σαν θεατρικό σκετς/επιθεώρηση μουστάκα - ψάλτη , όσο τραγελαφικό και αν είναι , ίσως άλλαζες κανάλι αν ήταν μόνο ο ένας από τους δύο σε μονόλογο - αλλά και οι δύο μαζί είναι αχτύπητοι :D

π.σ. και μπόνους :
Οι άνδρες θα κυνηγάνε τους μαλάκτες.

Οι γυναίκες ?
οι γυναίκες θα συνεχίσουν να κυνηγάνε μαλάκες

:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
είναι σαν θεατρικό σκετς/επιθεώρηση μουστάκα - ψάλτη , όσο τραγελαφικό και αν είναι , ίσως άλλαζες κανάλι αν ήταν μόνο ο ένας από τους δύο σε μονόλογο - αλλά και οι δύο μαζί είναι αχτύπητοι :D

Ποιοι δυο σιντ; Εσύ έχεις βάλει κι εμένα σε υποτιθέμενο διάλογο μ'αυτον τον γελοίο κλωνο-τρολ τον ταγμένο-στον-χριστό που μιλάει διαρκώς για καμπινέδες; Μεγάλη κακία κουβαλάς μέσα σου ρε σιντ παιδί μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Μπαγγς ,

1.το ποστ μου δεν είναι (υποτιθέμενος) διάλογος - όποιος ενδιαφέρεται να διαβάσει τον διάλογο ολόκληρο κάνει κλικ στην παράθεση ή ακόμα καλύτερα πάει στο εν λόγω τόπικ . Αυτό το τόπικ είναι οι καλύτερες ατάκες , προφανώς κατά τον εκάστοτε πόστερ αφού δεν γίνεται να έχουμε τα ίδια γούστα . Δεν νομίζω ότι παραποίησα τα λεγόμενα κάποιου , στην ουσία έβαλα τα ποστ του Τζίζουςτέτοιου με τις παραθέσεις που αυτός είχε κάνει
2.Είναι αλήθεια ότι κρύβω κακία για πολλά πράγματα αλλά σε αυτά δεν συμπεριλαμβάνεται η καλή και γνήσια επιθεώρηση - για την ακρίβεια την λατρεύω

βεβαίως χαρακτήρισα την συζήτηση τραγελαφική και αν θυμάμαι σε ένα τόπικ , υποστήριξες ότι το να χαρακτηρίζεις ένα ποστ ισοδυναμεί με το να χαρακτηρίζεις έναν πόστερ - ίσως να έχεις δίκιο αλλά μάθε καλού κακού να μεταφράζεις τα κινέζικα

-μέλος του συλλόγου / φαν κλαμπ του σωτήρη μουστάκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
.... σιγα σιγά θα ξερουμε και με απολυτη ακρίβεια πότε θα πετάγεται για να ποστάρει ο ταγμένος-στον-χριστο. οταν χάνονται οι νεράιδες απο το δάσος βγαίνουνε τα τρόλ....


υ.γ. σιντ περισσότερο για μέλος του φαν κλαμπ του γουρσιπ φαινεσαι ξέρεις, όλο το 1-2 παίζετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Οι έξυπνοι άνθρωποι δέχονται κριτική και αυτοσαρκάζονται.

(Δεν το είπε κανείς, μου ήρθε απλά και τό 'γραψα. Οποιαδήποτε ομοιότητα με καταστάσεις και πρόσωπα είναι συμπτωματική κι ουδεμία σχέση έχουν με την πραγματικότητα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
.... σιγα σιγά θα ξερουμε και με απολυτη ακρίβεια πότε θα πετάγεται για να ποστάρει ο ταγμένος-στον-χριστο. οταν χάνονται οι νεράιδες απο το δάσος βγαίνουνε τα τρόλ....

Οπα!
Λιγα με τις νεραιδες! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Ναι, μερικοί "γελοίοι" τρόλερς, έχουν μεγαλύτερη επιτυχία από κάποιους "καταξιωμένους" συγγραφείς. Πώς να το αντέξει ο νους του ανθρώπου, πώς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Ον τόπικ:

Ναι, μερικοί "γελοίοι" τρόλερς, έχουν μεγαλύτερη επιτυχία από κάποιους "καταξιωμένους" συγγραφείς. Πώς να το αντέξει ο νους του ανθρώπου, πώς;

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Συνομιλία στο chat.


ilias_90: Εγώ είμαι φοιτητής
irw: που???
ilias_90: Πάτρα
Valder: tyxere
[...]

κι εκεί που σκέφεται ότι θα πει κάτι τύπου "έχει ωραίες κοπέλες εκεί" "κάνουν ωραία ζωή" "πολύ καλό κόσμο" κτλ.

τσουπ(σουσάμι άνοιξε)
Valder: ekei oi fakes exoun 3 eurw
Valder: enw edw a8hna 5
Valder: :(

:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Περί φιλίας... by Μελιώ

εδώ
: https://www.e-steki.gr/showpost.php?p=2409692&postcount=105

:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Ναι, μερικοί "γελοίοι" τρόλερς, έχουν μεγαλύτερη επιτυχία από κάποιους "καταξιωμένους" συγγραφείς. Πώς να το αντέξει ο νους του ανθρώπου, πώς;

Ο δικός σου νούς δεν το αντέχει, στον δικό μου φαίνεται απόλυτα φυσικό να καταξιώνεται ο κάθε ένας σ'αυτους που του ταιριάζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Εμένα θα μου κάνετε κάνα κονέ, τώρα που είμαι ελεύθερη κι ωραία; :P
Αλλά προσοχή, θέλω καλό πράγμα, όχι ό,τι να 'ναι και πρέπει να μην το εχετε δώσει αλλου πριν! :lol:
Τον θες αγνό δηλαδή;:redface:
Αγνό, παρθένο μαλλί! :lol:
Τον θες μαλλιαρά;;;;;:eek:
Όχι καλέ, απλώς αγνό και παρθένο :)
:redface:
δικό σου.:redface:
:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Greeklish ftw.:redface:

Συνομιλία σε τσατ:P

Πάλι ο Βαλ πρωταγωνιστής. Αμάν βρε παιδί. :pfff:



Aиi EleÇtяØ: kakoi oili cac
Aиi EleÇtяØ: ante ctamatictec
Aиi EleÇtяØ: valder ti koloc pu eicai mono ecu me ktlvc


Μετάφραση:

Aиi EleÇtяØ: κακοί όλοι σας
Aиi EleÇtяØ: άντε σταματήστες
Aиi EleÇtяØ: valder τι κόλος που είσαι, μόνο εσύ με καταλαβαίνεις



λιώνωωωω :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ο κολλητος μου ειπε οτι ειμαι πονηρη...με κακη εννοια.... & πως κανω σαν κατινα.... τι να κανω για να μν ειμαι????? :/:

Ξεκίνα να του ζητάς και αμοιβή ακόμη και για talk, πες του, αφού είσαι πόρνη και δεν τον χρεώνεις, ότι αυτό αυτό είναι αθέμιτος ανταγωνισμός για τα ροζ τηλέφωνα :P
:lol::lol::lol::lol:
Πεθαίνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Υπο αυτη την εννοια μια χαρα ειναι να φοραει μια χοντροκωλαρου
ενα κορδονακι (που ειναι σα να μη το φοραει)
γιατι θα'ναι σα να λεει "σας γραφω στα τραχυα μου κωλομερια"
επειδη δε με αφορα η αισθητικη σας ουτε ζω για να εκπληρωνω
το προσωπικο γουστο των αλλων.
:worship:
Αν για λογους αισθητικης (Σου) θα πρεπει ολοι οι πολυ παχουλοι
να περιοριζονται στα μισα η στο εν τεταρτον της κατηγοριας ρουχων
απο τους νορμαλ, ειναι σα να δημιουργουμε φυλακες αισθητικης και μαλιστα
οχι στα προτυπα μας...
:worship:
βγαζοντας στο κλαρι ενα απλωμενο βρακι με παντζακια
νομιζω πως θες -διχως λογια- να καταδειξεις οτι
"να δεστε τι ειναι? ενα κομματι υφασμα, ενα ακομη ασπρορουχο,
ας μη το παραλληλιζουμε με την αληθεια ενος γυμνου κορμιου"
:worship:
προτιμω το ενδιαμεσο του μπωντλαιρ που απο το
απλωμενο καλο θα προτιμουσε το φορεμενο κακο...
:worship:
εισαι και βαλντερ εισαι και καβλαντερ :redface:
:hehe:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Είμαι απερίτμητος, κάτω από 20, δυστυχώς για σένα, με όλα τα υπόλοιπα να ισχύουν βγάζοντας σε λάθος στο οτι το μέγεθος φταίει
Α, συγνώμη, έτσι πως την είχες απλώσει και σκοντάφταμε επάνω της, μου φάνηκε λίγο πιο μεγάλη απ' όσο είναι στην πραγματικότητα. Είναι συνηθισμένο πάντως τα μικρά τσουτσούνια να παριστάνουν τους πρωταθλητές, δεν μου κάνει εντύπωση...:clapup:


Το θέμα δεν είναι αν ή πόσο ωραίες είναι οι γυναίκες σας (αχαχχα), το θέμα είναι τι θα μπορούσα να τους προσφέρω σε σχέση με σας και το πόσο συμφωνικά θα δεχόντουσαν την πολυγαμική μου άποψη.
Αχ ναι, κι έλεγα τι δώρο να της κάνω στη γιορτή της. Είσαι εύκαιρος του Αγίου Δημητρίου; Επιτέλους θα μπορέσει να νιώσει η έρμη η στερημένη πώς είναι ένας πραγματικός άντρας. Να πάρω κι εγώ μερικά μαθήματα να μου βρίσκονται...

Μη μου αρνηθείς, θα με προσβάλεις. Μέχρι τότε υπόσχομαι ν' ακούω καθημερινά τον ύμνο των απανταχού της γης χλεχλέδων και να μετανοώ γονυπετής για το κυλοτάκι-φυλακή που πήγα ο ηλίθιος και χώθηκα...:hehe:

:rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
H Resident Evil έγραψε στις 13:52, Σήμερα:

Αρχική Δημοσίευση από rascal_gd
Συμφωνω οτι οι καλυτεροι μαγειρες ειναι ανδρες αλλα οταν γυρνας στο σπιτι σου μετα τη δουλεια σου-ακομα κι αν εισαι ο καλυτερος σεφ- πρεπει να τρως φαγητο απ'τη γυναικα σου, cacho. Πως αλλιως να το πω..

επειδή.... (?!?@!?!@?!)

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Κι αν εργάζεται κι εκείνη, πότε θα το ετοιμάσει;

Να κόψει τον ύπνο! Έλεος ρε Δήμητρα ρωτάς το αυτονόητα!!

Αρχική Δημοσίευση από fockos
Oι γυναικείες δουλειές είναι πλύσιμο,καθάρισμα, σιδέρωμα, μαγείρεμα, και να φροντίζει τα μωρά (παιδιά)
Άντρικές δουλειές είναι το κόψιμο του γκαζόν (αν δεν έχουμε δε πειράζει) να σκοτώνει κατσαρίδες και να βγάζει βόλτα τον σκύλο.

Επειδή έτσι μας είπε η γιαγιά μας το 2000 πρό χριστού υποθέτω.
================
Disclaimer
Δεν έχω κανένα πρόβλημα να κάνω όλες τις δουλειές του σπιτιού (οκ, ίσως λίγο το σιδέρωμα με χαλάει), όπως άλλωστε τις κάνω εδώ και πολλά χρόνια που ζω μακρυά από την πατρική στέγη.

Αλλά τη στιγμή που κάποιος θα μου φερθεί σαν να είμαι υποχρεωμένη να το κάνω (για 2, εκ των οποίων 2 κανένας δεν είναι το ...ανήλικο παιδί μου) τότε πραγματικά νομίζω ότι θα γκρινιάζω ακόμα και για να πάω το ποτήρι μου από το τραπέζι στο νεροχύτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Απομονώνω ένα χωρίο από το ποστ του μέλους Catalina στο θέμα των εσωρούχων:

Καποιοι μαλιστα, εχουν προτιμηση στο να τα σκιζουν
(παραπεμπει στο αμεσως επομενο σκισιμο και το μυαλο θελει
κι αυτο την προετοιμασια του )
αρκει να μη γινει προτεραιοτητα να σκιζουμε σωβρακα με
δοντια η χερια και μεχρι να γινει αυτο να εχει επελθει το ξεκ@@@υλωμα.

Τωρα αν μιλαμε για ενα pre-show των ματιων, νταξ καλο ειναι,
καθαρα να'ναι, αρωμα σουπλιν κι ας τα φοραει και γαμομπετοσαυρος.
Τι σε κοφτει εσενα αν ο αλλος εχει προτιμηση στις παχουλες
και οι παχουλες χορταινουν το ματι του με κυλοτα καταπελτη;

Δεν μπορω να μην ειμαι δεκτικος στη μοναδικη γενια ελληνοπαιδων
που δεν μεγαλωσε στην πεινα.
Θα πεινασει στην ωριμοτητα της…
...απο ψωμι η απο ερωτα, καμια σημασια...


Γι' αυτο επειδή σε θεματα γουστου, οταν προστιθεται και η κοντρα καποιου
με την αντιθετη αποψη, δεν υπαρχει τελος, αλλα μονο κοπωση ανταλλαγης επιχειρηματων...

συνεχιστε, με στυλ…

Μονο ως καλλιεργεια συγκρουσιακου υφους εχουν σημασια ολα αυτα.
Ο καθεις θα μεινει εις τα ιδια… (οπως ο λουμιδης στους καφεδες κι οχι στα τζελυ ποπς, π.χ.)

(Το bold και το μέγεθος της γραμματοσειράς ήταν δική μου παρέμβαση)

Ολόκληρο το ποστ εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top